Безперервної щоденного тренування і різке падіння витривалості, це вказує на дефіцит калорій?

Добрий день люди,

У мене постійно працює (30-45 хвилин) щодня протягом останніх 3 тижнів і помітили раптове падіння витривалості за останні 3 дні, я не значно змінив свій раціон.

Я перевірив моє кров'яний тиск вчора ввечері і зауважив, що це на 10 пунктів нижче, ніж зазвичай по обох шкалах.

Компанія Fitbit серцевого ритму свідчення свідчать про те, що я не потрапивши в зону кардіо, як багато за останні 3 дні і вчора був найгіршим.

 • Відчуваю себе втомленою, ніж зазвичай, коли працює.

 • Після вчора відпрацьовував запаморочення (частота серцевих скорочень показує, що я не потрапив в зону кардіо взагалі)

ці ознаки дефіциту калорій або я за виробляти? або щось ще?

enter image description here

(Я не вважаю калорії)

+228
Tom Major 4 квіт. 2013 р., 14:49:22
39 відповідей

Мені: Я 191см 71кг. Я досить визначеними, крім мого шлунка.

Моє навчання: В даний час я роблю важкі безкоштовних сесій ваги 4 рази на тиждень: груди, спина/руки, ноги, плечі/руки.

Моя дієта: Високим вмістом протеїну/середнім вмістом вуглеводів, в основному індичка, риба, рис, картопля і яйця. Ніякі протеїнові коктейлі (алергія).

Я їду у відпустку на 2 тижні і хочу, щоб мій живіт, щоб виглядати краще і в даний час він не виглядає більшим за поганої їжі.

Тому в основному я хочу, щоб впасти як можна більше жиру на животі, наскільки це можливо без втрати існуючої м'язової тканини і готовий працювати для цього.

З інтернету я прочитав інтервальні тренування на біговій доріжці-тренер/хрест і виключати всі вуглеводи.

У кого-небудь є ідеї, як домогтися цього і швидко? Я повинен відпочити від усього тренувального ваги або просто додати інтервального тренування або що?

+979
Beyza 03 февр. '09 в 4:24

"Непотрібність" може бути занадто сильна фраза. Дослідження показують, що ви насправді пов'язують людей, робити вправи ізоляції бачила набирає силу і розмір м'язів. (жирним додані мною для наочності).

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5744434/

У той час як обидві групи значно зросла кардиореспираторный фітнес і максимальна сила, немає ... відмінності були знайдені для складу тіла.

Хоча він зазначає:

поліпшення в МДЖ (суглоби) групи були вище, ніж на SJ (Один суглоб) в... Інакше VO2max, жим лежачи на 1 ПМ ..., коліна розширення 1 м. п. ... і присед 1 ПМ. У висновок, коли загальний обсяг роботи був прирівняний, Програм РТ за участю вправи МДЖ представляється більш ефективним для підвищення м'язової сили та максимального споживання кисню, ніж програми з участю вправи СЖ...

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23537028

Відбулося істотне (Р < 0,05) збільшення МТ (м'язова товщина) ... і ПТ (максимальний крутний момент) ... в обидві групи, але міжгрупові відмінності

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26244600

Обидві групи істотно зросли 1ПМ на згин ліктя ..., розширення ..., ТСК (зігнутою рукою, окружність)..., і AMC (окружність м'язів руки).... Порівняння між групами не виявлено істотних відмінностей в будь-яку змінну.

Винос полягає в тому, що ви можете побудувати м'язи робить тільки один-спільний, ізолюючих вправ. Однак, існує дуже мало в мульти-об'єднати вправи. Це означає, що краще, що ви можете зробити, щоб побудувати свій присідати присідати більше. Немає основною перевагою для додавання жими ногами і завитками ніг.

Деякі односторонні вправи як випад також використані для того, щоб виправити дисбаланс м'язів , при якій одна сторона тіла сильніше, ніж інші (різного роду дисбаланс, який питання задавав про).

+976
ultranaut 2 січ. 2013 р., 05:49:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як правило, тренування м'язової маси передбачає досить високі повторень в сеті і високого обсягу (обсяг роботи), під час навчання спеціально для міцності передбачає більш важкі ваги і менша кількість повторень в сеті. Є багато збігів, хоча, навіть в крайнощах світі фітнесу: в теорії, культуристи, наприклад, не хвилює сила, але збільшується вага піднімається-це безцінний спосіб "виклик" м'язи, щоб рости, як він стає сильнішим.

Майте на увазі, що розмір м'язів не безпосередньо пов'язана з силою. Людина з худими руками можуть натискати набагато більше, ніж людина з розвиненими руками...або подумайте про це так: бодібілдер може витратити 3 роки, щоб отримати дюйма м'язи на руках і 50 фунтів міцність на стиск, але людина, тренування на силу, а також може витратити 1 рік, щоб отримати ті ж 50 фунтів, але тільки частина м'яза.

У вашому випадку, тренування для маси та сили/потужності можуть бути досягнуті через порівняно важкої суміші (мульти-спільних/Multi-напрямки) руху виконується часто, може 2 або 3 рази в тиждень в рух. Ваші цілі є типовими, і руху та схема тренування я випишу досить універсальний, тому що вони настільки ефективні.

 • Присідання, станова тяга, поштовх пресів/пуш ривків, гантелі жими, віджимання на брусах, підтягування і т. д. будуть одні з найцінніших рухів вивчити
 • Як правило, уникають рухів "наповнювача", як гантеллю розгинання на трицепс або груди летить; призведе до ще більшого хворобливі відчуття (уповільнення часу відновлення) і ці бідні сила будівельників

Хороша тренування може тривати 45 хвилин до 1 години і складаються з:

 • Усього тіла розминка
 • Штангу покачати прес, 4 сету: 8, 3, 2, 2 повторень
 • Віджимання, 3 підходи до відмови
 • Штангу назад в присяд, 4 комплектів: 10, 10, 3, 3 Повторень
 • Задні ноги підвищеної присед/спліт-присед, 2 комплекти кожної ділянки: 12, 5 повторень

Тут є кілька складних рухів штангою (поштовх, прес/спина присідання), потім слідують руху, які націлені на індивідуальну м'язи безпосередньо для гіпертрофії. А кількість повторень зменшується, вантаж слід збільшити. Набір з 2 повторень повинно бути складним.

Якщо ви хочете, щоб вдарити чи штовхнути сильніше, використовувати боксерську грушу на додаток до навчання ваги.

Їсте багато вуглеводів, солей, білків і жирів, щоб набрати вагу. У мене немає великого досвіду у відділі харчування, але набрати вагу так само просто, як калорій в/калорій з. Добре висипайтеся, прагнете до ~1 літр води в день.

Нехай тренування будуть простими, часті (від 5 до 7 днів/тиждень; виконання даних рухів 2 до 3 рази в тиждень, як я говорив раніше), вільної від пуху, орієнтованих на корисні руху суміші, що зберегти кістяк сильний. Якщо ви досить щасливі, щоб мати шини, щоб перевернути або мотузки, щоб піднятися, включити чого-небудь. І я міг би написати кілька абзаців, але не selectorized машини, а вони часто змушують користувачів переходити в неприродних шляхів і не допустити м'язових груп працюють разом належним чином.

Використовуйте хорошу техніку, важка вага і відірвати його.

+946
Sama Kuku 9 черв. 2016 р., 09:28:28

Чому люди, зокрема боксери, кидати удари в повітря під час роботи? Є причина і є назва для цього?

+904
Mueretee 28 жовт. 2018 р., 23:51:24

Якщо ви хочете вправи кожен день, зосередитися на тренуваннях різних груп м'язів. Зосередьтеся на вашій планки, присідання і випади в один день і верхню частину роботи тіла (віджимання, підборіддя злети, провали) на інший день. Вашим м'язам необхідно не менше 48 годин, щоб відновитися і зростати в залежності від обсягу виконуваних Люк.

Схеми чудово підходять для втрати жиру. Звести до мінімуму перерви і тримайте себе рухатися. Більше роботи ви можете впихнути в короткий проміжок часу (наприклад. 20-30 хв), тим краще ваш загальний результат буде в плані приросту м'язової маси і втрати жиру.

Я сподіваюся, що допомагає,

Майк

+904
John AZ1 6 січ. 2017 р., 01:54:50

Я вчу жонглювання для фітнесу і завжди коробить, коли люди запитують про жонглювання з вагою кульок. Хлоп! Жонглювання-це кардіотренування і тренування на витривалість, як біг або ходьба, і медичним експертам рекомендується використовувати ваги щиколотки або зап'ястя для цієї діяльності. Це ставить непотрібного стресу на суглоби. Жонглювання з вагою кульок буде як робити безперервно біцепса Кучері, просто качали Ваг вгору і вниз дуже швидко. Це може призвести до травми.

Крім того, ви, ймовірно, зверніть увагу, ваші руки втомлюються тільки від жонглювання кульками нормальну вагу. Тримати його в безпеці і запасу міцності та опору працювати повільніше, більш контрольовані рухи, а не інтегруючи їх в кардіо вправи.

Я писав в блозі про це:

http://jugglefit.wordpress.com/2010/02/04/juggling-with-weighted-balls-bad-idea/

+896
Mintri 25 лип. 2014 р., 17:49:53

В цілому це хороший варіант, ви орієнтуєтеся кожній частині тіла, але переконайтеся, що ви не перестарайтеся. Ви тренування повністю залежить від вашого рівня витривалості. Спробуйте консультації з лікарем, якщо у вас виникли продовжити хвороба. Просто пам'ятайте, не більше ніж зробити це, поступово. Відпочинь тримати ваше серце битися нижче 100 і знову вдарив.

+889
PoopyPants 3 лют. 2018 р., 20:53:27

В серцево-судинної тренування я не чув спостережуваного ефекту перетренованості, що стосуються життєвої ємності легень і витривалості. Що, здається, корелюють із більш високою є ризик отримання травми: ті, хто перетренуватися кардіо збільшувати їх ризик стати потерпілої (і то вони не отримають для навчання на всіх).

Здається, кореляція безпосередньо пов'язана з рівнем впливу/інтенсивності. Іншими словами, це набагато легше перетренуватися робити спринт і інтервали, ніж ходити на великі відстані. Поки науково не підтримали, я впевнений, що цікаво, саме тому деякі люди добре йдуть на мега-події, як марафон кожну тиждень або біг на милю кожен день, я не так впевнений, що це буде позитивний результат, якщо хтось впливає, бігає 10 100м спринт кожен день.

+844
Metal3d 13 лип. 2016 р., 11:26:52

Якщо ви хочете зміцнити ваші руки, то я можу допомогти. Я не збираюся рекомендувати кучері і розширеннями, але вправи, які тренують дрібні м'язи, які важкі рухами суміш не буде тренуватися. Я думаю, ваша основна проблема з передпліччями, так ось два з моїх улюблених

Долонями вгору завиток зап'ястя

Долонями вниз зап'ясті завиток

Ці дві вправи-єдині, які я особисто використовую, щоб тренуватися на моїх передпліччях, а вони хороші. Ви також можете просто підібрати штангою, яка має важкі ваги, а просто тримай її як можна довше. Наступного разу додайте трохи ваги і зробити це знову, постійно намагаюся робити це довше і важче. Мій друг клянеться ним.

Суперсет(один за іншим) цих двох вправ, принаймні, 6х12. Передпліччя використовуються багато щодня, тому вони вимагають трохи більше, ніж інші групи м'язів. Я особисто тренувати їх двічі в тиждень.

Я сподіваюся, це відповідає на ваше запитання про те, як зміцнити руки.

Ви також повинні думати про те, яку зовнішню і внутрішню ротацію за плечі. Вправи можна знайти тут

Робити це допоможе запобігти травми плеча.

Просто маленький бонус, на всякий випадок.

+820
Nrithik adhyan reddy Alimineti 9 бер. 2012 р., 20:08:00

1.Щоб жити довго і з високим рівнем життя (включаючи когнітивні переваги, вміння ефективно використовувати своє тіло довгостроковій перспективі, уникаючи медичних проблем і т. д.)

Додатковий час для силових тренувань, безумовно, варто для всіх ваших цілей, але ЕСП. для #1. Оскільки ми старіємо, ми втрачаємо м'язи, якщо ми будемо працювати на нього. Погляньте на кількість зусиль, яке потрібно для літньої людини вставати зі стільця, підніматися по сходах або підніматися і опускатися з підлоги порівняно з вашими легкість руху. Різниця в міцності м'язи, нервово-м'язового контролю, рівноваги і гнучкості. Сила м'язів забезпечує кращу функцію і захисту суглобів.

Як @Бэрин передбачає рух суміші може допомогти ефективність і функціональні переваги вашої силового тренування. Ви можете поєднувати вправи з HIIT, роблячи тіла кругова тренування.

Крім того, не варто забувати про гнучкості та балансу аспект вашої загальної програми навчання. Джозеф Вайсберг П. Т., к. т. н. має швидка 3-хвилинна щоденна процедура, яка усуває загальну гнучкість. Ви б все-таки потрібні конкретні ділянки для конкретних проблем, але це хороша рутина з'єднання відрізків (тобто поза дитини, кобри і т. д.). І підтримання хорошого балансу дуже важливо для тривалої, якісної життя.

+792
Loka2017 1 черв. 2013 р., 19:38:40

Я просто почав пост сьогодні, щоб отримати собі в кето швидше, тільки є 800-1000 калорій з жиру здебільшого (80%+) протягом наступних 2-3 днів. Моє питання я повинен перестати працювати? Найпростіший відповідь в голову не тому, що я працював на мало їжі, а в минулому (не за призначенням) і було просто чудово. Поки я дійсно не буду будувати м'язи і, ймовірно, не стільки ліфт, просто бачачи, що рекомендація від інших у цьому випадку. Це мій перший раз намагається Кето і мій піднімаючись з пауерліфтингу, сьогодні буде день станова тяга, завтра-аксесуар/світловий день кардіо, потім день відпочинку.

+772
Maureski 5 лют. 2012 р., 23:48:12

Чому це не вийде

Бойові мистецтва високо майстерність-орієнтоване і вимагає значних зворотного зв'язку з інструктором, а також великою кількістю спарингів (або з боєм, такі як бокс і Муай-Тай, або з боротьби, такі як дзюдо, бразильське джиу-джитсу або боротьби). "Навчання" бойове мистецтво без цих двох ключових компонентів майже завжди марних зусиль.

Існують сценарії, де люди вже досвідчені в один бойовий спорт здатні успішно освоїти техніки від іншого, подібного мистецтва. Зазвичай використовуваний приклад-боєць змішаних єдиноборств Евана Таннера, який навчив себе бразильське джиу-джитсу матеріали з стрічок, зроблених хоріон Грейсі. Таннером вдалося багато в чому тому, що у нього був досвід в боротьбі і він був в змозі практикувати руху опору з партнерами.

Намагаюся освоїти техніки на дому, без інструктора, без спаринг-партнерів, і з навчального матеріалу невідомої якості, це важкий шлях навіть для людей з невеликою кількістю тренувань під їх поясами. Малоймовірно, що ви будете дуже продуктивним починаючи нетренованої людини.

Що робити замість цього

Було б краще витратити свій час стати сильним, швидким і потрібним. Ліфтинг, підвищення мобільності, бігу і занять метаболічного кондиціонування, як пагорб спринт або штовхаючи машину все дуже ефективних способів поліпшити свою тілесність, в той час як ви піднімаєте готівкові гроші треба вступати в боксерський зал.

Ви також можете подивитися на деякі роботи-вивчення програми в місцевих навчальних центрах. Деякі тренажерні зали дозволять вам тренуватися за зниженими цінами або навіть безкоштовно, якщо ви витратите кілька годин прибирати простір для практики після уроків.

+737
RAVINDRA NAVADA 24 трав. 2013 р., 07:24:39

Мені 21 років ОЛС і я помітив, що моя ліва зад телиця нижче, ніж мій правильний. Я пробував за останні 7 тижнів, щоб зосередитися на "підйомні", але я не можу здатися, щоб побачити які-небудь відмінності. Що я повинен робити?

+729
ravhirzldi 9 бер. 2016 р., 02:33:35

Я вважаю, що компресійні шорти знижують натирання при їзді на велосипедах. Спандекс в типових, як правило, гніт від вологи, щоб тримати речі досить сухою, щоб мінімізувати натирання. Я був настільки огрядними, що просто звичайна ходьба буде обдирати волосків з моєї внутрішньої поверхні стегон.

+721
Jonathan Barbara 22 бер. 2017 р., 09:53:17

(Ця відповідь від анонімного користувача, запропонував змінити на мій пост, що це не так, так ось він іде. В кращому випадку буде те, що анонімний автор повернеться і пости в якості відповіді. До тих пір, ось їх введення.)

Так, є офіційна вихідних вод. Це:

 • 500м поспіль
 • 40 маси тіла (повітря) присідання
 • 30 АВ-Мат Присідань
 • 20 Віджимань
 • 10 Підтягувань

З "км-порівняй тренер Л1"

+710
Connor Wilson 19 лип. 2016 р., 14:54:31

Я знайшов відмінні результати у витривалості, як такої, з ти ходів, але як я бачив там великі успіхи, моя швидкість залишалася відносно сталою.

Що краще зосередитися на тому, щоб включити літаки з TI?

+679
swab 6 трав. 2010 р., 02:46:14

Залежить від відстані на велосипеді. Завжди використовуйте фізику за кожне тренування, щоб розрахувати навантаження, або кількість спалених калорій. У вашому прикладі, ви додаєте 10 кілограм ваги ви велосипед.

Коли ви на велосипеді на плоскій поверхні, велика частина роботи робиться проти тертя між дорогою і шинами велосипеда. Сила тертя-це УР де U-коефіцієнт тертя, а р-це нормальна реакція, яка має свою вагу+ велосипед і додав 10 кг.

Робота Сила Х переміщення, так що будь-який додатковий вага змусить її вважати, коли справа доходить до калорій.

Також, Коли ви йдете в гору, ви робите роботу не тільки від тертя, але тягнути вниз із-за тяжкості, а також.

Тіло може стати до цього звикаєш з часом, але до того часу він буде в кращій формі, ніж те, що ти почав.

+564
Chandan Yadav Kumar 24 серп. 2017 р., 08:16:02

Я чув всі види речей сказати про це. Це більш ефективні для нарощування м'язової маси, якщо ви приймаєте білкові добавки до або після тренування? Деякі кажуть, що краще раніше, інші пізніше сказати. Я навіть чув, що деякі люди приймають його протягом тривалого тренування.

+563
Wook 20 лист. 2017 р., 09:29:38

Ваш раціон повинен значно більше білка. Незважаючи на те, що ти думаєш, він не змусить вас набирати жир. Навпаки. Коли тіло-будівельників/фітнес моделі вирізування жиру в їх організмі вони мають тенденцію до збільшення їх білків і жирів.

 • На сніданок ви повинні з'їсти яйця разом з яєчними білками. Це допоможе засвоєнню і травленню, даючи вам жирних кислот вам потрібно. Спробувати 1 варене яйце і 3 яєчних білка. Ви також повинні з'їсти невелику порцію фруктів або соку, а також.

 • Додати якесь м'ясо на свій бутерброд. Ще більше білка має важливе значення для втрати жиру, і тебе тут нема.

 • Я хотів уникнути рисом і чапаті, як ви вже з'їли два скибочки пшеничного хліба за годину до і вживати достатню кількість клітковини. Знову додати м'ясо з овочами. Що стосується рису, якщо ви не Індійський, і ваша мета полягає у втраті жиру, то ваша толерантність до вуглеводів може бути дуже погано. Намагайтеся уникати рису на деякий час.

 • Якщо ви вживаєте сік після тренування це добре, поки ви чекаєте близько 30 хвилин, але розглянемо протеїни і жіросжігателі. Це час, коли ваше тіло дійсно потребує. Особисто я б просто з'їсти трохи фруктів на відміну від соку.

 • Уникайте солодких булочок і чаю, якщо це вершки і цукор. Це штраф один раз в тиждень або близько того, але не кожен день, якщо ви намагаєтеся вирізати жир. Чай буде корисним в цей час, припускаючи, що це не вершки або цукор.

 • Ви не повинні їсти вуглеводи дуже пізно вночі. Якщо у вас є що-небудь з'їсти, розглянути їдять дуже маленькі порції мигдаль, пекан і кілька ягід просто, щоб запобігти голоду. Ви буде споживати необхідні жири і зменшити споживання калорій таким чином.

 • Трохи молока нормально перед сном і допоможе вам спати.

+553
picospuch 11 груд. 2018 р., 23:18:20

Це загальна проблема для більшості хлопців, а також активних користувачів соціальних медіа на мобільний. У мене така проблема місяць тому я пробував деякі хороші пози йоги вважають Ramdev Баба( Індія). Вона мені дуже допомогла. Ви можете шукати для своєї посиланням в Google.

+531
Divyansh Pandey 1 лист. 2019 р., 11:33:31

Цикл Ходи


enter image description here

Хода, по суті, є перехідною між повторними втрата рівноваги та відновлення.

Під час руху відбувається перехід між потенційної і кінетичної енергії, яка дозволить мінімізувати витрати енергії при ходьбі. Ефективне переміщення передбачає збереження і передачу найбільшу кількість енергії (сили), щоб допомогти просунути вас вперед під час свого наступного кроку.

Зсунувши ноги, так, сили реакції поверхні зводиться до мінімуму, але ви рухаєтеся (і програмувати себе на майбутнє), щоб перемістити неефективно (перетягуючи ноги).

Крім тертя, чисті витрати енергії при ходьбі пропорційно медіальний, латеральний і вертикальний зміщення центру ваги тіла. Чим більше переміщень, тим більше витрати енергії.

Інші міркування включають ширина бази, кут сходження назовні, позиція фази, періоду подвійний Лімб підтримки, поряд зі збільшенням бази підтримки будуть бачити збільшення медіального/латерального зміщення – всі ці збільшення факторів сприятиме підвищенню М/Л зміщення гвинтик, який вимагатиме, щоб ви витрачати більше енергії.


3 види сил

Контакт із землею призводить до одного з 3 сили, діючі на тіло під час фази опори.

Вертикальні Сили будуть рівні і протилежні, і включені реакції на навантаження і руху, на середній позиції ці вертикальні сили менше, ніж вага тіла (Вт).

Anterior і posterior сил призначені для запобігання ноги від сповзання, при первинному зверненні АП сила спрямована Post, це буде пік близько 20% БВ і має відношення до органів гвинтик. Як ваша нога першої стосується землі, при введенні гойдалки, сили будуть направлені вперед, щоб допомогти організму прискорити вперед.

Медіальної Бічної Сили як правило, менше, ніж інших компонентів і залежить від основи опори (медіальну / латеральну сили менше, якщо ви йдете з маленьким базу підтримки, тому що ви будете отримувати більш вертикальна опора).


Оновлення

Просто щоб прояснити. В якій частині ноги (оптимально) завдає першого удару, залежить від швидкості вище ~120 кроків/хв можна збільшити довжина кроку. Це означає перехід з ходьби на біг/бег і відбувається на ~190 см/сек.

Так ви хочете почати бігати, коли ви починаєте відчувати, як ви повинні. Занадто рано, біг схожий на біг на місці (витрачених зусиль і енергії). Не вдаючись у плантарные тиску і спільних спільні кінематика -- вже кілька днів? ;) - Я залишу його там і можна уточнити, якщо це необхідно.

Мій інший відповідь може бути корисним для вас.


Джерела:

 1. https://web.stanford.edu/class/engr110/2009/Rose-08a.pdf
 2. http://europepmc.org/abstract/med/962568
 3. http://www.citeulike.org/group/532/article/379138
+490
user22284 5 квіт. 2017 р., 23:21:55

Звичайно, можна, але це займе час.

Одна з головних речей, які я помітив, це моя домінантна рука сильніше, ніж мій неосновної. В цьому випадку я лівша...злидень, я знаю...

У будь-якому випадку, що я знайшов працює для мене, щоб почати все мої поодинокі руху рук з більш слабкою рукою, і закінчити з ним. В основному змушуючи свою слабшу руку для реп більше 1-2 повторень, чим сильніше моя рука. Продовжуйте робити це з усіма АРМ-ізольовані або плече-ізольовані руху. В залежності від вашого частота, приблизно через місяць ви зможете побачити помітне поліпшення в силу своєї слабкої м'язової області.

+454
starcasmus 5 черв. 2016 р., 00:47:59

Немає, очевидно, проблема з самозахопленнями на наступний день після тяги. Присідання і тяги під час же тренувань досить поширений і добре.

+453
stillfire 31 трав. 2010 р., 16:06:24

Розминка-це важливо з міркувань безпеки, але я не прошу про це. Я хотів би знати, скільки накручувати себе і закачується з адреналіном впливає на продуктивність спортсмена в силу діяльності.

Тому Бойл приклад приходить на розум. У його випадку, це штангіст підняв підлогу 3,000 фунтів автомобіль на землю, так як, щоб зберегти в пастці велосипедиста. Він пошкодив його тіло в результаті трагічно. У статті не вдаватися в подробиці про те, як це було можливо, і скільки було пов'язано з адреналіном.

Я хотів би попросити більш детально на цю тему. Наскільки велику роль адреналіну грати у виставі? Є тести для вимірювання продуктивності без розминки порівнянні з розминки?

+438
dialexs 23 трав. 2017 р., 17:24:47

Біль

Якщо у вас є можливих травм, ви повинні абсолютно проконсультуйтеся з лікарем, а не інтернет. Ви, цілком імовірно, потрібна скан якийсь.

Якщо б мені довелося гадати, я б сказав, що ти потягнув м'яз, або, можливо, порвані сухожилля/зв'язки, залежно від інтенсивності болю. 60 мостів звучить як можлива причина тут. Так, і про ці мости...

День ніг

Що я можу сказати вам точно, що ваші вправи ноги досить погано продуманий. Мости працюють добре для сідниць в якості вправи ізоляції, але це не робить практично нічого для ваших ніг. І піднімає ноги-вправи для живота. Цей взагалі нічого не робить для ваших ніг.

Для ніг, ви повинні дивитися на різні методи навприсядки. Є багато, щоб бути зроблено тільки з тіла. Ось список з 40 різних варіаціях. Вам зовсім не потрібно робити це кожен раз, але вибрати 3-4 з них кожен раз, коли у вас день ніг.

Якщо вам потрібно більше порад по налаштуванню домашнього план тренування, можна додати ще одне питання.

+427
dvanderleij 12 трав. 2019 р., 18:07:50

Звучить, як ви робите деякому видаленні матеріалів з помірною інтенсивністю. Може бути весело, щоб змінити його з якоюсь спринт 1/2 милі близько 2 хвилин відпочинок між спринтами. Зробити 4 наші так.

+408
Birol Capa 6 бер. 2011 р., 17:53:46

Сказати, що я роблю переривчастий швидко 6-8 годин. Що я повинна була якраз перед швидко? Передбачається, що казеїн займе деякий час, щоб переварити, але це буде зробити пост легше? Якщо так, то як? І скільки повинно бути прийнято з зазначеними вище умовами на увазі?

Пост фактично представляє собою період часу, в який я за складчину. Так танцюють, рухаючись навколо, стрибати вгору і вниз, і все таке. Тому легкі вправи. Технічно мій Apple годинник каже мені, що я спалити понад 600 калорій. Я зазвичай йду з дому в 10 і повернутися в 4 ранку. Найстрашніше відбувається. Я в кінцевому підсумку кайфу, просто, щоб задовольнити мій голод перед сном.

Що казеїновий протеїн зробити для мене, якщо я взяти його перед виходом на вулицю і перед сном?

+389
Kate Williams 26 вер. 2018 р., 07:28:42

Мій лікар велів мені перестати робити всі вправи ноги, і як такий, я знаю, доведеться переглянути мій звичайного тренування. Я розглядаю побудова власного А/B спліт верхньої частини тіла рутини і роблю реабілітації + АБС на дні відпочинку. Ось що я придумав з верхньої частини моєї голови:

А/B Спліт Рутини:

_____________ А ____________|____________ Б ______________
| Надземний прес-5х5 | надземний прес-5х5 |
| Жим лежачи 5х5 | жим 5х5 |
| Bentover штангою 5х5 рядка | рядка Bentover штангою 5х5 |
| Підтягування 3x15 | потягування 3x15 |
| Широкі віджимання 3x30 | перевернуті рядка 3х8 |
----------------------------------------------------------

Реабілітація:

 • Гайструк - 5 хвилин
 • Грушоподібної - 5 хвилин
 • Хіп викрадача - 5 хвилин
 • Сідниці - 10 хвилин
 • Дошки - 5 хвилин
 • Бічні планки - 5 хвилин
 • Кабель хрускіт - 3х20 (200 фунтів)

Один тиждень зразок не може бути: а / реабілітація / Б / реабілітація / а / реабілітація / відпочинок

У мене дві проблеми з цією програмою:

 1. Не вистачає відпочинку. Хоча реабілітація частина це просто розтягнення і може бути зроблено в будь-який час, у частини АБС у мене злегка турбує, що я за стресу моє тіло, коли він повинен відпочивати. Це дійсний інтерес?
 2. Не достатньо проявляти різноманітність. Мене турбує, що мої вправи не можуть бути збалансованими, так як вони можуть бути. Що верхній частині тіла вправи потрібно додати або відняти від програми, щоб зробити його більш збалансованим? (вправи ноги зі столу)
+367
user69281 14 черв. 2012 р., 14:59:43

В кілька різних сайтів і блогів, є багато згадок про військової преси поганих за плече. Вони гірше, ніж будь-яке інше вправу? і якщо це так, що б бути альтернативний спосіб отримати той же результат? enter image description here

+340
Dana Tinawi 2 черв. 2010 р., 08:33:50

Якщо немає болю, перш ніж ви почали працювати, ви, ймовірно, не перестаратися. Півтори милі дійсно не так багато, і ваша здатність кардіо може бути там, але ваш м'який/сполучної тканини може не бути там. Ці речі займає багато часу, щоб відновити і зміцнити.

Також, якщо ви ніколи не запускати раніше, ваша мускулатура є, напевно, псих і неврівноважена. Це також те, що не буде розвивати відразу. Якщо це погано, то може і по-справжньому підняти вашу форму.

Форма, до речі, ще одна річ, ви повинні розслідувати. Якщо ти зцілиш-удар при запуску, ви будете в серйозні неприємності. Думаю про вишкрібання poop собаки з ваших черевик, коли ви біжите, або витягати лікувати ноги до дупи. (Ви не хочете виглядати як ви гарцює як конячка, але просто усвідомлювати м'язи задньої частини стегна.) Теж думаю про витрачати якомога менше часу на землі, як це можливо отримати вашу ногу негайно. Ці підказки повинні допомогти з основи форми. Якщо ви запитаєте мене, що краще бігати на короткі проміжки з хорошій формі, ніж бігати повільно довго інтервалів з поганою формою.

Що сказав, Так, я знаю, це дійсно хреново. Коли ви починаєте працювати, ви обов'язково знайдете свої болі і болі буде сповільнювати вас вниз більше, ніж ваш кардіо-рівня. Ніхто не хоче взяти його повільно, коли вони роблять те, що вони користуються. Але важливо отримати хорошу базу, так що ви можете тримати його протягом тривалого часу!

Отже, спробуємо після тренувань, як диван-для-5к , які допоможуть вам поступово на пандус. Це дасть вашому сполучної тканини шанс на прогрес в здорову норму. Якщо ви дійсно плямкання трохи, щоб отримати більше кардіо у дні, я не бачу ніяких причин не додавати, низькою віддачею діяльності, як їзда на велосипеді, серфінг з веслом, або гребти в суміш, поки вона не посилює вашу біль.

З приводу запалення: ми не можемо грати в доктора, Ось так це не наше місце, щоб зробити медичні рекомендації. Але Господь знає, які питання ви могли б бути там. Ваш приятель прав, легкість і скинути. Почати логічна послідовність навчання, і це, мабуть, піти, але обов'язково відвідати лікаря, в іншому випадку.

+321
ArminMeiwes 18 груд. 2017 р., 23:19:23

Ви повинні сісти на місце і подивитися на себе Джітендра. Гарне емпіричне правило, коли ви сидите на велосипеді, що одна з ваших ніг здатний повністю висять прямі, без вигину і гачка на педалі.

Сподіваюся, що допомагає,

Майк

+301
Mohamad Ziad Alkabakibi 17 січ. 2013 р., 08:15:34

Коротка відповідь: ні. Більше відповіді пов'язана з купою факторів.

По-перше, випивши літр пива, ви п'яні, якщо не выпимши. У вас немає повного управління двигуном, що означає, що ви можете в кінцевому підсумку шкодить собі або іншим, не збираючись. Є хороший шанс, що ви отримаєте вигнали зі спортзалу (якщо ви нею володієте).

По-друге, алкоголь зневоднює вас, і проявляти належним чином, ви повинні бути правильно гідратованих. Зневоднення стає гірше при потовиділенні, що мало гідратації у вас залишилося--є хороший шанс, що ви будете рвати.

По-третє, алкоголь вбиває тебе болю. Це означає, що якщо ви робите щось, щоб поранити себе, ви не будете знати це, поки ви дійсно зробити ще гірше ... або, можливо, після того, як ви знову тверезий.

Нарешті, ваші друзі, схоже, вони просто хочуть посміятися над п'яним парубком у тренажерному залі. Не дуже хороша річ.

Просто не будь дурнем.

+290
VelmaLBall 18 серп. 2010 р., 06:23:25

Ви праві. Біг споживає 110 калорій за милю. Споживаних калорій при їзді на велосипеді залежить від швидкості, з якою ви циклу (з-за опору повітря). Їзда на велосипеді зі швидкістю 15 миль в годину спалить всього 31 калорій за милю.

Спалені Калорії Працює Проти. Велоспорт

+214
larma 28 січ. 2016 р., 14:56:51

Ми читаємо тут , що індіанців племені яномама добре на дієті, що практично не містить солі. Вони живуть в жарких вологих умовах, тому вони, безумовно, будете втрачати рідину у вигляді поту замовлення від 1 л і більше, але їх споживання натрію, виміряної через екскреція з сечею становить близько 0,05 г на добу. Стверджувалося, що цей рівень прийому є оптимальною для нас, так як наш організм еволюціонував в умовах, коли не було солі. Типовий "слабкою солі" західній дієті, на якій потрібно дбати, щоб уникнути надмірного споживання солі, зазвичай дає сіль водозабори, які в 50 разів вище, ніж доісторична дієта.

У племені яномама є артеріального тиску, які нижчі, ніж у здорових людей Заходу, і артеріальний тиск не зростає з віком, як вказано тут. Так, це може бути, що "нормальне" артеріальний тиск 120 мм рт. ст. насправді гіпертоніків кров'яний тиск. Якщо це правда то мені здається, що позбавлення від солі в раціоні харчування, зводячи його до чогось порядку 0,1 г і менше в день, можна не тільки запобігти гіпертонічна хвороба з віком, але вона може бути використана спортсменами в якості способу підвищення продуктивності.

Отже, я було цікаво, якщо тести були виконані, щоб побачити, якщо довгострокові суворе обмеження солі підвищує спортивні результати?

+131
ChiZB 29 лип. 2016 р., 01:08:59

Я в даний час за графіком, вірніше, це те, що я прагнути до:

(Я використовував, щоб зробити інтернет-ліфта, але його взимку, тому я не можу якщо я не вступлю в тренажерному залі, який я міг би зробити.)

3 дня на тиждень:

2-хвилинні динамічні дощок
5-10 діпи
15 присідань + вага 25фунтов 
5 підтягувань
5 підтягувань

3 схеми загальна. На другий ланцюга, я роблю 15 віджимань на місці провалів.

З-за фіналу, я не був дуже багато працювати. Я працював тільки один раз на цьому тижні.

З-за мого розкладу мені було цікаво, який ефект буде якщо я зробила ті ж вправи в інший час за розкладом.

Що буде, якщо я кожен день одного ланцюга?

Я міг би зробити, як чергування змін один контур/два контури і взяти день відпочинку.

Я шукаю загальну інформацію про те, скільки тренування викладати наступні питання:

втрата жиру 
набрати м'язову 
набратися сил 
+128
Deepika R 18 лют. 2018 р., 17:44:11

Насамперед, ви повинні змінити свій раціон. Їдять фаст-фуд весь час-це погано для вас кількома способами, в тому числі і вашій репутації. Перемикач як можна більше необроблених продуктів харчування. Звичайну вівсянку вранці, на відміну від швидких вівсянку або кукурудзяні пластівці набагато краще для вас і не займе більше кількох хвилин, щоб підготуватися. Додати трохи кориці, мускатного горіха і родзинок.

По-друге, пити багато води. Не тільки він буде зменшити тягу, це допоможе в кроці три.

По-третє, немає ліфта, підніматися по сходах. І, якщо ви працюєте в багатоповерховому будинку, не користуйтеся ванній на підлозі ви працюєте.

Нарешті, змінитися складно. Не бийте себе, коли ви оступається. Спробуйте знайти друга чи колеги, які теж намагаються щось змінити, так що ви можете підтримувати один одного.

Удачі.

+88
Lebron29 14 серп. 2019 р., 03:37:38

Намагайтеся уникати відцентровому стисненні, який в основному викликає біль в м'язах, в перші кілька днів вправ, робити концентричні і отримати довідку для ексцентричної частини. Це допоможе багато :-) насолоджуйтесь

+72
Jan Ceuleers 27 лют. 2014 р., 08:29:40

АБС зроблені на кухні.

Результати робити тільки тренування живота буде відрізнятися на людину, в залежності від того, як вони будуються, метаболізм і так далі. Але, не отримавши видимих результатів, як шість пакетів за рахунок тренування Ab буде вкрай складно. Видимість шість пакетів не визначено сам м'язи, але ще від навколишнього жиру.

Видимі зміни, які можуть виникнути зміни в поставі, тому що більш сильні м'язи сердечника. Це може призвести до менш сутулий і стояли більш прямо.

+23
Jeremy Stevenson 2 січ. 2015 р., 06:43:03

Я робив гімнастику більш ніж на один рік, із сила і форма тіла трохи задоволеним собою. Однак, в останні кілька місяців, моє тіло не змінилося, що я, напевно, можу зрозуміти, так як я не брала, як сироватковий протеїн та інше подібне виріб. Мені було цікаво, якщо використовується 90% ізолят сироваткового протеїну після тренування тільки, як я роблю зараз, це хороший вибір чи ні в плані набирають більше м'язової маси.

+22
Chris Gillum 31 бер. 2016 р., 21:50:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil