Функціональні щотижневі тренування

Я хочу знайти або створити щотижневі тренування. Я не зацікавлений, щоб стати м'язистим. Я не хочу витрачати гроші (наприклад тренажерний зал або обладнання). Я не люблю бігати тільки тренування.

Я хочу, щоб тренування не більше 3 днів у тиждень і не більше 30 хвилин за тренування.

У мене бар підтяжки і 8 кг гирі (можливо, і недостатньо важкий для мене).

Мої цілі:

  • щоб виконати 50 віджимань поспіль (зараз я можу зробити тільки 15 поспіль)

  • виконати 10 підтягування (я не можу підтягти)

  • щоб мати достатньо сили, щоб закінчити легко футбол (Футбол) Матч

  • мати концептуальні функціональної придатності

Я чоловік 29 років, 180 см висота 85 кг.

Будь-яка допомога буде оцінили.

+337
guraaf 23 бер. 2015 р., 17:09:43
37 відповідей

Клініки Майо припускає, що ви спробуйте і уникаючи працювати у високому забрудненні місцевості (наприклад, в радіусі 50 метрів від проїжджої частини), якщо це можливо.

Дослідження (за платний доступ, на жаль) з Нової Англії Журналі медицини показує, що:

Шляхів, що зв'язують вплив забруднення повітря на посилення вираженості вправа-індукованої ішемії зазначено у даному дослідженні, є неясними.

+952
endgame 03 февр. '09 в 4:24

Аткінса є кетогенної дієти. Я ніколи не чув, щоб хто беручи днів "карбюратор" на кетогенній дієті, але я не чув усе, та циклічної кетогенної дієти, очевидно, використовується саме такий підхід. Дуже високе споживання вуглеводів зупиняє кетоз і перемкне вас назад в карбюратор-підживлюватися енергією, і це зазвичай займає 3 дні, щоб повернутися в кетоз. Кількість вуглеводів, як правило, потрібно зробити вимикач, як я розумію, це десь більше, ніж 9g вуглеводів менше, ніж за годину, в залежності від людини і як їх тіло обробляє цукор.

Дієта Аткінса, як правило, більше білка, і є достатньо досліджень, які показують, що надлишок білка вкрай шкідливий для вас. Ваш організм буде кальцій вимиватися з кісток, для того щоб скинути зайве з вашого тіла. Ваше тіло може обробляти більше білка без втрати кальцію, якщо ви працюєте досить важко, але все одно не достатньо, щоб покрити стільки, скільки багато людей, яких я бачив на Аткінс прийняти.

Жир, з іншого боку, перетворюються в кетони для енергії, а потім або спалювали, або скинуті з вашого тіла, поту, слини, сечі і т. д.

В резюме, тим вище споживання білка набагато гірше для Вас, чим вище споживання жиру, якщо ви не працюєте. Тривалі періоди кетозу погано для вас в цілому досі є предметом дискусії.

Посилаючись на AlexC відповідь, втратити вагу і тримати його потрібно набагато більше, ніж просто сісти на дієту на деякий час. Це вимагає прихильності до зміни способу життя, включаючи фізичні вправи і довгострокові здорові звички і цілі. Це дорогого коштує, хоча, ваш настрій стане краще, ви будете краще спати, краще себе почувати і т. д.

+947
Viki Pan 20 груд. 2013 р., 04:56:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я недавно почав бігати, купила собі пару кросівок, але від того, що мені сказали, я повинен переконатися, що вони для мене підходить. Я читав про пронації і я зрозумів, що моя взуття відрізняється від зліва направо. Може хто-небудь допомогти мені і дати пораду, яку взуття купувати з точки зору нейтральною, над пронація, або при пронації, коли у вас є суміш з двох. Мені здається, нейтральним носити на одну ногу (права нога), але за пронацию (лівої ноги) в інший. Я стикався Asics і вони, здається, є взуття, яку можна носити, якщо ви обидва нейтральний/над пронація відповідно до їх керівництво пронація, але не знаєте, як це працює, якщо мої ноги відрізняються одна від іншої. Я повинен також згадати, що після сирого тіста, обидві ноги виглядають нейтрально для мене, що дивно, я думав. У мене нещодавно була травма коліна ліва нога і травма щиколотки на правій нозі. Обидва рази біль пішла через день або два. Що стосується моєї травми коліна, я не впевнений, якщо це є наслідком запущеного (не відчуває ніякого болю під час пробіжки до декількох годин після) або тому що я іноді сідав на мою ногу, коли сидить на стільці.

Ось схема, яку я склав, показуючи носити в моїй шкурі:

enter image description here

+928
bleedmood 24 січ. 2019 р., 05:13:45

Згідно LarissaGodzilla зауваження, це швидше за все вправи, пов'язані з транзиторною болем у животі, широко відомий як "бічний шов". Як не дивно, ніхто не знає напевно, чому вони трапляються, але в статті Вікіпедії, посилання на яку дана вище дає кілька порад, як їх уникнути.

Також: що викликає побічні стібки? і що робити на болі в боці? на цьому сайті.

+863
pelumi 7 черв. 2016 р., 05:18:45

Мені вдалося знайти дослідження (http://jap.physiology.org/content/89/1/81), де вони виміряли м'язову масу нижньої і верхньої частини тіла. Їх зразок був "великий і різнорідний" (468 осіб) так що це, ймовірно, безпечно сказати, ця таблиця показує середнє число ("Всі жінки" і "всі чоловіки" рядків):

Skeletal muscle mass distribution

*См картону для скелетних м'язів.

Однак, я не зміг знайти середню м'язову масу даних для невеликих м'язових груп або навіть окремих м'язів.

+833
Little Pillow 11 лют. 2011 р., 01:08:50

Я намагаюся зробити гантелі присідання, але не можливо. Я відчуваю себе неврівноваженою, отже, немає впевненості, щоб покласти свою вагу на п'ятах . Може хто-небудь допомогти мені з'ясувати, як я міг прогрес, щоб їсти ? Чи є спосіб я можу зробити якийсь варіації, як початкового рівня, щоб отримати там

+823
Maths 22 бер. 2016 р., 15:11:37

Намагайтеся уповільнити темп, поки ви не зможете робити повні підтягування з хорошій формі і не хитатися. Якщо ви відчуваєте, що ви не маєте право робити підтягування з хорошій формі, використовувати альтернативні способи робити їх, поки ви не досить сильні.

Альтернативні підтягування може бути з однією або двома ногами на щось трохи підняті від Землі, так що ви можете допомогти підняти себе. Ви також можете робити негативних повторень, щоб побудувати силу, де у вас є стілець або такі і підніміть ваше тіло вгору, а потім повільно опускатися, без допомоги як і раніше в хорошій формі.

+808
user2480103 13 трав. 2014 р., 20:10:51

Вони називаються частками гомілки. Останнім часом називають медіальний великогомілковий стрес-синдром. Це свідчить про ваших телят значно сильніше, ніж великогомілкової. Інші причини, перелічені у вищезгаданій статті. Я грав у футбол конкурентоспроможним, і це було моїм основним слабким місцем після 90 хвилин гри; хворобливі гомілки після відновлення.

Виправлення рекомендував мій тренер в цільової гомілки з силовими тренуваннями, наприклад, важити вниз по нозі і просто піднімаючи його, використовуючи тільки м'язи гомілки. Цільової підготовки поліпшили симптоми, як купувати кондиціонер протягом кожного сезону.

+805
Yusuf Felly 12 квіт. 2015 р., 21:21:58

Це гарне відео про те, як це зробити: Як почати гімнастика - підтягування | THENX

Деякі рекомендації про те, як домогтися підтягуючого може бути трохи повна, На мій смак. Вони включають різні захоплення, негативи і т. д. Я не сумніваюся, що це ефективно, але це теж багато роботи і нудно.

Ось більш або менш я отримав одне підтягування (з деякими покращеннями в ретроспективі): Почати робити австралійські підтягування (перевернуті ряди): https://www.youtube.com/watch?v=sJe5xLbxaxg

Сказати вам вдалося зробити 3 з них. Потім пауза протягом 3 хвилин і не більше 3. Повторюйте, поки не зробите 10-15 в цілому. 2 або 3 днів ви повторіть цю тренування.

Коли ви можете робити 8-10 австралійських підтягувань поспіль; перейти на розігрів з австралійських підтягувань, а потім підтягуватися.

Коли ви можете зробити 3 Підтягування у рядку, ви повинні бути в змозі зробити 1 підтягування. Відсутність об'єму-це практична проблема, коли справа доходить до силових тренувань. Це означає, що ви, ймовірно, краще дотримуватися підтягувався, поки ви не можете зробити 3 Підтягування.

Незалежно від того, наскільки сильним ви станете завжди добре робити комбінацію з Австралії і звичайні підтягування. Це тому, що австралійські підтягування краще для постави, в той час як підтягування є більш корисними (функціональними).

Також не забувайте їсти достатню кількість білка, а також вуглеводів і жирів. Краще набратися трохи зайвий жир, коли набирає сили. Цей жир можна буде легко знову втратити пізніше, так як свій трохи більше, м'язи будуть споживати більше енергії.

Нарешті; поки робиш одне підтягування-це велика мета, я також думаю, що ви повинні тренувати інші частини тіла. Я рекомендую вам перевірити запуску програми Сила. В якості альтернативи ви могли б також робити віджимання + присідання.

+756
Caribbean Coconuts 6 січ. 2020 р., 08:38:36

У переважній більшості випадків, це не має значення, коли ви їсте. Важливо те, що ви їсте і скільки його. Якщо ви отримуєте більше калорій, ніж ви витрачаєте, то ви наберете вагу. Якщо взяти в меншій кількості, ви втрачаєте вагу.

При цьому сказав, Потрібно знайти метод, який є прийнятним для вас. Більшість дієт не тому, що люди не можуть витримати зусилля. Тому дуже важливо знайти спосіб (обмеження калорій), який є найменш важким для вас, щоб слідувати.

Цілком ймовірно, що деяких людей важче проявляти помірність у нічний час, особливо у втомленому стані держави. Тому вони можуть знайти себе обжерливістю в 10 вечора, коли вони їдять в менших кількостях раніше в той же день. Крім того, можливо, що вид їжі ви лягаєте вночі бути більш сприятливою для високого навантаження калорій (наприклад, "закуски", високими смаковими жиру і/або солодкої їжі, горіхів і т. д.).

Для тих людей це може бути вигідно, щоб просто багато не їсти на ніч. Інші будуть робити краще з низьким вмістом вуглеводів або з низьким вмістом жиру дієта (кожен з яких може привести до більш низькі калорії входу), або стратегія мати кілька невеликих прийомів їжі кожен день, або постить і т. д. і т. п.

Гормональні зміни, викликані їжею, яку ви вживаєте або вашого часу може мати наслідки для деяких людей деякий час на полі, але дуже плямистим на що. У кращому випадку, це має значення лише для невеликого уточнення, а не для повсякденного підхід до схуднення. Коротше, вони могли б бути корисні для спортсменів, які намагаються "зробити" вагу", і навчання на передньому краї.

+727
sha hannah lorilla 11 жовт. 2015 р., 14:51:50

Причин може бути багато вісцерального жиру в черевній порожнині і навколо серця, що може пояснити форму. Це повинно стурбувати. Відповідь один і той же, однак , незалежно від мотивів, будь то марнославство/гординя або турбота про здоров'я. Більше спалювання жиру активність, і менше жиру, що виробляють їжу, просто! Девід форма Корнуолл Великобританії

+682
Jack Elsey 24 лист. 2010 р., 15:10:06

Тримати курс.

Ваша тяга не досить важким, щоб турбуватися. Однак додасть багато ваги викликається програма і тяга 1х5, як заплановано.

+670
Wojtek Erbetowski 4 бер. 2014 р., 16:33:25

Ви повинні почати бачити вага втратити за тиждень, якщо ви робите це правильно. Пара фунт на тиждень, цілком реально. Подивися на свій раціон і програму вправ.

Є додаток, яке допоможе вам рахувати калорії, а допомогти вам тренування, скільки калорій вам потрібно, щоб схуднути. Мотивація-це дуже добре.

Не йти нижче, ніж рекомендовано, інакше ваш метаболізм сповільниться, так як ваш організм буде думати, що його морять голодом.

Удачі

+655
user3819295 7 вер. 2016 р., 09:52:13

Люди потрібен гейнер для їх поточного м'язи, а також м'язи. Я чув, що люди, які 280 фунтів м'язів потрібно для цього зовсім небагато виділеного їжі, щоб залишатися в цій вазі.

Дивись, наприклад, Алістар Оверим, боєць ММА у важкій вазі, описати скільки він повинен з'їсти, щоб залишитися як великий, як він (і для підтримки його графік навчання). Або почитайте про зусилля просто для підтримки високого ваги в Метт Рейнольдс статті, їсть через критичні точки.

+639
Connie Fountain 13 бер. 2014 р., 03:07:23

Я знаю, інший питання на відчуття опіку, але це питання, здається, Про м'язи болять після тренування.

На моє питання, я повинен відчувати себе спалити в ході тренування.

В той момент, коли я роблю повторень, я відчуваю себе ... майже нічого. Я підняв 15 кілограмову гирю, а вона важка, але я не відчуваю якихось спалити.

Це вказівка я повинен спробувати більш важку вагу?

+637
EagerToLearn 18 лип. 2016 р., 04:01:03

Ми говоримо про це, тому що, коли ти робиш віджимання на 50+ повторень, у певному місці, ваші м'язи просто адаптуються до цього конкретного руху, і саме цю вагу, а не стимулюється до зростання. Так що той, хто здатний робити величезну кількість віджимань, можуть з тріском провалитися, якщо б ви попросили їх зробити кілька, скажімо 10кг додав опір.

Не схоже, Хоча немає ніяких переваг. У той час як приріст сили обмежені, поліпшення витривалості винос.

Якщо ви подивитеся на тіла досвідчених марафонців, ви побачите, що їх м'язи не особливо великі. Але вони чудово міцний плином часу, і може продовжувати протягом декількох годин поспіль без перерви.

Потім порівняйте це з тілом 100м тире спринтер, чиє тіло призначене для виконання вибухом протягом короткого періоду часу.

І тоді на штангіста, який, замість того, спрямованих на тривалий рух, що прагне до однієї реп.

Якщо ви порівняєте органи цих різних типів спортсменів, ви знайдете, як різницю легко виявити неозброєним оком.

Це причина, чому наші телята не ростуть до розміру волейбольним, коли ми піднятися в гори. Вони набирають силу, необхідну для того, щоб нести наші тіла, але після цього, вони набувають витривалість, щоб продовжувати робити це, а не купувати міцність, щоб нести десять осіб.

Хоча кількісні відмінності, не те, що я готовий до відповіді. Це більше направлено на питання в заголовку.

+615
Michael Nagle 26 бер. 2014 р., 00:26:08

Я дуже часто читаю коментарі типу "я задоволений тим, як новий [вага підйому] рутини, тому що я набирала вагу швидко" (я зрозумів, що значить м'язова маса чи не було б щастя про те, що збільшення) або "Ей, це працює для мене, тому що я втрачаю жир".

Такі відгуки означають, що (А) або автори не мають поняття про різницю між утримування води і жирової тканини і м'язової маси, або (б) вони відстежують їх частки жиру щодня через якийсь простий спосіб.

Якщо останній, що це за спосіб? Я знаходжу вимірювань стрічка на талії досить неточною, виміряти дуже легко впливати на поставу або скільки потрібно натиснути, утримуючи стрічку від тіла.

+539
Coder Simple 4 лют. 2017 р., 01:17:42

Ви знаходитесь в оману, ось що я стикався досить часто.

Ви не повинні їсти більше , щоб зменшити свою вагу, ви повинні з'їсти менше. Основи досить прості.
Там можуть бути деякі продукти, які допомагають під час дієти або зменшити ваш голод, але ви не повинні занадто турбуватися про них, ви повинні зосередитися на головній проблемі, а саме:
ви їсте більше, ніж потрібно.

Ваш профіль каже, що ти з Бангладеш. Я не знайомий з бангладешського дієта, але я припускаю, що це хоч у чомусь порівнянна з індійської дієти і, таким чином, я наводжу один з моїх улюблених відповідей на це питання.

Якщо у вас є типова індійська дієта, як я (хоча я не хочу, щоб певний тип або стереотип тут), це, напевно, дуже вуглеводно-важкі. [...]

Валили пшеницю, рис, картоплю й цукор, щоб як можна рідше (це може означати тільки одне чапаті за один прийом їжі і без рису, або близько двох столових ложок рису), і залийте фрукти, овочі (що зовсім не означає картопля) і бобові. Якщо ви їсте зернові, намагайтеся вживати цільні злаки; не очищена пшеничне борошно або Майда, або білий рис (бурий, нешліфований рис переважніше). Молочні продукти також відмінно підходять: кефір, молоко, сколотини, панір, масло та сир (в помірних кількостях, з-за холестерину). Нежирне м'ясо (якщо ви не вегетаріанець), таких як м'ясо курки і індички (а не червоного м'яса, такі як баранина), яйця (не більше одного яйця жовтий/добу-за холестерину), сої і т. д. крім хороших речей, щоб поїсти.

Поруч від зміна звичок харчування ви повинні почати займатися спортом, це буде сприяти вашому прогресу.

+481
Derek Logan 24 квіт. 2016 р., 00:35:48

З якою швидкістю? На exrx, дама займає близько двох секунд один повний REP (вгору + вниз). Коли я концентруюся на тому, щоб тягнути з мене руки/плечі в основному, я беру близько десяти секунд. Коли я роблю це швидше, Я не можу зосередитися стільки на моїх руках. Що краще?

Чим сильніше ви стаєте, тим швидше ви зможете перейти. Якщо Ви дійдете до точки, де ви можете зробити на одній руці підтягування або з 1/2 своєї ваги в тарілки, що висять на тобі, звичайний вагу тіла присідання повинні бути форс-вміло пригальмував, щоб тримати себе від биття об.

Я б не зосередитися на якій-небудь конкретній області, хоча. Одна з великих речей зі складними рухами, що вони досить природно, так що ваше тіло буде в кінцевому підсумку зробити це з певним рівнем активації м'язів. Ваші великі м'язи (лат, зокрема) буде обробляти більшу частину навантаження і дрібні м'язи знітилися, який є точно, як це має працювати.

Перейти так швидко, як ви можете на шляху, але спеціально на вниз (ексцентрична) стороні, переконайтеся, що ви не впаде як камінь. Ви хочете контрольованим вивільненням, щоб не шокувати навантаження на руки.

Як мені організувати мої тренування? Я повинен вважати повторень, або піти на час або гібрид чи що? У будь-якому випадку, я не можу гарантувати, що всі представники будуть бути рівними як під час набору або від комплекту до комплекту, мої руки/назад стати слабше і мої ноги робити більше.

Якщо у вас є деякі досить конкретні причини робити по-іншому, я б рекомендувати стрілянину по 3 комплекти 12. Обидва з провалами і підтягування, я бачив гарні результати, переконавшись, що ви можете робити багато повторень (10-12). Коли ви хочете, щоб цільова сила конкретно, ви могли б знизити ціну до 5 повторень.

На програму-посередника я-Удачі тобі 3х12 на один день (понеділок), потім 3х6 зважений на інший день (п'ятниця).

Як я можу відслідковувати прогрес? У мене є сильне включення-виключення відносини з навчання, тому я хочу що-те, що дозволяє мені відслідковувати прогрес, щоб тримати я мотивований, і я хочу бути впевнений, що не затихне.

Я ніколи не робила самостійно-допомагали підтягування, але я уявляю, що штовхає ваші ноги спереду трохи знизить свою потужність. Крім того, даючи одну ногу трохи "кульгають" і не напружуючи це дозволить знизити ваші сили ніг.

Велика річ, я хотів би спробувати зробити, а що слід використовувати як індикатор прогресу, скільки ви зможете взяти свої ноги з рівняння. Менш залежний від них, тим сильніше ти стаєш.

Ще я б дуже рекомендував, і що ви могли б включити в те, що ти робиш зараз, - це негативні підтягування.

+461
waesoi 9 бер. 2019 р., 11:30:13

Я в такій же ситуації, насправді, як старшокласниця. Я прокидаюся о 4:30 ранку Іноді, щоб дістатися до школи і не потрапити додому до 6 разів, щоб почати свою домашню роботу. Я, звичайно, знайти, що є здорову їжу є обов'язковим. Я знаю, що це легко піддатися спокусі пакетик чіпсів або газованої води по дорозі додому зі школи тільки, щоб нагодувати вас, але візьміть замість яблуко або банан. Якщо тренування не буде можливості, то дивіться, що ви їсте. Навіть за півгодини знайти спосіб, щоб бігати або кататися на велосипеді на деякий час. Не тільки це допоможе з вашої фізичної форми, це також допоможе вам подумки і тримає вас зосереджені і знімає стрес. В тренажерний зал я зазвичай ходжу на відкрито допізна, так що я, як правило, будуть вчитися з 7:00-9:00 потім піти в спортзал до 10, повертаючись з навчання додому ще годину. Якщо тренажерний зал не варіант, або ви просто не мають часу, є багато вдома вправи, які ви можете зробити до або після школи, щоб відпочити від книг. Це один з моїх особистих улюблених домашніх тренуваннях: http://www.muscleandfitness.com/workouts/workout-routines/home-work-no-equipment-home-workout

+381
Ben Harvey 29 жовт. 2016 р., 06:35:35

Не впевнений, що ви розумієте під "працювати спиною" якщо це означає, що кожен muclse від низу пояса до низу шиї, або якщо ви маєте на увазі "задня", як тільки нижні м'язи спини - ті, що вам дійсно боляче або образливо для тих, хто погано спиною, витягніть їх спинами і т. д.

Якщо ви намагаєтеся отримати м'язи попереку форму, вам не потрібно 210lbs кабельних рядів. Є похилі установки для спини-розширення в більшості тренажерних залів, які можна використовувати для роботи ті elowrr м'язів спини. Також, якщо ви просто лежав на підлозі животом вниз, і Flex ви назад (вправа під назвою supermans) ви побачите, що навіть без ваги(або medball ніс у руках) кілька гарних комплектів цих серйозно активувати і працювати ті м'язи нижньої частини спини до такої міри, що коли ви встанете, ви будете почувати себе герметичність і стояти прямо.

Повернутися розширень на підлогу: http://www.youtube.com/watch?v=Bw9YuQTTc58

Повернутися розширень на платформі: http://www.youtube.com/watch?v=ph3pddpKzzw

+376
Minah Fae 9 лист. 2011 р., 03:07:45

Я чув з декількох джерел, що близько 400-500 миль (650-800 км) хороший верхня межа.

+374
undostres 27 бер. 2016 р., 10:18:25

Кращі натяжні, які я знайшов для задньої ланцюга (дотик ваших пальців) - це динамічний натяжкою назвати гнучкість перекидання або половину зворотного валика. Це цікаво і справді змушує вас глибоко в стрейч. Ви зможете торкнутися пальцями ніг в найкоротші терміни. Ось відео стрейч в дії (інше відео тут).

Початкове положення:

enter image description here

Кінцеве положення:

enter image description here

+370
Antoine Egea 30 лист. 2011 р., 09:30:47

У літературі є ряд суперечливих висновків щодо прийому їжі після тренування. Що таке ефективне час, щоб почати їсти після тренування і скільки годин зниження ефективності для відновлення?

+335
user180704 23 квіт. 2015 р., 04:40:46

В доповнення до відповіді JustSnilloc, отримувати достатньо сну, щоб бути повністю в курсі-це теж важливо. Бути "в моменті" і усвідомлювати своє тіло і його реакції дуже важливо при фізичних навантаженнях в цілях безпеки (ви не хочете, щоб за неуважності забути пластини затискачів, або Міс стійку для бару резервне копіювання), а також адресність вправи (ви не хочете бути просто переживає рухів, або не ізолювати рух шляхом набору непов'язаних м'язів). Нарешті, недолік сну може призвести до ступінь оніміння і повільність реакції, що може привести до ви не опинитеся в ситуації пошкодження речі повинні йти не так.

+291
Electrotec 16 жовт. 2018 р., 20:20:08

Все, що ви робите, щоб збільшити кровообіг допоможе з варикозною хворобою. За даними varicose-help.comвправи, такі як ходьба, їзда на велосипеді і плавання допоможе не тільки запобігти варикозу, але і тромбоз глибоких вен і судинних зірочок.

Getridofthings.com також передбачає тренування як найкращий спосіб позбутися варикозу і судинних зірочок, а потім відразу на підтримання здорового ваги тіла. Зайвий жир, як відомо, знижують кровообіг, що в свою чергу додає до проблеми варикозу. У гіршому випадку, що тільки здоровий спосіб життя не відновити, вони також припускають, склеротерапія, лазерна хірургія, традиційна хірургія.

Крім того, ви не повинні носити обмежувальний одягу (якщо це не рекомендовано лікарем), таких як вузькі штани або шкарпетки з щільною стрічкою, а також дозволить зменшити циркуляцію. У статтях я наводив, вони також припускають, сидячи з ноги схрещені, чи піднімаючи ноги вище вашого серця під час відпочинку.

+269
shawn howard 22 трав. 2018 р., 08:08:19

Я їм пачку печива і на етикетці зазначено такі відомості:

Харчова цінність на 100г продукту

Вуглеводи - 75г
Білки - 6г
Жир - 15г
Холестерин - 0 мг
Енергія - 468kcal
Кальцій - 60мг
Залізо - 8мг

Я хотів би знати більше про це інформації. Що значить інформація в сенсі грам? Я повинен турбуватися лише про калорії? Як я можу отримати інформацію калорій?

+258
Soufas 2 лип. 2010 р., 02:40:28

Ми тільки вчора купили наші гірські велосипеди, ми проїхали 8 км і сьогодні вранці було нормально, але, можливо, штовхнув себе занадто далеко, роблячи 20 км і в мене жахливе відчуття, що мої ноги відмовляються повернутися на нього завтра лол. Спина, ноги, руки і плечі болять, як божевільний. Так що я справді думаю, що 20 км-це занадто далеко...

+246
Pijusn 11 вер. 2011 р., 06:10:34

Ось мій "хронологічному втрати ваги": коли мені було 23, я важила 103 кг, потім я почав ходити на великі відстані (іноді 10 км в день і 3 рази в тиждень). Я також знизилася продовольчих пайків (1/3 з того, що я їв раніше), ні з колою (немає коли за Реал), без цукру в моєму кави, і т. д. Після цього я втратив 35 або 40 кг (я важила 67 кг через 2 роки, так що мені було 25 років), але зараз мені 28 і 75 кг. Що я бачу, коли я обличчям до скла це, що у мене товсті стегна! Якщо ви бачите тільки моє обличчя або ноги і ти просто бачиш мої стегна окремо можна сказати, що це не одне і те ж тіло! Так що я скінні фет.

Якщо я і мій брат ми їмо те ж саме, я набирати вагу, а не йому! Навіть якщо ми їмо щось не багато жиру!

Мені не вистачає м'язів, це очевидно.

Мені цікаво, який же вид "спорту" я можу зробити, щоб отримати м'язи і втрачати жир стегон?

Я відкритий для будь-яких пропозицій.

Зверніть увагу, що я "хороший" бігуна-любителя (я можу бігати 30-45хв і приблизно 3-4 рази в тиждень). Я гуляю багато (7-8 км в день).

Спасибі.

+232
user2974951 31 груд. 2013 р., 16:26:01

Дилема полягає в тому, що це дуже важко наростити м'язи і зменшити жир одночасно. Більшість людей вибирають для поліпшення свого тіла в циклах, набирає вагу, а потім різати сало, а потім починаю заново, і так далі.

Особисто я виявив, що висока інтенсивність інтервал підготовки є відмінним способом, щоб зменшити жирові відкладення і знайти м'язи одночасно. Це було доведено, щоб бути більш ефективним для спалювання жиру, ніж на тренуваннях помірної інтенсивності (кардіо), хоча він спалює менше калорій. Немає загального консенсусу щодо того, чому це саме так, але це було підтверджено знову і знову. Різниця у втраті жиру між кардіо і ВИИТ настільки драматичний, що він робить вам цікаво, скільки люди витрачають свій час на бігових доріжках в цей самий момент.

У будь-якому випадку, якщо б я був тобою, я б спробувати продовжувати їсти як раніше (якщо ваше харчування добре збалансовано), і почати робити деякі ВИИТ між тренування сесій.

+210
RyanDagg 21 черв. 2019 р., 23:22:08

Мій досвід: покласти ваші окуляри в воду, слину на свою мову і відразу ж надіти.

Редагувати: я б ніколи не використовувати будь-анти-туман хімічних речовин зараз. Чому? Коли захист частково і окуляри починають повільно туманоутворення, ви будете змушені думати про лизании хімічних речовин у разі, якщо ви хочете використовувати моя порада. Тому не використовуйте ніяких хімічних речовин, тільки облизуються він. Я хотіла б що-небудь хімікатами безкоштовно на моїх очах :)

+209
Shrikster 31 бер. 2011 р., 22:23:01

Я вибрав би 3 дні на тиждень, так як він більш стійкий. Ви отримуєте 2 комплекти на 1 день відпочинку, а 1 комплект з 2 днів відпочинку. Так що ви можете прагнути бігати кожен другий день, і якщо щось трапиться запобігаючи його, можна легко просто працювати на наступний день, і стали вашим 2 дні відпочинку. Якщо у вас 2 днів на 6 день в тиждень програму, ви раптом збили собі до 5 працює на цьому тижні, і що насправді може зробити бентежить досить швидко. Будучи не в змозі дотримуватися програми, як вона викладена, часто означає повністю припиняти тренування.

Що стосується вихідних, якщо ти говориш всього 20-30 хвилин бігу, Якщо ви тільки починаєте працювати, вам може знадобитися взяти дні відпочинку тільки за це, але як тільки ви в неї, це нічого не значить. Це важче помітити з керуванням, ніж на велосипеді, але це дійсно тільки часу ти витратиш, щоб дістатися з точки А в точку Б Ви не прикладаючи ніяких нових стресів на ваш організм, запускаючи півгодини в день (якщо ваша техніка бігу погано і викликають ураження суглобів, в цьому випадку вам потрібно міняти техніку, а інші дні буду робити нічого). Від 6 днів/тиждень і 3 дні/тиждень, я б не сказала, що особливо краще, ніж інші, але якщо ви можете підтримувати протягом 6 місяців поспіль, а інший починає розколюватися через 3 місяці, очевидно, той, який ви могли підтримувати краще, тому що ви продовжувати працювати в програмі.

+181
Aissatou 19 січ. 2011 р., 00:47:32

В цьому році я повернулася до гірських лиж і знайшли собі відносно придатний для достатньо інтенсивного катання сесії (до 10 запусків на годину на 3-4 години двічі на день протягом 5 днів), за винятком двох речей, де моє тіло не вдалося.

Другий: а я можу зробити швидкі інтенсивні повороти без проблем я виявив, що мої ноги не вистачає сили і витривалості - я не можу тримати стійкий низ тіла положенні довше, ніж на кілька секунд, а коли я роблю хокей зупинки високій швидкості мої стегна боляче.

Я вже зробив більше ста маси тіла Присідання в день два рази в тиждень, і мені потрібно з'ясувати, як збільшити навантаження на ноги, але бажано без додаткового обладнання, так як я живу в дуже маленькій квартирі і не можете собі дозволити витратити додатковий час, щоб піти в тренажерний зал.

Досі я виявив, що присідати пістолет хороший, щоб збільшити навантаження, але у мене проблема з лівим коліном, і я, ймовірно, не зможе в рівній мірі поїздом обидві ноги. Ще одна стіна сидіти, але знову ж таки, Вікіпедія каже, що це страшне вправу, для кого-то з існуючою проблемою коліна. Якісь поради?

+155
Linda Richardson 18 лют. 2016 р., 21:44:31

Нещодавно я дізналася, що для запобігання "роздутого" шлунка, вам слід укласти договір поперечна м'яз живота при фізичних навантаженнях. Оскільки я ніколи не працював ТВА конкретно, я не міг контракт він і знав, що мені потрібно для поліпшення зв'язку між мозком і м'язами. Я чув всі поради-думати про прогулянках в крижаний басейн, спробуйте і намалюйте свій пупок до хребта, і т. д. Однак, я не можу з'ясувати, якщо я дійсно роблю правильно скорочення. Я ніколи не працював з ТВА, тому я поняття не маю, коли він працював.

Є вірний спосіб, щоб відчувати , що перейми і знати, що це поперечна м'яз живота, а не тільки незначне скорочення прямих м'язів живота?

+153
Herofire 25 серп. 2016 р., 07:23:17

Я помітив, помітну різницю, коли я бігу на біговій доріжці проти, коли я біжу по дорозі. Коли я тренувався для мого першого напівмарафон, часто було надто холодно, щоб бігти на вулицю. Так що я в кінцевому підсумку робить більшість моїх тренувань в тренажерному залі, на біговій доріжці. Сказавши це, я виявив, що будь-яку відстань понад 6 км на біговій доріжці і мені нудно з мого розуму.

На дорозі його переваги. Я зрозумів, що я можу йти швидше або повільніше набагато легше. Це набагато складніше робити це на біговій доріжці, тому що ви повинні тримати возитися з контролем швидкості. Час, здається, проходить багато швидко на дорозі. Головним чином тому, що там стільки всього відбувається навколо, щоб тримати мене відволікли. Є й інші бігуни, бігунів, ходаків, атмосферу, свіже повітря і т. д.

Незалежно від того, де ви тренуєтеся, гонка буде відбуватися на відкритому повітрі. Тому я настійно рекомендую покласти в пару задовгі працює в середовищі, аналогічної гонці ви тренуєтеся для.

Удачі!

+102
Tim Barrow 1 бер. 2016 р., 21:32:02

Я початківець ліфтер (жінка) робить стартову силу. У мене проблема з моєї тязі формі, що я думаю, може бути частково пов'язане з індивідуальними морфометрії.

Отже, відбувається ось що: я налаштував як описано в СС Rippetoe з барі в середній частині стопи. Я беру свою хватку. Я зігнути коліна до моєї гомілки дотик. Тому що у мене є (дуже) непропорційно довгі стегнові кістки порівняно з довжиною тулуба і кісток гомілки, це ставить мої стегна досить низько, спина приблизно під кутом 45 градусів до підлоги, а коліна виступає далеко над поперечиною. Це дуже незручне розташування. Коли я починаю тягнути, неминуче моє коліно під кутом "хоче", щоб відкрити перший в точку, що моя спина знаходиться горизонтально перед баром насправді відривається від Землі (як на рис. 4-35 в СС з Rippetoe). З такої форми, я тяги 1.28 х мого тіла. Якщо я змушую себе, щоб зберегти той же кут нахилу спинки за рахунок тяги, я міг би станова тяга більше подобається 1Х мого тіла, якщо що. Навіть якщо я підступ тільки 65 фунтів, все-таки відчуває себе дуже ніяково, що мої коліна в бік бару, як я почну тягнути.

Я помітив, що Rippetoe, допускає значні відмінності в тязі кут нахилу спинки за рахунок індивідуального морфометрія – наприклад, на рис. 4-31, саму ліву фігурку спині розташована майже горизонтально. Однак, як я вже сказав, Коли я встановив за його інструкції, спині кут насправді більше схожі на 45 градусів.

Отже, мої запитання: яка форма, особливо кут нахилу спинки, правильно для кого-то з моєю морфометрії (довгі стегнові кістки)? Додаткова складність полягає в тому, що мій присед приголомшливо слабкі, так це проблема слабкого квади? І що я повинен робити?

Редагувати: дійсно, мої стегна піднімаються до майже горизонтального до бару залишає майданчик.

+65
Callum Marquis 28 черв. 2010 р., 22:33:40

Різні інструктори будуть говорити різні речі, коли справа доходить до підйому. Важкі суб'єктивно. Що для мене важкий, не може бути важким для вас. Це спрацювало для автора, але може не працювати для інших. Ось чому деякі люди приймають років знаючи відповідь їх власного тіла і різних вправ, перш ніж приклеїти до будь. Сказавши, що, може бути, він стурбований тим, про травми. Якщо немає, то я не розумію, чому це має бути проблемою, якщо хтось зможе зробити більше.

+56
Poelie 29 лют. 2016 р., 10:13:10

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil