Який буде виробляти швидше жиру результати втрати дефіцит калорій, миофибриллярного або саркоплазматического гіпертрофії?

При всіх інших рівних умовах, таких як дефіцит калорій близько 15-20% TDEE на, ~1-1.2 г білка/фунт. вага тіла, приблизно стільки ж часу провів у тренажерному залі, суцільна рутина, і ніякого кардіо, який буде виробляти більш швидкі результати втрати жиру:

 1. миофибриллярной гіпертрофії (наприклад, пауерліфтинг), або
 2. саркоплазматическая гіпертрофія (наприклад, бодібілдінгом)?

Якщо це допоможе, я досить новими для важкої атлетики, почавши близько 6 місяців тому. Я був спортсменом в молодості і серцево наркоман за останні 10 років. Мій Дексу сканування 6 місяців тому поставили мені на 30% БФ, але я не думаю, що я дивлюся його з одягу, так що я досить худий жиру від кардіо і порушеннями харчової поведінки. Я була зосереджена на прогресивної перевантаження (я вже втратила жиру в животі, ура!) але я не можу здатися, щоб вирішити, на якійсь одній тренування, і я знаю, що я повинен. Поки мені дуже подобається, так що вирішальним фактором будуть результати. Плювати на ваги (ура!) просто жиру-бути-пішов. Заздалегідь спасибі!

+300
Santosee 12 серп. 2011 р., 15:57:43
31 відповідей

Є, звичайно, деякі серцево-судинні вигоди для підняття штанги, але це не багато в порівнянні з постійною аеробного тренування. Інша справа, що реакція кожної людини на фізичні вправи різною-все залежить від рівня гормонів, генетика, харчування, вік, досвід роботи з фізичними навантаженнями і т. д. Так що працює для однієї людини може не працювати так само для іншої. Ви повинні з'ясувати, що працює для вас, не те, що хтось стверджує, повинні працювати для всіх, або більшості.

У початковій стадії вправи після сидячої період, це відносно легко побачити вигоди. Майже все, що буде мати позитивний вплив і це добре. Це те, що ви бачите у вашому вимірі змін. Також майте на увазі, що є певна кількість...неточність у жировій тканині та вимірювання ІМТ в залежності від методу, який використовується для розрахунку цих цифр. Якщо ви піднімаєте, краще виміряти ваш прогрес-це вимірювання розмірів тіла з допомогою стрічки міра.

Для тренування серцево-судинної, я б не став сходити з розуму від цього: якщо ваша мета полягає у запуску триатлону (який досить грубо на тіло), тренування на витривалість-це не обов'язково хороший спосіб для досягнення ваших цілей у фітнесі. Якщо те, що ви хочете, є актуальною серцево-судинної системи-і під цим я маю на увазі зниженою ЧСС, пульс, ат, інакше VO2max вища, вища еритроцитів--те, що розвивається з аеробних вправ у всіх його формах, як і зросла сила і розвиток м'язів відбувається з вагою навчання у всіх його формах. Якщо втрата ваги ваша мета, правильне харчування є ключовим. Насправді, я б сказав, що правильне харчування є ключовим для будь-якої бізнес-цілі.

+995
Joan Verla 03 февр. '09 в 4:24

Я тренування багато близько 10 років тому, тоді з-за життя у підсумку більше не працює. Я знову став ходити в тренажерний зал регулярно близько 1,5 років тому і я отримав м'язи спини дуже швидко. Так швидко в тому, що мені було потрібно якийсь час, щоб звикнути до надмірного росту, коли лягаєте спати вночі.

І я тепер при додаванні нових м'язів. Я не досліджував це сам, але я не думаю, що м'язові волокна зникають. Вони можуть у спущеному стані і чекають, щоб бути покликані знову.

+964
refugene 19 серп. 2014 р., 05:50:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене не було обговорення з постачальником страхування, або потрібно було почати цю розмову. Але, у мене були подібні розмови з подібними, фізично сильні люди з урахуванням ІМТ.

Сумніваюся, що одна людина змінить індустрію здоров'я від використання ІМТ як директива для страхових внесків.

Я не працюю на страхову компанію, але якщо ми хочемо використовувати один вимір здоров'я, є аргументи за використання ІМТ.

ІМТ-це індекс маси тіла. В простих термінах, це просто ефект маси на серце. Маса не упереджено. Двісті фунтів маси становить 200 фунтів. Немає ніякої різниці зусилля вашого серця якщо що двісті фунтів-це 4% жиру і 40% жиру. Серце все ще потребує підтримки зусилля 200 фунтів.

Так, цілком вірно, 4% жиру в цілому краще, ніж 40% жиру, особливо в умовах високого кров'яного тиску, цукру в крові і т. д. Але, знову ж таки, ІМТ все про загальній масі, а не за складом тіла.

Я думаю, що ми навчені, може бути, з різних ЗМІ, що термін ожиріння пов'язане тільки з високим вмістом жиру і людей з надмірною вагою. Але насправді ожиріння-це просто міра маси і ІМТ.

Знову ж таки, якщо ми приймаємо, що ІМТ є дійовим заходом лише навантаження на серце, то слід визнати, що масштаб ІМТ є хорошим один показник для медичних страхових компаній. З хвороби серця і серцеві напади будучи головними причинами смерті та інші супутні (висока вартість) питання в Сполучених Штатах, це просто спосіб фільтрації вищих кандидатів ризиків з найменшою кількістю тестів.

+961
rolfedh 8 серп. 2011 р., 11:53:42

Бувають ситуації, коли ніхто не повинен сказати вам, що ви завжди повинні робити щось певним чином'.

Якщо у вас є біль в лікті, вам не потрібно пройти весь шлях до підлоги.

Ви, ймовірно, зможете робити в три рази більше віджимань, якщо ви обмежуєте діапазон. Ви, ймовірно, отримаєте більший результат у м'язи спини, ніж могли б Аве..

+915
GraphicO 8 трав. 2011 р., 20:55:17

В даний час я не присідання, штангою кучері, присідання і жим лежачи і все за один раз - підряд -потім перерву і повторити ще кілька разів, перш ніж рухатися далі.

Мені було цікаво, якщо я беру неправильний підхід, оскільки, коли я дивився навколо різної сили і нарощування м'язової маси тренування, я дивлюся на речі, аналогічні наведеним вище, крім того, що я б перерва між кожною. Я бачив, що частіше, ніж мій метод, але не було сенсу брати менше ламає, як я в цілому, щоб збільшити гіпертрофію і т. д.?

+888
shara frush 12 лют. 2015 р., 21:12:38

Варіант 1

 • Пн: Муай Тай
 • Вт: Важкі Низькі
 • СР: Відпочинок
 • Чт: Муай Тай
 • Пт: Важкий Верх
 • СБ: Технік Нижній
 • Сонце: Техніка Верхній

Якщо ви помітили, що ваш вівторок/середа тренування страждає навіть за 24 год відпочинку, ви можете перемкнути його трохи.

Варіант 2

 • Пн: Муай Тай
 • Вт: Технік Нижній
 • СР: Техніка Верхній
 • Чт: Муай Тай
 • Пт: Відпочинок
 • СБ: Важкі Низькі
 • Сонце: Важкі Верхні

Чесно кажучи, це досить жорсткий графік, щоб тримати постійно протягом декількох місяців. Якщо ви шукайте Муай Тай дуже невибаглива і негативно впливає на вашу ліфти - треба чимось жертвувати. Яка ваша головна мета? Сила життя або муай тай? Якщо вас більше хвилює ваша сила продуктивності підйомно - знайти якийсь інший вид кардіотренажерів, який менш навантажений.

Якщо ви дійсно любите Муай Тай і не хочу від нього відмовлятися, то ліфтів, то це негативно позначиться на кінцевому результаті.

Крім того, вам дійсно потрібно зробити роботу з надання допомоги, якщо ви займаєтеся Муай Тай? Що навчання, як правило, передбачає велику присідання, стрибки, віджимання, удари ногами, віджимання. Якщо ви можете видалити зайві роботи по наданню допомоги і комбінувати технології роботи в одну тренування, ви могли б зробити щось на зразок цього:

Варіант 3

 • Пн: Муай Тай
 • Вт: Технік Нижній + Верхній
 • СР: Муай Тай
 • Чт: Відпочинок
 • Пт: Важкий Нижній
 • СБ: Важкі Верхні
 • НД: Відпочинок
+881
user64528 11 лист. 2012 р., 16:17:22

Все залежить від ваги вазі і формі ви використовуєте. Якщо я впустив серветку на підлогу, я можу спокійно нагнутися і підняти його вгору, не згинаючи спину, і через мої ноги. Це не погано для моєї спини зі зрозумілих причин. Навіть якщо у мене немає належної формі, вага світло, а я ще досить молодий, що ніяке пошкодження не відбудеться.

Затерпла нога станова тяга, також відома як румунська станова тяга, може здатися небезпечним з точки зору стороннього спостерігача, але вони можуть бути так само безпечний, як звичайний потяг припускаючи, що ви використовуєте правильну форму і правильну вагу. Причина є плакати на стіні у мене на роботі каже, щоб я завжди зігнути мої ноги, коли я вибираю щось відбувається тому, що корпорації передбачають (і небезпідставно), що майже ніхто не буде знати правильну техніку, щоб підняти щось іншим способом. Використовуючи правильну техніку, досвідчений штангіст може підняти кілька сотень фунтів на підлозі без будь-яких довгострокових ефектів крім збільшення міцності. У моєму випадку, я зазвичай піднімають меншу вагу, з затерплі ногами, ніж я б із зігнутими ногами.

Я закликаю вас, щоб отримати правильні інструкції, перш ніж вступати у важку вантажопідйомну техніку в перший раз, особливо якщо ви робите тягу.

+858
Ye Zhang 2 груд. 2015 р., 19:04:53

Користь для здоров'я силові тренування (як і в більшості форм регулярними фізичними вправами) часто цитуються в якості забезпечують збільшений термін служби, старіння, стійкість до хвороб і т. д. Однак, це звичайно не діло, що спортсмени живуть довше, і багато, мабуть, шкодять їх здоров'я, натискаючи так сильно, як вони це роблять. За логікою там повинна бути точка, в якій індивід максимізує переваги для здоров'я їх навчання, за яким вони вже не поліпшити їх загальний стан здоров'я і, в кінцевому рахунку, може пошкодити його, якщо вони значно складніше.

Щоб поставити це конкретно в контексті силових тренувань, гарне розуміння рівня міцності, або коефіцієнт підсилення, при якому людина може сказати, що вони роблять стільки, скільки можуть принести користь своєму здоров'ю? Це буде фіксований рівень міцності, який просто повинен бути збережений, або постійну швидкість приросту, який представляє собою оптимальний рівень стресу на організм? Що відомо про це на даний момент?

+842
Phil H 18 лют. 2012 р., 07:48:19

Розминка набори, як правило, рекомендується для руху суміші. Як руху суміші, як правило, більш важка і важко освоїти рух, це корисно почати з набору, використовуючи тільки бар, щоб працювати на вашій формі, і ваш організм звикли до руху.

Хоча, якщо ви відчуваєте, як набір прогріву може допомогти вам поліпшити вашу форму на тренування ізоляції, то не соромтеся зробити це.

Таке питання є дещо суб'єктивним, що може працювати на одну особу не може бути ідеальним для іншого.

+826
Nuach 1 вер. 2016 р., 19:43:35

За даними Ден Джон, після того, як ви можете робити присідання у вашій нинішній маси тіла для набору 10, сила не є вашим обмежуючим фактором (посилання). Це присідання зі штангою на спині, який важить стільки, скільки ви робите. Поки ви не можете досягти цієї віхи, я б рекомендував тримати програмування присідання. Вам не доведеться штовхати свої присідання більше, що якщо ви не відчуваєте, як вони допоможуть вам у ваших зусиллях.

Якщо ваша мета-збільшити свій вертикальний, то я б вам рекомендував також включити вибухові роботи у формі плиометрикой.

 • Робити одну роботу ніг (випади, пістолети і т. д.)
 • Зробити коробку Стрибки на різній висоті (в % від поточного Макс вертикальний)
 • Робити один вікно стрибки нозі, чергуючи ноги
 • Як ви йдете, використовуйте легкий жилет, збільшити свою вагу тіла.

Є ряд програм, стрибати там, але це ази. Там цілком може бути якась техніка працюють, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від ваших вертикальний, а також. Як правило, не приходять в гру. Те, що ви не можете зрозуміти, це пліометричні роботу, яку ви робите також робить хороші речі для присідання.

+819
Asmita Sinha 22 лют. 2013 р., 02:28:29

Як ви сказали, ви хочете, щоб зменшити жир, ви повинні зосередитися на тому, що ви їсте першими. Витрата енергії повинен бути більше, ніж споживання калорій. Немає спеціального положення про те, що робити в першу чергу. Крім того, немає вправи для зменшення живота жир. Ви повинні мати загальне зниження ваші жирові відкладення.

Що стосується тренування, потрібно поєднувати кардіо і силові тренування в правильній пропорції, щоб побудувати масу і зменшити жир. Як ви сказали, що тренування у себе вдома, я пропоную виходити на пробіжку буде гарне кардіо, або пропускаючи мотузку. Продовжувати ваші звичайні тренування, але і розділити її на частини, а зробити одну частину в день, наприклад зброю на день, грудей на іншу, ноги на наступний день, і таким чином, щоб дати м'язам час для відновлення, щоб рости.

+624
Zilk 25 серп. 2019 р., 02:17:29

Я не в змозі навчити, як я все ще новачок в гнучкості і мобільності, але ці ресурси допомогли мені:

https://www.reddit.com/r/flexibility/comments/2j8sup/dont_know_where_to_start_click_here/

Це "початок" сторінка спільноти людей, що переслідують ті ж цілі ви

Між іншим, вона пов'язана із звичайною шпагат і ніг торкаючись прогресії. Він також рекомендує рутинний починають протягувати в якості базового вправи на розтяжку для гнучкості в цілому. Сподіваюся, що це те, що ви шукаєте.

+622
Ihsan 17 черв. 2010 р., 11:25:55

Не рекомендується піти до невдачі, тому що він потребує на центральну нервову систему. Якщо ви просто зробити деякі віджимання час від часу ви можете піти на відмову без проблем, але якщо у вас є рутина з великою кількістю вправ та підходів кожної вправи він може зробити дуже багато.

+611
chrisbunney 13 квіт. 2014 р., 11:10:41

Дексу стенди для подвійної енергії рентгенівського абсорбціометріі. Мабуть, це часто скорочується як "ДРА" у ці дні, з деяких причин, я не впевнений. Методика складається з прийняття рентгенівське зображення тіла на двох різних рівнів енергії випромінювання.

При виконанні рентгенівського зображення тіла, деяка частина променів буде засвоюватися організмом, а інша частина проходить і записується на світлочутливу плівку або датчик. Швидкість поглинання різна для різних тканин. Кістки містять багато кальцію, який володіє високою швидкістю засвоєння. Беручи рентгенівський знімок, щоб подивитися на кістки-це в основному зйомка кісток "тінь". Чим вище щільність кісткової тканини, тим менше випромінювання не дійде до адресата (фільм/детектор). Як це візуалізується залежить від використовуваної плівки або детектор.

Однак, кісткової маси не тільки тканина поглинає частину випромінювання. Це означає, що намагаються встановити точний щільності кісткової тканини на основі однієї експозиції будуть мати обмежену точність з-за таких факторів, як фізичне тіло, м'язової, жирової маси, води в організмі і багато що інше. Отже, вище я згадував, що різні тканини мають різні коефіцієнти поглинання. Це також залежить від енергії випромінювання. Приймаючи образ на інший енергетичний рівень, в результаті менше або більше цієї енергії поглинається, маса тіла інші, ніж кісткової маси. Це дозволяє уточнити результат. Це в основному приклад більше точок даних, що підвищує точність.

Думаю, що це так. Припустимо, у мене є два листа різної кольорового скла, кожен з яких буде фільтрувати певні частоти світла. Я знаю, скільки кожної частоти будуть відфільтровані на сантиметр товщини скла для кожного кольору. Якщо скласти ці дві панелі і світить промінь білого світла через нього, світла, що проникає крізь, і її колір, може розповісти що-небудь про двох листів скла у поєднанні. Але я не можу з'ясувати точну товщину обох. Може бути, це може бути 2 см аркуша А і листків Б на 1 см, але може бути 1,5 см від обох A та B дають однаковий результат. Але, якщо мені світять два променя світла через композитні, з кожного променя, що мають різні частоти (скажімо, один із променів блакитний світло і червоний промінь світла), то знаючи, скільки кожної частоти фільтруються кожного аркуша скла і покласти все це разом дозволяє мені визначити точні товщини A і B. У першій ситуації ми маємо дві змінні, а рівняння одне. Ця ситуація може мати нескінченні рішення. У другій ситуації, у нас є дві змінні і два рівняння, які, як правило, мають одного точного рішення.

У той час як сканування ДРА зазвичай методика вимірювань щільності кісткової тканини, він також може дати інформацію про м'язової маси тіла і жирової маси шляхом об'єднання вимірювань з двох експозицій. Для вимірювання жиру цілком можливо, що різні енергії, що використовуються, а не ті, для щільності кісткової тканини, але я не знаю цього напевно.

Це спрощує речі трохи, правда. Сканування ДРА не буде 100% точним. По-перше, тому що є багато тканин в організмі з різною швидкістю поглинання, а по-друге, тому що ти ще тільки два зображення в одній площині (фронту до задньої частини тіла, і навпаки). В товщі кістки з меншою щільністю ще може принести такий же результат, як тонкі кістки з більш високою щільністю. Результати повинні бути в поєднанні з чимось на зразок КТ або МРТ, або кілька ДРА з різних сторін, щоб отримати повну картину. Зрештою, ми 3-мірні істоти, ми живемо не в Плоскому світі. Для його цілей, однак, ДРА цілком може бути досить точним.

Нарешті, і цей пункт є чисто погляд з мого боку, я не впевнений, що сканування ДРА варто. Як і будь-який інший метод вимірювання складу тіла, вона має свої обмеження. Крім того, ви отримуєте дозу опромінення. Можливо, не драматичний, але ставлення випромінювання звичайно, що експозиція повинна бути як можна більш низьким протягом усього життя. Нічого іншого, ніж критичне медичне обстеження, я б вибрав інший спосіб. Гідростатичне зважування, в той час як не дешево і клопотів, також можуть забезпечити хороші результати. Жиру штангенциркулі можуть бути дуже неточними, як самі супорти (якщо вони дешеві пластикові речі) та їх використання (спосіб, місце), але якщо ви будете послідовні в тому, де ви вимірюєте, вони забезпечують відмінну зворотний зв'язок щодо відносні втрати жиру. Тобто, ви зможете дізнатися, скільки підшкірного жиру зменшується від тижня до тижня, і від місяця до місяця якщо ви завжди використовувати той же супорти в одному і тому ж місці. Я не думаю, що більшість людей дійсно мають якої-небудь необхідності для вимірювання жирових відкладень на точність гідростатичного зважування або ДРА.

+585
Scott Gann 16 бер. 2015 р., 04:52:39

Дуже здорово, що ви любите біг вгору по сходах. Ви праві в тому, що спускається має незначний негативний ефект на ноги, зокрема коліна. Бігти на те пішло, має менший вплив на суглоби, якщо ви топати. Велика частина тиску на м'язи гомілки, яка, очевидно, хороша річ... з часом ваші м'язи ростуть сильніше. Ви повинні також перевірити, змагання з бігу по сходах під назвою "вежі працює". Де спортсмени з усього світу змагаються в скелелазінні знаменитих веж.

Що стосується взуття, тут немає певного стандарту, але я б порекомендував плоскій підошві з потужним зчепленням, щоб уникнути нещасних випадків через спотикання. Удачі і насолоджуйтеся піднімайтеся!

+490
merlin2011 14 трав. 2011 р., 12:38:26

Я хотів би дати йому деякий кредит, і сказати, що опалубка на вібруючі поверхні буде мати деяку додаткову прибутковість, оскільки у вас є, щоб активувати основні м'язи, щоб зберегти стабільність.

Так сказати, потужність плити не варто платити. Це нішевий продукт, і яку користь воно дає, може бути запропонована звичайних речей, які ви знайдете в будь-якому спортзалі.

+477
iva 18 жовт. 2011 р., 23:07:23

Міцність на стиск є дуже важливим для великої кількості причин, так, по-перше, дякую за визначення проблеми.

Поширена помилка

Одна з причин, як ви зазначаєте, що сила хвата обмежує кількість повторень ви можете зробити, що короткострокові зміни основний рушій для такої роботи.

Найпоширеніша помилка-це почати використовувати ремені для того для зняття рукоятки з рівняння. Проблема полягає в тому, що ви приховуєте проблеми, а не її виправлення. Насправді, лат pulldowns є відмінне зчеплення сила будівельника, так що тепер ви забрали можливість поліпшити його!

Якщо, однак, ви починаєте працювати над вашим зчеплення з ручкою-конкретні вправи, то це нормально використовувати ремені, поки зчеплення не доганяє.

Як тренувати силу хвата

Є багато цікавих і різноманітних вправ, які ви можете зробити, щоб поліпшити зчеплення з дорогою. Першим ділом я б порекомендував дивлячись на це відео Девіда Хорна, де він викладає дуже хороший стартовий режим. Це триває протягом декількох хвилин, і можуть легко бути додані до кінця сеансу.

https://www.youtube.com/watch?v=FGuVJAj96SE

І найкраща частина про цієї рутини, це дуже легко додати більше опору, як ваша сила поліпшується.

Додаткові ресурси

Я міг би перерахувати багато ресурсів, але як це буває, такий список вже існує на зчеплення навчальних сабреддита.

Ці хлопці беруть сили зчеплення дуже серйозно, і виклав різні процедури: від початківців до просунутих ліфтерів, а також в залежності від вашої мотивації, який в даному випадку є підняття тягарів.

Тут знаходиться головний список" процедур, і тут рекомендується спеціально для тих, хто хоче поліпшити зчеплення для важкої атлетики. Він згадує тяга конкретно, а бар-бар.

+421
seventyeightist 15 серп. 2015 р., 19:52:02

Якщо людина ходить з постійно споживати 2,500 калорій і спалювання 2,500 щодня, споживаючи 4000 та гарячі 4,000 (додаткове навантаження від кардіо), то той чоловік одягнув м'язової маси і робить людину відсоток жиру в організмі опускається?

+405
Sagar Mhatre 14 жовт. 2010 р., 20:24:22

Мені 16 років, чоловічий, 250 кілограмів, а на відсоток жиру в організмі на 34%. На даний момент я розглядаю скорочення калорій і споживає всього 1900 калорій в 500 калорій нижче мій TDEE на їсть найкраще, що я можу, і якщо я за це суворо я повинен бути в змозі втратити 1 фунт на тиждень. Я може теж вважаю кардіо. Єдина прикрість тут полягає в тому, що я не впевнений, якщо вона буде заважати моїй природне зростання. Я хотів зв'язатися з лікарем, але мої батьки не хочуть цього робити, оскільки у нас є фінансові проблеми.

Також, є хороші втрати жиру громади тут? Я не використати цей сайт часто.

Редагувати: також, я забув згадати. Мій зріст 5'8

+384
user85727 26 січ. 2016 р., 18:50:46

Примітка Для тих, хто відчуває болі в спині. Ваш хребет тримається вертикально і пряма м'яз живота (прес) і еректорів spinae (нижньої частини спини). Вони діють в опозиції, як хлопець проводу провести до радіо вежі. Якщо напруга на одній групі м'язів більше/менше іншого, буде навантаження на хребет. Що може статися, якщо м'язи преса слабкі, нижні м'язи спини будуть тягнути на хребет більше, ніж нормальні, викликаючи напруження в цих м'язах. Так, парадоксально, біль у нижній частині спини може бути з-за слабкого черевного преса.

+312
user7636 18 трав. 2013 р., 20:16:45

Вода, вода скрізь, але ні краплі для пиття

Якщо ви не правильно гідратованих перед початком, а не фізіологічна потреба до вживання існує не так багато ви можете зробити. Одна річ, я хотів би запропонувати, якщо ви не гідратованих, але відчуття спраги, в басейні або поза його, поговоріть з лікарем, як сильна спрага може бути симптомом ряду серйозних захворювань, включаючи діабет.

Однак, якщо ви не гідратованих, і зазвичай не відчуваєте спрагу під час інших тренувань, я б серйозно підійти до цього, як будь-який нормальний режим тренувань. Почніть звідти, де ви зараз і дивіться, щоб плавати протягом тривалих періодів часу без пиття. Навіть якщо його просто, 400М, пауза не пити, 200м пауза напої, вибудовуючи свій час між напоями допоможе.

Стосовно судом, то це знову зводиться до джерела вашої спраги і як вам це вдалося. Якщо ви не фізіологічно пити, тоді відсутність солі і такий буде проблема, яку ви повинні управляти. Ви також повинні усвідомлювати, що ви будете втрачати менше води через потовиділення, через запливу нога, ніж можна було б більше довжина equivlient біг або їзда на велосипеді.

Однак, ви згадали, що потрібно пити кожні 500м через почуття спраги. Це походить на кого-то потрібно пити кожен кілометр пробігу. Хоча це може зробити вас більш комфортно, я думаю, що якщо є основна проблема як вже згадувалося в першому реченні, ви повинні бути в змозі побудувати можуть спокійно плавати за 3 км на змаганнях, як довго, як ви правильно зволожувати до і після сеансу.

+240
kgingeri 29 трав. 2019 р., 10:25:48

На даний момент я працюю в 3 шпагат:

 1. Спліт: Ноги Плечі, У Вівторок.
 2. Спліт: Груди + Біцепс, Четвер.
 3. Спліт: Спина + Трицепс, Субота.

Це тільки для нарощування м'язів, але тепер я хочу додати трохи кардіо тренування (20-30хв) на мої тренування. Я повинен робити кардіотренування на моїх дні тренувань або в дні відпочинку? Які плюси і мінуси? Будемо вдячні будь-якій допомозі.

+198
jddobbs 12 бер. 2017 р., 20:12:27

Час відпочинку повинен бути значно скорочений. Решта лише близько хвилини, і як Дж. Венс сказав, щодня тренуватися, це відмінний спосіб, щоб побудувати м'язи на витривалість. Навіть якщо ти не можеш тримати свої ж кількість віджимань, ви б просто піти на невдачі, кожен набір. Якщо ви йдете для відмови будь-набір Ви зможете побачити ті 20 віджимань в найкоротші терміни!

+194
Kerozu 4 квіт. 2014 р., 16:16:05

Якщо ваша мета полягає тільки в тому, щоб набрати вагу на шкалі, то я згоден, що ви повинні з'їсти більше калорій. Однак, я думаю, ви хотіли б отримати м'язи, а не жир. В цьому випадку, дуже важливо, походить воно від білків, вуглеводів або жирів.

Це допомогло б знати, скільки ти важиш, і скільки ваги ви хочете набрати. Також, якщо ви тренуєтеся, роблячи кардіо і/або підняття важких речей.

Щодо вашої дієти... курки, арахісове масло, ростбіф, сир і кокос не є взаємозамінними. Курку і ростбіф є білками. Арахісове масло, кокосове, сир і жири. Чорний хліб не кращий джерело вуглеводів. Я б запропонував замість коричневого рису і/або солодка картопля. Я пропоную отримувати білок з кожним прийомом їжі для м'язової маси.

+167
Tobito 6 квіт. 2012 р., 05:46:04

Я думаю, ти все погіршуєш.

Якщо ви особисто відчуваєте, що потрібно щось, тому що ви відчуваєте запаморочення, коли ти вже біг на порожній шлунок ви повинні обов'язково мати що-небудь поїсти перед тренуванням.

Точно так само, якщо ви відчули гірше є до пробіжки, то не їж.

Будь-який варіант ви виберете не має значення для 30 хвилинної пробіжки. Якщо ви відчуваєте себе добре після пробіжки перекусити.

+154
Djillali SE 8 бер. 2012 р., 10:46:30

Якщо б ви могли зробити 5 підтягувань на турніку 4 місяці тому, тоді не вийшло за три місяці, потім ти почала робити локони, я думаю, що вам тільки гірше від не виходить.

Кучері не обов'язково поліпшити свій підтягуючі різко продуктивність. 10кг гантелі набагато легше, ніж ви, наприклад.

Якщо ви хочете мати можливість робити підтягування, роби підтягування. Визначення в своїх руках, має дуже мало спільного з вашої здатності зробити їх.

+91
JayBod 1 вер. 2011 р., 00:12:31

Я 5'10", 192 фунтів. 28 років, чоловік.

Мій БМР (просто використовуючи середню з онлайн калькулятори): ~1960 калорій. Я в середньому 5 км (пішки) в день, як правило, близько 2,5 годин роботи. З допомогою іншого онлайн-калькулятора, це доходить до ~600 калорій. Я не роблю ніяких силових тренувань.

Моя мета полягає в тому, щоб схуднути максимально здоровим способом на збалансованій дієті, що я можу підтримувати після того, як я дістатися до мети. Якщо я правильно зрозумів, мені треба менше, ніж 1960 + 600 = 2560 калорій в день, щоб схуднути.

Я готую їжу та використовувати мірні чашки, які легко оцінити кількість калорій. Я прагну на 500 калорій для прийому їжі, три рази в день. Харчування-це баланс жирів, вуглеводів і білків у відповідності з вимогами, але я звичайно не можу з'їсти більше, ніж 60 г вуглеводів за один прийом їжі. Я п'ю в середньому 80 унцій. води в день, в залежності від кольору спраги або сечі. Я зазвичай не закушують. Цей добре зарекомендував себе в якості основного раціону протягом останніх двох років у мене, і я відчуваю, задоволені після кожного прийому їжі. З якоюсь кімнаті для розрахунків помилки, я виразно в діапазоні 1800-1900 калорій в день.

Якщо я їм не вдома (2-3 рази на тиждень максимум) в місці, яке не містить калорій, я просто з'їсти половину. Якщо я досі голодний через дві години, я знаю, що я не отримати достатньо так що я буду щось перекусити. Але, як правило, порції їжі настільки багату калоріями в більшості ресторанів, що вживання половини більш ніж достатньо.

Незважаючи на це протягом декількох місяців, моя вага залишався незмінним або незначно збільшився (на 4 кг за 6 місяців). Чому? Єдина велика річ, яку я помітив, що змінився мій апетит був несподівано великим за останні кілька місяців. Йти з моєї звичайної 500 калорій за один прийом їжі означає, що я зголодніти протягом двох годин, що дає мені головний біль. Мене турбує нездорова їжа, але мене турбує, є не допоможе мені схуднути.

 1. Якою має бути моя споживання калорій за день?
 2. Як я повинен ділити це на їжу?
 3. Будь-які інші пропозиції, щоб залишатися здоровим?
+48
Mahesh Mohan 6 бер. 2019 р., 08:57:34

Я знаходжу плавання відмінно насамперед з ранку, якщо це може доповнити вашу роботу (якщо ви не обмежені підняття тягарів)

+38
Charbel Sarkis 6 лист. 2013 р., 15:49:27

1) Деякі люди (особливо жінки), здається, мають набагато більш виражений арки, навіть коли намагається бути нейтральним. Брет Контрерас був пов'язаний, що трохи більше ілюзій, що виникають у результаті відмінності у складі тіла (великі стегна, великі недопалки, як правило, менше м'язів спини тканини). Але це досить часто можна побачити ці божевільні вигнутими спинами.

Спробуй встати "прямо" з невеликим вигином в колінах. Зосередитися тільки мати спину прямо (нейтральний). АБС туго, задня щільно, прямі. Покладіть свою вагу на п'яти, поворушіть пальцями ніг від Землі.

З цієї пози ви будете тримати планку і з цієї пози ви опуститеся в присед.

Величезний аспект присідати, щоб зберегти цю форму в той час як завантажене з купою вага на вас, так що не думаю, що це просто вам з проблемою. Зберігаючи спину прямою під час сидіння на корточках є частиною вправи. Велика частина.

Я вважаю це більш важливим, щоб проїхати через мої підбори і зосередитися на стегна, сідниці і підколінні сухожилля. Моя спина це звідти.

2) Не знаю, як ти не можеш втримати свої зігнуті коліна при присіданні.

3) я не дуже розумію, що одна. Лікті повинні намагатися чіпати і стискати назад, в результаті чого ваші верхні м'язи спини напружені, що робить полиця для штанги, щоб сидіти.

Це відео має послужити добрим орієнтиром, і я рекомендував би підбираючи книги стартову силу Rippetoe (в В3).

https://www.youtube.com/watch?v=kawBY5p29fQ

+33
Michael Jefferys 5 лист. 2011 р., 20:53:24

Рідкі дієти взагалі не працюють на довгострокову перспективу. Навіть якщо всіх калорій, макро і мікро поживні речовини ідеально збалансовані самою фундаментальною проблемою є одним ситості. Якщо ви не відчувати себе задоволеним з тим, що ти споживаєш, це бажання стає дуже сильним, щоб обманювати.

Наші тіла призначені для пережовують їжу, а без цього stimulous ми інстинктивно відчуваємо чогось не вистачає. Крім того, більшість рідин з високим ступенем переробки. А це означає, що ви можете мати більш високі показники поглинання, це також означає, що він просто не залишуся з тобою. Ізоляти сироваткового протеїну, золотий стандарт для "швидкої абсорбції білка" залишать вас голодними протягом півгодини. Ви також помітите, що упаковка на порошок протеїну говорить не використовувати порошок, як ваш єдиний джерело живлення.

Тим не менш, рідка дієта може бути ефективним короткостроковим рішенням, щоб пролити фунтів. На короткостроковій перспективі мова йде не більш ніж 90 днів, і бажано 1-2 місяці. Він має перевагу спрощення ваші вимоги по магазинах і приготування їжі. Його недоліком є вартість, і болісне відчуття голоду. Ви можете налаштувати досить добре, через пару тижнів, але це все ще залишає вас, бажаючи щось пожувати.

+21
mugesh v 26 жовт. 2017 р., 13:08:52

Я дуже сумніваюся, що ви біжите з глікогену (ака "битися об стіну" або "говориш") після 20 хвилин тренування. Я взагалі очікую, що більшість людей йти не менше півгодини на їх зберігаються запаси глікогену. Мені здається, що ви просто працюєте занадто важко.

+12
Ragul Parani 3 квіт. 2017 р., 12:50:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil