Будь кувалдою цільових альтернатив шин - балістичних/надзвичайно висока щільність гуми або пліометричні піни? [Не вправи альтернативи ПЛС]

Привіт може хтось надати альтернативу шин махати кувалдою? В даний час у мене є кувалда, але не може вмістити покришку в моєму будинку.

Я думаю використовувати це - може хто-небудь прокоментувати?

https://www.titan.fitness/3-in-1-soft-foam-plyometric-box-20-24-30.html?

https://www.range-systems.com/shop/

https://www.clearballistics.com/shop/20-ballistic-gelatin-ballistics-air-block/

http://www.blackironrubber.com/

http://cumberlandrubber.com/blocks.html

+928
James Newport 23 серп. 2011 р., 05:25:44
39 відповідей

Я не можу надати яку-небудь конкретну відповідь, але я уявляю, там, напевно, досить жорсткий ліміт на рівень тестостерону. В моєму розумінні це найбільше розходження між чоловіками і жінками, специфічні для розвитку м'язів, і це основна річ бути змінений, коли люди приймають стероїди.

Ці обидва сильні показники, що підвищений рівень тестостерону може, не вимагаючи будь-яких інших пропорційних змін, викликають величезне збільшення вашої здатності для набуття та збереження м'язів. Уточнюю пропорційним зміні з урахуванням збільшення калорійності харчування, розміри, вага і т. д. очевидно, що необхідно розширювати розмір м'язів збільшується, але як і раніше масштабується вгору замість того, щоб бути суттєво змінені у деякому роді.

Я думаю, марно і очевидний відповідь на питання "чи є верхня межа" - це "так", але що це межа, на самому справі...

Чесно кажучи, ми навіть не розуміємо наших власних потреб в харчуванні, а також ми хотіли б думати. Це стає абсолютно очевидним, коли ви починаєте дивитися на химерні, зовсім-шкідливі для самих-всі дієти, як всі м'ясна дієта. Якщо ви прислухаєтесь до того, що більшість людей говорять щось на кшталт цього повинно викликати божевільні проблеми і, можливо, навіть убити вас...але це, здається, не бути випадок. Ваша травна система ненавидить вас за хоча перші кілька тижнів.

Поки ми не зрозуміємо, наше тіло набагато краще, ніж в даний час ми робимо я не впевнений, що якийсь певний ліміт для даної людини може бути суворо визначено.

+969
cowuv aman 03 февр. '09 в 4:24

Сайти, очевидно, мають різні способи розрахунку остаточного підрахунку. Перевірити і подивитися, якщо вони приймають вхідні сигнали необхідні зусилля (що не має одиниці виміру), ваш вага і т. д. Якщо вимірювані величини однакові в усьому, то формули різні.

Ви можете взяти середнє :)

+965
znet98 15 лист. 2012 р., 21:26:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Chinups/підтягування, віджимання на брусах (хоча це може здатися досить нудно, щоб хтось на милицях, віджимання (спокою травмованої ноги за ахіллесове сухожилля на здорову ногу), присідання, jackknifes, сидячи накладні Прес (що може знадобитися допомога кого-то ще, щоб отримати вага до вас), жим лежачи, сидячи знизує плечима, велика зчеплення силові вправи повинні працювати нормально теж.

+952
Meinadigitalworld 9 бер. 2012 р., 16:18:58

Не для мене. Мені 41 і повернувся в тренажерному залі близько 8 місяців тому. Тренування так само, як я завжди було раніше. І люди помітили, що я отримую більше. Так що все добре.

+944
Angel of Music 27 вер. 2010 р., 05:08:43

Розтяжка не наростити м'язи. Але вона має важливий вплив на м'язи, що робить його корисним як після тренування, так і через будь-який проміжок ще (сидить, спить і т. д.).

М'язові веретена звикли бути на "довжину спокою". Скажімо, якщо ви сидите в кріслі протягом кількох годин поспіль, м'язи звикли бути скорочений. Ефект цього полягає в тому, що укорочена м'яз буде важче розслабитися і відпустити напруга (гіпертонус), і антагоністичні м'язи звикли бути на витягнуту, або простягав стан (гіпотонічний). Ці речі можуть виробляти сповільнюються реакції, судоми м'язів, сухожиль, нестабільність суглобів і сухожилкових питання, якщо потрібно щось робити активне, а м'язи досі в такому стані.

Частина його полягає в тому, що коли ви намагаєтеся подовжити м'язи дуже швидко в порівнянні з тим, що він звик, він буде намагатися замкнути як "гальмівний" дія - це частина спосіб вашого тіла, щоб запобігти спільне пошкодження.

Стретчинг-спосіб нагадати м'язам їх повну довжину і скинути м'язові веретена.

Після тренування м'язи готові, щоб бути в нових державах відпочиває, тому не розтягуються, і сказати, будете сидіти по кілька годин, в основному набори м'язів у тих постах, замість нейтральних. Ось чому люди будуть відчувати скутості і стягнутості в день або два після тренування на витривалість - м'язи, встановили свій новий довжина стан спокою і вихід за межі/за це займе деякий час.

Оборотна сторона полягає в тому, що антагоніст м'язів, які залишають перенапряглись, стають слабкими в порівнянні з їх фактичною масою м'язи, просто тому, що м'язові волокна розтягуються таким чином, що хімічна реакція, яка викликає скорочення вже не може ефективно працювати.

+802
Fr33dan 28 лист. 2017 р., 19:49:10

От кілька статей, які допоможуть вам будувати якісь базові знання:

Щоб відповісти на ваші конкретні питання:

Я почала їсти багато і мені цікаво, приймають якісь білкові продукти можуть бути добре для новачків зразок мене.

Їжте багато, але білкові продукти насправді не треба. Якщо ви можете отримати як мінімум 1г/кг загальної маси тіла, ви не будете в змозі використати всі додаткові білки. Оскільки добавки коштують дорого, економте свої гроші і замість того, щоб купити гамбургер.

В якості керівництва грубу частину, частина практично будь-якого м'яса розміром з колоду карт (або стисненим кулаком) приблизно 20г білка. Дати або взяти. Морепродукти з високим вмістом білка і відносно низьким вмістом калорій, у той час як свинина, ймовірно, має найбільше калорій на порцію (і найменша кількість білка).

Тільки не заходьте занадто божевільним. Якщо ви відчуваєте, як ви їсте багато, але ваше тіло не змінюється, тоді зробіть невелике домашнє завдання. Запишіть все, що ви їсте. Може бути, ви не їсте стільки, скільки ви думаєте! Також, цілком можливо, потрібно додати більше їжі. Якщо ви купуєте, вам не треба нічого змінювати, поки набирає зупиняється.

Також я повинен взяти вихідний? Я відпрацював 2 дні поспіль. Чув перетренованості може бути погано для вас.

Я настійно рекомендую вам досліджувати деякі програми, які призначені для новачків, які мають доведені результати. Один з верхньої частини моєї голови було б стартову силу. Книга є гарним підручником по піднесенню загалом, є кілька чудових підручників за основним ліфти, і допоможе вам отримати достатньо сильним протягом короткого періоду часу. Звідти ви можете переходити з. Просто стежте за програмою як вона написана, щоб допомогти вам почати роботу.

По вашому питанню, ви так новий підйом, що неможливо для вас, щоб перетренуватися. Можна тренуватися майже кожен день, навіть якщо ви просунутий ліфтер, але ви повинні бути розумними про це. Ви не збираєтеся робити великі ліфти кожен день.

Суть в тому, що якщо ви постійно відчуваєте втому, і ви не можете думати прямо, ти, принаймні натисніть "хитрощі". Коли ви потрапили, то йдіть світі ще трохи, поки ви відчувати себе свіжим знову.

+786
nux 8 жовт. 2012 р., 11:50:24

Трохи грубим, я знаю, але я просто додати жири в свій ранковий кава мікс Це йде трохи щось на зразок цього.

Міцний кава, зварена на 10-15 хвилин (таким чином охолоджується трохи в плоскин) Додати В блендер 15 г органічні трави годували маслом 1 їдальня ложка олії MCT 1ст. ложка кокосового масла Органічний сироватковий протеїн 93% 10/20 м 10г білка колагену Тире cinnomen Бліц важко протягом хвилини і ви отримаєте чудовий пінистий пізно. Жири захищають протеїн від глыбовой.

Ви отримаєте серйозні макроси в і Т вітамін К з маслом, що якщо ви перебуваєте в північній півкулі в зимовий період це ідеальний варіант, якщо ви доповнюєте біт D3.

Найголовніше-це високоякісні натуральні продукти. Це найважливіший матеріал, який диктує біодоступність, стабільність і смак.

+786
Kate Piard 31 груд. 2011 р., 04:25:16

Працювати шість днів на тиждень Тиждень тиждень, мені здається, це може бути проблемою. Ваше тіло потребує відпочинку, а також. Я думаю, принаймні, якщо ви підштовхуєте себе до нових цілей ви повинні працювати один день і відпочити поруч.

Працювати три рази в тиждень для мене завжди було солодке пляма. Тоді ви завжди можете наростити вправи на короткострокові цілі, а потім відпочивати цілий тиждень. Більше не завжди краще.

Якщо це ваша мета, то втрата ваги може зробити вас здоровим. Я, звичайно, ніколи не збиралася зупинити, коли я важив 130 кг, але тепер, коли я важу 105 кг тягнути вгору набагато більш досяжна прагнення.

+746
user10082041 7 квіт. 2017 р., 13:28:57

Це, напевно, можливо, що у вас є якийсь глибокий дисбаланс у вашому тілі, особливо якщо ви новачок. Великий дисбаланс дуже часто зустрічається у людей із сидячим способом життя, але є багато речей, які ми повинні розглянути перш, ніж отримати цей висновок, вона може бути темп, тут, перед тренуванням харчування, наскільки ви любите рух, наскільки впевнено ви відчуваєте зі штангою на спині і т. д., Щоб переконатися, що ви можете спробувати визначити свій 1ПМ, а не тільки розраховувати його, але спробувати, що вага і відчути наскільки комфортно ви.

+729
Mohamed Ben Moussa 17 бер. 2017 р., 20:34:08

Генетика на 70% чи 80%, що вплив будь зростання ми будемо. 20% - це їжа, як немудрі, яку ми їмо.Я прийшов, щоб поставити три питання.По-перше, тренування не впливають на наш організм, як високий, ми могли б бути?Я наведу приклад, м'язи, коли ми даємо максимум зусиль, щоб побудувати на біцепс ми можемо зробити його більше, якщо ми спробуємо протягом тривалого періоду.В результаті ,про що висить тренування,це вплив тренування тіла, щоб "стати" вище чи ні?По-друге,коли хтось бере 4inches у Припустимо, він бере яку частину тіла, збільшити ноги або спину? По-третє, я вишу кожен день в Морінг за 10 хвилин мій вік 26. Якщо це може бути на дюйм може це хороший спосіб? Дякую

+727
tomasp 16 трав. 2017 р., 19:07:51

Я помітив, в тренажерному залі, що більш досвідчені хлопці піднімають гирі в подвійній пірамідальний порядок. Наприклад, вони роблять 5 комплектів допомогою 15 кг у першому сеті, у другому сеті 20 кг, 30 кг у третьому сеті, 40 кг у четвертому сеті і 10 кг в останньому сеті.

Я бачив хлопці робили це для кожної вправи (в яких можна) жим лежачи, присідання, кучері... деякі інші роблять це тільки для жиму.

Яка мета цього?

+713
Lozza 15 лист. 2012 р., 21:59:32

Швидкий відповідь: це може бути, якщо підійти до цього правильно.

Це може бути дурне питання, але медхен, СЛ хлопця, в основному говорить, що SL-це достатньо для кардіо-фітнес. Для мене це здається дещо сумнівним і суперечить загальним знанням, тому я подумав попросити просто подивитися. Не те, що загальні знання у фітнесі-це часто правильно...

Базова програма медхен це добре для побудови сили, але він продає його як рекламний ролик. Він обіцяє всім все, так як він краще знає і цілеспрямовано писати команду приманки або він не знає, краще й не хоче вчитися. Це моя найбільша проблема з сайтом-небудь. Я отримав мій старт через, так що я знаю, що це працює, і які обмеження це.

Якщо ви збираєтеся використовувати штангою вправи для тренування cardiovascularly, то вам потрібно змінити свій підхід. Або не буде потрібного інструменту, особливо якщо потрібно тривалий відпочинок, щоб відновити раз достатньо, щоб зробити наступний набір.

 • Використовувати монітор серцевого ритму: ви повинні знати, як важко ваше серце працює, і тримати його в межах певного діапазону більшу частину часу. Коли я тренуюся з кардіо на увазі, я намагаюся тримати пульс від 120 до 150 БПМ більшу частину часу. Під час важкої тренування, він міг би перейти, але я, принаймні, нехай воно прийде вниз на 150 БПМ перш ніж перейти до наступної вправи.
 • Користувач кругова тренування або штангою комплекси: ці два засоби дуже схожі за характером, але трохи змінюватись в мисленні. Обидва мають 2 або більше вправ у повний набір. Ви будете робити один набір кожної вправи, перш ніж відпочиває для наступного супер-набір. Основна відмінність між ними полягає в тому, що штангою комплекс має поняття, що ви піднімаєте штангу вгору і не опускала її, поки ви не закінчите зі всієї розширеним набором. Це означає, що ви використовуєте ту ж вагу, що ти течеш від однієї вправи до наступного. Кругова тренування дозволяє міняти інструменти і ваги, але ви все одно повинні тримати його переміщення.
 • План загальної тренування, щоб збалансувати кардіо і сила: ви можете зробити основний рухах зазвичай, а потім використовувати кругова тренування для вашої допомоги. Або ви можете мати один або два дні, присвячених кардіо тренування і один або два дні присвячена силовій роботі.

Одна з речей, я не сходжу з розуму як-небудь і починаючи сил, що бридинг програм нетерпіння в їх. Ви настільки звикли збільшувати вагу кожен раз, коли ви робите вправи, коли це вже неможливо, що ти в скрутному положенні, не знаючи, що робити. Навіть як Новачок, навчання прогрес раз в тиждень буде тримати вас відбувається довше.

Моя пропозиція полягає в тому, щоб збалансувати свій підхід трохи і тренуватися щотижнева прогресія на початку. Якщо ви тренуєтеся 3 рази в тиждень, то розумна оболонка програми буде щось на зразок цього:

 • Головний підйомник, а потім використовувати кругового тренування для 2-4 вправи допомогу і тренуватися 3 рази в тиждень. Мета-додати 5 фунтів на тиждень для кожної з основних ліфтів.
 • День 1:
  • Присідання 24-25 повторень (будь-яка схема/реп буде працювати, спробувати довше задає спочатку і скоротити тривалість кожного встановити як вам потрібно)
  • Схема: Румунська станова тяга (3х8), віджимання (3 рази якомога більше [Амар]), хіп-насуви (3х12)
 • День 2:
  • Жим лежачи 24-25 повторень, однаковий набір/реп вимог, як присідання.
  • Схема: фронт присед (3х5), покачати прес (3х5), Підтягування (3 рази АМАП)
 • День 3:
  • Станова тяга: 5-6 повторень, однаковий набір/реп вимог, як присідання.
  • Схема: присідання пауза (3х5), вузьким хватом, Жим лежачи (3х8), прогулянка фермера 3x30 м

Зазначений підхід близький за духом до СЛ і СС, але робота розосередилися і включає в себе кругову тренування після основної ліфт. З кругового тренування, почекайте, поки ваш пульс опускається до 120 БПМ перед початком наступного супер-набір. Якщо вам потрібна перепочинок між кожним вправою (те, що мені потрібно протягом 40 років) потім почекати, поки частота серцевих скорочень знижується до 150 БПМ перед початком наступної вправи.

За допомогою вправ, наведених вище, додаткові вказівки. Не соромтеся змінювати або додавати вправи або два, щоб створити слабкі сторони. Просто зосередитися на більш високих повторень і легкі ваги з допомогою і не збільшити вагу на них, поки що ви використовуєте занадто світло весь час.

У загальних рисах я дав вам більше орієнтований на силу і кардіо, використовуючи штанги/гантелі/машини і т. д. Якщо одна з вправ виявляється занадто складно (як підтягування), не соромтеся замінити на щось, що роблять ті ж групи м'язів або зробити часткові або використати допомогу. Ваш підхід до навчання буде розвиватися з плином часу, особливо, як ви змінити фокус вашого навчання. Контур я дав центрується навколо влади зосередитися піднімаючись, що сл/СС обидва працюють. Якщо ви хочете включити в роботу, яка і надихнула інша сила спорту, не соромтеся. Єдиний нюанс полягає в тому, що основні вправи повинні бути складовою підйомниками, які працюють на весь організм, якщо це можливо. Якщо ви хочете замінити армійський жим, а не жим, немає ніякої шкоди, ні фол. Якщо ви втомилися один день, скоротіть кількість повторень для допомоги, але намагайтеся тримати основній роботі те ж саме. Якщо втома-це дуже погано, кидайте цю роботу.

+699
Jay Mayers 5 жовт. 2014 р., 23:12:32

Я зроблю все можливе, щоб зв'язати ці:

низької інтенсивності протягом тривалого терміну - витривалість, втрата ваги

інтервал - витривалість

короткі та інтенсивні - сила (пауерліфтерів зазвичай піднімають дуже важкі ваги дуже мало раз)

середньої довжини та інтенсивності м'язових об'ємів

в інші дні - пауерліфтерів і спортсменів на витривалість, як правило, зайняти кілька днів, щоб відновитися.

без відпочинку дні - культуристи, як правило, не відпочивають, тому що у них напруга м'язів набагато більше, ніж суглоби/сухожилля.

Сподіваюся, що в загальних рисах.

+661
Robert Lew 22 вер. 2011 р., 07:47:15

Очевидно, що це пов'язано з присідань, так як біль починається після цього і тільки тіло вправи ти робиш кілька присідань. Я б кого-небудь перевірити вашу форму або особисто, або через відео (ви можете розмістити посилання тут). Подивіться, як роблять деякі ваги тіла або гоблет присідання (легка вага), щоб допомогти з вашої формі, ось посилання на гоблет присідання: http://youtu.be/hPc0xLsPcAs.

Ейнштейн: Божевілля: робити те ж саме знову і знову, і очікуючи різних результатів.

Детальніше: http://www.brainyquote.com/quotes/quotes/a/alberteins133991.html#ixzz1eFzmZoK5

+649
Neal Kruis 14 вер. 2015 р., 07:23:01

За останні кілька років я часто відчуваю себе втомленим весь час. Тому я вирішив взяти рада одного і почати тренуватися щодня вранці і того, що у мене близько 7 годин сну щодня також протягом останніх 3 років.

Однак, речі не міняються, я все ще відчуваю себе дуже втомленою. Пішли на обстеження, і лікар сказав, що моє тіло-це нормально.

Що я роблю не так?

+635
kapitony4 17 серп. 2019 р., 12:35:23

Привіт я дівчина і я важу 61кг і я 160см і мені просто потрібна ваша допомога, щоб побачити, якщо я все правильно робиш все неправильно. Тому кожен ранок у мене є сирим яйцем і молоком на сніданок або салату на обід і м'ясо на вечерю, я роблю 10 хвилин кардіо тренувань, і вага і робота на ногах, я не впевнений, якщо ви знаєте, хто Джен Селтер, але я хочу таке тіло. У будь-якому разі, мій головне питання, що мені робити, щоб отримати тіло, як у неї і навколо того, як довго це займе мене Дуже ціную це!!! Дякую

+628
ljubadr 27 трав. 2017 р., 11:23:14

Якщо людина має нормальну активність протягом дня, наприклад, прокинутися в 10 ранку, сон в 11:30 вечора, доїхати до роботи, працювати, ходити до вас обідати, їхати додому, прати і т. д.

Який приблизний обсяг калорій буде спалювати. Я чув, що ви навіть спалювати калорій під час сну, тому, будь ласка, прикинути, що і додати до оцінки.

Будь ласка, припустимо, що ця людина не отримує ніякого кардіо або тренування у своїй повсякденній діяльності.

Спасибі!

+614
granatow 9 вер. 2013 р., 15:41:52

Деяким Допомогти


Я зазвичай просто взяти кілька пік до руки, то до дати їх кожні кілька тижнів.

Також прийняти верстат або навчальний стіл з вагами і вимірами тіла і коли ви повинні відчувати, якщо ви нічого не відчуваєте, то ви не робите це правильно, як вони кажуть,

"Немає Болю, Немає Перемоги!".

Я сподіваюся, що це допомагає.

+608
codonboy 30 бер. 2015 р., 02:12:08

Актуальність спереду і накладні присідання в якості розминки для спини присідання

Розминка комплекти призначені для підготовки всього тіла до важкої проблемою в роботі. Вони не звикли до практики інших підйомників, або, щоб бути складним у себе. Розминки є щоб збільшити гнучкість і кровообіг, і на практиці широкий спектр форм при підготовці до проблеми в роботі. Якщо в роботі кілька по-справжньому важких, необхідно, щоб зігрітися і те ж вправу для того, щоб отримати всі переваги розминки. Зокрема, важка робота, що вимагає повної координації і повного дотримання належної формі для конкретного виду вправи ви робите. Це особливо важливо для новачків, форма яких не так добре в'їлася.

Також особливу увагу при роботі з більш важкими вагами, де відхилення від ідеальної форма має більш важкі наслідки. Я б порадив прогрівання з чим завгодно, але точне присідання вашу роботу набору якщо ти стирчиш більше, ніж вага тіла помножити на 1.25.

Якщо ваша спина присед менше ваги тіла, то єдиною проблемою за допомогою різних присідань, щоб розігріти навчається неоптимальні рухові стереотипи, а не травми. Але в такому випадку, вам буде уникнути однієї з головних цілей розминки набори для початківців, які на практиці форма за рахунок накопичення обсягу. Кидаючи в інших видах присідання означає, що він буде зайняти більше часу, щоб навчитися хорошій формі у всіх з них, так як вони досить схожі навичок, що навчання буде заважати навчанню інших. Тому я не бачу ніякої корисності в Передні присідання, перш ніж повернутися присідання. Ви зможете вивчити різні рухи зі спини на корточках і не будуть повністю готові до роботи комплекти. Якщо ви хочете передній присадкуватий потім додати Передні присідання в вашу програму, але вони не роблять багато доброго, як Тому в присяд, підготовка і вони можуть принести шкоду.

Але мій номер один рада, найголовніше для вас, щоб читати і бути в курсі, що якщо перший набір спиною присідання Ви робите, - це іншого роду, ніж те, що ви були "на розігріві", ви в кінцевому підсумку будете мати поганий час, якщо ви підняття тягарів. 1,5 х вагу тіла назад в присяд, не роблячи будь-яких спині присідання в тренування спини присідання зі значно підвищеним ризиком отримання травми. Це тому що ви по суті не розігрівати, що назад в нору.

Мій досвід роботи з накладними присідання в розминці

Коли я використовував накладні присідання як частина моєї розминки в минулому, вони не були частиною мого розминка для спини присідання. Я хотів би зробити їх незадовго до або відразу після першого розминка для спини присідання, але це було тільки тому, що вони були легкі і швидкі і вписувався в це місце в тренуванні. Вони були малокорисні в якості підготовки для спини приземкуваті, але насправді я зробив їх, тому що А) я хотів зробити накладні присідання б) вони хороша загальними для всього тіла розминка. Тому вони пішли після біг або скакалка і перед моїм присед розминка набори.

Я також чув програмування чергування роботи комплектів передній і задній присідань, але тільки для ліфтерів, де форма як на 100% безсумнівно вкоренилася. Я думаю, що розминка для що включені обидва передній і задній присідань в помірному вазі. Знову ж таки, я дійсно не можу бачити, що це гарна ідея, щоб "розігріти" одна вправа, виконавши...інша вправа. Це не прогрівається.

Застереження

Я хочу вас попередити про два можливі пастки з цими вправами. Одна, багато людей, навіть спортсмени, фізично не здатні оверхед присідання з правильною формою без специфічного рухливість і силу працювати в плечах і спині. Будьте обережні. Два, на спині присідати не повинна мати "головну м'яз". Якщо він був один, було б порівну між сідниць, підколінні сухожилля, нижньої частини спини і квадрицепси. Уявити собі розминку, як підготовку чотириголового для роботи-це значить не розуміти самого присідання.

+581
Billy Volkov 16 січ. 2016 р., 04:53:23

Я не розумію, як ви перемістіть ваші стегна з гнізда:

https://youtu.be/CaFou7EqRrw?t=3m34s

Вона каже, що вона:

 1. Рухаючись кульшової западини вперед
 2. Переміщення ноги вгору і вниз
 3. Руху стегна назад

Як ви можете рухатися стегнами або спиною з їх гнізда? Я спробував, і я закінчив виляти. лол

+520
user13775 6 лип. 2016 р., 12:22:34

Вам ніколи не подолати страх, ви просто повинні переконатися, що страх не здолає вас. Легше сказати, ніж зробити. Як тільки хтось не може або не постраждав думка про те, що момент залишається всередині нас, незалежно від того, скільки успішні спроби були зроблені до або після цього випадку. Ви ніколи не замислювалися, чому Майк Тайсон не зміг повернутися з свого втратити в Douglas? Швидше за все тому, що він ніколи не думав про страх і якось не стикався з цим не знаю як з цим впоратися (начебто на брак людей, які починають без страху). Подолання відомий/прийнято страху називається мужність.

Візуалізувати (реально візуалізувати) успішно робити заднє сальто/сальто, знову і знову, і відсунути на думки про неможливість. Прийняти, що ви можете постраждати, і коли ви це зробите, Зберися, обтрусись і зроби це знову. Пам'ятайте, інші зробили те, що ви робите, пам'ятайте, коли ви зробили інші речі, які могли б призвести до травми, а потім просто зроби це. Дивний і, наскільки я знаю, недоведений факт, що чим більше ви боїтеся чого-то, тим більше ймовірність, що тебе більше постраждалих від нього (підвищена напруженість).

Резюме: прийняти страх, візуалізуйте успіх і просто зробити це

+480
Martin Ellis 8 трав. 2011 р., 22:39:58

Я отримую підходять здорового останні пару місяців. Я грав з ідеєю зробити 10 повторень х 5 вправ (комплект) як багато разів протягом одного сеансу, як я можу. Мій ось думає, що я повинен побачити збільшення в комплекті з плином часу, як мій збільшує витривалість.

На моє запитання, припускаючи, що я правильно роблю вправи, це свого роду тренування на витривалість мати які-небудь довгострокові негативні наслідки?

Моє міркування для цього полягає в тому, що я знайду я палицю, щоб працювати більше, коли я не намагаюся більше відслідковувати його. Слідуючи заведеним порядком вище, я можу просто піти, поки я не можу завершити повний набір. На даному етапі мені охолонути і стоп, незалежно від кількості.

+457
RajaniKanth Reddy 2 лист. 2018 р., 05:26:59

Розглянемо жилет вагу. Щоб підтримувати заданий темп з додатковою вагою, ваш вихідна потужність повинна збільшуватися, тому ваша серцево-судинна ефективність повинна покращитися. Це має неприємний побічний ефект збільшує навантаження на ваше тіло, особливо суглоби.

+436
Airam Metal 3 квіт. 2018 р., 01:19:28

Як і в будь-якому виді фізичних вправ, можна отримувати травми, роблячи це неправильно. Сходження По сходах, щоб уникнути деформації коліна, щоб тримати своє тіло через коліно, піднімаючись. Коли йде кроком, ставити ногу на сходинку, перенесіть вагу на нього, а потім поштовх вгору. Можливо, ти вже робиш це, оскільки сходження на свою вагу далі, це незручно для більшості людей, але я вирішив, що варто згадати.

+344
Tarantula 9 серп. 2012 р., 23:51:19

За невелику калорій-Дефіцит і невелика вага-збільшення можливе за рахунок збільшення води в організмі. Хтось може втратив кг ваги, але набрала півтора кілограма води, можливо, деякі з них у вигляді м'язової тканини.

Але це не можливо зберегтися протягом тривалого часу, з істотним калорій-Дефіцит.

Таким чином, є дві можливості: або ви їсте більше калорій, ніж ви вірите, або ви спалюєте менше калорій, ніж ви вірите. І те й інше цілком можливо, обмінні ставки варіюються дико окремих тому "калькулятори" можна знайти в інтернеті, тільки "загальна аварія" роду речі.

Можна безпосередньо виміряти кількість спалених калорій, найпростіший спосіб-це подвійно написом Вода. Ви п'єте ретельно відміряну кількість води, що містить ізотопи як водень і кисень, потім ви відправляєте сечі-зразок для спектрального аналізу через тиждень. Результати скажу вам, досить точно (+- 2-4%) скільки калорій ви спалили в тиждень.

+316
Vladislav Zhdanov 18 лип. 2015 р., 08:48:09

Я в даний час працює 5-6 днів на тиждень, зазвичай 3 дні і ваг по 2-3 HIIT/Табата. Мою увагу на силу і тренування на витривалість (не розмір). Коли я відчуваю втому я беру вихідний...кілька днів я тренуюся двічі. Мої питання: Які ознаки перетренування я повинен бути на видивлятися? Досі, я задоволений своїм прогресом і здоров'я в цілому.

+284
James Anderson 24 черв. 2012 р., 01:21:58

Мені 15 і я був цікаво, якщо я можу робити силові навантаження і тренування, але без зупинило мій ріст, тому що я багато чую, що таке відбувається з підлітками, якщо вони починають це так рада? (Також не знаю, якщо це міф чи щось так ви знаєте що-небудь допомагає)

+232
tdwp300891 26 груд. 2011 р., 06:59:59

Швидкий пошук в Google знайшов ці три пропозиції.

 • Само-міофасциальний реліз для литкових і підошовних fasica
 • Розтягнення литкових
 • Рухливість гомілковостопного вправи

Пошук також запропонував робити це босоніж, щось я сильно згоден.

Що ж присяд форма виглядає? Згинаючи ноги в колінах, що далеко вперед в закруті, не особливо здорових, особливо коли часто практикується. Глибоке присідання, як і раніше, закликає до хорошій формі. Ви пробували присідання пістолетом, гоблет присідання, спліт-присідання або випади? Досить широкі приземкуваті? Ваші сідниці і стегна досить займаються? Ви намагаєтеся робити з вагами? Мені простіше піти дуже глибоко в присіданнях, якщо я виваженим. Мені подобається робити присідання босоніж, щоб відчути саме те, що я роблю, але це може бути просто мене.

Ділянка стіни, що не дуже улюблена, але ви побачите кращі результати, якщо ви тримаєте обидві ноги назад, а потім притулитися до стіни як можна ближче, з своє тіло прямо. Я б запропонував вниз розім'яти собаку, щоб бути більш ефективним.

Шкутильгаючи свої кісточки з групою, і потім маленькими кроками, щоб відчути, де ви може бути не так можуть бути корисні, але не зупинятися на досягнутому. Є багато варіантів з групою. Також спробуйте балансувати на подушку або balsu м'яч з однієї ноги. Спробуйте кинути м'яч кому-то, балансуючи на одній нозі, і в кінцевому підсумку працювати ваш шлях вгору, щоб робити набивний м'яч кидає на одній нозі, або скручування тулуба з боку в бік, утримуючи набивний м'яч і балансування.

Пліометричні або HIIT тренування в цілому слід допомогти з-за кількості стрибків вони часто пов'язані. Якщо на те пішло, вирватися скакалка!

Ви можете спробувати лежачи на боці з ногою в повітрі, як би зробити ноги підняти, а потім зробити щиколотки булочки з ногою призупинено.

Будучи повністю прогрітий, і робити багато щиколотку роли дійсно те, що я думаю, справа доходить до.

Удачі!

+214
bf beats cod 25 січ. 2018 р., 13:27:52

Їжте більше, ніж ви спалюєте, наприклад, Майкл Фелпс з'їдає божевільного кількості їжі, але він не надмірна вага, тому що він спалює божевільного кількості калорій.

Розрахувати свою добову норму калорій і оцінити, скільки ви спалюєте через ручну працю, прогулянки, заняття фізкультурою і спортом і т. д.

Якщо порівняння двох не призводить до істотним перевищенням калорій ви не будете набирати вагу. Однак, якщо математика не сходиться, то я б погодився з пропозицією @Сате Мадури про медичному огляді.

+196
Tahir Aziz 18 жовт. 2019 р., 17:53:44

На основі того, що я читав, у нас є генетичний потенціал, але що саме, що для будь-якої людини майже неможливо визначити.

Наукова обґрунтованість - доктор Кейсі Батт зробив дослідження, засноване на кращий бодібілдер спортсмени , які надали якісь формули, щоб оцінити свій генетичний потенціал. Ось як він описує у статті, це дослідження було засноване на спостереженнях за будівлю органу співтовариства, і цифри не жорсткими лімітами. Тим не менш, ви повинні тренуватися наполегливіше, ніж люди, яких він використовував у дослідженні. Формули досить точні при нанесенні тому на все населення, що формули були отримані.

Плато - плато вказує на те, що типу стрес, на яку ви претендуєте не достатньо, щоб викликати адаптацію, або що вам не вистачає для відновлення, щоб дозволити адаптацію до повним. Як ви стаєте все більш і більш просунутого спортсмена, вам доведеться варіювати типи стресу (діапазони витривалість реп, реп сила коливається і змінюється допомогою вправ), щоб стимулювати тип адаптації потрібно. Практичне програмування для силових тренувань доктора Кілгор і Rippetoe є багато, щоб сказати про це-якщо ви зацікавлені в силі або статурі ті ж принципи застосовні.

Жорстке обмеження - з використанням тієї ж посиланням в останньому абзаці точку (практичного програмування), є кілька графіків, які допомагають проілюструвати те, що ви підозрюєте. По суті, графік результати за зусилля є логарифмічною. Коротше, як Новачок, адаптація проходить швидко, і ви можете зробити дуже швидко неймовірну прибуток. Чим ближче ви добираєтеся до свого генетичного потенціалу (на межу в обчислення строків), тим більше у вас є, щоб поставити і тим ретельніше ви повинні управляти всі змінні, щоб допомогти вам прогресувати. Елітний ліфтер буде тільки бути в змозі зробити збільшення один або два рази в рік.

Саркопения - старість-не радість, і одна з причин для людей, які користуються терезами саркопении. По суті, чим старша людина, тим більше м'язової маси ви втратите. Для людей із сидячим способом життя його може досягати 15% кожні десять років після 30-35. Для важкоатлетів (і культуристів) буде сповільнювати втрату до 5% за десятиліття (у практичному програмуванні). Теоретично, якщо ти вдарив свого генетичного піку до повороту 30, місткість що можна зробити, буде зменшуватися, як ви стаєте старше. Підняття тягарів є одним із способів уповільнення цих змін.

+184
Romanjan 10 січ. 2012 р., 16:01:32

Насправді ваша спина жорстка і вранці боляче свідчить про запаленні, так як це будує, як ми спимо по ряду причин. У поєднанні з тим, ви знаходите розширення задньої releaving і, швидше за все, було стиснення нижньої частини спини при силові навантаження, я хотів би запропонувати це, швидше за все, кільцевої деформації або вашого розриву міжхребцевого диска.

Я б запропонував бачити в мануальний терапевт для консультації. У той же час, використовувати лід, щоб заспокоїти запалення. Обіймає коліно і тяги, висячи від підборіддя вгору бар і зниження ваги протягом 2weeks для його врегулювання. Потім ви повинні зосередитися на створенні сили ваші основні м'язи перед підйомом тягарів, щоб запобігти його від погіршується.

+173
Joel Porcaro 12 жовт. 2013 р., 06:14:58

Безліч рухів, вправи рекомендується виконувати повільно, свідомо і під контролем. Повільні і контрольовані рухи допомагають знизити ризик раптового та надмірної напруги і вигинів, які можуть призвести до травм.

Вибухові руху (гойдалки, очищає, ривків і т. д.) за визначенням не допускають повільне виконання, і вони, здається, щоб зменшити потенціал для контрольованих показників. Здавалося б, це підвищує ризик травми від цих рухів.

Однак, можна уявити, що є ті, хто виконує ці рухи регулярно і протягом тривалого періоду тренування кар'єрі і для яких сукупна зусилля вироблене цими рухами не призводить до значних несприятливих наслідків.

Робити вибухові руху обов'язково призведе до серйозних травм у довгостроковій перспективі?

Якщо ні, то як це зробити в м'язах і суглобах досягнення здатність поглинати кількість сили, яке ці рухи роблять, і як це відрізняється від вправ, які краще виконувати повільно?

Є припущення в попередніх пунктах неправильні?

+169
asparamancer 25 лют. 2012 р., 06:34:51

Загального правила не існує як такої.

Щоб отримати тоновані мускулиста рука і потрібно зосередитися на тому, що ти робиш. Поставте собі мету. Якщо ви хочете мати те м'язисті руки зосередьтеся на кількість повторів і підходів і вага U використовуєте.

Для початку спробувати

Початковий рівень 4 комплекти з гантелями 1 сет 4 кг 10 повторень 2-й сет 4 кг 10 повторень 3-й комплекту 4 кг 10 повторень 4-й набір 4 кг 10 повторень

як тільки ви отримаєте техніку і правильну поставу ,ми просуваємося на наступний рівень

Середній рівень

4 комплекти з гантелями 1 сет 4 кг 10 повторень 2-й сет-6 кг 10 повторень 3-й набір 8 кг 10 повторень 4-й набір 10 кг 10 повторень

зробіть це, поки у вас не досягне кінцевої мети 10 кг 10 повторень

заздалегідь рівень

2 комплекту з гантелями розминка рівня, щоб отримати, що кров тече у ваших з vains

1 сет 4 кг 15 повторень 2-й сет 6 кг 15 повторень

3-й набір буде ваш оптимальний вагу, з яким ви можете зробити 10 повторень

4-й набір буде трохи важким, щоб кинути виклик вашої власної особистості для ваших співробітників, кращий з 10 повторень з важким вагою.

Переконайтеся, що у решти під час відпочинку між вправами протягом приблизно 90 секунд, правильне дихання пози техніка, спрацьовувань ( коли U знаходяться піднімаючись вгору ) і негативні ( коли U знаходяться довівши свою вагу вниз ), переконайтеся, що ви не обманюєте під час підйому.

Якщо ви можете увійти proress, використовуючи аркуш Excel щодня основи і порівняти його з вашим вагою записаних на щоденній основі, ви можете проаналізувати, як ситуація змінилася в кращу сторону і U може знадобитися, щоб підштовхнути його ще далі

+159
rexmac 23 лип. 2016 р., 04:50:29

Я на рослинну дієту і приймати 5 г креатину моногідрата щоранку, щоб компенсувати відсутність природного споживання. Я працюю 4-5 днів в тиждень, але тепер я скоро збираюся у відпустку на 8 днів, що означає, що там буде близько 10 днів без тренувань. Я повинен приймати креатин в цей період, щоб підтримувати навантаження"? Чи це зайве?

+139
brezanac 28 бер. 2016 р., 15:44:22

Мені тільки виповнилося 15 вчора і я, здається, бути в біді. В даний час я важу 178, і я 5 '10'. В даний час я збираюся спробувати і грати на вулиці півзахисником і навіть захисником. Я приймаю cellucore С4 перед тренуванням, амінокислоти з середини тренування енергію, а потім в золотий стандарт сироваткового протеїну. Я шукаю кого-то рекомендувати план, що я повинен робити про тренуваннях і або якісь інші добавки, я повинен приймати замість. Я новачок, який в наступному році буде другий, хто шукає, щоб почати СП. Спасибі!

+135
user285468 28 трав. 2015 р., 18:56:56

По-перше, ви не повинні їсти менше білка в дні відпочинку. М'язи пошкоджені під час тренування, але вони вам відремонтувати під час відпочинку, тому необхідно білка для того, а також для побудови нових м'язів.

Що сказав, 1г на кілограм м'язової маси тіла буде добре, якщо ви хочете зберегти всі ваші м'язи. З 75кг і приблизно 15% жиру вам доведеться ~64кг (141lbs) м'язової маси тіла. Так ви будете їсти приблизно 141 г білка в день, що набагато більше, ніж у вашому прикладі. Багато культуристи їдять 200G або більш просто, щоб бути безпечним, хоча повинні робити це активно обговорюється.

Я був досить здивований, що приклад до речі. Як би ви це зробили, що якщо ти не на хардкорную дієту? З 75кг ти їси не менш 2000 ккал для підтримки з 55г білка тільки 220kcal (11%), надто низький, і не тільки для спортсменів.

Також давайте поговоримо про деякі міфи, які буде завжди, коли хтось пропонує більш високе споживання білка:

 • якщо ви споживаєте більше білка, ніж потрібно, він не перетвориться в жир автоматично. Занадто багато калорій і занадто мало фізичних вправ зробить вас жир, а не високе споживання білка.
 • Ниркова недостатність буде не трапиться з високим вмістом білка дієти, якщо пити достатню кількість (2-3 літра в день, мінімум).
 • дієти з високим вмістом білка не більш імовірно, щоб викликати рак (як вважає, що вивчати кілька тижнів тому).

Майте на увазі, що у мене є силові тренування/бодібілдинг фон і це може бути досить неточним для спортивних змагань на витривалість, які залежать від більш високого споживання вуглеводів.

+71
rajasthanleafes 20 лип. 2017 р., 13:06:37

Більш ніж імовірно, в грі є бали (значення), наскільки інтенсивним різні ходи, і він знає, як довго ви їх робите. Якщо ні, то це просто на основі того, як довго ви працюєте.

Цей показник використовується в процесі обчислень. Ваш вік (дата народження), зростання і вага-все це фактори. Наприклад, чим вище ви знаходитеся, тим більше енергії ви спалюєте, як твої кінцівки повинні рухатися далі, ніж хто-то коротше. Також вага стає чинником, оскільки вона вимагає більше енергії, щоб рухатися більше маса (тобто чим важче, тим більше ви спалюєте).

Суть така: це все засноване на розрахунках, і не буде більш точним, ніж рівняння, використовуваного бігові доріжки, еліптичні машини в тренажерному залі. Використовуючи пульсометр буде більш точним, так як він враховує ваш пульс у розрахунках, але всі ці наближень. Вони можуть бути досить точними для звичайного люду, але якщо ви дуже худий або дуже повні, вони можуть під або над оцінити кількість спалених калорій (відповідно).

+46
Dean Lingley 8 груд. 2013 р., 12:57:49

Цей, здавалося б, простий питання насправді досить складні. Я збираюся надати список статей, щоб дати вам добру землю, про що ви просите, а потім надати деякі моменти:

Деякі моменти, які допоможуть є:

 • Не всі вправи однаково. Вправа, яка допоможе вам стати сильнішою збільшить ваші рівні Т більше, ніж вправа, яка допоможе вам довше витримати. Тобто навчання ваги підвищує рівень Т більше, ніж марафонського бігу.
 • Навчання щільність і обсяг впливають на рівні Т. У вас є великий відповідь з повною тренування тіла короткі набори, короткий відпочинок, і багато обсягу.
 • Там більше нарощуванню м'язів, ніж підвищення рівнів Т. Тестостерон є гормоном, який викликає інших гормональних і фізіологічних процесів, таких як ІФР-1, і т. д. Ви будете мати природне підвищення рівня Т, поки ви спите.
 • Стрес і катаболічних держави можуть тимчасово призвести до зниження рівнів Т. Катаболізм є необхідним процесом, так що ви не повинні спробувати усунути його. Однак, надмірний катаболізм з-за перевтоми і відновлення може призвести до зниження рівнів т більше. Коротше кажучи, ви можете зробити багато роботи за короткий проміжок часу.

Кожна з цих статей має подальших досліджень і статей для вас, щоб подивитися і зробити фото краще. Як і більшість фізіологічних процесів, його неймовірно складні.

+28
Vts 25 лют. 2013 р., 13:01:49

У мене питання з приводу Макса серце під час тренування. Мені 28 років, у відносно хорошій формі, 6' 1" 230 фунтів. За старою формулою мій максимальний пульс буде 192, а нова формула 195. Я читав кілька статей в інтернеті, робота вище 85% або 90% від максимальної частоти серцевих скорочень (залежно від джерела) - це не добре для вашого здоров'я. Коли я запитала свого лікаря про це кілька років тому вона сказала, що ти не повинен підніматися вище 85% або близько 160 ударів в хвилину для мене.

Що я займаюся 30 хвилин в день на MAX5 це досить інтенсивні тренування, і мій пульс зазвичай становить близько 165 - 170 ударів на хвилину. Іноді він приползает близько 175 ударів в хвилину. Однак я чудово себе почуваю, я не відчуваю себе ослабленою або захекався. Кілька днів, якщо я йду більш інтенсивним, я можу вдарити 185-190 області, і я вам трохи заплутаною, але як і раніше не захекався. Небезпечно працювати в цій зоні?

P. S. Я виріс, займаючись спортом все життя, футбол, бейсбол, силові тренування. Я пам'ятаю спринті знову і знову, і дійсно захекався.

+14
galileoMonkey 8 вер. 2011 р., 20:07:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil