Найефективніший спосіб спалювання жиру?

Який найбільш ефективний спосіб спалювання жиру?

Не найшвидший. Я хочу знати, для того щоб пристрелть огрядні конкретно, якщо це можливо або тільки калорії загалом, якби не меншу вихідну зусилля. Часу провів тренування або активності не має значення, як довго, як загальна кількість використовуваних енергія менше (або може бути... сприймається як менш).

Я прочитав все про те, як ВИИТ буде вибух жиру - навіть після того, як ви закінчите працювати, але це повільний біг пристрелть огрядні конкретно - і ви можете зробити це протягом більш тривалого часу.

1 година повільного бігу взагалі, здається, легше для мене, ніж 20 хвилин ВИИТ. Принаймні, психологічно. Але це дійсно більш ефективне спалювання жиру? Ви можете (і повинні?) відчуваю, що смерть після HIIT сесії, і дуже добре після досить довгостроковій перспективі.

Математику я пробував:

ВИИТ відчуває, як 100 сил

Легка пробіжка виглядає як 20 зусиль

ВИИТ

100 зусиль, за 20 хвилин і 500 жировій основі-калорії спалюються

HIIT_EFFORT = 100 * 20 = 2000

Легку Пробіжку

20 зусиль за 60 хвилин і 500 жировій основі-калорій

JOG_EFFORT = 20 * 60 = 1200

Результати

ВИИТ: 500 калорій / HIIT_EFFORT = 0.25 калорій в зусилля

Джог: 500 калорій / JOG_EFFORT = 0.42 калорій в зусилля

У цьому випадку легка пробіжка більш ефективна при спалюванні жиру, ніж ВИИТ.

+761
STLMikey 23 трав. 2011 р., 16:38:30
26 відповідей

З мого особистого досвіду: так, сироватковий ізолят може вигнати тебе з кетозу. Це відбувається зі мною на цьому тижні, я відчуваю втому, хоча я їм достатньо, і ketostix став негативним. Я випив 60г сироваткового три дні вранці (понеділок, вівторок, а сьогодні середа)

Це підвищує інсулін (або щось інше; і неважливо, чого); насправді, я не відчуваю, як під напругою, як я був у вихідні.

Це третій раз, коли я на кетогенній дієті в моєму житті за останні 15 років); перший раз я був питної-їдять сирі яєчні білки (20-30 в день) і вживання м'яса і т. д.; другий раз м'ясо; і тепер я пив протеїнові коктейлі теж вранці замість сніданку.

Я читав в кількох різних джерелах: основна ідея кетогенної дієти полягає у не "низький Карбо"... дійсно, це "не є ненатуральними продуктами" не їжте зерно, цукор, _protein_powder_, що якою б протиприродно мільйонів років історії людства.

Я на кетоз 18 днів; я втратив близько 8-9 фунтів, і приблизно 1 - 1,5 дюйма. Однак, більшість втрата ваги (4-5 кг) відбувалося в перші два дні, а тепер все зупинилося (хоча я не їм цукор! Я навіть замінив мій порошок BCAA, які мали деякі мальтодекстрин) - тепер я знаю, де проблема...

Так, інсулін шипами для переробки цукру, а не білка. І, тіло може генерувати глюкозу з білків. Хтось виклав тут: "Глюкоза тіла кращим паливом - тіло може перетворити 100% з вуглеводів, на 58% білка і 10% жирів в глюкозу."

+979
user158589 03 февр. '09 в 4:24

Так що я досить недавно на 135 ЗНМ. Раніше я був починаючи з певної ваги для 3х3 і потім повільно працюючи до 3х5, перш ніж піднімати вагу. Однак на 135 в будь-який час я отримую вище 3 Повторень моя форма починає руйнуватися і тиждень прогрес не показує.

Я давно подумує про перехід на щось на зразок 6х2 або 4х3 для того, щоб переконатися, що я використовую правильну форму, але у мене немає великого досвіду роботи з програмуванням на такі діапазони реп.

Я хотів би почути ваші думки з якщо це хороший план або якщо я повинен використовувати інші методи, щоб підвищити свій ЗНМ (ЕГ. збільшення щотижневої частоти включення декількох допоміжних рухів і т. д.) Дякую!

+963
Trupti 21 лист. 2016 р., 18:56:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я йду в спортзал регулярно для підняття тягарів протягом півроку зараз. Я включив деяке світло кардіо (5 хв) і конкретного м'яза розминка з гумкою в моєї звичайної тренування, щоб отримати кров тече і підготувати м'язи для тренування.

Тепер питання: чи є різниця між скажімо бігова доріжка, crosstrainer і bicyclewhen дивлячись на розминку? Може бути, є переваги або недоліки, використовуючи один з цих інших? Я тільки роблю велосипед прямо зараз і задумалася про це.

+958
abhijitpai05 18 лист. 2010 р., 11:03:48

Чесно, якщо мій сніданок має кілька форм білка в достатній кількості, на сніданок марно для мене. Ви будете краще робити з ковбасою, яйцем і сиром бутерброд англійською маффине, ніж тарілка каші. Пластівці-це швидка енергія, і легко згорають. Білка просто залишається з вами, і займає більше часу.

Ще один важливий момент полягає в тому, що ви, ймовірно, просто не вистачає їжі на сніданок. "Здоровий миску пластівців" швидше за все, буде намагатися зберегти калорії, низькі-навіть з молоком. Якщо ви хлопець, і ви просто здійснюється, не менш ніж на 500 калорій Сніданок, напевно, не вистачає.

+905
Hauleth 8 жовт. 2012 р., 21:38:56

Це по суті природа проти виховуйте питання, в якому випадку відповідь завжди " так " і "ні".

Наприклад, якщо ви росли кидок у бейсболі, ваше плече (верхня частина руки) і плечовий суглоб буквально перетворюються в по-різному форми кісток, ніж якщо ви не ростете кидали вгору. Це називається плечового ретроверсия.

Це дозволяє плечу "відкинувся" такий: humeral retroversion

Ми знаємо, що це адаптація, тому що ми побачимо пітчера не кидкова рука не володіють такою здатністю.

Це також, де вирази "кидати як дівчисько" прийшла. Тому що багато дівчата виростають не кидали, коли вони спробують викинути що-небудь у зрілому віці, вони кидали його, як штовхання ядра. Вони ганяли м'яч, так як їх рука не могла рухатися, як і вище.

Є всі види пристосувань, таких як цей. Спортивні гена робить феноменальну роботу, дивлячись на все це, навіть з посиланням на дослідження, що показують, ріс, граючи в теніс може зробити вашу домінуючу руку трохи довше, ніж інші!

Я лише навів досі кістку, але вона велика. Для багатьох видів спорту, якщо ви не можете потрапити в положення спорт, все інше не важливо.

Але є всі види інших речей, щоб розважити. Мітохондріальної щільності, є ген включений / виключений (і чи є можливість змінити це йде, як тільки ми потрапимо в певному віці).

Залежно від контексту, так, що ти ростеш не може диктувати, що ви можете зробити як дорослий.

Однак, як великий спринт тренер Чарлі Френсіс сказав: "не можна перетворити осла в скакуна."

Наприклад, те, що ви не бачите в пітчера не кидкова рука-це незвичайна можливість легко вивихнути суглоб. Що називається борозна знак. 61% професійного пітчера є, з 89% в обох руках. (Більше інформації і відео.) Тобто, вони, як правило, мають незвичайну рівень мобільності для початку.

Багато, як божевільні батьки, беріть приклад чого-ти-не-час-молодший-впливають зрілому віці вважають, що вони можуть просто практикувати їх дитину в спортивну славу. Це не спрацює, що шлях небудь.

Примітка: я використовував спорт, тому що це часто простіше ставляться, але це не зупинятися на досягнутому. Ми вивчаємо всі види речей про обмін речовин. Якщо чоловік страждав ожирінням в один час, які можуть серйозно і, наскільки ми можемо говорити прямо зараз, назавжди, змінити їх метаболізм, роблячи їх завжди більше шансів стати знову ожиріння в майбутньому.

Нарешті, в той час як більшість корекційно-це не менш важливий: звички помирають з працею. Якщо ви отримуєте в звичку біг або активна молодь, це тільки допоможе вам виглядати більш схожа на бігуна, коли ти підростеш. Адже якщо майже 3/4 людей навколо вас надмірна вага або ожиріння, і ви не в рамках, тому що ти активний, ти, звичайно, схожий на бігуна, ніж більшість! (Навіть якщо ви не працювати взагалі!)

+826
user219049 13 січ. 2010 р., 06:03:19

Наданої вами посиланням показує вправа проводиться при супінації (нишком) зчеплення, і це стиснення робить насправді набрати більше біцепса, ніж робити це ж вправу з pronated (зверху) хватом. Якщо ваша мета-працювати вашої спини з цього вправи, я б порадив робити це з зверху зчеплення, так що ваш біцепс не робити велику частину роботи.

+802
jburk 12 лют. 2011 р., 01:07:04

Виходить, що NutritionData є пошук по наповнюваності факторів:

enter image description here

+801
Betonar 14 трав. 2018 р., 23:42:37

Легкий біг дасть вам кардіо і жорсткий біг дасть вам швидкість. Якщо ви тільки починаєте, можливо, біг 5х 5 хвилин краще на даний момент.

Після кардіо у обох. Виконайте легкий день після запуску складно. В якості альтернативи виконайте п'ять п'ять важких для гарного 10к. Крім того, легкий біг на біль в ногах-це важко.

Різноманітність дуже важливо в робочому плані, так що дотримуючись одного тренування не добре. Думаю, з точки зору тижнів і місяців у тому числі важкі тижні і легкі тижня. Ніколи не працювати важко, занадто багато і завжди забезпечити вашу відпочили і поправили перед повторним запуском важко. Ось ключ.

+752
Donna Worton 11 лип. 2018 р., 07:42:38

50г білка в день є вкрай низьким, і буде менше, ніж рекомендована денна норма для малорухливого людини вагою 62.5 кг. Якщо ви важите більше 62,5 кг або ви виконуєте вправу, то вам потрібно більше білка, ніж.

Я не знаю ні одного дослідження, спеціально дивлячись на затримки між фізичними вправами і білок в масштабах днів, але було показано, що навіть відкладають споживання білка на 2 години-це достатньо, щоб зробити вправу даремно[1]. Крім того, як відновлення після тренування широко проводилася протягом близько 48 годин, здається, малоймовірно, що ви б отримати користь від тренування з понеділка по четвер, споживаючи недостатньо протеїну, а потім тільки починає їсти достатньо білка на п'ятницю, як на найкраще, ви почали б споживати достатньо білка на половині шляху вашого одужання від четвер тренування.

[1] https://physoc.onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/j.1469-7793.2001.00301.x

+722
FRANK CUTHBERT 17 квіт. 2016 р., 05:06:31

ІМТ - за даними ЦКЗ ІМТ калькулятор для підлітків вашої дочки ІМТ (індекс маси тіла) становить 39,2, поставивши її вище 98-й процентиль і показує, що вона страждає ожирінням. Він каже:

Цей підліток страждає ожирінням і , ймовірно, буде мати проблем зі здоров'ям через ваги, і її слід розглядати з лікарем для подальшої оцінки.

Найкращий відповідь на ваше питання, щоб отримати професійну допомогу:

 • Лікувально - хтось, хто спеціалізується на підліткових ожиріння і харчових розладів,
 • Фізична терапія для усунення її бездіяльності і зламаною щиколотки,
 • Харчування (дієтолог), щоб встановити відповідну дієту, яка відповідає її живлення і потреби у втраті ваги,
 • Психологічний - для усунення емоційних проблем і включають сімейне консультування, щоб гарантувати, що кожен має одні і ті ж цілі.

  Як вже згадувалося раніше в коментарях, якщо у вас немає єдиного плану дій, що все знаходиться в згоді з, нічого не зміниться. Тим більше ваша донька, як і раніше прикутий до ліжка, втрачає міцність і набирає вагу, тим важче буде повернути її на ноги.

  Якщо вам потрібна допомога, серйозно, вам до хірурга цілому на вашій стороні, які перераховані медичні наслідки ожиріння як хвороби серця, діабет, рак, проблеми з диханням, передчасна смерть, артриту, репродуктивних ускладнень, і у підлітків (а також дорослих) соціальної дискримінацією. Додаткові відомості див. У розділі Як схуднути при ожирінням.

Удачі і дайте нам знати, якщо вам потрібна додаткова інформація, щоб зробити свій план.

+712
SeHong 9 вер. 2013 р., 09:08:44

Мій друг запитав мене, який найкращий спосіб зміцнення ніг і сідниць. Я відповів: "просто робити регулярні присідання". Однак вона не в кращій формі і боїться робити присідання, тому що вона думає, що це може ушкодити коліна. Однак багато досліджень, а також багато відповідей на цьому сайті припускають, що все навпаки: присідання, якщо все зроблено правильно, корисні для колін і для багатьох інших речей.

Тепер я шукаю безпечний прогресії (дуже повільно схиляти), щоб привести її, щоб бути в змозі зробити повний Bodyweight присідання з досконалою формою протягом декількох місяців.

Я повинен додати, що вона дуже негнучка в ногах, я не впевнений, якщо це може бути проблемою при розробці хорошою присадкуватий вигляд.

Є які-небудь повільне прогресування (тобто робити цю вправу перший тиждень, робити вправи на другому тижні...), які

 1. вчить її "автоматично" робити присідання в ідеальній формі на кінець
 2. поступово зростає складність така, що її тіло пристосовується до нього без проблем
 3. це "психологічно безпечним", тобто тим, що він забирає страх болю в колінах від присідань.
+697
UkGuy 21 груд. 2019 р., 19:52:53

Ти не повинна турбуватися про калорії взагалі, вони не надійні в будь-якому вигляді.

Люди набирають вагу з-за дефіциту калорій, і схуднути на надлишки калорій.

+654
user3541520 4 жовт. 2015 р., 07:10:05
Вправи використовувати тіло як опору. Зразкові вправи віджимання, планки, підтягування і присідання.
+645
Ray ross 2 трав. 2017 р., 18:05:31

Я на 25% жиру і вага 87.5 кг. Я використовую крос-тренажер для шпагат 2-1. Мій пульс 194-196 на опір 10 відновлюється до 186 опору 3. Я можу продовжувати цю процедуру до 60-90 хвилин 5-6 разів на тиждень.

Я відчуваю, що я цілком пристосована до цього режиму, я побудував його поступово. Я нормально дихати на протязі, і я відчуваю, як правило, потім добре — вона стає краще з плином часу. Я хоч і рясно піт і серцебиття мене турбує — вона завжди була високою під час тренування.

Я хотів би, щоб це було нормально, але на ходу 150 і опору 2-4 пульс буде перебувати в діапазоні 170-180, так що більш низька інтенсивність не важлива, тим більше, що мої легені і м'язи адаптуються, як зазвичай. Мені потрібно дотримуватися кількох, щоб бути у Формулі maf 180-35 (+15) діапазон.

Так як я потію, як божевільний, я припускаю, що мій відсоток жиру в організмі, що робить його важко для мого тіла, щоб втратити тепло і мені потрібен більш високий серцевий ритм, щоб охолодити своє тіло вниз. Я повинен чекати, щоб мати більше нормального тренування серцевих скорочень, коли я спущусь на 10-15% жир тіла ?

+637
Richard Hoilman 4 січ. 2018 р., 20:11:50

Перше, що я помітив, коли читав ваш пост був ці два речення: я був від коня протягом декількох місяців тепер , і моїм головним завданням є перетренованості. Враховуючи той факт, що ви не працювали в той час, я безумовно рекомендую "легкість" підходом у свій графік тренування. Є дві причини, я рекомендую ослаблення-в:

 • Якщо ви тренуєтеся занадто сильно або занадто швидко, ви швидше розвивати після початку болючість м'язів і буде змушений достроково розірвати рутину.
 • Йду повністю відкритій дросельної заслінкою на щільний графік тренувань часто призводять до стресу, вигоряння, або розчарування, провідні взагалі до відмови від тренувань.

Також, ґрунтуючись на тому, що ти не говори про їжу в свій запитання, я збираюся зробити припущення, що ви вже на хорошу і збалансовану дієту, і що ви будете масштабувати свій раціон таким чином, щоб врахувати різні засобами антицелюлітного комплексу/тренування/заходи, які ви будете робити.

Все це, як кажуть, давайте поглянемо на деякі можливі графіки:

Починаючи рутини:

 • Пн: вільний вага тренування
 • Вт: стрейч
 • СР: кардіо
 • Чт: тіло-вага тренування
 • Пт: кардіо
 • СБ: відпочинок
 • НД: відпочинок

Я продовжував тренування вага до двох днів/тиждень максимум, тому що обидві тренування всього тіла і ви хочете взяти його повільно, коли починає. Я додав Stretch тренування в свій щотижневий графік, тому що гнучкість і баланс дуже важливі, як для силових тренувань і загальної фізичної підготовки. Розтягнення може бути стандартною тягнеться, звичайна йога, або щось подібне. Дві кардіо тренування може бути плавання, їзда на велосипеді, pylometrics, що пливе човен. Як тільки ваше тіло/м'язи звикають до тренувань ви можете або збільшити інтенсивність тренувань, збільшити тривалість тренування, або ви додати більше тренувань у ваш щотижневий графік.

Більш просунута графіка буде щось на кшталт:

 • Пн: вільний вага тренування
 • Вт: кардіо
 • СР: тіло-вага тренування
 • Чт: кардіо
 • Пт: вільний вага тренування
 • СБ: стрейч
 • НД: відпочинок

Тепер, ви могли б знайти, що три тренування всього тіла з двома кардіо процедури між ними не дасть м'язів достатньо часу для відпочинку/ремонт. Якщо це так, ви могли б розглянути, спрямованих на конкретні групи м'язів (М.: ноги/спина, Вт: груди/плечі/АБС, Ф: біцепс/трицепс) і робиш дуже інтенсивних тренувань (так як вони є тиждень на ремонт).

+628
Lowell Moore 5 квіт. 2013 р., 23:58:09

Я знаю там, здається, багато подібних питань, але більшість з них про біль на верхній частині стопи. Шахта знаходиться на внутрішній стороні обох ніг, коли я бігаю.

Ось моя ситуація. Я дуже надмірна вага (чесно я важу близько 290 за 6'0) і в мене дуже плоскостопість. Я пішов і купіть хорошу взуття з товстою підошвою гель (це правильне слово? довелося перекладати). Біль виникає тільки при запуску після близько 700м і досить швидко зникне, коли я перестану бігти. Після моєї пробіжки я відчуваю себе після цього ніякого болю, так що я не думаю, що я постраждав (поки). Я теж так само біль у литках, але біль у нозі ще гірше і змушує мене перестати бігти, хоча я ще міг ходити.

Це питання надмірна вага і плоскостопість? Буде втрачати вагу роблять його краще, і я поранюсь я продовжувати працювати?

+586
Jake Fink 3 бер. 2012 р., 23:15:37

Піт насправді не викликають запах. Бактерії, які починають розщеплювати жири та інші елементи, що містяться в поті, що викликає неприємні запахи. Колись ці вам, вбудованих в одяг (я знайшов синтетику особливо погано для цього), то навіть тепло може вивести цей запах.

Що я взагалі роблю, знімаю взуття, спрей їх з протигрибковою/дезодорант, і покласти тонким шаром порошку черевика в них. Потім я йду в душ, все ще у свій одяг і змити все. Якщо я не можу зробити цього, потім прополоскати і віджати в раковину, щоб позбутися якомога більше. Тоді я повісити їх, щоб висохнути перед пранням.

Поставивши вологого одягу будь-якого виду в будь-якому місці, щоб просто сидіти запросить цвіль. Навіть якщо це шайби, вологий одяг, яка не швидко висохла можна ліпити.

+566
Ales Rebec 28 лип. 2017 р., 23:20:53

Ви робите плаває все підряд без перерви?

Якщо ви шукаєте, щоб поліпшити вашу загальну швидкість (при збереженні кращу техніку), можна розбити свій заплив.

1000м --> 10х100 Вт. :10 сек відпочивати на кожній стіні

Ця маленька перепочинок на стіні буде робити чудеса в плані надання допомоги вам скинути і переорієнтуватися на наступний респ і стверджують, що невловимий техніка.

Положення тіла і техніка-все в плаванні. Використовувати тягнути буй, щоб допомогти вам звикнути до необхідності стегнами вгору, і витратити деякий час на доска kickboard для розвитку витривалості в ногах. Як більшість тріатлетов і бігунів скаже вам, витривалості ногу на землю не дуже добре переносять воду.

Ноги допомогти вам протриматися свій хід, і якщо ви дивитися кращі плавці у світі, які галопом-стиль (Фелпс, наприклад), тому вони можуть підтримувати стійкі руху, тому що їх штовхають заповнює прогалини між штрихами.

Ось деякі більш просунуті вільної дрилі для роботи з як тільки ви станете трохи більш досвідчений з основними повзати.

Також, ігнорувати, хтось вище сказав про хрусти. Зробити дошки,-сидить, щось на кшталт, що замість. Все хрустить збираєтеся зробити, це кинути ваші плечі вперед і просувати банан-подібна поза.

Банани не плавають дуже швидко.

Джерело: конкурентоспроможна все життя плавця. Національний фінал. Олімпійські ігри кваліфікатор.

+524
user115525 21 трав. 2017 р., 02:17:23

Якщо я кладу сирі вівсяні пластівці в моєї ранкової протеїновий коктейль (я просто думав: овес, молоко і совок) для мого сніданку трапези, вони просто проходять мимо, хоча моє тіло без бути поглинутим? Чи вони насправді отримати розщеплюється і використовується? Є велика різниця в приготуванні овес?

Крім того, хтось пробував це, і якщо так, яке воно на смак?

+501
user676074 22 лип. 2011 р., 17:43:10

Схоже, ви намагаєтеся розтягнути підколінні сухожилля. Відчуття, що ви описуєте, схоже на класичний випадок, коли нога "засинає" з-за обмеженого кровообігу або защемлення нерва. Це не небезпечно, просто дратує. Колупатися декілька форумів, консенсусу я знайшов, схоже, що, швидше за все, справа в тому, що шлях, в якому ваша розтяжка ймовірно утиск нерва, швидше за все від тазу натиснувши на верхню частину ноги. Рекомендується виправити це, щоб тримати в ув'язненні, поки вона не піде.

До речі, положення тазу, що я бачив, як описано для передньої ноги протягнути на стіл "нейтральний", а не нахилена вперед, назад, вліво або вправо.

+438
kanha senapati 22 вер. 2017 р., 17:30:40

У мене є підошовний фасциит і я прийшов, щоб помітили хода, коли я йду. Коли я кажу, я маю на увазі я відчуваю, що, коли я звертаю увагу на мій крок я схиляюся більше на лівій, і більш конкретно, я, як правило, більше налягають на ліву п'яту моїх ніг, як я крок вниз і натисніть кнопку OFF.

Я люблю ходити і робити так кожен день, в сукупності близько 4 миль в день, кожен день гуляю мінімум за 1,5 км без зупинки після того, як я обідаю. Я недавно купив пару Nike повітря Макс кросівки і зауважте, що протягом 2-3 місяців, що оббивка на лівій туфлі під кулі пальцях оббивка повністю розряджений, пам'яті не залишилося зовсім.

На моє запитання, і, сподіваюся, достатньо інформації, щоб бути хорошим тапки вам і універсальний доктор Scholls вставити зробити трюк, щоб допомогти з дискомфортом в ногах вдень і вночі. І чим більше я ходжу, тим більше, що моя підошовний фасциит діє, я хочу повернутися до близько 10 миль в день, але я завжди за це на наступний ранок.

Спасибі,

+381
thynes 16 вер. 2010 р., 22:21:46

Якщо вам подобається бігати і просто подобається вам там працювати.

Якщо вам не особливо подобається, чи він занадто низький пріоритет у вашому житті, контролювати дієту набагато легше. Це буде важко підтримувати біг, коли час закінчується, погода не дуже добре, або коли ваги не винагороджує належним чином для роботи.

Плюс у вас більше шансів втекти підошовний фасциит, запалення окістя, тендиніт, ІТБС, коліно бігуна, заміни колінного суглоба, кульшового суглоба та інших небезпек там (несправний каналізаційний люк, наприклад, потрібно, щоб у мене була артроскопія).

+351
Alyssa 25 лют. 2013 р., 11:16:17

Втрата ваги-це трохи складніше, ніж спрощені думки, представлені в журналах і налагоджені в оголошеннях.

Здорова їжа-це не обов'язково дієта-дружня вечеря. Бутерброди метро, як правило, добре, але що робить їх краще для дієти-це сам хліб.

Якщо ви шукаєте книжку на цю тему, я настійно рекомендую вам , чому ми товстіємо і що з цим робити.

Найефективніші дієти там, не просто покладатися на скорочення калорій. Що вам треба зробити, це зменшити свій карб-впускний різко. Палео дієта Аткінса і є низьким вмістом вуглеводів дієти, які зарекомендували себе краще, ніж більшість інших, так що якщо ви шукаєте конкретні поради, я пропоную дивлячись в Палео.

Найефективніші перші кроки:

 • Зупинка цукру пити (не-дієтичні газовані напої, соки, алкоголь)
 • Без хліба, макаронів
 • Тримайте ваші частині невеликий/розумний (я вага шахти)
 • Якщо ви не обманюєте днів, зробити це з дуже невеликим "Чіти" - з'їсти половину шоколадки, му кварталі. Не обманюй себе.

Як дуже хороший джерело моїх міркувань, за те, що дієта, подивіться цей виступ Крістофер Гарднер у Стенфордської школи медицини Medcast лекцій: Битва дієт: хто-то виграти (втратити?)

+307
Mark Landosek 27 вер. 2016 р., 17:15:35

Все залежить від того, де ваші слабкі місця....ти з енергії? зосередитися на Табата тип навчання. Якщо ви не вибухонебезпечний досить тоді плиометрической. Якщо це сила (і у вас немає ваг/обладнання для дому) - підтягування, віджимання, Віджимання на брусах, присідання зі штангою і присідання......

Моя реальна рекомендація - запитайте вчителя/тренера, які області ви повинні зосередитися на (і, можливо, він говорить/натякає, що під час уроку)

+289
ddec 5 лют. 2015 р., 12:53:07

Коли я тренувався вдома, я б зробив супер набори для комода навчання, які необхідні для отримання яких-небудь результатів, у зв'язку з відсутністю вагів, я б робити нормальні віджимання на квартиру з руками ширше, ніж твоє плече, інакше ваші трицепси вступить в гру, потім віджимання з ногами на стільці і слідують віджимання з ногами по сходах і руках на четвертий п'ятий крок вгору, все це в загальній складності 5 підходів по 8 повторень на кожну позицію, разом 24 повторень кожен набір.

Це буде тренувати нижні, середні і верхні м'язи грудей, імітуючи різні лави похилій ви б в тренажерний зал.

Ви завжди можете змусити кого-небудь тиснути на спину для додаткового опору.

З повагою,

+192
Abderrahmane Gu 12 лист. 2016 р., 08:49:48

Це складне питання і вимагає багато додаткової інформації про механіки тіла, ніж у мене.

Але як з мого досвіду, це вплив , що руйнує суглоби, а не просто рух.

Саме тому тренери з низьким рівнем впливу, такі як еліптичні, гребні, велотренажери так популярні.

Якщо ви відчуваєте біль у стегні спати з подушкою між ніг.

+188
sacredfaith 28 квіт. 2013 р., 08:01:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil