Правильний спосіб почати медитація і фітнес вправи

Я переглянув багато питань, але не знайшов відповіді на мої запити. У будь-якому випадку, ось мій дуже просте питання для всіх експертів і членів співтовариства.

Мені 27 і почали робити вправи і медитації рано вранці. Оскільки я не є якісь конкретні звичайної медитації і фітнес-вправи досі, але те, що я просто підставив це:

 1. По-перше, ходьба/біг підтюпцем протягом 10-15 хвилин.
 2. Потім, медитації протягом 10-15 хвилин.
 3. Нарешті, деякі сквош, віджимання, стрибки та інші подібні вправи.

Однак, я не знаю, чи це правильний шлях чи ні. Мета-підвищити витривалість з силою, побудувати АБС, поліпшити загальний постави і збільшення концентрації і спокою.

Будь ласка, керівництво мене від вашого досвіду і знань. Заздалегідь спасибі!

+777
James Dwyer 24 жовт. 2017 р., 23:32:32
36 відповідей

Вони заіржавіють, включати або не включати, якщо тільки вони не зберегли розпис/масло/все що завгодно. У це не було великою проблемою, тому що вона суха, в НХ у мене інколи поверхнева іржа.

Це не може бути проблемою, хоча якщо отвір іржавіє це може бути біль, отримувати їх або вимкнути-бар. Невеликий навіс/-кадр найпростіший, з клапаном для відкривання. Якщо вони поруч будівлі, невеликий тент, який буде або сарай, чи підтримати вагу снігу достатньо, знову ж таки з клапаном і tiedowns.

На стороні записки, я не знаю, якщо я просто скинула вагу, коли було холодно, але я розбив кілька тарілок взимку-я не впевнений, що холод робить чавун більш крихкий, або робить Дейв незграбно. Також відрізав гиря ручкою, але я підозрюю, що сталося б влітку, а також.

+892
lms 03 февр. '09 в 4:24

Будь ласка, не робіть помилку, в тому, щоб стати 'шаблон Хопер', просто дотримуватися вашої програми СЛ 5х5 ви почали і залишатися з ним так довго, як ви бачите прогрес. Ви зможете наростити м'язову масу і навіть втратити жир, якщо ваш раціон чистий. Не дивіться на те, що інші можуть зробити, і використовувати їх режиму, всі різні. Те, що працює для нього може не працювати для вас.

Ерік Кауфман дав вам хороший відповідь і пораду на один з ваших питань про pec-спеціальної підготовки. Я могла б написати якась магія-спалювання жиру-поворот-ти в Халка-програма... протягом 30 днів. Але це було б неправдою.

Єдине загальне правило особисто я можу дати вам, і це єдиний режим, який працює: є чиста, наполегливо тренуватися, не пропускати тренування, і найважчий. .. будьте терплячі. Результати прийдуть, він просто займає деякий час.

Ви можете зробити деякі плавання або мародер роботи для підвищення додаткові 'спалювання жиру' між дні підготовки, але пам'ятайте, що відпочинок і відновлення так само важливо, як навчання.

+889
user2517949 24 бер. 2016 р., 14:17:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я у фазі зсипати і мені подобається йти на пробіжку після мого заняття в тренажерному залі (5 днів на тиждень). Я вважаю, що я спалюю трохи менше 500 калорій за раз. Ці бігові тренування не впливає на ріст м'язів, якщо я споживати 500 додаткових калорій (всього 3000 калорій) на ті дні для обліку додаткових калорій, спалених? Або я покласти своє тіло в такій глибокій катаболічного стану запускати так часто, що я на шкоду зростанню м'язів, незважаючи на додатковий витрата калорій?

+873
ShotDoctor 18 січ. 2017 р., 04:57:51

Я можу тільки дати відповідь, заснований на моєму особистому досвіді, так що це виразно шматок тенденційно, бездоказово, старий добрий Бро'science.

Відмова від відповідальності: звичайно, з питання, що добавка промисловість намагається продати свої речі, але я думаю, що більшість з них це просто як підказує назва, на додаток, може бути, покращуючи свою форму на кілька відсотків або бути зовсім без ефекту.

А ви запитайте спеціально для "відновлення" я розцінюю це як умисне відмінністю від "будувати", тобто, ви хочете зменшити хворобливість і повернутися до своєї м'язової потужності в більш короткі терміни. Єдине, що працює для мене є з високим ступенем переробки білків, що сироватковий ізолят або гідролізат сироваткового. Всіх інших форм і типів протеїну не так добре працюють або не працюють взагалі (у порівнянні з "нормальної" їжі). Після наполегливих тренувань (я не розбираюся, я тренуюся ;) ) я можу вирішити, страждає від болю на наступний день або близько 50г сироваткового протеїну протягом дня (після навчання) і бути більш або менш порядок на наступний день. Цей ефект є відтворюваним, я можу документ і пов'язати його з навчання обсяг/максимум зусиль і надійна в моєї всесвіту досвід... що означає, що вона абсолютно ненаучна і я не можу довести це. Але, як аксіоматична база братан'science, це працює для мене.

Я спробував ВСАА (і багато інші добавки), але крім їх високої ціни, здається, що амінокислотний занадто однобока, щоб зменшити біль і, здається, моє тіло вимагає більш простих (дешевих) амінокислот для ефективного відновлення.

Я повинен додати, що мені вже трохи за сорок: я помітила істотну різницю при переході від недорогий сироватковий і казеїн ізолят і гідролізат особливо. Це може бути просто моєю травної системи, яка більше не може легко впоратися з меншим форм білка - якщо ти молодий (або мати міцні нерви), може піти дешевше або білок зі свого раціону тільки. Перевірити це - спробуйте серію вправ тривалістю в кілька тижнів, де ви йдете так складно, як ви можете, і переключення з/В додаткового білка і намагаюся бути чесним до себе.

+844
Catalin Catalin 27 серп. 2012 р., 19:42:55

Одна річ, я відчув дуже швидко з мінімалістської взуття є важливість посадки злегка і використовувати невеликий ривок. Мій темп збільшився і в мене більше не було коліно або гомілку проблем. Я часто слухаю бігунів з важкими грушами і вони, здається, більше топати при бігу. Так що я дуже задоволений мінімалістський кросівки (Нью Баланс стежки мої улюблені) як я більш свідомим, як мій літак приземлився, і не було жодних травм в результаті.

+808
suptigr1 18 бер. 2012 р., 12:36:27

Я тільки починаю програму тренувань на 25 років дійсно вперше. У мене трохи за заведеним порядком йти, з участю біговій доріжці, рука і нога натискає і т. д., і велотренажер.

Моя проблема полягає в тому, що мої коліна, здається, "замок" (дуже жорсткою), коли я злізти з мотоцикла, і мої коліна і щиколотки починають хворіти через кілька хвилин на біговій доріжці.

Будь-які пропозиції про те, як я можу зменшити ці неприємності? Мені потрібно перебудувати свою рутину?

+771
nlu 3 вер. 2017 р., 15:42:20

Хоча я брав уроки плавання, коли я був дитиною, я ніколи не був дуже сильним і не освоїв хорошою вільній формі стилі.

Зараз 50, і намагається виконати з триатлону (спринт). Як людина з часткової інвалідності, це дуже важливо для мене.

Одна річ, яку я помітив, полягає в тому, що я, здається, не вистачає повітря на вході, дихання при правильній вільній формі стилі. Моє тіло, здається, хоче використовувати набагато більше повітря те, що я здатний приносити. Крім того, якщо я высуну голову з води, щоб дихати, я можу ходити тільки на коротку відстань, а повертаючись до моєї улюбленої економічного ходу: бічний удар.

Відчуття, що від повільного задухи, як мені здається, не маю можливості взяти дійсно гарне дихання.

Будь-які поради щодо подолання цього відчуття? Будь-які поради про те, як стати зручними для суми, отримані з повітря?

+742
rctgamer3 24 трав. 2012 р., 00:09:22

Це навіть не тролінг, серйозне питання.

Я теж дивився , що-можу-я зроблю для болять соски і це-це-шкідливо-не-до-носити-Ан-спідню білизну під час виконання , а також кілька питань, які передбачають bodyglide і т. д., Я використовую bodyglide в іншому місці, але я не вважаю, що це відповідь у моєму випадку.

Я відчуваю, що моє питання відрізняється від перерахованих вище, тому що я чоловік, з волохатими грудьми - питання вище не приймати це до уваги. .

Загальні рішення лейкопластирів і bodyglide (як вже згадувалося). Використовувати пластир мені доведеться поголитися, щоб змусити їх дотримуватися. Гоління відкриє ще одну банку з хробаками з терти з короткими волосками на моєму trisuit, який я волів би уникнути.

Я не можу уявити bodyglide працює в цьому випадку.

Є рішення, крім гоління і з допомогою лейкопластирів?

Наступна інформація більше для мене, але не соромтеся, щоб прийняти їх до уваги, якщо вам подобається:

 • Я роблю довгі дистанції тріатлону
 • Пробіг де відбувається тертя
 • Я не надмірна вага
 • Я ношу лайкри потрійний костюм (очевидно, що це дуже туго)
 • Втирання гірше, коли костюм мокрий, я можу мінімізувати вологість не лити воду на моєму фронті, але я біжу довгу дистанцію триатлону у Франції, який вологості можна очікувати
+730
Ubi 19 трав. 2015 р., 22:35:50

Якщо вас цікавить не носити воду або носіння менших кількостях, ви можете бути творчим з вашим маршрути.

Знайти околиця, бігова доріжка або шлях, де можна залишити свій автомобіль для отримання води. Запустивши короткі петлі або поза-і-тому викрійки, ви можете моделювати гонку попадання води кожні дві милі, що я волію, що мати при собі невелику кількість води і виконати більше кіл між зупинками. Звичайна пляшка води працює в будь-якому випадку. Ви можете взяти кілька ковтків або носити одну і замінити його в міру необхідності.

Це має переваги не вимагає якого-небудь додаткового спорядження і дозволяє імітувати наявність води під час гонки.

+716
straybyte 17 бер. 2018 р., 21:39:05

Середня м'язова маса тіла в значній мірі даремний для порівняння за весь різної висоти і композиції. Є багато посилань на швидкий пошук приведе до відсотки вмісту жиру в тілі.

Для початку, чоловіки і жінки мають різні рівні незамінних жирів. Це фактично мінімальний рівень жиру в організмі, нижче якої проблеми зі здоров'ям можуть виникнути проблеми, наприклад, з менструацією в жінок. Культуристи намагаються бути ближче до цього, наскільки це можливо для змагань, але не зберегти його для свого здоров'я. Це становить близько 3-5% для чоловіків і 8-12% для жінок.

Спортсмени, як правило, сидять близько 5-12% для чоловіків і 12-20% у жінок.

І до ~24% для чоловіків, і ~30% для жінок вважається здоровим.

Вище вважається ожирінням.

Коли справа доходить до жиру, однак тести (радий, що ви розумієте, можуть бути значні помилки), вони, як правило, краще використовувати як показник зміни, особливо домашні тести, за різних факторів, таких як розподіл жиру, типу жиру і т. д.

+701
Nir Vana 14 серп. 2017 р., 05:38:24Якщо ви вже пройшли міцності будівельних програм, таких як сильний ліфта 5х5, тоді, тільки так ви зможете отримати багато користі з 45-нм пластини завдяки високою інтенсивністю і високою кількістю повторень/множин. Під час комплексу вправ, ми настійно рекомендуємо, дуже багато повторень/сетів вправи ізоляції рухів (що дозволяє деяким частинам тіла відпочивати, поки інші активізуються).

Хоча є багато вправ, які я можу порекомендувати, було б краще, щоб слідувати програмі. Якщо ви можете скласти руки на відео P90X, там багато рутини, яку ти можеш виконати з 25-кг гантелей, який буде ефективно працювати ваші м'язи. Інша програма, яку я бачив (але не пробував) - це Биззи дієта. Інтенсивність і повторень програми повинні працювати ваші м'язи.

І звичайно, мої улюблені вправи: вага тіла вправи. Єдине обладнання вам потрібно, це підтягнути бар. Це можна зробити в будь-якому місці і гарантовано дати вам дуже інтенсивного тренування. Віджимання, підтягування, підборіддя UPS, л-сісти, ноги вгору, зворотний сухарики, стоячи хрумтить, регулярно хрумтить, дошки і т. д. Вони численні і гарантовано дасть вашому тілу час тренування свого життя.

Що б ви не робили, переконайтеся, що ви продовжуєте працювати ;).

+691
mahmoud boghdady 26 жовт. 2011 р., 09:44:55

Я почав робити до/після тренування трясе на моєму власному, щоб збільшити мої тренування в тренажерному залі, але потім я зрозумів, що вони роблять мене дуже жирний. Як я можу прийняти правильне до тренування і після тренування

Мій Шейк

- 1/2 літра молока
- 1 банан 
- 1 яйце(ціле яйце)
- 30г порошку протеїну 
- Насіння льону 

Потім я п'ю його за 30 хвилин до спортзалу і не 1 і півгодини інтенсивного тренування { 1 годину силові навантаження, після 30-годинний нон-стоп працює }

Мій Пост-Тренувальний Напій

- 1/2 літра молока
- 2 банана 
- 1 ківі
- 2 Яйця(цілі яйця)
- Насіння льону 
з 1 полівітаміни таблетки, 2 капсули риб'ячого жиру, 1 біотин капсули

Я зрозуміла, що ця дієта змусила мене жир в 1 тиждень. Не кажучи вже про я був здатний піднімати важкі і добре випивши перед тренуванням річ.

І випивши після тренування не голодний

Пропоную мені, як я можу зробити хороший живильний попередньо тренування і після тренування, що не змушує мене жир і ростуть тільки мені розмір(в плані м'язів)

+685
TONY EZENMA 31 січ. 2013 р., 16:44:17

Якщо ви вирізали наступним чином (припускаючи, що ви споживаєте пункти список нижче) ви, ймовірно, скинете пару кілограм і виглядати трохи тример, не роблячи нічого іншого.

Хороша річ не підходить, що якщо ви робите будь-які зміни взагалі, щоб поліпшити свій спосіб життя ви помітите різницю.

Вживати без хліба, пива, кави, рафінованого цукру і штучних підсолоджувачів.

Зайве говорити, нездорової їжі теж немає. Сигарети закінчилися. Піца виходить. Содою З. Будь-який корм, який виробляє паперовий мішок прозорий виходить.

Якщо у вас всього цього ще тільки два тижні на незначне поліпшення повинно діяти як мотиватор, щоб зробити час, щоб отримати більш активні і їдять ще більш здоровим.

Удачі тобі.

+682
Shane McGinnis 7 жовт. 2016 р., 16:50:29

Звичайні присідання, як більшість людей їх робити, не краща вправа для преса. Ви повинні шукати інша вправа.

+655
pioner92 20 бер. 2016 р., 02:20:44

Перш за все я хотів би заявити, що те, що ви чули про дихання у плаванні вільним стилем інсульт є абсолютно правильним, але це часткова інформація.

Для цілей дихання у плаванні, ви повинні бути інформовані про клокоча явищ і освоїли його з величезною практикою перед застосуванням його у практичній плавальні рухи. Цей бурхливий процес використовується не тільки у вільній інсульту, але використовується в кожній сажні. Якщо ви не усвідомлюєте цього, то я пропоную вам поглянути на цю корисну статтю http://hobbiesphere.com/index.php/2016/10/09/swimming-strokes-swim-tips-benefits/ для навчання техніки булькає плюс деякі додаткові поради, як виконати його з максимальною ефективністю та ефективністю.

В Фрістайл інсульту, Як правильно дихати, щоб дихати повітрям з твого рота тільки коли ти виймеш голову на бік, а потім видих з носа під водою. Цей процес є повторюваним і йдуть з обох сторін. Ключовим моментом тут є, щоб взяти якомога більше повітря з вашого рота і повільно видихніть під водою з носа. Можливо, це звучить трохи жорстко, але це досить легко зробити в реальному.

Сподіваюся це відповість на ваш запит :)

+654
Thavaprakash Swaminathan 12 лист. 2010 р., 22:04:19

Біль у коліні може бути безліч причин, які не можуть бути вирішені в рамках інтернет-форуму, але навпочіпки, з або без ваги, є відмінним природного руху, яке допомагає в зміцненні усіх складових коліна. Щоб побудувати поступово витривалість і сила з плином часу, я рекомендую twohundredsquats.com. Якщо баскетбол на твердій поверхні є вашим єдиним вправи коліна, що досить складно. Я рекомендую біг босоніж по траві, піску або поверхню сліду.

+616
njzk2 23 бер. 2018 р., 15:46:21

Я трохи домосід з сидячою роботою, які, як правило, починає задихатися піднявшись на кілька прольотів по сходах. Я нещодавно підійшов Сноудон в Північному Уельсі (10 км туди і назад, зустрічі на вищому рівні в 1100 метрів, близько 6 годин в загальній складності), яку я знайшов боротьба часом, будучи захекався, і серце виривається з моїх грудей! Там були люди різного віку (6-90) проходить повз мене і не спітнівши.

Нещодавно я бачив статтю по ТБ про 82-річного хлопця, який був кволий працює не один десяток років, і досі не виходить кожен день (частіше 20 км час).

Мені цікаво знати, що змушує його (і пішоходів я бачив) "посадка" - де його витривалість приходить? Він був ручки тонкі, як у мене, так що я думаю, м'язи не грають величезну роль в цьому. Я можу тільки припустити, що це вниз до серця та ефективність легенів?

+592
agyProgram 29 лист. 2014 р., 20:28:51

За все менше 15 км, ви дійсно не потрібно яких-небудь спеціальних приготувань порівняно із звичайною тренування однакової довжини. Ні на день раніше, годин перед бігати, ні в себе. Якщо бігати вранці, я зазвичай намагаюся уникати всього, що надмірно гострої або жирної напередодні ввечері - це просто щоб переконатися, що я не відчуваю себе роздутою під час гонки...

У тренувальному, я звичайно не за день до гонки 5 км, за два дні до 10 км і 3-4 днів до 15 км. Просто щоб переконатися, що я повністю відпочив...

Ви, сподіваюся, працювати трохи швидше, ніж під час тренінгу проходить, так що ви, ймовірно, хочете, щоб попити води і з'їсти трохи фруктів і солоних горішків після запуску. Це допоможе вам оговтатися від працювати трохи швидше.

Редагувати

Для HM і більше, у мене інша попередньому забігу підхід щодо необхідності. Я не можу тікати, що довго так швидко, як я хочу, без належної підготовки - не те, щоб не завершити гонку, але потім я буду вболівати за пару днів якщо я просто беру 15 км підхід.

Підготовці Хм значить більше вуглеводів (макарони і білий хліб) і абсолютно ніякого алкоголю за останні два дні і порівняно мало білків і жирів в останні 12-18 годин. І звичайно багато пити минулого тижня... в день гонки, я вже менше себе різні каші вранці, ніж зазвичай, і трохи яблучного соку. Під час гонки, я п'ю пару чашок "пауэрэйд" і нічого іншого. Після гонки я намагаюся заповнити втрачені калорій, шоколад, фрукти і пиво :-)

+578
Timothy Nwanwene 20 вер. 2019 р., 23:47:39

Клітинна гіпоксія призводить до зниження АТФ, в результаті чого в Na/K-Атфази регулювання зниження активності Nа/K насоса.

(Так як я обмежена двома гіперпосилання питання В даний час, перше-це звичайний текст з нещодавно додана посилання більш актуальна)

Гіпоксія призводить до Na,K-атр-ази через пригнічення вивільнення активованих Са2+ Са2+ каналів та активація АМПК:

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3165547

В результаті збільшення клітинної НС, які залучають воду в клітці, що призведе до клітинної гіпертрофії.

Без достатніх запасів АТФ на плазматичній мембрані клітини може більше не підтримувати нормальні іонних градієнтів через мембрани клітин і калій-натрієвий насос більше не може функціонувати. Це змінює іонну концентрацію калію і натрію. Витік калію в потім міжклітинний простір, і натрій по воді буде рухатися в клітин, викликаючи клітинний набряк і збільшення внутрішньоклітинного осмотичного тиск (Едвардс, 2001). Клітини в кінцевому підсумку може лопнути.

Висока [матрикс] калію і низький рівень внутрішньоклітинного натрію і концентрація кальцію підтримується активних транспортних систем. Таким чином, одним з найбільш швидких наслідків гіпоксії та дефіциту АТФ, це порушення нормальної іонних градієнтів в клітці мембрани, з швидкий відтік калію з клітини, і рух натрію і кальцію в клітину (Гослінг, 1999).

Збільшення натрію всередині клітини в результаті вода зайшовши в камеру, спонукуваний осмотичних сил, викликаючи клітинний набряк і спотворень, які можуть заважати функції органел (Бакман та співавт., 1992).

http://www.nursingtimes.net/cellular-pathophysiology-part-2-responses-following-hypoxia/200091.article

Я завжди чув і інші пояснення "насос" після тренування, з найбільш частих поясненням, уздовж ліній

під час інтенсивних м'язових скорочень, ця сила одноразово всередину закупорює судинну мережу, резервне копіювання потоку крові через певної групи м'язів. Компенсаторного підвищення артеріального тиску сил плазму від перевантажених капілярів в інтерстиціальне простору в м'язові клітини.

http://www.exrx.net/WeightTraining/PumpBurn.html

Однак здається, що це має бути важливим чинником, що я ніколи не чув, згаданих у спортивній фізіології текстів і документів. Я не можу знайти інформацію про хід часу назад клітинного набряку - тобто буде зберігатися досить довго після тренування, щоб врахувати 'насос'.

+534
Arjun Balgovind 6 лип. 2017 р., 02:16:27

Я згоден з parkker007, але хотів би додати, що при роботі в ідеалі, ви повинні спробувати запустити на траві/ м'який грунт, а не бетон, тому що в іншому випадку (у довгостроковій перспективі) це псує ваші коліна і стегна і т. д. (Наскільки мені відомо, прогулянки на бетон нормально, так що якщо ви живете десь без трави.. дійти до трави, а потім тікати?!)

Крім того, перейти на п'яти хвилинах-дивним пробіжки перед початком розтяжки, то динамічну розтяжку, перш ніж йти на "запустити", а потім перейти на п'ять хвилин з гаком теплий-вниз бігати і розтягуватися знову (на цей раз, статичний розтяг це добре-побачити Томаса Курця), і якщо ваші ноги все ще боляче після цього, запустити якусь дуже холодну воду у ванні і сідають в нього на п'ять хвилин.

Зберегти темпи сталого будувати фітнес або фартлек тренування ( http://www.virginlondonmarathon.com/training-centre/training-advice/fartlek-training/ ), щоб побудувати витривалість. Пийте багато води після, і взявши пляшку оранжаду що-то з вами (з дрібкою солі - звучить огидно, але ви не можете спробувати його на смак) хороша ідея.

Вище-пов'язаний-в Лондон сайт Марафон Трес дуже корисно, якщо ви хочете дізнатися що-небудь ще :)

Також я можу сказати, що краще поїхати на такі тривалі прогулянки/ думаєш :)

+466
Gustavo Santos 29 вер. 2014 р., 19:53:14

Швидкий пошук в Google дозволив мені ознайомитися з різними зважений жилети та сорочки, які ви можете використовувати під час тренування, але я сподіваюся, що моя природна добова активність можуть замінити звичайні тренування, якщо я ношу тягарів. Це, як кажуть, я сподівався на що-небудь більш дискретним.

По-перше, чи буде це працювати - враховуючи що я з недостатньою вагою, і є більше/право на виріст, чи я зможу набрати м'язову масу?

Є зважений сорочка або схожі, які можна використовувати для повсякденної шкарпетки, мабуть, один, який виглядає майже як звичайний сорочка? Чи є більш дискретний варіант для цього?

+442
Gavyn Bruley 28 лют. 2013 р., 14:38:25

Я довчився в Мадисон, Вісконсін, з метою побудови свого тіла і залишатися в сильному підходять. Як почати, я вже записавшись на групові заняття, такі як Cyc фітнес (інтенсивна їзда на велосипеді) і Муай Тай, але мені потрібен особистий тренер, а я поняття не маю про те, як використовувати різні інструменти, які вправи я повинна робити за день (я дізнався, що я просто не можу робити плечі, спину, ноги, etc. вправи в один день), харчування і т. д.

Як з дуже багатьма іншими студентами, моєї фінансової стабільності не досить сильний, тому я не можу дозволити собі відомих персональних тренерів від приватних тренажерних залів біля мого району (вартість близько $1000 за 20 сеансів, один сеанс за 50 хвилин)...Мій університет спортивний відділ пропонує платні персональні тренування (набагато дешевше, ніж у приватних тренажерних залах), але тренери колег-студентів, які не можуть мати значний досвід роботи в якості тренера формують ті, тренажерні зали. Я не хотів вас образити студентських тренерів, але я сумніваюся, чи це гарна ідея, щоб отримати особистого тренера.

Зокрема, я обмірковував, чи варто мені підлизуватися і поїзд з приватними тренерами, або вибрати персональні тренування в кампусі. Які ваші думки? Як довго потрібно робити персональні тренування, перш ніж в змозі зробити сам?

Я дуже вибачаюсь за це довге письмо!

+420
Andre Myrtil 2 серп. 2014 р., 08:53:33

В ідеалі, на всі ваші легені набори, ви будете використовувати подвійний-зверху ручка (обидві долоні звернені до вас) насправді працює зчеплення так само, як і інші ланцюги задній. Якщо ви тримаєте разнохват працюють тільки найважчі сети, це не так важливо, якщо ви включіть їх. Так, м'язи передпліччя і плеча кінцевому підсумку отримати завантажені по-різному, тому якщо ви станова тяга важка, часто, у вас може з'явитися дисбаланс. Але якщо ви будете конкурентоспроможність-ліфтер, напевно, це хороший компроміс, і якщо ви не, ви, ймовірно, не тяги так важко і так часто, що вам потрібно турбуватися в будь-якому випадку.

Чищення рядів, я використав, щоб досить часто мої разнохват, але за останні кілька років, порішили на тому, моя права рука перейшла на важкі набори, і не було взагалі ніяких проблем. Ще.

+389
Jeremy Goodwin 23 квіт. 2015 р., 02:47:36

Потрапивши на стіні означає, що вашій печінці закінчується глікоген. Це не означає, що ви повністю з енергії, тому що ваше тіло все ще може спалювати жир. Але спалювання жиру-це більш важкий шлях, щоб отримати енергію. Для того, щоб поліпшити здатність вашого організму боротися з ударом об стіну, ви повинні піти на певні тривалих поїздок 1-2 рази в тиждень і цикл поки не упретеся в стіну. З часом ваші м'язи навчаться зберігати більше глікогену, і ваш організм також буде більш ефективним при спалюванні жиру.

До речі, ось відмінний Вікіпедію статтю , яка обговорює врізатися в стіну і способи уникнути його. Крім навчання як вже згадувалося вище, можна спробувати вуглеводну завантаження, приймаючи деякі добавки під час їзди на велосипеді, і знижуючи темп, щоб спалити більше жиру, замість глікогену.

+343
klihbslhfv akiuhbfivybaqo 20 серп. 2013 р., 19:06:30

Якщо ваша мета (як ви відредагували ваш відповідь) буде набирати силу і, отже, м'язової маси, то вам потрібно оптимізувати ваші тренування для максимального харчування. Кращий спосіб зробити це-йти тяжко 3 рази в тиждень з днем відпочинку між кожною тренування.

Пам'ятайте, що тренування руйнує м'язи, і вам потрібен відпочинок і правильне харчування, щоб побудувати його назад вгору сильніше, ніж раніше. Це тим більш важливо на початку, ніж пізніше, коли у вас є краще уявлення про те, що ви можете і не можете зробити.

Перевірити це статтю про початок силового тренування. Там є посилання на інші програми, щоб допомогти вам почати роботу. Тим не менш, важливість відпочинку після важко, коли ви намагаєтеся наростити м'язову масу неможливо переоцінити.

Робота + Протеїн + Відпочинок = М'язи

+304
Heisenburg 24 лист. 2016 р., 19:18:06

Основний спосіб знизити ваш пульс знижувати темпів. Інший спосіб полягає в тому, щоб удосконалити техніку, яка дозволить підвищити ефективність, однак це непросто і результат не може бути драматичним.

Я переконаний, хоча ваша проблема полягає в іншому.

Рекомендації по використанню зон серцевого ритму часто повідомляють для конкретного індивідуума, так як вони засновані на середньостатистичних даних, але окремі зони сильно відрізняються. Зон, засновані на % від Макс різняться зокрема, що набагато більш надійними є зони на основі % від анаеробного порогу.

Є дві статті, присвячені цій темі, я знайшов дуже корисним:

 • Тренувальних зон пульсу в 3-Фітнес та велнес

  Зон встановлюються з урахуванням частки в загальному одне з трьох значень:

  • Поріг Лактату
  • VO2 Макс
  • Максимальна Частота Серцевих Скорочень

  З них поріг лактату було показано, що одним з кращих предикторів витривалість.

 • Введення в пульсу на коефіцієнт витривалості

  Ці формули є приблизними і можуть бути до 30 до 40 ударів для людини.

  Набагато більш точний метод для визначення тренувальних зон для зони навколо порога лактату.

Ще одна стаття про налаштування зон можна знайти в навчальних вершин блозі, з меншим поясненням, ніж дві статті навів вище, але з легко слідувати інструкціям.

Мене і мого друга був такий же досвід, як наші ЛТ набагато вище середнього, і ми були в основному можете використовувати будь-зони поради HR навчання, поки ми не перейшли на ЛТ зон.

Найбільш поширеним способом для хобі спортсмена для визначення лактату поріг так званих "польових випробувань" (нижче цитата з навчальних піки блозі статті):

Щоб знайти LПОР зробити 30 хвилин часу судового розгляду самостійно (без партнерів по підготовці кадрів, а не в гонці). Знову ж таки, це має бути зроблено, як якщо б це була гонка протягом всього 30 хвилин. Але на 10-й хвилині тесту, натисніть кнопку коло на пульсометр. Коли закінчите, подивіться, що ваш середній пульс був за останні 20 хвилин. Це число є приблизними вашого LПОР.

+262
jdzpfabmu 20 черв. 2016 р., 03:11:33

Шкода чути про вашу проблеми зі спиною.

Були там з подібними питаннями по моїй спині.

Солідний підхід може бути наступним.

1). Використовувати харчування, щоб схуднути 2). Дізнайтеся, що можна спокійно робити і що ви повинні зробити з реабілітації та Предреабилитационный точки зору.

Втрата Жиру Харчування є королем для втрати жиру. Вам не потрібен божевільний FAD дієти або повністю виключити всієї продовольчої групи. Почати пам'ятаючи про те, що ви їсте, скоротити на погані речі (і всі ми знаємо, що це), є більше овочів і білка.

Поки ви перебуваєте в дефіциті калорій ви будете втрачати вагу, ви повинні.

Прийняти ваше загальна вага і помножити його на 10... це буде приблизно, скільки калорій ви повинні їсти.

1 грам на кілограм загальної ваги тіла протеїну (помножте на 4, щоб отримати калорії) і баланс калорій розкол між вуглеводів і жирів. З тонну детальніше це важко для мене, щоб дати вам цільові вуглеводів і жирів... приблизно на 20% і 30% відповідно кожен буде закрити.

Кардіо і персоналізовані функціональні Вам не потрібно кардіо, щоб схуднути. Це походить від того, що втратив 60 фунтів і зберігалися, якщо протягом більше 20 років. Я також працювала з тисячами як тренер і власник тренажерного залу за останні 20 років.

Що? Без кардіо? Чим більше ви робите кардіо в кращій формі вам потрапити. Як ви отримаєте краще і краще, ви спалюєте менше калорій для цього виду діяльності. Знову ми називаємо це потрапляючи в кращій формі.

Забудьте калорій зачитав на кардиотренажер, бігова доріжка тобто. Якщо ви носите нагрудний ремінь монітор серцевого ритму це не можливо і не доведеться вам отримати в кращій формі і горить менше і менше калорій.

Вправи для fatloss Набирає м'язову масу за допомогою навчання ваги збільшить метаболізм. Так що так, треба тренуватися з вагою.

Я б уникати всього, що навантажує хребет, тобто присідання і станова тяга, поки ви не можете сходити до психолога і отримати професійну рекомендацію. Я не бачу сенсу ви не можете зробити ці ліфти і осьового навантаження хребет в майбутньому, але зараз вам доведеться стати здоровим і більше дізнатися про вашу травмі... доктор, здається, бути в змозі оцінити травми і призначить рішення, але не може обговорити рішення він прописав...почухав голову.

Реабілітація та Предреабилитационный Я хотів би подивитися на доктора Стю Макгілл. Читав деякі з його а саме

1). Кішка/Верблюд 2). Контралатеральный або Birddog 3). Макгілл Скручуватися 4). Планки, бічні планки і ін.

Січнево-лютневий випуск чоловічого здоров'я робили історію на McGill і в тому числі вправи для попереку здоров'я схожий на описаний вище. Ви можете, ймовірно, знайти його в інтернеті, а також інші відомості, доктор Макгілл.

Удачі.

+232
cea 28 січ. 2018 р., 06:44:35

Я хочу скоротити час і знизити відсоток жиру. Як і всі я хочу, щоб максимізувати втрату жиру і звести до мінімуму втрати м'язової тканини. Є попереджуючі індикатори, що моє тіло спалює м'язи замість жиру? Що є кращим способом, щоб уникнути цього? Я повинен eatless білків, ніж у наповнювач фази? Чи повинен я продовжувати робити ті ж силові вправи з тим же вагою?

+180
Fabro Rosalinda 22 лют. 2013 р., 07:46:21

Я особисто знайшов Gymprovise , щоб бути ідеальним додаток для планування і відстеження моя вага тренування тренуваннями в тренажерному залі.

+148
Olya2002 16 черв. 2014 р., 08:01:41

Як вже згадувалося в цьому до посту (Як тільки схуднути в стегнах?) ви дійсно не можете визначити мету зменшити жир. Що ви можете зробити, це піти на дієту і розробити план тренування, характерні для цих областей, ви хочете збільшити м'язи. Найскладніша зона (для людини), щоб зменшити жир на животі/косою області. Кроків до успіху:

 • тримайте харчовий щоденник протягом 1-2 тижнів і переглянути свій раціон і визначити вам щоденне споживання
 • визначити, що ваша добова калорійність повинна бути мета (http://caloriecount.about.com/cc/calories-goal.php)
 • коригувати свій раціон доречно
 • розробити комбінований ваги/кардіо тренування (пошук bodybuilding.com)
 • перевірте ваш прогрес кожні 3-4 тижні

удачі

+127
Sudhan Nadar 18 вер. 2010 р., 06:34:52

Я шукаю альтернативи, щоб робити ефективні кардіо-біг у воді. Великий плюс, якщо є способи отримати всі ті ж м'язи на вогонь, щоб дані вправи з легкістю, щоб бути в змозі мати ультра інтенсивної тренування, для варіантів, що хтось з ноги або коліна питання можуть зробити, і плюс, якщо це може бути зроблено в більшості "великих" басейнах.

Я хотів би відповісти, що не спирається на полози ноги коли-небудь щось зворушливе. Я хотів би деякі приклади вправ план, необхідне обладнання, прогресії, і хороше розуміння у відповідь!

Приклад використання:

 1. Спортсмен дерном травма пальця ноги.
 2. Серйозно постраждав людини відновлюється від травми хребта або ніг.
+114
AlexSander777 25 лип. 2011 р., 21:29:19

Бічні шви досить часто під час бігу. Зазвичай судоми в діафрагмі , яка м'яз під ребрами, а нижче легенів. Людей насправді не знають, що викликає бічні шви, але є кілька теорій.

 1. Дихання. Зазвичай люди мають дуже безладне дихання під час бігу. Вони дуже швидкі, короткі фиркає. В ідеалі, ви повинні приймати у великих, повільних, глибоких вдиху. Використовувати повну ємність легень. Звичайна тактика-час ваше дихання з вашими темпами. Три (або більш) кроків вдих, і видих. Деякі люди сповільнити своє дихання, вдихаючи через ніс, а видих через рот. Я особисто не люблю цей метод, тому що це стає все важче, тим швидше ви йдете, але це звичайна тактика.
 2. З'їсти солі і калію. Ви втрачаєте багато солі під час роботи через піт. Ви потрібні і ті, і відсутність як можуть сприяти судоми (чи так це теоретично).
 3. Гідрату. Зрозуміло. Я не кажу, що ви повинні випити літр перед кожним бігати, але якщо сеча має колір яблучного соку необхідно випити склянку. Цікаво правда, гіпергідратації може знизити вашу натрію, тому вам може знадобитися збільшити рівень натрію, а також.
+103
Chancelot 29 лист. 2011 р., 12:48:08

Все, що вимагає, щоб ви щось зчеплення і утримуйте цю вправу передпліччя. Може бути також просто, як висить з бару (або філії), або піднімати речі з землі. Не потрібно бути вагами, як в спортивному залі. Може бути товсті гілки, можуть бути камені. Може бути валізою... порід.

Наскільки спорт піти, я б настійно рекомендуємо скелелазіння та/або боулдерінг. Це буде все-кінець-все передпліччя-будівельників. Гімнастика, танець на жердині, кінні скачки, бейсбол в розпорядженні інших.

Дійсно, щось несли в руках, являє собою вправу передпліччя. Я не знаю, як Кун-Хо, ви не про це грунтуючись ваги, але я так розумію у вас немає тренажерний зал у вашому розпорядженні.

Наскільки ваги йде, важко придумати багато інших, ніж підійматися і висіти від речі.

+100
user3097732 1 серп. 2018 р., 10:42:11

Перш ніж звільнити бігові доріжки я покажу кілька переваг, які працюють на [власному] бігова доріжка:

 • Навіть поверхні, тому ймовірність травми (підніжки наприклад) зменшується
 • Менший вплив на коліна і ступні - без бетону
 • Довше працює, не турбуючись про туалет чи носити з собою напої
 • Більш точну інформацію про терміни і відстані, яка допомагає для самовдосконалення
 • Ні пагорба працює вимагається, якщо ви виберіть його, якщо ви не насолоджуєтеся бугор біжать
 • Швидше тренувань, Якщо ви не повинні їхати до вас, щоб запустити

Але основні недоліки бігових доріжок:

 • Демотивувати повторюваної монотонної роботи, якщо ви дійсно змінити його
 • Ти дивишся в стіну/небо новини/CNN за 20 хвилин
 • Менш інтенсивні вправи
 • Ніякої зміни через нові маршрути, або за допомогою GPS трекінг
 • Немає можливості для "соціальних" працює
 • Первісна вартість

Я віддаю перевагу бігові доріжки для коротких або інтервальних тренувань працює, і на відкритому повітрі для великих тиражів.

+89
GreyhoundGuru 30 серп. 2011 р., 17:15:40

Це називається рекомпозіціі, і це працює до певної міри. Більшість людей, ймовірно, може зробити це за кілька років, перш ніж він перестає працювати. Потім вони повинні зробити зсипати/різання циклу створення м'язової маси стає більш складним, як час іде.

Ще одна причина зробити цикл це більш зрозумілим для людей. Рекомпозіціі вимагає постійного відстеження й запису, щоб переконатися, що ви не йдете над або під бюджет, якщо ви дійсно добре присматриваешься до прийому їжі. Зсипати (особливо брудної навалом) простий. Ви їсте багато. Якщо ти не товстієш, то їж більше. Різання є прямою протилежністю. Основна/скоротити цикл-це перевірений часом метод, який працював для багатьох людей.

+28
pomidor008 2 трав. 2014 р., 08:30:51

Єдине, що стає недоцільно виконує ліфти, де зазвичай тільки падіння ваги, Як очистити і ривку. Вам необхідно або отримати зворотний кроки, щоб встановити планку вниз під контролю або виконати інші рухи. Іншим варіантом було б вкласти в бампер плити (відбійні плити є технічним терміном для такої плити на ваш ящик).

Ваш штангу і металеві пластини не повинні вводитися обережно, але знижується бар з двору або на метр повітря, ймовірно, зігніть ноги в бар.

Є ще багато ви можете зробити. Кроссфіт тренажери мають широкий спектр діяльності, але, схоже, деяких спортзалах є свої фаворити. Це звучить як ваш ящик сприяло Олімпійських підйомників. Інші воліють пауерліфтинг або стронгмэн.

При роботі на свою власну, підвести підсумки того, що у вас є, а потім вибрати фокус, щоб підштовхнути себе в бік:

 • Пауерліфтинг: первинна підйомники присяд, жимі, становій тязі
 • Силач: дошкільне ліфти будуть накладні (покачати прес), станова тяга, фронтальний присед, завантажується несе і т. д.
 • Бодібілдинг: немає основної ліфти, але зосередитися на отриманні насоса в м'язах.

З усіх трьох у фокус на ньому є місце для метаболічного кондиціонування (мет-кон), але вам доведеться зробити штангу або гантелі комплексів, які закінчуються бар близько до Землі. Завантажений несе інша форма метаболічного кондиціонування.

Я в даний час навчання в стилі, який знаходиться десь між пауерліфтинг і стронгмен. Я знаходжу корисним для обох сторін. Ще один ресурс для гарного програмування вибір і допомагає знайти напрям буде Джаггернаут навчальних систем. Вони мають гарне уявлення з усіх силових видів спорту.

+10
Ameen Maheen 16 трав. 2011 р., 00:27:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil