Є ефективний орган ядро температурного режиму, який включає капсаїцин?

Я шукаю, щоб спробувати регулювати температуру тіла для того, щоб бути в змозі витримати більше тренувань на більш високому intesities. Я був більше займатися спортом і починаю розуміти, що основний жар тіла можуть стати проблемою (вчора ввечері після 20-мильна поїздка моя сумка промокла від поту, а до дня її не було після 30-миль). Мені добре відомо, що нестача води може бути причиною різниця, але я вживав приблизно рівні суми день за днем, а їв в основному одні й ті ж продукти.

Єдина різниця між днями, що до 30-мильну поїздку я з'їла два шматочки хліба і чотири яйця з bhut Jolokia гострий соус над ними; до 20 миль я був двічі складені арахісове масло і бутерброд з маслом.

 • Це більше схоже на аномалію, але який ефект може високе споживання капсаїцину їсти перед тренуванням (крім шлунка)?
 • Можна спроектувати план по капсаїцин регулювати темп і пітливість?

Я знайомий з впливом на нюхові пітливість, і як це нарощує обмін речовин, травлення, і я цікаво, якщо це може бути використано для регулювання температури тіла сам по собі, або якщо це просто ще допоміжні перетравлювання їжі перед тренуванням, тим самим розв'язавши руки температура регулювання.

+502
mpricketts 10 лип. 2010 р., 06:29:14
32 відповідей

Ми, мабуть, повинні поступово збільшувати волокна в будь нової дієти, що я роблю. Я просто перейшла з білого хліба на чорний хліб (із цільної пшениці). З якоїсь причини я отримую дуже інтенсивна печія приблизно через 30 хвилин після закінчення бутерброд (який раніше був білий хліб), близько години.

Я ще не міняв нічого. Це відбувається з-за незначного збільшення клітковини, або щось ще?

+942
San Francisco Sunrise 03 февр. '09 в 4:24

У середньому, людина має більше 80 000 калорій в відкладення жиру. Вам потрібно, щоб спалити через це, перш ніж ваше тіло білками-мішенями для зберігання жиру.

+933
Jakotheshadows 1 жовт. 2019 р., 16:52:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я 44-річний чоловік. Кілька днів тому я примудрилася впасти на лижах і пошкодив зв'язки в плечі. Я зробив багато на лижах в моєму житті і, напевно, впала в 100 разів, не нашкодивши собі серйозно.

Падати і ушибался себе-це щось у мене асоціюється з людьми похилого віку, але для мене це рано. Причиною цього може бути те, що я високий: 192 см і важкий: 100 кг.

Я розумію, що гнучкість дуже важлива і адреса цього. Також я буду знижувати відсоток жиру.

Що мені цікаво як моїй ситуації повинно впливати на мої силові тренування?

Я читав, що швидкі м'язові волокна ми вільні, як ми стаємо старше. Це здається правдоподібним, так як ми використовуємо найвитриваліших трохи в нашому повсякденному житті. Я думаю, що при ударі м'язи будуть мобілізуватися і готуватися, щоб поглинути шок. Швидше б може реагувати швидше, ніж витривалих? Також максимальне зусилля буде важливо. Я повинен прагнути до максимальної міцності або вибуховою силою? Я трохи скептично з приводу тренування вибуховою силою, так як я боюся нашкодити собі.

Що стосується Навального, я думаю, що було б краще для мене, щоб додати трохи м'язової маси, як це можливо. Я можу втратити 10 кг жиру, але не набагато більше. І я не хочу бути важким, оскільки це веде до більш серйозних наслідків.

На жаль, у мене завжди були набагато більш міцних м'язових волокон, ніж швидких. Так що через скажімо 10 повторень замість 5 був найшвидший спосіб для мене, щоб зробити сильніше. Але зараз я не можу дозволити собі, щоб отримати громіздким. Це означає, що я повинен тренуватися з меншою кількістю повторень?

+883
ehehhh 23 черв. 2012 р., 20:31:01

У мене були розтягнення зв'язок гомілковостопного суглоба і крутить регулярно, кожні 1 до 2 років, поки я змінив біг на Босоніж-підошви стиль (по-перше, насправді бігали босоніж). Моєю мотивацією було болю в коліні, хоча в 5 років, я не раз крутив мою кісточку. Я пов'язую це з ніг усвідомлення-з підкладкою взуття я не "почуття" землі, і тим сильніше щиколотки м'язів, які розробила.

+853
Tam Feelnmyself 1 бер. 2017 р., 00:39:46

Вашої проблеми зі спиною Ваша спина болить, тому що міофасциальний лінії на спину не справляються. Це викликано щоденного руху. Я думаю, що ви знаєте професії з великою кількістю сидячи або стоячи легкими працювати? Одна річ, ви повинні не зробити, це розтягнути їх ще більше або робити деякі вправи, як присідання або хрусти. Це зробить біль у спині ще гірше!

Замість цього, ви повинні робити вправи, відкрити свій лобової м'язи так, що ваша спина м'язи можуть розслабитися. Хороший рух, щоб зробити це [кроль][1]. Є багато варіацій цього руху. Але моя порада буде почати робити це проти стіни. Таким чином, вплив сили (сили тяжіння) на вашому тілі менше, ніж коли ви почали б на землі. Погляньте на ці обходу, вправи я роблю з моїми клієнтами:

Повзти по стіні

Наповзають для одягу

Ці рухи поліпшать вашу проблему назад. Але вашу проблему це довгострокова річ. Не чекайте, що він швидко зникне. Ви повинні дати йому деякий час і робити багато вправ. Ви повинні відчути покращення і менше болю після декількох тренувань.Залишити тих Терезів, де вони знаходяться. Сила тяжіння більше, ніж вага достатньо. Прислухайтеся до свого тіла. Запустити в стіну і взяти його звідти. Якщо ви відчуваєте, що ваш рух вільно ви можете вибрати, щоб піти ближче до Землі.

Ваші проблеми з вагою AtlasRN прав. Палео-це безперечно шлях! Ось кілька порад, які допоможуть вам почати Для успішної втрати ваги подорож:

 1. Не налягайте на цукор.
  Цукор робить вас жир. Ось як це. Намагайтеся уникати його як можна більше. Це отрута. У цій лекції д-р Роберт Люстіг для більш конкретна інформація][1].
 2. Не їжте оброблені харчові продукти.
  Вони упаковані з отруйними речовинами, такими як барвники, консерванти і т. д. Також вони насичені солями важких рафінованих пшениці і цукру. Зробити свою власну їжу і з'їсти реальну їжу.
 3. Дотримуватися гарних і здорових жирів.
  Це означає: багато омега 3 рибні масла і добре насичені жири з трави годували яловичиною.
 4. Їжте багато овочів.
  і я дійсно маю на увазі багато.
 5. Пити воду, чай або кава.
  Пропустити соки і пропустити соди.
 6. Перевірте ці джерела інформації:
  Щодня Марка Яблуко
  Дієта Палео
  Робб Вулф
  Здоров'я Предків (В Vimeo Канал)
  Гері Taubes
  Безкоштовний Тварина
  Останній в Палео (подкаст)


Перевірити цю інформацію, і ви будете на вашому шляху. Успіх.

+771
user1482937 2 трав. 2017 р., 08:52:40

Мій 9-класника і плавання кожен день і любить його, але в купальний костюм і рушник-це постійна проблема, вже забувають, зростає цвіль в поліетиленовому пакеті в рюкзаку і т. д. Що це хороший спосіб, щоб управляти цими предметами? Я запропонувала повісити їх у шкільному шафці, так як шафки мають вентиляційні отвори, а мій син відкинув цю ідею, сказавши, що вентиляційні отвори не є достатньо великими, щоб забезпечити достатній приплив повітря, щоб запобігти зростання цвілі. Але я відчуваю, що сумка як мінімум не погано, і штопала речі просто залишати вдома частіше, ніж не, тому що PE-це кожен день.

Якщо це питання не кошерний, не проти мене в небуття, будь ласка, просто дайте мені знати, і я буду почати все заново десь іще, може бути, лайфхаками. Спасибі.

+743
Erica Cable Meyer 9 бер. 2018 р., 15:40:55

Мастила в паз, ви розвиваєте силу швидше, ніж м'язової гіпертрофії, але він може бути використаний для витривалості, працездатності або навіть гіпертрофії.

Один приклад, я використовував ГТГ, коли мені було 14 років для віджимань.

У перший день я не міг зробити 1 пуш-ап, але я так і негативні 100 віджимань через 1 день, на наступний день я був в змозі зробити 5 віджимань поспіль і зробив 20 комплектів 5, на наступний день я був в змозі зробити 20 віджимань поспіль і так далі. Після 1 тижня відразу 50 віджимань легко. і це, як я використав його на витривалість.

Якщо ви хочете використовувати його для запуску гіпертрофії, роблячи 20 комплектів 25 повторень через день і поступово зменшуйте час відпочинку, піти зробити 500 повторень через 16 годин і робіть це, поки ви можете зробити 500 повторень за 20 хвилин. Це не так вже й складно, залежно від вправи. В кінці цього процесу ви отримаєте значний приріст м'язової маси.

ГТГ також вимагає щоденних тренувань, який, як доведено, збільшує nulceus в м'язові клітини , м'язові клітини народжуються з 1 ядром, але можуть бути до 126 ядра якщо щодня тренували протягом досить довгого часу. Чим більше ядер, тим вище потенціал зростання кожного окремого м'язового волокна.

М'язова сила-це здатність рухатися самий вагу можна і без імпульсу, будь швидкості чудово до тих пір, як рух контролюється. Наприклад, ви не повинні імпа Ульс ноги під час присідання,просто йти вгору і вниз на будь-якій швидкості, але з 0 еластичність.

+700
vi 22 жовт. 2016 р., 00:28:52

Гиперкифоза - згорблена спина, із-за дисбалансу м'язів, зазвичай це викликане слабкими середини м'язів спини (ромбоподібні, частина пастки, піднімає спдк і т. д.) і міцніше грудні м'язи. Це характерно для старшого шкільного віку на прикладі спортсменів з вільної боротьби. Вкриті рядами, пліч-о-знизує плечима, плечовим суглобом вправи; в той час як в парі з грудними ділянки можуть допомогти виправити це. Якщо у вас є гиперкифоза, тому що у вас остеохондрозу, там не багато ви можете зробити.

Лордоз - розгойдуватися взад -внаслідок м'язового дисбалансу, необхідно вирішувати з нижньої частини спини і сідниці розтягнень, зміцнюючи свій нижній прес і стегна-м'язів згиначів може значно поліпшити вашу поставу.

Удачі.

+693
Stalpe 3 трав. 2014 р., 07:14:47

Єдиний встановити встановити розминки підтримується акредитованих організацій силове тренування прогресивно, збільшуючи навантаження з одного набору на інший. Ніхто не рекомендується зменшити навантаження від одного набору до наступного.

Навантаження Піраміди

Я не читаю модні статті по силовій підготовці. Я регулярно читаю наукові статті за останні 20 років.

Примітка: термін навантаження не відноситься до обсягу, але відсоток 100% від 1ПМ, незалежно від кількості повторень. Деякі називають навантаження, навантаження, навантаження і як сума повторень раз на опір, яке я хотів би послатися на гучності.

Набір для установки

Немає сучасних досліджень, що я знаю, що підтримує ідею скорочення робочого навантаження від одного набору до наступного. Якщо хтось знає якісь дослідження, яка підтримує скорочення робочого навантаження від одного набору до іншого я хотів би побачити його. Я не шукаю кого-то, хто просто говорить і те, ніби вони є авторитетом. Дослідження, в яких він заснований на результатах добре спланованих, контрольованих досліджень, які дають закономірність висновків. Дослідження, які провели значну кількість досліджень з участю великої кількості учасників.

День у день

Для підвищення кваліфікації є підтримка варіація, вгору і вниз навантаження від одного тренування на наступний день. Це тижнів з малюнком пірамідінг легких та важких днів. Це називається мікро-періодизації. Мікро-циклу знаходиться в діапазоні від 2 до 12 тренувань, як правило, один тиждень.

Тиждень

У мезоциклі періодизація-це період від 3 до 6 тижнів, в середньому 4 тижні. Спостерігається закономірність піраміди. Перший це розвантажити період, коли навантаження знижується на 5-10% нижче поточної потужності. Наступний період, перезавантаження, пандуси для поточної потужності. Наступні два періоди перевантаження та адаптації, де прогресії нарощує. Пандус крутий (5-8%) для початківців нетренованих людей. Для просунутих індивідуальних прогресії скорочується приблизно на 1%. Ця концепція близька до промисловості консенсусу.

Місяць

Немає шаблону піраміди в навантаження мезоциклов протягом Макроциклу. Зміни в мезоциклах обсяг і інтенсивність. Дослідження не прийшли до єдиної думки з приводу ефективності різних обсягів і інтенсивності циклів.

Резюме

Вище-це дуже узагальнений опис класичної періодизації.

Поставили питання про зниження навантаження протягом тренування. Немає жодних доказів, щоб підтримати додатково купуються щоденні тренування. Всі дослідження зайняти позицію прогресії. Наростити.

Посилання на моделі прогресування в навчанні опору для здорових дорослих людей у верхній частині мого поста підтримує те, що я виклав тут. Даний звіт є заява про позиції американської Академії спортивної медицини. Він заснований на значне число досліджень.


Коли я думаю про пірамідінг я думаю встановленою схемою реп. Де піраміди-це щось на зразок:

4 Репс
7 повторень
4 Репс 

Зворотна піраміда:

7 повторень
4 Репс
7 повторень

В % від 1ПМ завжди повинні прогресувати від комплекту до комплекту. Між 8% і 12% між кожним набором.

Це хороша стаття на цю тему:

Моделі прогресування в опір навчання для здорових дорослих

На сторінці вище посилання є повний текст у форматі PDF перераховані на верхній частині правій колонці.

При оформленні рутини ви повинні почати з вашою схемою, набір респ.

Припустимо, ви працюєте 3 дні в тиждень, висока інтенсивність, високий обсяг

набір 1, 2, 3

день 1: 12,10, 9
день 2: 10, 9, 9
день 3: 9, 9, 8

Обчислити вагу кожного комплекту:<br>
80% від 12ПМ (.8 х .70 х 1ПМ) 
90% з 10мм (.9 х .75 х 1ПМ)
9РМ (1 х .77 х 1ПМ)

Таким чином, ви отримаєте варіювання повторень в сеті, а прогресує ефективної роботи. При наборі схема реп дає вам ваша піраміда, зворотна піраміда, нахил вгору, нахил вниз, і т. д.

+663
Mary Lopez 2 лист. 2018 р., 17:23:04

Консервований тунець, mackeral і сардини. Як правило, не сприймається як страву на сніданок, але вони здорові і наповнення. Є білок і омега-жири.

Дуже зручно, просто відкрий і йди. В залежності від того, де ви знаходитесь, вони часто приходять з різними соусами.

Не їжте за робочим столом на роботі.

+651
aifuck 25 квіт. 2013 р., 13:49:06

Хороша програма є той, який відповідає поставленої мети. Поки процеси можуть бути повторені, щоб отримати очікуваний результат, це хороша програма.

Оскільки ваше питання стосується саме сила і силові тренування, тренування програма є той, який підкреслює всі тіла..

Важка атлетика і силові програми повинні підкреслити верхню і нижню частини тіла. Наприклад,

Поки програма працює на весь організм, і охоплює практично всі м'язи тіла, програма повинна бути гарною.

Як у кожній програмі може відрізнятися в повтори, сети, і частоту вправ. Крім того, дієта може бути різною.

+633
CJMND 23 січ. 2015 р., 19:42:55

Дивлячись вгору отримує арку в спину, коли висить і займатися ваші латів і ядро іншого. Якщо ваша голова вперед легко нахилити тіло і займатися ваші біцепси більше.

Є деякі приклади тут

+633
JPiper 1 лист. 2011 р., 04:39:34

За даними http://legendarystrength.com/hand-balancing-stands/ "[тростини] насправді зробити балансування простіше, даючи поява більш важким".

Це правда?

+623
Moshe Sommers 23 лют. 2017 р., 07:15:20

Я хотів знайти новий тренажерний зал. Але якщо це ваш єдиний варіант, є плюси і мінуси обох. Не знаючи довжини я не впевнений, що я б використав.

Чим довше я б не боялася б ламаються навпіл під напругою, але якщо ви тільки починаєте, це може бути проблема. Я б обережно поставивши на це 300+ фунтів, хоча... я, може бути, обережно поставивши 100 фунтів на те, що насправді. Коротше буде трохи сильніше, просто з-за механіки.

Однак проблема в залежності від вашого власного тіла покороче може бути занадто вузьким, щоб стиснути зручно. Це залежить від твого здоров'я суглобів, наскільки великий ви, і ваша гнучкість.

+609
Krh 6 серп. 2013 р., 20:35:21

Якщо ви зважили всі Вашого харчування протягом тижня вам було б нормально.

Якщо ви зважені всі зібрані екскременти, сеча та пот* у вас є набагато більші проблеми, ніж фізичні фітнес-режиму може допомогти.

* "І кров, не забувай крові" enter image description here

+608
cristid9 18 січ. 2019 р., 19:27:02

Основні посадки не має обмеження 90 градусів. У мене відчуття, що цей міф починав як один хлопець все вигадав на льоту, і люди просто втекла.

Коли робиш основний посадки, найбільш важливою частиною є те, що обома ногами і руками пом'якшити падіння.

Переважно, перше, що вдарився об землю, слід кулях ваших ніг (в районі ніг), а ноги все ще витягнута, але не замкнені. Таким чином, гомілковостопний суглоб є першим спільним взяти під тиском, потім, коли ваші п'яти натисніть, коліна почнуть згинатися, а потім і талії.

На цьому етапі повинні бути зігнуті вперед (з-за вигину на талії) з розпростертими руками, готовими для пом'якшення посадки ще більше.

Як Примітка сторони, основні посадки часто слід запустити. На 90 градусів "правило" буде допомогти вам почати працювати швидше, так як ви будете витрачати менше часу на підйом назад. Сама повільна частина самозахоплень тому, знаходиться на найнижчій точці. Але це те, що приходить природно, як ви практикуєте. І ваші руки також може допомогти вам прискорити, як вони торкаються землі.

+607
jamiangu 12 лип. 2019 р., 18:27:02

Які рекомендації існують для того, щоб схуднути, не втративши м'язи? Скільки силових тренувань зазвичай достатньо для підтримки м'язової маси під час здорової дієти втрати ваги?

Я був втратити вагу в цьому році, щоб удосконалюватися у своєму виді спорту (скелелазіння). Я втратив 25lbs. Я 6'4", і в даний час 183. Я втратив вагу близько 1-1.5 фунтів в тиждень протягом декількох місяців. Протягом першого місяця, я виявив, що мій жим лежачи і накладні пресі стали викидати. Я була підніматися раз на тиждень для підтримки, так я підніму до 2 сесій підйому в тиждень. Я успішно стабілізувала свою силу я продовжував втрачати жир. Але я відчуваю, що я будучи неефективною про це я в принципі підніматися стільки, скільки я зробив, коли я роблю силові тренування / м'язи купуючи циклу за зиму. Це піднімаючись на додаток до мого конкретного альпіністську підготовку, тому я тренування 5-6 днів на тиждень. Це працює нормально, я тонше, менш сильний, і сходження складніше. Але мені цікаво, якщо я можу бути розумнішими про мою тренуванні або дієті.

Редагувати відповісти на питання: Я їм близько 2000 кал в день, у співвідношенні грубо на 20-30% protien, 20% жиру, 50-60% вуглеводів.

Я ліфт по понеділках і п'ятницях, роблю 3 підходи по 8 з жимів лежачи, підтягування, військової преси, кабельні рядків, бічній піднімає, і станова тяга.

Я роблю близько 4 годин лазіння тренування по вівторках та четвергах.

Я бігаю 2-3 км, 4 рази на тиждень. В основному, щоб допомогти натисніть Мої цілі калорійність на носі.

Я піднімаюся на відкритому повітрі на вихідні, або у приміщенні, якщо погода погана.

Я веду себе в могилу заженеш все це, хоча. Я не розвиваються травми або нічого, але я вже перегоріла, і було цікаво, якщо я міг би усунути в день підйому, для мого спокою, не ризикуючи знову втратити міцність.

Спасибі!

+602
Facebook Questions 21 трав. 2011 р., 12:20:06

Фраза "протеїн" пропонує речовину, яку можна вживати, щоб компенсувати дефіцит білка. Пошук в інтернеті "дефіцит білка", однак, я був нездатний знайти будь-які джерела, що описують застосування добавки для цієї мети. Крім того, пошук "протеїн" дали результати, що складаються майже повністю з бодібілдингу сайти і фітнес добавки в магазинах.

Протеїнові добавки, використовувані за межами бодібілдингу? Якщо так, то які приклади їх використання?

Редагувати: я хотів запитати про формальних медичних застосувань, таких як виправлення встановлених недоліків білка.

Правка 2: я не обмеживши це питання через прилавок, комерційно доступних продуктів, таких як коктейлі та порошки; я хотів запитати про добавки в загальному сенсі.

+586
vmfan 5 груд. 2018 р., 10:12:40

Деякі люди, як моделі або актори повинні виглядати краще для деяких випадків, таких як стрілянина. У них є спеціальні програми тренувань та дієти, що дозволить їм покращити свою зовнішність протягом декількох тижнів до значних ступеня, що я чув.

Що вони роблять для досягнення цих результатів? Я не кажу про тривалу і здорової заходи, щоб прийти у форму, я знаю достатньо про них. Цікаво, що можна зробити, щоб підвищити його зовнішність протягом декількох тижнів, прагнучи виглядати краще в певний час, незважаючи ні на що.

+530
Babajee Ganesh 22 серп. 2010 р., 23:51:24

Ще одне зауваження: я експериментував з ручним і магнітні бігові доріжки. Вони не дуже добре підходять для бігової доріжки столу, тому що швидкості дуже повільні. Це дуже складна механічна завдання здійснювати плавне спокійний рух на повільній швидкості. Це майже навпроти робить хороший біг на біговій доріжці. Інструкція Для бігова доріжка працювати воно повинно бути по дуже крутому схилу, що дуже незручно для ведення робочий стіл.
Також зверніть увагу, що кінських сил, значною мірою безглуздими, коли справа доходить до бігові доріжки, бо там ніколи не було стандартизації кінських сил. Виробники поставити всі види помилкових значення HP на біговій доріжці двигуни. Важливо те, що кількість міді обмоток і вага маховика і редуктора.
Знову ж таки, спробуйте дешевий використовували один з Craigslist, щоб переконатися, що вам подобається бігова доріжка столи, в першу чергу, потім дивіться на одержання один призначений для роботи.

+516
Camilo Martinez 14 трав. 2011 р., 06:40:51

Я плавець і досить спорт, я думаю. Я зараз не плаваю зараз, але було б, якби не ця проблема. Під час практики, я відключаюся. Як правило, не "в зоні" було б відключилася (я так думаю), але просто більше мій розум не в басейні зі мною. Я маю на увазі, я зосереджений на тому жорсткому Н' такий, а просто відключилася.

Це саме по собі не зовсім моя проблема. Хоча це трохи дратує, я не впевнена, що зможу сказати що-небудь ще краще (я знаю, що його буде складно, так чи інакше) і я не пам'ятаю якихось інших способом. Моя проблема-це після тренування, коли мої думки не повернулися до реальності. Його важко зосередитися на речі.

Зонування на практиці допомагає мені відволіктися від того, як сильно практика, але мій розум не зупинити, коли за його. Його, як я ніколи не потрапити в зону, але ніколи не вибрався назовні, або. Я з плавання протягом декількох місяців. Вона стала краще, але я все-таки схиляюся до внутрішніх фокусом. Це звучить трохи схоже на деперсоналізацію.

Моє питання: Як я можу залишити мого навчання в басейні, і зосередитися на звичайному житті?

Хто-небудь стикався з цією проблемою стає дійсно інтроверт?

+456
user128230 26 січ. 2010 р., 10:56:51

Я худий (178 см, 63 кг), але є багато вісцерального жиру навколо живота.

Мені Навальний до першого, то турбуватися про мою жиру на животі? Або я повинен спочатку спалити жир?

В ідеалі, хотілося б домогтися обидві одночасно, але трохи очищення всього інтернету показав, що втрачаєте жир і набираючи м'язи одночасно неможливо.

+448
wilberteric 19 квіт. 2018 р., 18:06:22

Якщо чекати = дивитися телевізор (1 мет), тоді так, згідно зустрілися формулою:

Мет = vVO2Max = по2 / 3.5 ~= спалені ккал / (bodyMassKg * timeHours )

Так як ви заявляєте:

3 * 9 мет (кардіо тренування) = 27 Мец

що еквівалентно:

27 * 1 зустрічав (дивився ТВ) = 27 Мец

+425
user3529844 2 вер. 2012 р., 00:57:46

ОК. Ну, враховуючи характер рутини, це питання трохи неоднозначний. Ремонт в цьому випадку можна вважати підтримання певної ваги (так як процедура припускає, що це втрата ваги рутини), або це може означати, кондиціонер рівні (так як ця процедура включає в себе значну кількість метаболічних кондиціонування). Чи, може, це як.

Давайте розглянемо можливості.

Після того як ви закінчили свою рутину, і ви досягли ваги, який ви хочете зберегти, ви могли б просто виріжте кондиціонування і зменшити калорійність харчування, щоб відповідати потребам вашої статури. Можна помітити атрофію м'язів, так як ви не салон більше, і вам доведеться конусності відповідно споживання калорій.

Навпаки, ви могли б спробувати бути шаблонним, про свій кондиціонер, щоб відповідати споживання калорій за останні кілька тижнів R4FL рутини. У цьому випадку, ви повинні спробувати, щоб зберегти свій раціон якомога більш постійною, а також.

Давайте припустимо, що це так: ви продовжуєте з вашої поточної дієти, а за відсутності ідей, ви продовжуєте повторювати останні кілька тижнів звичайної роботи. Якщо ти кидаєш тонн рафінованих крохмалю і цукрів у ваш організм при кожному прийомі їжі, ви, ймовірно, продовжують втрачати вагу. Ці типи інтервального тренування є надзвичайно вимогливими. (Якщо мені буде дозволено помітити мого власного досвіду, я бачив 1000+ калорій протягом 20 хвилин високої інтенсивності інтервали.) Крім того, я думаю, що це буде важко для вас, щоб повторити з інтервалом рівно в інтенсивності, проведені ним в попередній раз, просто тому що ви будете в кращій формі. Ви будете виконувати їх краще, швидше, і більше калорій. З інтервалом також ввести анаеробний елемент вашої підготовки, ви будете покласти на м'язи. М'язи вимагають більше калорій, щоб "володіти і управляти".

Важко відповісти точно на це питання. Я думаю, в кінцевому рахунку, коли ви закінчите цю процедуру, ви будете хотіти вирішити, що ви хочете зробити. Який вид вправ ви любите займатися? Ти просто не хочеш бути жирним? Ви просто хочете, щоб бігти 60 хвилин? Ти любиш робити інтервали? Ти хочеш зробити? Ви хочете робити? Якщо ви тримаєте його догори, жир залишиться ... і швидше за все сходить. Якщо ви не тримаєте його, ви будете мати, щоб грати в гру, Ваг і противаг, щоб з'їсти потрібну кількість. У довгостроковій перспективі (якщо ваша мета-суворо естетики), тип рутинну вас почне формувати ваше тіло в різних напрямках. Відстань бігу дасть більше "тягучий" статури, де інтервали дадуть вам більш "худий" або "придатний" статури. Якщо вам нудно бігти, може бути, спробувати робити щось подібне після crossfit.com головна сайту щоденні тренування (там досить багато чого нового та цікаво кожен день-реєстрація тут на масштабовану версію тренування в день). Я можу уточнити моя відповідь вам дали зворотний зв'язок.

+421
BTC 22 серп. 2010 р., 02:55:46

Без певної спортивної на увазі, є хороший общецелевой вправ або рухів, які можуть показати мені, що груп м'язів або областей потрібно більше працювати?

Я намагаюся переконатися, що моя загальна сила знаходиться в рівновазі, щоб збільшити його практичну користь у вирішенні повсякденних проблем.

 • Що базові процедури для тестування такі речі?
 • Є тести-до невдач, які можуть викрити цих (наприклад, ліфти або руху)?
+357
Hardik Sondagar 28 квіт. 2017 р., 01:18:29

На жаль, це буде так просто, як є менше калорій, ніж ви спалюєте на папері, але значно більш складним, коли ви вникаєте в рівняння енергетичного балансу. Кожен, хто стверджує, що будь-яка метаболічних або енергетичної системи в організмі просто грубо дезінформували.

Елемент складність полягає в кілька факторів, деякі з яких розглядаються тут, але в основному це у свій BMR (основна швидкість метаболізму). Калорій ваш організм спалює, щоб просто функціонувати в якості лежень майже завжди переважна більшість енергії, яку ви спалюєте протягом дня. В якості прикладу, я їм 3000 калорій в день, і 2100 калорій той мінімум, який необхідний, щоб просто тримати мої органи функціонують і зупинити мій 175 фунтів тіла @ 9% жиру в організмі від поїдання себе. Тому мета полягає в тому, щоб змусити ваше тіло спалювати більше калорій, не роблячи годин безглуздо, спільні напружуючись і втрачаючи тіло кардіо.

Інше поширені помилки створюються з-за надмірного використання слів дивне "нічого" і фрази на кшталт 'тон' і навіть 'схуднути'. Коли люди хочуть 'схуднути', що вони дійсно хочуть зробити, це наростити м'язову масу (тон) і втрачати жир. Більшість людей не розуміють, що на голодному стилі катаболическая дієта (яка, я вважаю, що під вашим мінімальною вимогою калорій), ви, фактично, зазвичай втрачають більше м'язів, ніж жиру. Більше 50%, що "вага" втратили насправді цінним, привабливим, і ПОВ-підвищення функціональної м'язової тканини. Ці люди в кінцевому підсумку з ганебною худий/жирний статури. Вони часто помітно тонкий, але все ще досить високий відсоток жиру в тілі (із-за втрати м'язів) і ще може бути в небезпеці хвороби, пов'язані з ожирінням. Ваш організм розумний - якщо не годувати його достатньо їжі, ваше тіло впаде ваш BMR (поряд з енергетичними рівнями) і спалювати м'язи попереду жиру. Наші тіла є адаптивними машини. Побудувати тіло, яке ви бажаєте з вагою інтервальні тренування, і Ваше тіло буде адаптуватися і стати струнким, м'язистим машина. Харчуватися і тренуватися, щоб змусити ваше тіло потребує більше енергії. Голодуючі ваше тіло поживних речовин, він повинен не тільки нездоровий, але ваше тіло пристосовується до потрібно менше калорій. Ваші енергетичні рівні (хороший показник ваш BMR) падіння, і Ваше тіло іронічно налаштований до Орді жиру даний момент він має шанс (коли ваша дієта закінчується). Цей журнал стаття показує, як періодичне голодування змушує тіло накопичувати жир при такій можливості.

Тип вправ теж важливо. Дослідження показали, що високоінтенсивні анаеробні тренування (ваги, спринт) більш ефективні, ніж аеробні (бігові доріжки, біг) для спалювання жиру. Анаеробний тренінг в першу чергу використовує глікоген (цукор) зберігаються в м'язах. У той час як технічно ви спалюєте більше калорій, роблячи ваші годинну пробіжку, ніж протягом силового тренування, аеробне навантаження спалює більше калорій в довгостроковій перспективі. Це пов'язано з після-спалити, як це називається, який ваш організм поповнює свої запаси глікогену в протягом декількох годин після тренування.

Я б настійно рекомендую прочитати цю статтю, так як вона пояснює, як відображає себе-це найефективніший спосіб схуднути (всупереч поширеній думці).

Ось що я б порекомендував:

 • Отримайте ваш відсоток жиру оцінюється (простий спосіб зробити це за допомогою тесту щіпка)
 • Розрахувати необхідний мінімум калорій ваші потреби тіла (виходячи з результату)
 • Їж - не пропускайте прийоми їжі.
 • Спробуйте поєднання інтервального бігу та/або інтенсивного тренування ваги
 • Регулярно, як мінімум, кожні 2 тижні перевіряє складу тіла (щіпка тести), який скаже вам, скільки фактичне жиру ви втрачаєте. Не використовуйте ваги!
+302
Alan Viana 28 черв. 2014 р., 23:30:09

Різні речі, здається, працюють для різних людей, так що ви отримаєте багато пропозицій, що може або не може працювати для вас. Крім того, ось те, що працював для мене. Я впевнений, що це не керівництво про те, що робити, але це додає трохи кольору до того, що ви, напевно, чули або читали від інших.

У три місяці або менше (насправді) я пішов з: (це 5-реп цифри, а не один тягнути максимуми... я ніколи не спромігся перевірити, що мій один тягне максимум на що).

 • 60 до 65 кг ваги, від 20 до 14% жиру (як виміряно з супортами)
 • 45 до 70кг жим штангою прес
 • 40 до 80кг присед
 • 60 до 100кг станова тяга (бретелі або порошок)

Моя дієта була здоровою, але не з високим вмістом білка.

Я ніколи толком не спали... рідко більше 7 годин на добу; але я брав 2-3 дні між тренуваннями. Я ходив у спортзал 2-3 рази в тиждень.

Я зробив майже виключно тільки "великої трійки" - присідання, станова тяга та жим лежачи: присідання і жим в один день, потім покійних і лавки на наступне відвідування. Кожна вправа розминки один набір з 10 повторень, потім 5 сетів по 5 повторень - збільшення ваги, малих чи великих кількостях залежно від того, як я відчув на кожний попередній набір. Мій останній набір буде на мій високий вагу, а в деяких випадках я можу стрибати прямо з розминки вага набору великої ваги відразу встановити.

Я не брав ніяких добавок.

Так як я не схильний до великих м'язів, я думаю, конкретні тренування, плюс досить часу між тренуваннями сприяла моєму успіху.

Тоді я зупинився і залишився на ці цифри протягом тривалого часу. Але так як я не потрібно вам більше або набагато сильніше, я переміщаю мої цілі на витривалість і загальної фізичної підготовки.

Як Примітка боку, "велика трійка" допоможуть вам створити дійсно сильне ядро, без хрускотів! Ура.

+292
bedrin 4 січ. 2013 р., 19:29:26

По-перше, дозвольте мені зробити це ясно, що це не відчуваю біль. Це більше схоже на перетренованість/зловживайте болю типу. Якщо б це була сильна біль , я б пішов прямо до лікаря або фізіотерапевта.

Мій Фон/Фізіологія

 • 30-річний чоловік
 • Дуже активно в школі/коледжі ('95-'03)
  • Включаючи футбол, бейсбол, баскетбол, боротьба, слід, і по пересіченій місцевості
 • Бігали марафони з 2005-2007
 • Сидячий з 2007 року до лютого 2011 року
 • 6' високий, 215 фунтів, 23.4% жиру (цільової вага: 185 фунтів)
 • Великі рамки (8" circumfrence наручні)
 • Обмежена гнучкість

В кінці лютого я почала базової серцево зосереджені тренування в тренажерному залі офісу. Я зробив це протягом 3 тижнів, і я почав ходити на кроссфіт в тренажерному залі трохи більше 5 днів на тиждень (з 3 на 1 с). Цей тренажерний зал тренування в стилі кроссфіт дуже початківець орієнтованих і рідко включають в себе більше 15 повторень чого-небудь. Я працюю вдома на мою гнучкість і мобільність роблять багато вправи, показані на рухливість вод.

Дієти/Добавки

Я щодня приймати мультивітаміни і риб'ячий жир добавок. Я зараз їм з високим вмістом білка, високим вмістом жирів і низьким вмістом вуглеводів іш. Мої джерела вуглеводів є в основному банани, яблука і солодка картопля. В основному палео, але я чіт один день в тиждень.

Тридцять хвилин перед кожним тренуванням я випиваю перед тренуванням амінокислоти коктейль , який включає в себе бета-аланін, L-лейцин, L-ізолейцин, L-Валін, L-аргінін, L-таурин, L-карнітин, Альфа-Кетоглутарат та цитрулін. Протягом 15 хвилин після закінчення кожного тренування я п'ю комбінація змішування протеїну і після тренування амінокислоти, еліксир якого входять L-глутамін, L-лейцин, L-ізолейцин, L-Валін, L-аргінін та цитрулін.

З цієї дієти і добавки, я ніколи не відчував значну біль день після тренування, тільки за перший тиждень кроссфіт. Навіть у дні, коли я вбив моєю спиною з-за мого бідного чистому вигляді я був у порядку на наступний день.

Дістатися до точки

Вчорашня тренування була наступною:

2RFT

 • 10 підтягування
 • 100м спринт
 • 10 присідань стрибаючих
 • 100м спринт
 • 10 віджимань
 • 100м спринт
 • 10 коробка стрибає
 • 100м спринт
 • 10 станова (175#)
 • 100м спринт
 • 10 стрибають випадів
 • 100м спринт

Я закінчив його всього за 16 хвилин. Я безумовно був отруєний газами на півдорозі через другий раунд. Мій спринт був стати бігова перетасувати, і мені довелося робити звичайні випади на місці випади, стрибки. Це було визначено не самої інтенсивної тренування я зробив, але він зробив більше стрибків, ніж зазвичай. Після тренування мої квадрицепси і литки болять, але не виключно так.

Я сьогодні вранці прокинулася з дуже жорсткою праве коліно. Це боляче, щоб покласти її на повне висування, і це боляче навіть більше, щоб витримати вагу на неї в повному розгинанні. З мого коліна злегка зігнуті все нормально. Після того, як я сидів за своїм столом трохи з коліном в 90 градусів я не дуже добре ходити за першу хвилину. Я, наприклад, явно накульгуючи. Приблизно через хвилину чи дві ходьби він більш або менш нормально до тих пір, як я уникаю повного висування (я зазвичай не заблокувати коліна, коли одно пішки). Біль зосереджені на медіальної і латеральної сторони ноги нижче коліна, може бути навіть нижче фактичного коліно.

Дозвольте мені показати вам, де болить:

medial pain locationlateral pain locationmedial flexion painfull flexion torqued

Слід зазначити, що біль теж спрацьовує, коли коліно знаходиться в крайньому положенні згинання, а також з моє стегно в одночасне згинання, відведення і латеральна ротація. Це остання фотографія демонструє це: згинаючи коліно наскільки це може йти і згинати ногу вгору до підборіддя.

Я не відчуваю себе в будь-якій точці ніжність де-небудь на колінах. Я натиснув і тикають скрізь з досить великим зусиллям і відчував ніжність. Трохи не забув, коли коліно знаходиться в повністю розширення, я відчув невеликий дискомфорт на медіальній стороні в кінці мого ноги під колінами. Я можу підстрибувати на носочках, розминаючи щиколотки і коліна на посадку, не відчуваючи болю, поки я не повного висунення.

Питання(и)

Так це просто надмірне травми? Це навіть травма або просто втома? Є у неї ім'я? Що може бути причиною цього: стрибки, біг? На щастя, сьогодні у мене день відпочинку, так що у мене сьогодні весь день, і більшу частину завтрашнього дня, щоб відновитися.

Чого я повинен уникати або намагатися бути відомі під час моїх тренувань, щоб запобігти?

Накл. Речі, які можуть мати відношення

Я працюю в Вібрам з пальцями ноги за останні півтора тижні. Мені довелося пристосувати мої бігу, щоб розмістити це. Я раніше була фіксатора п'яти, що неможливо в босоніжки, так що тепер я намагаюся зробити стопи страйк. Я можу виразно відчуваю різницю в моєму телят.

Крім того, я одержимо розкачати мої м'язи до і після кожного тренування, використовуючи обидві палиці і гул ролика. Після вчорашнього тренування я думаю, що я знехтував мої ікри небагато, тому що вони не відчувають , що погано. Я зосередився на моєму каре спину і сідниці.

+272
sudbakari 23 трав. 2017 р., 00:46:20

Які гарні вправи для верхньої частини спини, який ви можете преформ в готельному номері?

У мене тільки моя вага і все. Крім того, я не дуже-то прагне випробувати на міцність різні бари готелю/стрижні, брикетування підтягування / підтягування на них.

+156
xzpt 25 квіт. 2012 р., 01:51:17

У магазині, сумки з різних видів рису або бобів продаються в ряді компаній. Для певного типу (наприклад, чорні боби), компанії все зазвичай перераховують тієї ж інформації про поживну цінність. Однак, кілька компаній буде іноді мати відмінності в кількості калорій, кількість білка, все інше залишиться колишнім, в тому числі і розмір порції.

Є інформація, що в результаті лабораторної роботи? Чи є спосіб, щоб пояснити, чому кілька компаній буде злегка різна інформація?

+128
janlo 12 вер. 2014 р., 17:11:40

Я намагаюся зробити стійку завантажувані атлас камені, які мають точну вагу. Як, скажімо, 50 фунтів, 100фунта, і 200lbs. Важко точно калібрувати вага атлас камені я можу уявити, як їх вага зменшується, коли цемент висихає з плином часу, але, звичайно, це можна оцінити по відношенню до обсягу. У будь-якому випадку, це бур'яни, а в ідеалі хотілося б зробити замовлення пресформа з 50мм діаметр циліндра, що проходить через центр, але те, що я-це суцільний атлас камінь, і я думаю, що я народила 50мм отвір з свердло кладки я взагалі-то вже є з моєї великої свердлильний верстат, але після того, як просвердлено отвір, то як я можу відкалібрувати вага повинен бути важче або легше точних гир у 50 фунтів, 100фунта, і 200lbs?


Тільки у випадку, якщо це не зрозуміло, що я описую:

enter image description here

+124
mahmoud eibesh 5 бер. 2010 р., 14:48:31

Без мети, розробці програми складно, оскільки ніхто не знає, де ставити наголос (кардіо? Сила? Техніку?). Плюс, коли у вас є чітка мета, ви іноді мають користь ефективності за забава, а якщо ви просто тренуватися/займатися спортом, щоб бути здоровими і в формі, то ти повинен робити те, що ви знаходите задоволення

Приймаючи припущення про те, що ви просто хочете бути в хорошій формі і у формі без якої-небудь конкретної мети, твоя програма буде просто виходячи зі здорового глузду і особистого зворотного зв'язку, тобто якщо ви знаєте, ви будете відпочивати у вихідні дні, то користь поклавши важкі тренування (наприклад, на велосипеді або довгостроковій перспективі, тобто великий обсяг) у п'ятницю, користь здачі технічної роботи, коли відчуття свіжості, наприклад, силові тренування з участю штангою підйомники або технічне рух початку тижня, або перед біг/велосипедний пробіг той же день.

Організувати свої тренування, щоб уникнути сила/кардіо-роботу в той же день (це можна зробити, але оскільки ви просто хочете, щоб бути потрібним, я не бачу сенсу, за винятком якщо у вас є тимчасові обмеження) і організувати свій спліт чинності сесії, щоб не втомити м'язи, які ви будете використовувати на наступний день наприклад, ноги перед бігом/велосипедом не є оптимальним

Щоб скорегувати свій тренувальний щоденник, відстежувати свої відчуття (втома, стрес від роботи та інших факторів) і результатів (наприклад, важке падіння продуктивності може означати, що навчання і вам необхідно зменшити навантаження).

Як тільки у вас буде більш чітка мета (якщо ви робите), то ви можете точно налаштувати вашу Програмування.

Приклад програмування на тиждень

Понеділок : сила (верхній) Вівторок : Біг Середа : відпочинок або сила (основна/ноги або все тіло) Четвер : Сила (Верхній) П'ятниця : Велосипед Уїк-енд : інші

+89
Shenry 11 лют. 2016 р., 04:16:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil