Тренування гнучкості - короткий і інтенсивний і тривалий & легкий

Я хотів би знати, який підхід є оптимальним (тобто найбільш ефективним), коли справа доходить до розтягування і стає більш гнучким:

 • Інтенсивних занять (Жюст нижче поріг болю) протягом короткого проміжку часу (так, що домашнє завдання не завдає ніякої шкоди)
 • Легкі вправи (легке відчуття розтягнення) на тривалий термін / кілька / більше повторень / і т. д.

Для того, щоб розвинути м'язи, я бачив, що багато людей вважають за краще тренуватися з високою інтенсивністю протягом досить короткого проміжку часу (HIIT навчання тип) Я хотів би знати, якщо ж "правило" застосовується до гнучкості/розтяжки теж.

Крім того, кілька днів тримається корисно/треба тут? Коли зв'язка гоїться, я читав, що це стає ще важче потім протягнути. Якщо це припущення вірно, будь-який день насправді може зробити наступний розтягування сесій складніше.

Дякую

+817
hared 24 вер. 2010 р., 13:36:00
26 відповідей

Я тільки збільшив мою штангою вагою від 18 кг до 24кг, коли я роблю кучері біцепса.

Я помітив, що я отримую невелику біль у передпліччі (ближче до ліктя), як я підняти планку.

Це вказівка, я, можливо, намагається занадто сильно піднімають? Або ви думаєте, що після деякого тренування біль може стихнути (збільшення міцності)?

Я вже читав цей питання , але моя біль під час підйому, а не після.

+993
neprostotak86 03 февр. '09 в 4:24

Правда, стандартна підтяжка, ви бачите, більшість людей роблять, у них руки і лікті розкльошені до боків.

Якщо ви хочете миттєвого поліпшення для вашого диска таким чином, що ви тягнути груди в бар сувора, необхідно, щоб ваші лікті трасу виїхала на фронт. Це дасть вам набагато більш природний діапазон рухів, а ось літак руки/плечі повинні рухатися, тобто на фронт

спробуйте це, використовуючи вузьким хватом паралельним хватом (нейтральним хватом) зробити суворий підтяжка. Ви, природно, повинні знайти свої руки і плечі треку на фронт. Зараз із середнім pronated Grip, тримають гусеничних руки на передню і, ви повинні ще отримати вища.

+968
Mariusz Niemiec 10 квіт. 2011 р., 08:38:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви повинні робити вправи дуже повільно. І дуже швидко. І зовсім статичне. І абсолютно нормально. Ви також повинні використовувати обидві важкі ваги і легкі ваги, і всі між ними.

Справа в тому, що ви повинні кинути виклик ваші м'язи в різні способи, Якщо ви хочете бачити прогрес.

Якщо ви робите це кожен раз однаково, тоді ваші м'язи будуть вчитися, щоб отримати дійсно хороший в цій вправі, вони не повинні отримувати більше або сильніше, щоб зробити це. Вони просто вам більш ефективно робити це.

+935
fastestsuperman 7 січ. 2013 р., 13:09:57

Ніхто не може сказати, скільки ви можете тренуватися, перш ніж ви станете перетрудишся. По-перше, існує дуже багато чинників, таких як харчування, погодні умови, вашу серцево-судинну систему, ваш відсоток жиру, ваша сила і вибухонебезпечність, наявність яких-небудь захворювань (особливо аутоімунної або запальної). Навіть якби наука знала, як всі ці фактори впливають на можливості навчання, і скільки, є ще індивідуальний фактор. Ваші особисті біохімічного профілю; рівень кортизолу в крові і як швидко вона піднімається, тестостерон і гормон росту, ферментів і білків на клітинному рівні.

Це велика проблема з синдромом перетренованості; ніхто не може заздалегідь знати, скільки він/вона може тренуватися. Це тільки коли ви починаєте відчувати симптоми перетренованості, що ви можете почати титр тренування аж до максимальної, але безпечною, рівні.

Одну просту річ, що ви можете зробити, це виміряти ваш ранковий пульс. Це просто, і у всіх є обладнання для цього. Відслідковувати свій пульс вранці кожен день, і якщо він починає йти вгору приблизно на 10 ударів в середньому за 3-4 дні, то це час для відпочинку або зниження інтенсивності тренувань (я говорю зі свого досвіду. Для вас цифри можуть відрізнятися, однак принцип однаковий). У мене був синдром перетренованості пару років тому, і всі ці симптоми, найбільш об'єктивним, що я змогла оцінити, був мій ранковий пульс, який був близько 80 замість колишніх 40-45. З тих пір я стежив за моїми персоналом кожен день.

Отже підведемо підсумки: ви не можете знати, скільки ви можете тренуватися, перш ніж стати перетрудишся. Що ви можете зробити, однак, щоб відстежувати свій фітнес і рівнів відновлення. Це найбільш легко і об'єктивно шляхом вимірювання змін в ранковий пульс.

+887
donu 26 квіт. 2013 р., 13:05:20

Я отримую типовий 1 година на обід кожного понеділка по п'ятницю. Як я можу розклад/структура тренування, яка не втомлюється мене на другу половину дня і дозволяє мені взяти його гнучко, як я не знаю, коли прийде цей час (хоча зазвичай десь між 12 і 3)?

Щоб бути точним, із загальною метою втрати ваги (жиру) і міцність будівлі (як кардіо-і м'язової) і розумною фітнес-почнемо з того, що я хочу структурувати тренування, які:

 • не черствіє
 • працює в напрямку цих трьох цілей поступово
 • не залишай мене пасе день
 • забезпечує достатнього тренування, що вона не вимагає зміцнення поза роботи

Уточнення: У нас є повністю обладнаний тренажерний зал з душем, так що подорожі в часі як мінімальний, наскільки це можливо, і я теж можу з'їсти за столом перед/після (це досить поширене.)

+886
Michael Schutz 24 серп. 2015 р., 14:51:40

Там, звичайно, набагато краще вправи ви могли б зробити. Я не витрачайте мій час з щиросердим рядків і я коли-небудь зробити який-небудь з моїх клієнтів, щоб зробити їх.

Нахилився над рядами, станова тяга, жими гантелей плеча і т. д.

В одній із статей говорив, а не вертикальні ряди, зробити замість гантелі бічній піднімає - і я погоджуся з цим. Гантелі стійки піднімає теж буде добре.

Гантелі знизує плечима (тримаючи гантелі на вашому боці) не так вже й погано. Це хороша вправа ізоляцію зробити, і він не ставить ваше тіло в будь-якому компрометуючому положенні, що я можу собі уявити.

+873
qasimcool 17 лют. 2012 р., 13:42:22

У мене було пару попереку операцій в минулому, але я добре робити яку-небудь діяльність. За останні 10 років я набрала трохи більше ваги навколо середньої частини, але активно намагаюся скинути вагу, але з невеликим успіхом.

Я нині займаюся гарячої йогою, щоб збільшити свою гнучкість.

В даний час я потрапив в тренажерний зал 2-3 рази в тиждень і щотижня йоги, я хотів би зробити більше, але бути батьком чотирьох дітей, час обмежений. Я працюю з ранку близько години (зазвичай кардіо) та один день у вихідні близько 2 годин (всього тіла, верхній/нижній).

Я також змінив свою дієту, той час, що я їла і сума, я їм здорову дієту з меншою кількістю близько 5 разів на день. Я чула, що це може збільшити мій метаболізм. Загальне споживання калорій протягом дня залишалася незмінною.

Я 6'3", 230 фунтів, але хотіли б бути близько 190.

Резюме:

Для втрати ваги я роблю кардіо з деякими підняття тягарів, але не бачите результати, хотілося б побачити. Які вправи можна виконувати, щоб зменшити живіт жир?

+825
polymathcoder 19 трав. 2017 р., 02:18:12

Я 42 річний чоловік УГ. Близько місяця тому я закінчила працюючу програму, яка мені зараз добре пристосовані до біг 3 рази на тиждень по півгодини (знаменитий C25K, некомерційні і вільно доступні в www.nhs.uk). Я зробив ніяка інша тренування в минулому році.

Моє тіло, здається, тяга більше фізичних вправ, і я почав змішувати різні види діяльності, які (сподіваюся) не перетинаються: плавання (вище 700 м в кожну сесію) і художня гімнастика (два рази на тиждень, простий потягніть/поштовх, тиск підпрограми під назвою "Нова кров").

Я боюся поранивши моє серце або щось. Хіба це погано для тренування майже кожен день в моєму віці? Це була моя остання тиждень:

День 1: я проплив 750 метрів

День 2: Художня Гімнастика (Поштовх)

День 3: Знову в 750 метрах

День 4: Відпочинок

День 5-30 хвилин

День 6: Художня Гімнастика (Тягнути)

День 7: знову 750 м плавання

Раптове збільшення вправи у мене добре спав, з апетитом і дуже хороший гумор (так-так, ендорфіни-реліз або що-то). Але я не знаю, якщо я що загрожує серцевим нападом або чим-то.

Примітка: у мене був чек кардіолога близько року тому і все було нормально.

+816
Rikikakaronaldo7 23 бер. 2017 р., 03:47:11

Я прямо відповідаючи на питання "хотілося б знати, як переконатися, що ми будемо спалювати жир, коли працює замість м'язів".

Один із способів ніхто не згадав-це використання ВСАА

Одна з теорій про те, як ВСАА справляють істотний спалювання жиру ефекти нарощування м'язової маси це: коли присутній у великих кількостях під час вправа, організм відчуває високий рівень BCAA в крові, який зазвичай є ознакою надмірного м'язового руйнування. Так що організм перестає розпад м'язової тканини і використовує більше жиру в якості палива. В той же час додаткові ВСАА в кров, стимулюють інсулін, тому ВСАА женуть безпосередньо у м'яз. Так що в результаті люди втрачають жир і отримати м'язи одночасно. Якщо моя здогадка вірна, для того, щоб скористатися найбільше від втрати жиру аспект ВСАА ви повинні переконатися, що ви обмежити споживання вуглеводів протягом 2 годин, перш ніж ваш тренування.

ВСАА, ймовірно, надають більшу частину їх анаболічний ефект через анти-катаболическую активність. Коротше, вони пригнічують використання м'язів протеїни для палива, тим самим позбавляючи розпад м'язового білка. Частково це тому, що вони можуть пожертвувати собою в якості палива. З менше м'язовий протеїн руйнується в організмі під час тренувань, кінцевим результатом є збільшення синтезу білка і більше м'язів для вас! У дослідженні, проведеному на людей, які страждають ожирінням, посадили на голодному тип дієти, валін докорм був знайдений, щоб стимулювати анаболізм і азоту щадний, так що суб'єкти спалювали жир, а не м'язову масу, скорочуючи, таким чином м'язового білка.

Невідомий вивчення:

Добавки ВСАА, як було показано, щоб викликати значне і пільгові втрати вісцерального жиру. Розташовані в більш глибоких шарах тіла під підшкірного жиру, це вісцеральний жир має тенденцію бути стійкий до дієти і важко втратити. В одному дослідженні, 25 низьким борці були розділені на 1 з 3 груп дієти: дієта з високим вмістом ВСАА, дієти з низьким вмістом ВСАА, і дієта контролю. Борці зупинилися на дієта на 19 днів. Результати показали, що високі групи ВСАА втратили саме гладке тіло, 17.3% в середньому. Велика частина жиру втрачається в черевної області. Це може дати шанс ВСАА ефективності "місце скорочення" АБС. В іншому дослідженні 2 групи альпіністів були діляться на групи доповнено BCAA і контрольної групи. Обидва групи втратили вагу, але групи ВСАА реально набрати м'язову масу у той час як втрати жиру, а інша група втратила м'язову масу.

джерело: http://www.bodybuilding.com/fun/inmag13.htm

Хоча я згоден з "ви не можете гарантувати, що ви тільки спалювання жиру, а не м'язів".

+793
nanang01 23 бер. 2017 р., 10:45:32

Через приймаючи один протеїн не вистачить, щоб набрати вагу (якщо це ваша мета), коли ви тренуєтеся ваш організм потребує енергії та спалювання калорій. Ви повинні переконатися, що ви їсте багато калорій у вікні, яке у вас є, щоб тримати свої м'язи і переконайтеся, що у вас є достатньо енергії. Сироватковий протеїн явно збирається допомогти вам зробити споживання білка, що ви вимагаєте, тим більше у ваших конкретних умовах

З іншого боку, якщо ви намагаєтеся скинути вагу, то приймаючи сироватковий в Windows, щоб доза може бути хорошим доповненням, щоб допомогти збільшити ваш метаболізм теж.

+745
x1101 2 вер. 2018 р., 16:27:09

Спасибі за розміщення цього. Я прочитав/переглянув один підхід, і я думаю, що це варто спробувати. Як і будь-який інший підхід (кроки/піраміди, хвилі і т. д.) - вони, напевно, всі працюють, але не назавжди. Я думаю, що є 2-3 місяці, де ви побачите прибуток і тоді тіло приймає/адаптується до рутинної, в який момент потрібно міняти.

+676
stevey 26 черв. 2012 р., 06:34:47

Близько 6-8 тижнів тому я почала пити зелений/протеїновий коктейль на сніданок, обід і іноді вечерю. Я їм їжу по вихідним. У мене є кілька сортів пива. Я тренуюся 5-6 днів на тиждень, зазвичай протягом близько 400-500 калорій роблять деякі форми кардіо і легкі ваги 2-3 разів на тиждень. Я був 211 фунтів, коли я почав і ходила близько 199 фунтів в 2 тижні або так. Досить багато ж саму рутину протягом наступних 6 тижнів, але вага не змінився один біт. Мій споживання калорій значно нижче, ніж до качає і я більше працювати...чому я не худну?

Коктейль складається з 1 мірної ложці кожного з цих + 12 унцій води, лід і банан: https://www.amazon.com/gp/product/B00K7ICBMK/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1 https://www.amazon.com/gp/product/B004GSKZQQ/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

+661
veera s 10 трав. 2018 р., 12:43:00

Я задаю це питання від імені мого друга. Він каже, що він був регулярно ходити в тренажерний зал і робиш вправи протягом 3 місяців протягом 1 з половиною години в день, які складаються з віджимань, ноги піднімає, гантелі підйому, тяги і т. д., що сформувало його тіло і допомогли йому набрати 4 кг ваги, що, безумовно, відіб'ється на його фізичної структури. Але як-то животик стирчить так само.

Він регулярно споживає Оптимальне харчування (в) серйозні маси з-за його худорлявою тонкі структури тіла.

Будь ласка, дайте мені знати, якщо ці секції є правильним місцем, щоб задати. Якщо ні, то дайте мені знати, і я можу видалити його.

+573
Vamsi Kalyan 8 черв. 2019 р., 03:59:22

У мене виникли важкий час збільшуючи споживання білка. Я живу в гуртожитку університету, де нам не дозволяють готувати. Кафе не пропонують багато здорових варіантів небудь (я з Філіппін, до речі, і філіппінську їжу, як правило, завантажується з жиром). З іншого боку, я також непереносимість лактози, має ГЕРХ і, можливо, ІХС. Я спробував різних марок сироваткового білка перед, у тому числі з ізолят сироваткового протеїну в якості основного інгредієнта, але я, як правило, стають здуття після їх прийняття. Єдине, що не засмутило мій живіт-це яйця. Потім я дізнався, що є така річ, як яйце білий порошок (використовують у випічці) і це досить дешево. Кіло (~2,2 кг) коштує всього PhP1000 (приблизно 22$), більш ніж удвічі дешевше більшості сироватковий протеїн продається тут.

Мої питання полягають у наступному:

 1. Це гарна ідея, щоб зробити коктейлі, використовуючи яйце білий порошок? Я можу собі уявити, що додавання води відновити його у вихідне, слизовий форма. Це може викликати проблеми зі шлунком? Я ніколи не пробувала сирі яйця.
 2. У чому різниця між яйцем білий порошок, що використовується у випічці і яєчний порошок протеїн?
 3. Безпечно зберігати яйце білий порошок без холодильника?
+565
Jeff sevy 24 жовт. 2017 р., 17:42:18

Це дивлячись, що ви маєте на увазі добре.

Якщо ви маєте на увазі "це безпечно?", то відповідь проста: ні, це не безпечно.

Якщо ви потрапили в біду ви стоїте високий ризик смерті. Ніхто не зможе врятувати тебе.

Але для більш широкого питання про те, що це не так, ми не можемо відповісти. Це до вас, щоб оцінити небезпеку, оцінюючи шанси інцидент відбувається (я думаю, що раптовий вітер тягне човен подалі від тебе-це найбільший ризик), можливість відновлення в аварійних ситуаціях (наприклад, в плавання до берега) і як ви відносний вагу небезпека від задоволення, одержувані від купання.

+543
blacng 6 трав. 2015 р., 02:03:59

Ви знаходитесь у скрутному становищі зараз, але боротьба через нього - це пройде.

Найголовніше-бути здоровим - вага сам по собі не є ключем. Для зміцнення здоров'я, ви повинні контролювати три речі:

 1. Дієти - харчуватися здоровою їжею (менше обробленої їжі, фастфуда, газованої води і т. д.). Порційна може знадобитися - обжерливість (як і ванна із згаданих морозиво) не здоровий.
 2. Фізична активність - якщо біг/ходьба не картинку, а потім спробуйте помірних кількостях плавання і їзда на велосипеді. Якщо на велосипеді болить, знайти тренера або відвідати bikeshop, щоб знайти налаштування велосипеда, який зручний для вас. Головне-знайти фізичної активності, що вам подобається робити - важко бути послідовним з заходів, які ви не любите
 3. Психологічний настрій - знайти спосіб зберегти позитивний погляд, важко буде зберегти вашу мотивацію, якщо ви завжди на себе. Є багато різних шляхів до здорового ставлення до життя, а є люди - для одних це добровільно, для інших релігія-це велика допомога. У цьому випадку, ніхто крім вас (і, можливо, сім'я або близькі друзі) можуть вирішити, що це правильний шлях.
+489
sniperykc 3 вер. 2017 р., 01:36:45

Грати в теніс і споживайте хороші вуглеводи і більше протеїну харчування для м'язів. Перевірити передпліччя вправи і робота і відпочинок і вимикається.

+472
abb 22 жовт. 2012 р., 17:50:44

Програми тренувань я наступні 5 тренувань в тиждень. Якщо ви робите математику, ви побачите, що є цілком вистачає інших днів. Дана програма складається з таких трас: 30 хв, 2+ ч, 30 хв., 30 хв., інші, інтервал, відпочинок.

Потреба у вихідні дні залежить від інтенсивності працює, оскільки в моєму випадку 2+ годину бігати доводилося виконувати у розслабленому темпі. Це було більш важливим, я побіг протягом тривалого часу, ніж, що я намагалася бігти швидко. У той час як ваші ноги можуть відчувати себе важку і вболівати на наступний день після тривалого бігу, взагалі-то начебто відпочинку працювати буде насправді зробити ваші ноги відчувати себе краще. Швидше за все, це пов'язано зі збільшеним потоком крові, який допомагає позбавитися від будь-яких залишків довгостроковій перспективі і поставити ваші м'язи зі здоровою дозою крові, який може допомогти з відновленням.

З мого особистого досвіду я завжди відчував, що більше болить після інтервального тренування, ніж після довгого бігу. М'язи пошкоджені ще під час інтенсивного тренування, почасти тому, що наслідки (набагато) вище, і вашим м'язам потрібно зробити набагато більше енергії для досягнення більш високих швидкостей.

Ви могли б перейти ваш день відпочинку відразу після довгостроковій перспективі, а не перед інтервальними тренуваннями, але я думаю решта до перерви допоможе вам під час тренування краще. Таким чином ваші м'язи одержують час, щоб стік на глікоген, який вам знадобиться для інтервалу.

Так ні, вам не потрібен день відпочинку після довгого бігу. Але моя відповідь буде варіюватися в залежності від рівня інтенсивності, які виконуються. Якщо це гонка, так вам треба трохи відпочити.

+444
user19112 23 груд. 2014 р., 04:12:57

По-перше, я б хотів доповнити загальні відомості про SL 5х5, так що я можу поставити мою питання в контексті.

Іноді в розсилці листів я отримую від Мехді, де люди задають йому випадкові питання про такі речі, як плато, він відповісти і сказати: "ви будете вражені, що можна додати вагу без особливих зусиль після кожного тренування. Тобто, якщо ви не починаєте занадто важкий, щоб справити враження на людей в тренажерному залі".

Тепер, є кілька речей, які він міг сказати. Він може бути маючи на увазі, що люди починають занадто важкі і мають погану форму, таким чином, законно обмежити їх здатність правильно піднімати важкий вантаж. Він також може бути маючи на увазі, що якщо ви можете комфортно присідати з 150 фунтів в якості відправної точки, що ви не повинні робити це.

У цілому, починаючи з порожньою бар і справді суттєво починати що-небудь, якщо ви насправді можете почати деякі вправи з хорошою формою на зручній більшу вагу?

+355
llpa98 23 вер. 2011 р., 14:46:43

Повне розкриття: я програміст і сиджу за комп'ютером весь день. У мене є бігова доріжка стіл, але я забуваю їм користуватися!

Щоб відповісти на ваше запитання: Ви не повинні працювати ті ж групи м'язів спина до спини. Ви повинні працювати різні м'язи на кожній роботі і є ротація, щоб зробити так. Те ж вірно для роботи, ви не повинні зробити два жорстких тренувань спина до спини, вам слід відпочити або просто день між ними. У вашому випадку, якщо ви хочете зробити 6-денний графік може виглядати приблизно так

1 День - Стегна І Станова Тяга

День 2 - Груди

День 3 - Спина

День 4 - Плечі

День 5 - Квадрицепси

День 6 - Зброя

День 7 - вихідний

Ви можете тренуватися щодня, просто роботи іншої частини вашого тіла

Звичайно ви можете погуглити і знайти план, який відповідає, або якщо ви перебуваєте в тренажерному залі, вони будуть мати на тебе плани.

+329
NELSON 13 трав. 2018 р., 13:42:03

У мене питання про роботу:

1 - я роблю випадкових сесій бігу і атлетичних видів спорту (іноді вночі, іноді 5 занять на тиждень, інші раз я йду через порожній місяць) тому що у мене заняття / роботу, і це важко для мене, щоб дотримуватися регулярного порядку денного назавжди, я це роблю марно ? має вона побічні ефекти або це як-то шкідливо ?

+300
Jang Hyun Cho 1 трав. 2019 р., 06:16:43

Ця відповідь може допомогти, як може "Жіночий хардгейнеров" в останні Палео рішення подкаст.

Якщо молоко має неприємні побічні ефекти (для вас? для всіх?), - тоді не пий його. Їжте багато іншої їжі. Молоко є дивним, але він не збирається робити роботу за вас. Ні добавок, таких як сироватковий або сироватково-плюс-карб порошків. Зосередитися на їжі сильно, то почати турбуватися про добавки. На даний момент не зрозуміло, що проблема в додаток буде вирішувати.

+293
Cresencio Basilan 24 квіт. 2011 р., 18:20:37

Якщо я поміняв звичайні штангою підйомники для варіантів, які я згадав вище, що б піти з більш низький ризик довгострокового пошкодження мого тіла? (Спина, суглоби тощо).

Не обов'язково, немає:

 • Один-ногу рухів, таких як спліт присідання за своєю природою менш стійкі, ніж двічі ноги вправи, такі як присідання штангою; падіння-або, можливо, гірше, натужна спроба запобігти один ... може спричинити травми.
 • Машина-руху істотно полегшити застосування стрес (часто) в один суглоб. Це також робить його легше застресу спільне та/або м'язами, що експлуатувати його.

Якщо я поміняв ці вправи, можливо побудувати помірний рівень сили і м'язової [досить того, що я міг ще присідання і станова тяга в 1,5 рази більше мого ваги, якщо я хотів, навіть якщо це протягом більш тривалого періоду часу?

Можливо, так, проте, у вас немає способу визначити, чи можна присідання і станова тяга 1.5 х ваш вагу тіла, якщо ви насправді зробити так, що найкращим чином досягається при тренуванні присідання та станової тяги.

+218
aspiringSD 9 бер. 2010 р., 09:53:35

Я зробив свій перший марафон 5 дн. назад. Я боровся з питанням про цільове темпі. Інструмент Макміллан пророкує 3:22:25 для мене, грунтуючись на напівмарафон. Що відчуває до мене дуже агресивно.

Я побіг 3:38:11 в день і я задоволений цим. Я думаю, що якби я почав набагато швидше, я б звелася до ходьбі/хитаючись, зрештою, і закінчилося б все повільніше.

З'явився новий інструмент принеси всі сторінки, дає набагато ближче прогноз для мене: 3:36:58 - див. http://www.fetcheveryone.com/training-calculators-improvedriegel.php

Є стаття в http://www.fetcheveryone.com/eblasts/article37/ пояснюючи математику і дослідження за нею. Коротше, вони проаналізували вибірку в базі даних кожен раз для бігунів, які зробили 5 половинки і марафони, щоб побачити, що відбувається в "реальному світі".

Спробуйте цей інструмент для новачків я впевнений, що це дасть більш точну оцінку, ніж оригінальна формула Ригельс.

Для довідки, мій найкращий раз на коротші відстані: 5к=20:10, 10к=42:50, 13.1 М=96:11 я втік 30-33 До 5 разів у минулому році. Я побіг 1850 миль в 2012 році.

+84
AngInangReyna 12 бер. 2014 р., 09:32:18

Відсутність статичної програма передбачає постійне поліпшення. Якщо ви хочете продовжувати збільшувати гнучкість з плином часу, ви повинні зробити щось подібне регулярно відвідувати заняття з йоги, де вправи, використовувані прогрес з плином часу і ви схильні велика кількість різноманітних рухів.

+78
Maxim Putilin 8 бер. 2013 р., 01:12:46

В залежності від того, як ви робите їх ви не будете повністю тренування нижньої частини преса і в основному верхній частині. Я б не робив її, як ви кажете "за регулярні хрусти", але крім. Для того щоб отримати повну тренування АБС зроблено, ви повинні щось на зразок цього:

Розминка
Присідання, Макс можливу суму

Тренування
Висить Ногу Піднімає
Висить Ударів Ногами
Висячі Стороні Ноги Піднімає
Висить Ліфт V
Дерев'яний чоп, від високої до низької
Дерев'яний чоп, від низького до високого
Скручування присідання, нахил
Хрест Ноги Хрускіт ЗакруткиРобити це раз на тиждень, щоб почати з, і ви будете мати повні тренування.

Проте підсумок, якщо ви думаєте, що вправи ви робите це весело і ви бачите результати, немає причин змінюватися.

+40
Sarath raj 21 жовт. 2018 р., 16:35:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil