Потрібна допомога в пошуку попередньо виконуються їжі

Так я працюю багато за останні пару місяців. Більшість моїх кардіо орбітрек, велотренажер, гребний тренажер і баскетбол. Я відчував тонни прогрес в моєму стані і VO2 теж показали поліпшення. Я дійсно хотів, але у мене багато проблем з цим. Я не думаю, що це мої фізичні здібності тримайте мене назад або психічний бар'єр, можливо в харчуванні. Які страви, які мені можна їсти, що підшукає для мене дуже хорошим живильним цінністю, не занадто важкий і не руйнувати свою дієту.

В даний час я їм арахісове масло крекери і в мене є деякі несолодкий чай з льодом, перш ніж руки, як зволоження і трохи кофеїну, щоб підвищити мене. Я теж хвилююся за мою споживання цукру, так що я намагався вирізати все, що спеціально обробленого цукру. Я намагаюся бігати 3 км 2-3 рази в тиждень і я б сказала, що я в змозі завершити його без зупинки приблизно раз в 10:00мин/км темпами. Я не турбуюся про темпі, але я б хотів, щоб мати можливість потрапити у місце, де я можу закінчити, не зупиняючи кожен раз.

+465
yunik 20 груд. 2016 р., 10:00:59
34 відповідей

Коли людина товстіє, його живіт стає круглий і роздутий. Наприклад, ця людина:

http://cfs7.blog.daum.net/image/22/blog/2007/10/16/14/58/471453134fcb8&filename=giant_gut.jpg

Що всередині живота? Шар жиру під шкірою не можуть бути повністю несете відповідальність за все це. Це все неперетравлена їжа? товстої кишки? тонкий кишечник? Його органи більше?

+984
kirni 03 февр. '09 в 4:24

Є велика різниця в підйомі естетики і піднімаючись на міцність. Хоча я не думаю, що хтось буде сперечатися, що піднімаючись з метою стати сильніше, краще обслуговується складових рухів, підйому людей в естетичних цілях не цілком згодна.

Я думаю, ми всі можемо погодитися, що вам потрібен аспект сили, щоб проаналізувати стиль культуризму роботи. Якщо ви не можете збільшити обсяг роботи ви робите, ви не можете викликати пристосувань, що зажадає тіло, щоб побудувати більше м'язів. Комплекс вправи допомагають створити базу сил, але вони не збираються формувати м'язи, як ви хочете. Саме тому бодібілдери активно використовують вправи ізоляції.

 • Складові вправи в діапазоні 8-12 повторень буде сприяти збільшенню маси, особливо якщо ви регулярно збільшувати вагу. Обсяг і розподіл мас буде змінюватися від людини до людини в залежності від техніки, генетики та фізіології.
 • Комплекс вправ нарощування загальної сили, так що ваші кінцівки можуть підтримати більше ваги, таким чином, що ваше тіло призначене для роботи.
 • Вправи ізоляції дозволяють керувати (до певної міри) кількість стресу на м'язи, щоб поліпшити їх розмір.

Кращий спосіб думати про це в тіло ваяя терміни, полягає в тому, що комплекс вправ дозволить вам грубим в організмі, у той час як вправи ізоляції дозволяють забезпечити останні штрихи.

Коротше, це не прохання. Побудувати базу з сполук, і набрати його в ізоляції.

+976
Dmitry Lisenko 31 жовт. 2016 р., 07:40:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я дивився відео на YouTube про те, як це зробити. Я читав про це і всі кажуть, що це важко зробити.

 1. Це не важко, коли я роблю це
 2. Відео показати багато способів зробити це

Я припускаю, що це не важко для мене, тому що я роблю це неправильно і я не роблю це досить довго.

Це відео показує 90/90 позиції, але в цьому відео показано два способи, один з ноги на підлогу, а інший з ноги в повітрі.

Як довго я повинен це робити?

Оновлення: на наступний день і тепер я відчуваю це. Мої ноги та сідниці дуже болить.

+969
Sirtastic 25 лют. 2018 р., 18:37:06

Я займався BodyPump для десятиліття, з 90-х років. Я почав робити ВР, коли вони грали в Новій Зеландії кришка музиці, коли вони грали Хака.

Так, ви можете поєднувати ВР і підйому (кардіо). Насправді, я вважаю, що BP є відмінним інтро для підйому. Ви отримаєте багато обсягу і зробити в пристойному стані з БП. Ви також отримаєте деякі основні інструкції, акцент на базові. Ви отримаєте деякі основні різновиди. Ви зможете зробити краще м'язовий тонус, але ви не наберете більшу масу. Якщо ви хочете масу, то вам потрібно підняти важкі, ніж важкий для вас. Але перш ніж ви піднімаєте важке, то спочатку необхідно збільшити інтенсивність тренувань (повторень до вагу Лотта Лотта) і BP забезпечить це.

ВР допоможе вам у тренажерному залі, вибивши годину телеапаратури і це тільки початок. Але є набагато більше, щоб дізнатися після того, як ви відчуваєте себе комфортно.

+963
Mayank Madhav 6 груд. 2015 р., 19:46:20

6 днів краще?

Так. Ви можете принести більше енергії для кожної тренування і зробити ту ж роботу якісніше, що призводить до поліпшення прогресу. Також у вас є більше можливостей для варіацій, щоб тримати вас прогресує.

Але потрібно викласти правильно рутинну. Немає чорно-білих відповідей. Чи Можете ви дати приклад процедури?

Ідеї його налаштування

ULULUL полегшує перевантаження і висока стомлюваність, як правило, більш ефективно в якості будівельного підходу м'язи. Проте його можна зробити як дуже ефективна програма високочастотний сила. Ви зазвичай робите більш короткі тренування, порівняно з робить ФФФ.

Ф-ф-ф має додатковий відпочинок, який принесе користь більше сил орієнтований підхід до навчання. У цілому приріст буде трохи повільніше, хоча, три дні в тиждень обмежуєте ваш потенціал. Як ви тренувального прогресу доведеться добиратися довше і довше, в якийсь момент якість роботи буде страждати, тому що тренування дуже довго. От коли люди змушені розділити роботу на 4/5/6 днів на тиждень.

Як правило, по центру струнної поверхні становить 4-5 днів в тиждень тренувань для більшості людей. Додатковий відпочинок є цінним психологічно.

+948
jliz 13 січ. 2010 р., 18:57:15

Ви не можете уникнути старіння. І як ви будете старіти кістки почнуть так послабити кілька суглобів.

До речі, щоб зберегти здорові кістки, щоб покласти їх під напругою (не основним). Щоб залишатися здоровим, я б сказав, що наступним, хто guideliness буде найбільш вигідною. І якщо я правильно пам'ятаю, зараз рекомендується мати мінімум 30 хвилин аеробних вправ щодня.

Крім того, деякі пристосовані сила навчальні дозволить вам будувати м'язи, які призначені для стабілізації суглобів, наприклад. ротаторная манжета стабілізує плечовий суглоб.

Що було сказано, що краще краще бути активним, ніж ні:

Крім того, гіподинамія вважається основною причиною приблизно 21-25% раку молочної залози і раку товстої кишки, 27% від діабету і приблизно 30% випадків ішемічної хвороби серця тягар. - Хто

+946
sedrick 20 трав. 2014 р., 05:33:18

Якщо ваші добавки вітаміни, добре б знати, якщо вони жиророзчинними або водорозчинними. Жиророзчинні вітаміни тільки засвоюється в організмі в поєднанні з жиром (так що б не зробити прокляту річ для вас, на порожній шлунок).

+944
stsp 10 жовт. 2014 р., 06:25:45

У статті яку ви привели говорить про те, що "занадто багато" кардіо-це погано для вас, але фактичне число він видає 20 годин або більше.

Припускаючи, що ви взяти один вихідний день на тиждень, тобто 3-4 години кардіо кожен день. Єдиний, кого я знаю, хто наблизишся до цієї цифри-це або професійні спортсмени, або одне тренування один на Врубової. Навіть вони не витримують 20 годин в тиждень прям кардіо на регулярній основі. Все включають в себе силові тренування в своїх режимах, і уважно ставитися до свого харчування і стежить за їх здоров'ям.

Якщо все ви хочете, щоб зробити, пробігти марафон, більшість навчальних планів максимум по 8-10 годин на тиждень до кінця, припускаючи, що в 12 милях (навчання гуглі марафон). Джефф Галлоуей один звільнився близько 6 годин.

Якщо ви все ще турбуєтеся, подумайте, скільки жінок біжать кожен рік марафони, без "руйнівних" своє здоров'я. Просто зверніть увагу на ваше тіло і Ваше здоров'я, як ви йдете. Якщо ви вважаєте, що щось не так, урізати тренування і звернутися до лікаря. Не дозволяйте один алармистская стаття зупинить вас перш, ніж ви почнете.

http://www.runnersworld.com/training-plans/marathon-training-plans?page=single http://www.jeffgalloway.com/training/marathon.html

+903
Yamateh87 6 вер. 2018 р., 10:00:00

Не дивлячись на думки про те, яка з них "краще додаток там"

Я почав працювати з особистим тренером і не змогли знайти додаток, де:

 1. Персональний тренер може розробити свій тренування
 2. Я/ми можемо простежити відносно того, як я зробив
 3. Він особистий тренер може дизайн сеанси, коли я не тренуюся з ним

Мені відомо про таких програм, але вони не люкс мій рахунок:

 1. Підйом Журнал
 2. Fit77
 3. LiftBig
 4. ВИИТ

Спасибі.

+838
peterhartman 24 черв. 2015 р., 08:27:45

Якщо ви були тренувати кожен м'яз у тілі, я тільки порахувати "показати м'язи" тут, як і біцепс, трицепс, ABS, і т. д. Не все в організмі, ти б тренувати кожен м'яз один раз в тиждень, якщо не менше.
Загальновизнано, що м'язам потрібен відпочинок після того, як ви тренуєте їх, але для досягнення найбільш м'язового зростання ви повинні навчити їх, коли вони знаходяться у фазі відновлення. Коли ця фаза починається, залежить від того - наскільки я пам'ятаю - на обличчя і м'язи, але, як правило, говорять про двох днів.

В залежності від того, які результати ви хочете отримати, це може бути гарною ідеєю, щоб використовувати вправи ізоляції замість складних вправ, що робить наголос на конкретні м'язи, а не великі групи або всього тіла. Але навчання тільки один раз в тиждень, ймовірно, не отримаєте результати, які ви хочете.

Мій підхід, якщо я ходжу в тренажерний зал двічі на день або будуть думати, що чотири групи м'язів я хочу тренуватися (наприклад, ABS і спина, плечі, руки, ноги) і чергувати ці підплани, якщо моєю метою був не надто конкретною, я хотів повернути їх щотижня.
Інша можливість полягає в тому, щоб робити кардіо вранці і тренування м'язів ввечері, два з яких орієнтовані набори.

Знову ж таки, це сильно залежить від ваших конкретних цілей, як ви показуєте організувати ваше навчання.

+823
novadriving school 26 лист. 2011 р., 10:51:21

Люди часто збільшують складність соусів шляхом додавання ваги на шиї або талії, як показано нижче:

Dips weighted around the neck Dips weighted around the waist

Рідше використовується обважений жилет або рюкзак, щоб додати опір.

Отже, як же змінити положення Ваг при зміні занурення в тренування? Зокрема, це зміни, які використовуються м'язи або збільшують ризик отримання травми?

+771
juj 24 січ. 2016 р., 15:45:57

Це залежить від вашого загального фітнес-рівня, який велосипед у вас і де ви перебуваєте за кермом.

Я зупинився на гірських велосипедах близько 10 років тому і не робити будь-які інші види спорту. Коли я знову почав 4 місяці тому поїздка в 20 км (12.4 миль), дороги тільки, зайняло у мене годину і я був дуже виснажений. Перший тур 30км через кілька днів дійсно вбили мої ноги. Тепер я можу їздити по 70 або 80 км по прямій і навіть 130км поїздки з перервою.

Почати з малого, спробувати, як багато можна зробити. Постарайтеся продовжити свій ліміт кожен раз. На вашої першої поїздки я б рекомендував короткий тур 10 км (6 милях) просто звикнути до їзди на велосипеді.

Ви можете розглянути можливість покупки деяких велоспорт штани з інкрустацією, вони дійсно допомагають знизити біль у .... Я б рекомендував спідометр теж. Приємно бачити, як швидко і далеко ви пішли і скільки часу вам необхідно.

Якщо ви починаєте більш серйозно задуматися про велосипеді, я рекомендую купувати деякі бесклипсова педаль і рифлена взуття. Вони дозволяють не тільки штовхати, але і тягнути педалі.

+765
Asrail 2 вер. 2018 р., 03:09:18

Я БКА і я починаю відчувати біль у попереку. Я підозрюю, що це пов'язано з кількома чинниками: мій протез (він хороший, але все-таки протез), ліжко, і мій баланс теж вистачає.

Я активний, оскільки я працюю в середовищі високої темп, ходьба, підйом і навантаження носять регулярний характер, хоча я зрозумів, в останні кілька років мій баланс не вистачає, а зараз останнім часом болі в спині. Я падаю багато. Я ходила до остеопату, і вона дала мені кілька основних вправ, включаючи вправи з м'ячем. Це дуже допомогло.

Їзда на велосипеді є надто великою, я звикла їздити скрізь. Я намагаюся знайти будь-який привід, щоб взяти свій велосипед на справи і речі.

Для тих пацієнтів читаєте цей текст, намагайтеся не надто турбуватися про обмеження, він буде тримати вас назад. Це завжди варто спробувати його, принаймні, перш ніж ви повністю виправдати його, я каліка з 27-річним стажем.

+731
tomekceszke 17 вер. 2017 р., 07:04:11

Я ще не повністю виключені розтріскування, але я знайшов прийомі англійська сіль ванна перед підйомом тягарів значно зменшується утворення тріщин я відчували при цьому підніматися, і через деякий час тріскати я випробував протягом дня також зменшується. Я не впевнений, якщо остання є результатом моїх поліпшень сила або безпосередньо з сіллю ванни.

Тут більше інформації про користь солі для ванн Ванни:

За даними Національної академії наук, Американського дефіциту магнію допомагає пояснити високі темпи хвороби серця, інсульт, остеопороз, артрит, біль у суглобах, травні розлади, пов'язані зі стресом захворювання, хронічна втома і ряд інших захворювань. Хто знав?!

+725
Federico Giust 21 бер. 2018 р., 21:22:14

Проблема з зупинкою, коли ти сердишся, ти не завжди знаєш, поки не стало надто пізно. Багато разів я займалася в повний контакт спаринг сесії, де один або обидва з нас закінчується кров на наших погонах. Як правило, ми повинні вивчити один одного, щоб з'ясувати, чия це кров. Очевидно, якщо б ми відчували, що ми зупинилися б раніше. Я впевнений, що це те ж саме з багатьох заходів: підняття тягарів, їзда на велосипеді, плавання, і так далі. Ви, напевно, на високий адреналін і вправи викликали ендорфіни впливають на твої почуття.

Як ви знаєте, коли припиняти тренування проста: ви закінчили заплановану роботу на день. Якщо ви підняття тягарів, ви повинні вибрати вправи і підібрати ваги і реп, що ви збираєтеся зробити, навіть перш ніж переступити поріг спортзалу. Якщо ви працюєте, їзда на велосипеді або плаванням, слід вибрати відстань. Якщо ви працюєте з тренером, він буде знати, якщо ви збираєтеся жорсткою, довіряти його думку. Дотримуватися плану, він буде тримати вас від дуже напруженої роботи і катувати себе, намагаючись що-то нерозумно. Якщо ви в кінцевому підсумку отримати біль потім відрегулюйте ваш план для наступного тренування.

Очевидне виключення до мого затвердженню вищою якщо ви відчуваєте біль під час вправи. У цьому випадку ви повинні завжди негайно припиніть. Перевірте вашу форму, перевірте свій темп, і перевірити ваш вагу. Переконайтеся, що все нормально і біль ти пішла, перш ніж почати знову.

+703
subZero 15 черв. 2012 р., 07:59:12

Зосередитися на виконанні динамічного розігрітися. Це включає активацію роботи м'язів і приймаючи їх через повний діапазон руху. Біг з високими колінами, стрибки, альпіністів, дак розумі. Це набагато більш ефективно, ніж статичний розтяг.

+609
tired of apple 22 січ. 2013 р., 17:32:35

Крім того, що @Борис і @Josaur сказав, я хотів би запропонувати вам кілька порад, як вам всього 17 років.

 1. Довговічність і якість конструкції завжди залежить від сировини, яку було використано для його будівництва. Отже, для початку ви не можете мати здорове тіло без правильного здорового харчування.

 2. Як вам всього 17 років і вживання холодних напоїв щодня разом з джонки 2 рази в тиждень, його не добре для вашого тіла в довгостроковій перспективі. Може бути, ви не відчуваєте різницю в найближчі 7-8 років, але поступово він візьме своє.

 3. Для схуднення, ця вправа не так багато, враховуючи, що ви відчуваєте джонки, шоколад і холодні напої так часто. Зменшити джонки раз в тиждень, по крайней мере, разом з прохолодними напоями. Братан, ти повинен стежити за важких кількість цукру, що ви приймаєте. Це, безумовно, натисніть ваше тіло складно і погано в довгостроковій перспективі, запропонувавши кілька захворювань.

 4. Є 2 речі, із-за яких може бути відчуття втоми:

  • Ви не приймаєте належні відпочинок (7-8 годин-це необхідно, якщо ви займаєтеся фізичними вправами)

  • Ваш організм не отримує належної енергії з їжі, яку ви їсте. Ви не можете розраховувати на велосипеді, щоб рухатися по воді , він має потребу в паливі. Аналогічним чином ви повинні споживати білків і вуглеводів раціон харчування, щоб живити свій організм

Так, дай величезною повагою до вашого тіла, тому що ви можете змінити все, крім свого тіла

+577
Werther Lin 6 жовт. 2012 р., 06:32:44

У мене був такий досвід, як ви вже нехай не з пропуску, але з бігом. І через це випробування, я знайшов рішення цієї проблеми через аналіз власної та тріал-Н-помилки, яка в кінцевому підсумку роботи. Я сказав " я " аналізу, тому що різних консультацій, щоб лікарі не приведе мене до правильного висновку, хоча їх протокол був абсолютно правильним. Сучасна медицина прагне не бути бідним "здорового".

Так як близько 2 років тому у мене почалися проблеми, виснажлива біль в щиколотці при великому хвилюванні, почервоніння та біль, що так погано, я не міг поворухнути ногами, навіть перебуваючи в ліжку, ні встати, щоб попісяти. Пішов до лікарів, здав кров перевірив і виявив, що у мене висока сечова кислота, яка в них була укладена викликає у мене біль подагра. Посадили мене на таблетки і сечова кислота пішов у межах нормального діапазону. Але я як і раніше виникають ті сильні болі.

"Самоаналіз" - як сказала, моя біль картина була точно як у тебе. Коротше кажучи, я зрозумів, що виною всьому був "впливу", я відчув при роботі на твердих грунтах, таких як гудронированные дороги, майданчики і т. д. Удару в ноги найскладніше, але й не так погано, на колінах, які зробили виставку " шум " і невелика біль проходить після. До речі, я також тренувався з пропуск на деякий час зупинився в найкоротші терміни після першої відчуває ваш тип болю. Я вважаю, що 'стрибати' дія у пропуск ставить величезне навантаження на нижній області ноги [колінах і нижче], з допомогою яких сухожиль і зв'язок вам легко перевтомлюються. Це також має багато спільного з тим, як важке тіло, що ці нижні м'язи ніг повинні "підняти" під час весняної акції підстрибуючи вгору.

Лікарі - вони не могли зрозуміти, чому я до сих пір біль при сечова кислота бути нормальним і лише направив мене до більш фахівців з МРТ і т. д. Я не хочу йти по цьому шляху, як вони, напевно, можуть тільки запропонувати фізіотерапію і, можливо, спробувати операцію.

Що я робив і роблю - 1. Продовжити сечовий ліки, так що немає високої сечової кислоти причиною майбутніх пошкоджень суглобів і кісток [це тільки для тривалого запобігання можливих наслідків у зв'язку з високою УА] 2. Зупинив мій біг всі разом і перейшли на плавання для кардіотренувань досі. Здивований посібник включає - більш інтенсивне тренування серцево-судинної системи, ніж біг. Плавання обмежує дихання [під водою] і це тренує легені краще, ніж вільний потік повітря під час роботи. Вона навчає і перетворює верхню частину мого тіла, яка дала мені більше трицепс, хлопці і дельтовидних. Це гарна частина - коли я пропустив тренування, я міг бігати на бігові доріжки - "плаваючі" пояс забезпечує гарне поглинання удару, або використовувати еліптичний тренажер, який прибирає ноги стукати на поверхні і у мене ніколи не було біль повернулася негайно.

Так ось мій досвід про те, як я вирішив цю [буквально] боляче 2 років плюс агонії - без медичного втручання. Можливо, ви теж можете розглянути цей підхід.

+573
Tina1234 17 лип. 2015 р., 14:59:24

Я недавно почав 100 віджимань в день виклик. В даний час я перебуваю на днів 5 і в мене почалися труднощі виконання сто віджимань. Для того, щоб закінчити свої "квоти" віджимань, я поставив мої коліна на землю і зробити це так.

Я було цікаво, якщо це випадково, це губить ідею на весь виклик? Я не новачок, хоча, я б сказав, Beginner до проміжного.

Досі я не робив ні днів відпочинку, я повинен взяти кожен 5-й/7-й або 10-й день, як день відпочинку?

+537
Stewart William 24 черв. 2011 р., 05:22:39

У мене діагностували зв'язкового розбещеності. Я займаюся різними видами спорту, але неодноразово болять суглоби.

Мені потрібні вправи, бажано використовуючи свій вагу тіла. Я теж хочу зосередитися на розтяжку. Я не хочу наростити м'язову масу, але хочу бути потрібним і еластичною.

Я проводжу більшу частину свого дня сидячи (вивчення та програмування). Я не можу бігати, тому що мої коліна так легко образити.

Це складне питання, і я не знаю, якщо стек-формат обміну є кращим, але я даю йому шанс.

+463
user3687518 24 квіт. 2016 р., 19:38:55

Можна спробувати очищення кишечника. Це досить радикальне. Але не зовсім впевнений, скільки часу це займе.

+445
marken 6 бер. 2012 р., 14:22:27

Я не тренер, але як людина з аналогічною проблемою обміну речовин (раніше), можливо, я можу поділитися з присутніми своїми думками:

(1) перший безкоштовний порада: краще бути худою і швидше, ніж громіздкі м'язи, перетворюючи в жир. Я думав навпаки, коли я був у школі, але тепер я розумію, що худий-це краще для здоров'я в довгостроковій перспективі.

(2) 6 днів силових тренувань звуки, що заблукали, навіть небезпечно, якщо ти не культурист з кондиціонером. Ймовірність травми надзвичайно висока. Крім того, ваше тіло буде будувати м'язи чергами, змушуючи думати, що це працює. Але ви незабаром обрушилися на плато засмучувати, тому що ваше тіло може підтримувати тільки певну кількість нарощування м'язової маси.

(3) Ви згадали трьох місяців - що відбувається після цього? Інтенсивне навчання за короткий період з подальшим бездіяльність може вплинути на ваш організм дуже негативно, і я маю на увазі не тільки м'язи, перетворюючи в жир. Я кажу про навантаження на серце, коливання артеріального тиску, стрибки інсуліну. Вважаю, підібравши декілька вправ форма, яку ви можете продовжити пізніше, може бути, на більш низьку частоту/інтенсивність. Чим більше функціоналу, тим краще.

(4) моя особиста і суперечливе почуття, що легкі люди виграють від ексклюзивного навчання ваги, тому що багато варіантів більш доступними для них. Оскільки ваша вага-це мінімум, поріг входу набагато нижче. Ці досягнення, ймовірно, буде більш тривалим, і це більш "природним", хоча, що можна закручувати в будь-яку сторону насправді.

+438
FlyingMG 3 лют. 2011 р., 19:12:41

Всі знають, що ви не повинні збільшити продуктивність в rapdily в скелелазінні, тому що ваша сила зростає набагато швидше, ніж ваші сухожилля і ви ризикуєте травми.

Так як я повинен тренуватися, щоб мої сухожилля тримати?

+419
Albyorix 24 вер. 2016 р., 02:04:42

У вас є деякі рекомендації про те, як "повернутися" в навчання?

Іноді я повинен залишитися на кілька тижнів без тренувань, коли я на свята наприклад.

Зазвичай у мене за два тижні легкі тренування , перш ніж починати з правильного бодібілдинг рутина, так як я не хочу бути дуже боляче або травмувати себе.

+406
JC Ortiz 30 вер. 2016 р., 14:51:32

Його особливості в Скелястих тому всі асоціації пов'язані з цим фільмом. Яєчних жовтках багато жирів, але білки дійсно тільки з води і білка (близько 90% води і 10% білка). Вони будуть трохи дешевше, ніж курка, якщо ви не проти їжі 10 з них. Однак курка має набагато більше білка у відсотках - 24% проти 3%.

Це було б дешевше і менш трудомістким, щоб просто поїсти протеїнові коктейлі або курка.

+376
d l 16 серп. 2013 р., 17:55:23

Я знаю, хто це в старості, але володіє низькою мобільністю з-за артриту. Однак, вона надзвичайно надмірна вага і краще всього було б втратити близько 45кг (зрештою, я маю на увазі).

Але, враховуючи вік і артрит, що нехірургічні варіанти є (якщо є)?

Дякую

+354
Enos 16 вер. 2011 р., 15:10:40
Цілі-це мети ви прагнете досягти.
+349
g33k 18 лип. 2013 р., 18:43:00

Мета тяги повинна зміцніти для підйому речей з землі. Оскільки об'єкти можуть знаходитися на різних відстанях від землі, ви отримуєте вигоду від зняття з різної висоти. Конкурентний deadlifters може зосередитися на висоті барі з олімпійськими вагами, але ця відстань є довільним інакше.

Зниження висоти розвиває м'язи спини і більшу гнучкість. У вас менше важелів впливу в цьому положенні, тому вам може знадобитися, щоб знизити вагу. Підвищення висоти дозволяє розвивати більше сили, де у вас є більше важелів, тому що ви можете використовувати більшу вагу, що ви зазвичай не міг підняти з нижнього положення.

Остаточне редагування, щоб розглянути, якщо ви коли-небудь відбійні плити: зниження роботи м'язів в ексцентричній мода (подовження їх при контрактації). Це підвищує міцність, але також може збільшити хворобливі відчуття. Так, багато людей скинути вагу з верхньої роблячи їх важче повторень.

400 фунтів є законним тяга для кого-небудь. Ви повинні бути все робить правильно.

+271
emaxi 30 січ. 2015 р., 17:58:16

Частина 1

Є багато питань тут, я постараюся відповісти на кожен з них окремо:

Що сталося з [моєї] тренувань для нарощування м'язової маси?

Глянувши на них, ви повинні виконати наступні дії:

 • Ви тренуєтеся два рази в тиждень
 • 45 хвилин у кожному тренуванні
 • 4 комплекти з 12 повторень на кожну групу м'язів (тобто комплексу вправ).

Для мене це відносно низький рівень розробки, активно наростити м'язову масу і використовувати білок із свого раціону ви повинні працювати на 45-60 хвилин не менше 3 днів на тиждень, можливо більше (залежно від вправи).

Якщо ви можете описати всі деталі вашої тренування, я міг би дати вам більше покажчиків, чи вона повинна працювати чи ні (для ваших цілей) і чому. Ви повинні працювати в прогресивної перевантаження.

Примітка сторони: ваш сетів-повторень більше підходить для стилю Саркоплазматического гіпертрофії з високим обсягом, який підходить до стилю культурист, який на відміну від стилю пауерліфтингу пов'язані з миофибриллярной гіпертрофією. Силові тренування, як правило, виробляє поєднання двох різних типів гіпертрофії: низький-реп, високий вага викликає myofibrillated гіпертрофія домінувати, а декількох повторень (зазвичай 8-12 для бодібілдингу або 12 або більше для м'язової витривалості) відносно меншу вагу призводить до більш саркоплазматическая гіпертрофія. Якщо ваша кінець-гра-це можливість виглядати добре, ви повинні прагнути до саркоплазматического гіпертрофії, але якщо ваша мета-бути сильним, myofibrillated гіпертрофія для вас.

Далі

Це повна тренування тіла

Це не оптимальне рішення для вашої конкретної описаної ситуації (ваш час в тренажерному залі ненадовго), навіть з початківцями програм як стартову силу або у вас є тіло розділити на кожен з 3 днів, наприклад 5х5 вказує, понеділок/п'ятниця-присідання, станова тяга, жим; Вт-це присідання, ряд і верхній прес.

Ви не повинні робити ті ж вправи кожен раз, коли ви йдете в спортзал, тому що ваше тіло буде вам добре робити ті вправи, тільки (знову ж таки, див. Принцип прогресивної перевантаження).

І я набрала ці 2 см, але в дзеркалі я нічого не бачу.

2см-це важливо! Ви повинні вимірювати все ваше тіло, якщо ви хоч вихоплювання вимірювання. З повною тренування тіла ви очікуєте стегон, талії, шиї і т. д. все збільшуються в розмірах. Біцепс-це лише мала частина. Далі, ви навряд чи побачите різницю, як ви бачите себе кожен день. Щоб отримати уявлення про трансформації, сфотографувати кожен місяць або близько того.


Частина 2

Я особисто можу ставитися до ваших точним історію, я зробив регулярна їзда на велосипеді в молодості і деяких бойових мистецтв, і було б справедливо сказати, що у мене надмірно розвиненої нижньої частини тіла (мій 1ПМ присідання 145 кг і мій жим-60 кг)

Як пояснили іншими користувачами, вам швидше відновитися у своїй юності, і ваш організм сповнений гормонів і дозрів для швидкого росту м'язів. У вас більше енергії, щоб мати можливість швидше відновлюватися і розвиватися. Ви також краще спати і довше, що важливо для розвитку м'язів. Однак, якщо ви змінили свій раціон і план тренувань, коли молодше бути орієнтована бодібілдинг ви побачите величезну різницю в збірці. Як я вже говорив, Ваше тіло пристосовується до вас добре, що ви робите регулярно, якщо ви зробили багато вправ, коли ви були молодше, тоді ваше тіло буде розвиватися, щоб бути гарним у цьому заході.


Висновок:

Ви ніколи не зможете змінити своє тіло в швидкість, з якою молода людина може змінити своє тіло. Сон і харчування дуже важливі для формування вашого тіла. Ходжу в тренажерний зал 3 рази в тиждень і вибрати створену програму, щоб дотримуватися.

* Набувати м'яз і втрачати сало не приємний і легкий досвід. Використовуйте принцип різання/наповнювачі для збільшення м'язи, а потім схуднути. Працюючи на залишок калорії в м'язи, а потім відпрацьовував на дефіцит калорій, щоб знизити зайвий жир.

В кінці дня ви повинні встановити цілі, а потім здійснювати у відповідності з ними:

 • Хочете отримати тіло бігунів? Біжи.
 • Хочете виглядати великими і громіздкими і сильними? Йти з пауерліфтингу.
 • Хочу, щоб у велосипедистів ноги? Ідіть циклу.

В принципі, вибрати, що ви хочете ваше тіло, щоб виглядати і вправи таким чином, щоб його досягти.

+254
user66207 11 лип. 2015 р., 16:15:26

Я часто чую гучні слова, "кроссфіт" з кількома з моїх колег.

Що таке кроссфіт?. Це типу тренування або філософія?

Що вона нещільно складається? Які цілі тренувань кроссфіт?

Дешеві гуглі виховує кроссфіт сайт і деякі типи тренажерний зал або на сайті. Подальші дослідження показує дуже високого рівня опис кроссфіт.

+225
deg0nz 16 вер. 2010 р., 23:30:13

Я, незважаючи на їжу зазвичай і нормально пити, в дуже рідкісних випадках, здається, врізався в стіну або щось. Я дуже втомилася і почала позіхати дуже регулярно і, як правило, теж починають відчувати легке запаморочення і хворий.

Незважаючи на відсутність почуття голоду, він зазвичай йде, якщо я їм трохи м'яса. Я не знаю що це, але це сталося двічі за останній місяць. Хто-небудь знає, що могло б викликати подібне?

Редагування --

В основному кожен день я їм як слід, або незначні варіації.

Сніданок : пару маленьких шматочків бекону, смажене яйце, тост, склянку води і кави

Ранковий перекус : зазвичай приправленого тунця закуски і вода і кави

Обід : Салат з соусом або суп

Полуденок : печиво і кава

Вечеря : різноманітні типовий вечеря (стейк та овочі, макарони, запіканка і т. д.)

Я теж гуляючи/jogging близько 3,5 км трохи більше ніж за півгодини вранці до сніданку, 3-4 рази в тиждень.

Що стосується конкретних деталей про те, що я з'їла/випила, коли це сталося, я не пам'ятаю, але постараюся стежити за цим, так що я буду знати, якщо це повториться.

+153
Yorick Sijsling 19 лист. 2010 р., 13:06:16

Я хотів продовжувати будівництво бази біг фітнес в ваш поточний темп поки близько 3-х місяців від вашої раси. Ви повинні побачити поліпшення у своєму темпі, не на швидкість роботи.

Не потрібно включати швидкість роботи набагато ближче до гонки. Навіть тоді, ви хочете отримати багато відновлення між тренуваннями швидкості.

Знайти хорошого новачка або програма навчання новачка. Ці зазвичай між 10-12 тижнів. Ось декілька місць, щоб почати:

http://www.halhigdon.com/training/51131/half-marathon-novice-1-training-program

http://rw.runnersworld.com/training-plan-finder/beginners-half-marathon-plan.html

Прислухайтеся до свого тіла, переконайтеся, що ваш добре харчуватися і багато відпочивати. Не дозволяйте навчальний план диктувати своє життя. Бути гнучким; як довго, як ви отримаєте більшу частину тренування (особливо довгі), ти будеш в порядку.

+135
pragMATHiC 5 груд. 2012 р., 13:13:31

Звернутися до лікаря і придумати хороший план. Хоча є непогані поради, перераховані досі тут, там теж багато дуже бідних інформацію, яка могла б нічого не робити, бути контрпродуктивним, відверта або нашкодити вам. Не знаючи вашої конкретної ситуації, раджу вам з точки зору дієти і фізичних вправ було б жахливою ідеєю.

Загальні правила, хоча:

Знайти дієти і фізичних вправ ви можете дотримуватися. Звичайно, ви могли б зробити якийсь убер-дієта і вправи протягом дня, тижня, місяця і отримати хороші результати (можливо), але це не триватиме довго, і ви втратите ваш виграш.

Фокус на шляху до вашої мети. Не сумуйте, якщо шкала не рухається так швидко, як тобі хотілося ... ти намагаєшся зробити життя зміниться: просто зробити кожен день краще попереднього і

Не надто вниз на себе за невдачі. Ви збираєтеся ковзання. Ви будете мати погані дні. З'ясувати, що пішло не так, і що було для вас проблемою, і спробувати нову стратегію боротьби з ним в наступний раз. ("Я здалася, коли мій колега приніс торт до дня народження; в наступний раз, я поділюся з кимось / добровільно принести корисні закуски / запланувати зустріч для себе під час вечірки")

Удачі!

Джерело: колишній товстун обернувся персональний тренер

+81
Jaap Versteegh 2 лют. 2010 р., 17:09:24

Я думаю, що помилка, яку ви робите у вашому питанні полягає в тому, що ви приймаєте сироватковий протеїн-це не їжа. Сироватковий протеїн-це їжа як і все інше, це зазвичай згадується як добавки, тому що це зручно Великої макроси для культуризму (якщо ми беремо це як загального прикладу 20г білка на 100 калорій в совок).

Ви можете замінити 2 мірні ложки (40г білка) з чимось ще, тобто курка, риба, і т. д., Але це не так зручно.

Якщо ви важите 150 фунтів, ви повинні були б з'їсти 150г білка в день з'їдати по 1 г на фунт ваги тіла, він не робить різниці, якщо ви отримуєте білок сироватки порошок або щось інше (але сироватка зробить ваше життя простіше).

+43
B0BAI 17 бер. 2019 р., 09:05:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil