Що це вправу і з якою метою

Посилаючись на зображення нижче, рука бере участь у вправі згинається до 90 градусів протягом тренування, а якщо роблю кучері молотком, тільки, що рука залишається в цьому положенні протягом виконання цієї вправи. Рукоятка обертається на плече, щоб зрушити гантелі до грудей і потім від нього кілька разів. Немає вертикального руху; рух по горизонталі.

Мені здається, м'язи рухати гантелі до грудей являють собою комбінацію плече і груди, і відійшовши кілька антагоніст м'язи плеча і м'язи спини. З цього, отже, здається, що сума гантелі вага впливає в основному на біцепс, тримаючи його догори, не стільки м'язи, що беруть участь в обертанні гантелі.

Так, що це вправу, його мета і вага (при використанні гантелі) значно впливає на що-небудь ще, крім біцепса?

enter image description here


Оновлення

Ця вправа має сенс, якщо через горизонтальне опір, наприклад, при використанні кабелю, як показано нижче, тому опір на плече, груди або спину, в залежності від сторони, що ви тягнете з. Але з гантеллю, здається зовсім зайвим...

enter image description here

+451
liamvharris 5 бер. 2017 р., 22:51:16
34 відповідей

Основи є:

 • x кількість строгу форму підтягування. Це стандартний Військовий фітнес-тестів і практичне рух, який тренує плечі, зап'ястя (ГРИП), і верхньої частини спини
 • x кількість строгу форму віджимання. Віджимання присутні практично на кожному пристойному фітнес-тестів. Якщо ви можете робити по 50 віджимань (контрольований спуск на поверх локаут), ви можете подивитися на жим лежачи
 • Стіни стійку пуш-ап або X над головою тисне на г ваги.
 • x кількість дипов.
+964
user7216 03 февр. '09 в 4:24

Так скажімо, ви працюєте 30 хвилин до однієї години щодня, під яку категорію це? Це, звичайно, не теплий-вгору, тому що це досить довго. Це вважається довгі дистанції? Або біг на довгі дистанції в десятки кілометрів?

Я просто люблю працювати, але хочу, щоб все було в міру, іноді мені насправді йти два рази в день. Ось як сильно я люблю його. Це як наркотик.

+937
Skain 16 лют. 2013 р., 03:44:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так, ви робите. Крім того, це займе більше ніж 48 годин для цих ушкоджень для ремонту, так що цілком можливо, що ви будете витягувати барі через незагоєні рани. Це не займе багато, щоб зрозуміти, що твоя кров і рідини тіла знаходяться на барі, що ви покласти назад, можливо, з рушником очищення, яка не так вже багатьом, і тепер наступний людина використовує його на 10 хвилин пізніше.

У вас є кілька варіантів:

 • Носити довгі брюки. Особисто я не можу витримати це, але у деяких людей немає проблем. Переконайтеся, що вони еластичні і досить мішкуватою, щоб не вщипнути і змінити форму.
 • Носіть шкарпетки, які піднімаються на коліна. Це може виглядати смішно, але є деякі забавні шкарпетки , що там добре працювати. У мене є набір з логотипом своєї держави на них, творчо.
 • Використовуйте стрічку. Ви можете принести свою роль спортивної стрічки з собою, і поклав дві смуги вниз кожної ноги. Це те, що я роблю тому що я все ще можу носити шорти, і я можу просто викинути касету, коли я закінчу.

Я чув про людей, відрізати пластик від 2-літрову пляшку і поставивши в коліно-високі шкарпетки, які особливо схильні до цієї проблеми.

+871
Robert garner 11 трав. 2013 р., 03:22:01

Та це нормально, це визначається тим, скільки жиру у вас є, м'язової маси і вашої генетики. Ти набрав жиру, так як ви були 21 і зараз "skinnyfat", немає м'язів з деякими зайвого жиру, але ваше тіло все ще в межах здорового і нормального спектру.

Кілька порад, Якщо ви хочете поліпшити естетику: Класична помилка буде панікувати і почати dieting для того, щоб втратити трохи зайвого жиру. Якщо ви зробите це, ви не будете виглядати набагато краще, навіть якщо у вас АБС, тому що ви буде виглядати просто недовага.

Розумніші рішенням буде зайнятися важкою атлетикою або гімнастикою, зосереджуючись на набирає вагу, не піклуючись про додаткові мляві м'язи, ви набрали. Я обіцяю вам, цей маршрут дозволить вам відчути себе набагато краще, як ви будете виглядати сильніше і заповнити футболки краще. Потім після того, як півроку або більше підготовки ви можете вирішити, щоб скоротити жир. Щоб отримати ці АБС назад ;)

+852
Donny Rimando 17 лист. 2015 р., 05:06:41

Кращі тіла, тільки вправи на ноги-присідання, випади і станова. Якщо у вас є гантелі, ви можете спробувати додати їх у всі перераховані вище вправи, в іншому випадку робимо по 30 кожної вправи в день, на мій погляд-це хороший режим.

+841
HuthHuth 12 жовт. 2011 р., 11:08:56

У вас немає плану , тому що ви не маєте мети. Поставити мету, а потім створити план для досягнення цієї мети.

Для мене (мета)
Я хочу піти з 93кг до 70кг по.

План

 • Кожна пробіжка кожен день по 5км при додаванні 5% відстань тижня
 • Споживання калорій у розмірі 1200 (10% жиру, 30% білка, 60% вуглеводів)

Результат
В даний час вага становить 85 кг і 15кг йти.

+828
moxmed 5 січ. 2012 р., 23:25:41

Я зараз худну і в якийсь момент я хотів би, щоб нарощувати м'язовий тонус. На жаль, через університету я не можу ходити в тренажерний зал. Є корисні вправи я можу робити вдома? Я 1,75 м, в даний час важу 86кг і я використав, щоб грати в теніс.

+819
mikewoe 1 груд. 2017 р., 03:15:04

Абсолютно так. Я був неймовірно худий, але повністю змінив моє тренування за порадою особистого тренера. Я звик до важкої роботи на біцепс з нульовими результатами.

Я змінив свої тренування, щоб зосередитися на основних і найбільших м'язів тіла, наприклад, ноги і груди, і мої руки різко збільшився в розмірах і що робити після нуль біцепса кучері або що-небудь, безпосередньо орієнтованої на руках!

Вправи як станова, машина жим ногами, армійський жим і т. д. є ключем до створення великого зброї.

+743
ctrlmaxdel 26 серп. 2016 р., 14:31:37

Ви можете виразно підтримувати і навіть м'язи зміцніють Мудрий у 80 хвилин на тиждень. Після прийняття управлінські ролі у моїй компанії, маючи двох маленьких дітей я стала "інший" тренування для підтримки. Я помітив, що я не набрав багато маси, але не втрачав і напевно набрав чинності і склад (повільно).

Я вдарив кожної великої частини тіла 1 день в тиждень по 20 хвилин. Спина, Ноги, Груди, Руки. Режими були жорстокі, але вистачило тільки 20ish хвилин - ніколи не останні 25 хвилин.

Насправді у мене була одна головна задача в перші 7-8 хвилин кожної сесії. Вбити найбільша м'яз з групи ви працюєте. Це означало, присідання/станова тяга, підтягування (зважений)/t-адвокатське стан рядка/прибирає, проповідник кучері, жим лежачи - перша. Після того як я закінчив 7-8 хвилин я міг кинути і мали гідну тренування.

Тепер перші 7-8 хвилин були оброблені в одному з двох способів. Перший був робити близько 90% ліфтів відразу. Може бути, комплектів 4-5 протягом перших двох хвилин, а потім скорочуватися. Так що, якщо це був день ніг, я міг розминки, потім натисніть 500 хіт-550, а потім кинути в кілька наборів з 10 ПО може бути 350-400. На 7-8 хвилин мої ноги будуть трястися. Інший спосіб-це реп з майже нульовий залишок. Це досить ефективно. Неважливо, наскільки ти сильний 5 комплектів 15 по 250 за 7 хвилин будуть вбивати ваших ніг.

Отже, крок #1 вдарив великі групи м'язів важко. Після цього у вас залишилося 12-13 хвилин. Це дозволить вам достатньо часу, щоб виконати 4-6 інших підйомників з раз 3 комплекти. Ви не могли б думати так, але ви можете їх в суперсет. І ви повинні звикнути до схуднення, робить досконалу форму, і працюємо.

Мої тренування до цього були 50-80 хвилин. Робити тонни ваги і відпочинок між підходами. Після зміни я не помітила негативного впливу на те, як моє тіло виглядало або сила. Перехід хоч і не миттєвий. Використовуючи присідання приклад... в перший раз я зробив 250 х 15 повторень я сміявся після другого сету... просто. Після третього я був, як хм, як це важко... після четвертого я не міг ходити - п'ятого не було. Інші речі не сталося в той день.

Після першого тижня шок я давай рутинну зайняти 30 хвилин, щоб я міг зробити це. Минуло близько 2-3 місяців, перш ніж я міг би зробити це за 20 хвилин і підеш живим. Я ще кілька дотримуйтесь цього розкладу. Він набагато більш високою інтенсивністю і дуже важко психологічно (для мене). Було легко сидіти протягом 5-6 хвилин сидіти навпочіпки важко. Ще дуже важко для мене, щоб перейти до наступного набору в 10-15 секунд, а я до сих пір болять від того, що я вважаю дуже низькою вагою.

Так що Так, це займе близько 80 хвилин на тиждень для повноцінної м'язової тренування. Зараз на кардіо стороні, що це зовсім інша історія. Це залежить від того, наскільки ви активні поза роботи. Якщо вам зовсім не потрібно 20-30 хвилин рази 4 днів в тиждень.

+740
Marcus 16 жовт. 2010 р., 13:57:35

Я показую всі ознаки низького тестостерону, хоча мені лише 23. Який тип фахівцеві мені потрібно побачити, щоб пройти тест на низький рівень тестостерону і отримати лікування у разі необхідності?

+740
Brendan Jennings 5 січ. 2019 р., 01:39:22

Так, ви повинні розтягуватися перед запуском, але не сісти і досягти свого роду розтяжка. Це називається статичний розтяг, і найкраще це робити на повністю прогрітому м'язів, в кінці тренування. Що ви хочете зробити, це динамічний стретчинг, який буде ходити і бігати повільно рекомендацію. Динамічна розтяжка робить рухи, що імітують, що ви будете робити в розминки, поступово збільшуючи інтенсивність.

НОГА ЛІФТИ Гойдалки одну ногу в бік, потім поверніть його назад через ваш організм перед іншою ногою. Повторити 10 разів на кожну сторону. Почувати себе слабким? Тримайтеся за стійкий об'єкт.

СТИКОВОГО НОГАМИ Під час стояння, ходьби вперед з перебільшеною замаху так, щоб п'ятки приходять у ваші сідниці. Коли це легко, спробуйте його під час пробіжки. Зробіть 10 повторень на кожну сторону.

ПРОГУЛЯНКИ ВИПАДИ Крок вперед, використовуючи довгий крок, тримаючи переднє коліно або відразу за пальцями ніг. Опустіть ваше тіло, опускаючи спину коліном до Землі. Підтримувати вертикальне положення тіла і тримати м'язи живота жорсткі.

+712
Starman 10 лют. 2014 р., 00:04:11

Я новий - більш конкретно я близько трьох місяців в стартову силу. Сьогодні вперше я відчув легку паніку на моєму присяд і моя станова тяга. Нічого серйозного - просто думки, які я міг би серйозно поранити себе на вагу я зараз (я працюю з дому, поодинці).

Це нормально? Як би ви запропонували мені кривий - це час для мене, щоб почати тренування з партнером заради безпеки або вона може все ще бути безпечним присідання 100кг без оточуючих?

+701
Kimon 16 квіт. 2012 р., 21:15:51

Я намагаюся схуднути, і я хочу знати кращі способи, щоб підвищити свій кардіо? Я намагаюся, щоб підштовхнути себе, принаймні, запустити або використовувати велосипед протягом 30 або 40 хв, але якщо я на біговій доріжці я можу спринт може бути як 3 рази і утримуйте її протягом 3 хв, а решту часу я в основному ходив (або швидка ходьба). З велосипедом він може зробити трохи краще, але не набагато?

+700
mekadir 22 серп. 2012 р., 13:16:59

Я сидячий протягом тривалого часу і я працюю на здоров'я. Я піднімаю (СЛ 5х5), щоб збільшити м'язову масу в той же час втратити невелику кількість жиру. Але як частина стає здоровішим в цілому, я б хотів підвищити свій серцево-судинної системи. Мій підйоми, достатній для досягнення прийнятного рівня кардіо-або я повинен доповнити конкретними кардіо тренування? (Що, якщо я повинен, мабуть, бути ВИИТ у вигляді спринтів, тому що я ненавиджу витривалість біг.)

Це може бути дурне питання, але медхен, СЛ хлопця, в основному говорить, що SL-це достатньо для кардіо-фітнес. Для мене це здається дещо сумнівним і суперечить загальним знанням, тому я подумав попросити просто подивитися. Не те, що загальні знання у фітнесі-це часто правильно...

Про мене: мій БФ близько 20 і мій ІМТ становить близько 29. Порівняно з 25 і 33, відповідно, 6 місяців тому.

+690
Xex 14 лип. 2010 р., 21:17:42

Що ви маєте на увазі дефіцит вуглеводів? Немає рівень вимог карбюратора, що можна бути більше або менше. Ви можете з'їсти 80% вуглеводів і 0% вуглеводів і буде добре.

Якщо ваше загальне споживання калорій менше, ніж ваше загальне споживання калорій, ви будете спалювати жир, навіть якщо ви лежите в ліжку весь день.

Якщо ви втрачаєте жир або м'яза залежить від кількості м'язів, на рівні фізичних вправ, на ваші гени і ваш дефіцит калорій. Маючи великий м'язової маси, робить це важче, щоб підтримувати його, більше тренування, як правило, для збільшення м'язової маси, хороші гени дає більше м'язової маси, і якщо ваш дефіцит калорій досить велика, Ви втратите велику кількість м'язової маси . Ви можете тільки спалити близько 500-1000 варто ккал жиру в день, решта ваш дефіцит буде збалансований за рахунок руйнування м'язів, а м'язи тільки про 700kcal/кг порівняно з 7000kcal/кг жирової тканини, так що ви втратите що маси швидко!

+611
SofiaBasalay 11 черв. 2015 р., 23:24:11

Фізичним навантаженням (ЕІ) розлади гіперчутливість містити ЕІ-астма, ЕІ-бронхоспазм, ЕІ-риніт, ЕІ-анафілаксія і EI–кропив'янка. Вони можуть виникати в обох recretional спортсменів і elete спортсменів як вже згадувалося в питанні. Причини ЭИ гіперчутливість містити

 1. зневоднення дихальних шляхів (ризик для EI-і EI астма-риніт),

 2. збільшення впливу забруднюючих речовин в атмосферному повітрі (ризик для EI-астма і EI-риніт),

 3. вправи занадто рано після харчування (наприклад, пшениці і креветок чутливість МГЕ викликає анафілаксію) і

 4. кропив'янка з незвичайними зміна температури, такими як підвищена температура у атлетів на витривалість. Останні можуть бути пов'язані з речами, такими як якого, пухирі і анафілаксії.

Це в якійсь мірі обговорювалися на сторінках 959-960 в Вправа-індукованої гіперчутливості синдроми recreationaland низьким спортсмени: консенсус PRACTALL доповідь (те, що лікар загальної практики повинен знати про спорт і алергії).

Чому збільшення поширеності?

 1. Екологічного факторів, таких як забруднення навколишнього середовища може бути фактором зростання.

 2. Еліта atheletism склалася за кілька років, щоб дистрибутивів, які мають лестити хвости: вам тільки меншість винагороду і може підтримувати свою кар'єру і здоров'я.

 3. Технологічного розвитку, таких як висновок МГЕ microship тестування

 4. Краще знання, такі як поліпшена класифікація кропив'янки з різними класифікаторами, такими як триптофан

ЕІ-кропив'янка та супутні анафілаксії

Є багато різних типів кропив'янки, таких як імуноглобулін-залежна кропив'янка (в основному МГЕ), фізична кропив'янка (холодова кропив'янка, сонячна кропив'янка) і комплемент-опосередкованому кропив'янки (наприклад, тепло-кропив'янка, сироваткова хвороба). Інші можливі патогенетичні механізми наведені в таблиці 3.2 книги кропив'янка Беате М. Czarnetzki, 2012.

Є багато медитують з кропив'янкою, таких як гістамін, ймовірно, більшість досі researhed. Гістамін залишає сліди кропив'янки на шкірі із наступним чином: початковий червоний mucula, тоді оточуючі еритема і набряк в минулому (повітроплавання шкіри, наповнений fuild). Це зазвичай асоціюється з пекучим болем і свербінням. Більше в 2.3.1 книги.

"Гістамін не легко перетнути гематоенцефалічний бар'єр" (2.3.1 розділ в книзі). За даними досліджень на тваринах, ін'єкції гістаміну в шлуночок може викликати такі симптоми, як підвищення артеріального тиску, гіпотермія, secrecation пролактину і збільшення adrenocorticotrophin по книзі. Гістамін має високої концентрації, зокрема hypothalasmus. Нейрони мають Н1 і Н2 рецептори і гістамін діє як neurontransmitter.

Серотонін іншого посередника, окрім гістаміну. Є відмінності, такі як vasocontriction, але і подібності, наприклад, що обидва серотоніну і гістаміну може бути збільшена з естрогеном. Як серотонін і гістамін можуть розглядатися в якості медіаторів запалення:

"[серотонін] вважається запальних медіаторів, поряд з гістаміном. Набряк, бронхоспазм, зниження імунітету, і припухлість суглобів проводиться викид серотоніну з тромбоцитів або інших клітин. Як медіаторів серотоніну і гістаміну безпосередньо беруть участь у астма, кропив'янка, шлунково-кишкові пошкодження від алкоголю, пошкодження нервових клітин, набряку і шоку." (Веб-стаття тут).

Ліки, які використовуються для лікування запалення містити анти-гістаміну (мабуть самий популярний в даний час) і анти-serotonins.

Коли організм бере з їжі-індукованого запалення, такі як боби, багаті естрогеном, занадто рано фізичні вправи можуть викликати анафілаксію та кропив'янку сигналізації, щоб зупинити посилення запалення. Тому механізм ЕІ-гіперчутливість-це дисбаланс нейромедіаторів (серотин і гістаміну), що обумовлено тут естроген-продукти, багаті. Для того, щоб уникнути потрясінь, важливо проаналізувати весь раціон за останні 24 години.

ЕІ-астма і EI-риніт

Автор ще не досліджував тему.

Резюме

Збільшення поширеності алергії і Полі-чутливість начебто з-за декількох факторів, таких як забруднення навколишнього середовища, інші environmentaral причин, продуктів харчування та багато іншого спортивне попиту. Існують також причини, яким спортсмени можуть вплинути на правильне зволоження і відсутність відпочинку. Певні симптоми, такі як ЕО-кропив'янка і EI-anaphylasis вимагають більш пильну увагу на дієту, наприклад, точно знаючи, дієта протягом останніх 24 годин, перш ніж шок краще зрозуміти і забезпечити здорове спортивне участі в майбутньому.

Порівняння між спортсменів-любителів і спортсменів у публікації "вправи-індукованої гіперчутливості синдроми в рекреаційних і конкурентоспроможної спортсмена" , який обговорювався в якійсь мірі відповідає вище.

+571
Thau Bossu Florin 4 лип. 2013 р., 03:04:55

Це все генетичне, по більшій частині. Це не має нічого спільного з Чи не ви рідкісний, єдиний у своєму роді елітний професійний спортсмен, який приходить раз у покоління; або якщо ти ледар, який не може підняти 100 кг.

Скільки часу вам потрібно для відпочинку і відновлення варіюється і залежить, засновані на кожну людину, і скільки ви віддаєте перевагу, щоб одужати, знову навантаження. Я знаю як мінімум одного хлопця, який тренується 6-7 днів на тиждень і він чудово працює для нього (та ні, він не використання про-гормонів). Чому? Мабуть, він одужує швидше.

Деяким людям потрібно більше часу для відновлення, але ніщо не заважає стрибати пістолет. Наскільки я можу зрозуміти ви не можете зменшити доходи тільки на стрибки в трохи швидше-просто не постійно тренування.

Загалом, більшість людей одужує достатньо протягом 48-72 годин або менше за більше навантаження, але обсяг вибірки залежить від того, скільки інтенсивність. Бачите, ви можете підняти 7 днів на тиждень і згорнутися в м'якій палітурці за 300 повторень, і я сумніваюся, що ви будете мати меншу віддачу, але якщо ви спробуєте завити потужності 90% від максимуму кожен день Ви могли побачити ніяких переваг. Цікаво, що сон допомагає відновити м'язи. Якщо ви просто більше спати, зберігаючи хорошу дієту ви виразно побачите м'язи ремонт швидше.

Якщо ви проводите весь 24-годинний період спить 80% часу і є інші, ви, ймовірно, достатньо відновитися, щоб повернутися відразу після наступний день свіжий як буйвол.

Три речі, які ви повинні знати/зосередити на:

1.Інтенсивність. Якщо у вас дуже інтенсивні тренування, скоріше за все, ви не візьмете наступний день-так дайте йому кілька днів як мінімум, якщо ви відчуваєте себе прекрасно відпочив рано. Якщо ви зробите низько-інтенсивності тренувань, робити це кілька разів в тиждень, можливо поділ днів ви робите це, якщо ви віддаєте перевагу.

2.Одужання-це генетичне, але допомагає заснути. Якщо ви хочете, щоб тренування більше і стати сильніше, швидше, розглянути добавок для сну, Якщо ви не природно добре сплю. Крім того, пам'ятайте, що хороший сон не менше 9 годин (Рем) - не менше або ти сповільнюєш відновлення.

3.Калорій і білка, допомагає відновленню. Це не означає жерти нон-стоп, але це означає, що ви повинні їсти кожні 4-8 годин, і не повинні дозволити ваш чистий негативний енергетичний баланс нижче -800 для більш ніж 10 годин поспіль. Більшість страв повинні бути невеликими-іш, але запаковані. Поширення ваші калорії і не просто думаю, що ви завжди повинні бути в профіцит/дефіцит -- не думаю, що в крайності, тому що світ не працює таким чином. Послідовне харчування відновлює м'язи і допомагає відновити, тому намагаюся правильно харчуватися постійно, а не більше/менше жерти. Удачі і може ви сильні, як я.

+567
aclark 19 черв. 2012 р., 12:55:13

Проведення правильного двома руками гирі гойдалки всього тіла тренування на відміну вихоплюючи окремі м'язи. Тим не менше, головні м'язи, які йдуть в хитні дзвони є сідничні м'язи, підколінні сухожилля, нижньої частини спини + АБС (основний).

До чого ви повинні прагнути гойдалки, щоб відправити свої стегна назад (аналогічно тязі форма) з дзвінком, і потім доїхати стегнами вперед, щоб отримати дзвін у рух. Це досягається скороченням м'язів, описані вище.

Справа не в тому, щоб перемістити дзвін як можна вище, піднявши руки, але хай дзвін рухатися природно на підставі кількості сили створеної за допомогою стегнами руху вперед.

Є багато відео в інтернеті з описом цього, але я б порекомендував ті, що вчать російські гойдалки стиль на відміну від американських гойдалки стиль, який переоцінити висота дзвони. Тім Ферріс (4год тіла) має дуже простий відео-підручник тут: https://www.youtube.com/watch?v=5zAkYWo_4ts.

Раді допомогти в будь-якому випадку.

+543
Jhuny Poppies RockCity 8 січ. 2013 р., 23:57:56

З того що я читав, теплі вікна гарні для отримання ваше тіло розігрівається і ваші м'язи готові до навантажень. Подумайте про ваших м'язах, як гумки. Коли гумка холодна, вона має важкий час розтягування і схильний до замикання, якщо ви покладете занадто багато тиску на нього. Тепер візьміть цю ж гумку і прогрійте його до пристойної температури, і він буде тягнуться просто відмінно.

+538
Filipi Martins 7 жовт. 2017 р., 21:43:58

EXRX має це, щоб сказати:

Це лише потрібно піднімати і опускати плечі під час тисне. Нижні і середні трапецієвидні буде здійснюватися протягом інших основних вправи.

Краще, я замінити їх очищає. Які просто надерти дупу в цілому, і тоді ви не повинні бути, що хлопець знизує плечима в дзеркало.

+460
Kodetka 7 груд. 2013 р., 07:47:49

Немає.

Кетоз-це позбавлення вуглеводів. Високий кінець протеїнові коктейлі, такі як золото, що не містить багато вуглеводів. Таким чином, пити протеїновий коктейль не буде видаляти вас від кетогенного стану. З іншого боку, дешеві білки (протеїни) і будь-білок, позначений як "масовий будівельник" буде містити вуглеводів, щоб запобігти кетоз.

Ваш коментар про протеїнові коктейлі піку інсуліну неправильно. Інсулін виділяється в процесі цукор. Ваш на золото з водою не має цукру. Таким чином, пити протеїновий коктейль не буде стрибка інсуліну. Інсулін шипи зазвичай виникають тільки тоді, коли ви їсте прості вуглеводи з фруктів, цукерок і т. д...

+456
Shiyuan Gao 19 жовт. 2016 р., 03:30:38

Його важко знайти достатню схеми для ілюстрації цього, але я поясню, як вмію.

Для звичайної людини, вчення не "піднімати зі спиною" - це хороший рада

Тим, хто не звик підніматися, що середня людина може порахувати важкі навантаження (припустимо 20кг коробка), згинаючись у попереку, щоб зняти причини округлення хребта. У поєднанні зі слабкою підколінні сухожилля і м'язи спини, це округлення веде до надмірної навантаженні на хребет і може привести до пошкодження диска.

Замість цього, люди вчать стояти близько до ваги, витягнути його закрити і підйому з положення присідання, використовуючи сильний чотирьохядерний м'язи. Піднімаючись з цього положення допомагає тримати спину прямою і мінімізує тиск на диски хребта.

Але, піднімаючись зі спиною-це не обов'язково небезпечно

Як ви зазначили, є багато вправ, які використовують м'язи нижньої частини спини, такі як розширення і станова тяга. Тим не менш, ви помітите, що всякий раз, коли люди виступають за цими вправами, вони підкреслюють важливість хорошій формі - багато іншого, що в більшості інших випадків. Колись займався або в курсі як випрямити і зміцнити хребет, і коловорот з "основних" м'язів, підвищення внутрішньочеревного тиску, тяги абсолютно безпечні. Таким чином, для тих, хто має 100кг станова тяга, яка тримає гарну форму, прямі ноги піднімати 20кг вікна від підлоги абсолютно безпечно.

Що це означає для вас?

По-перше, завжди тримати сильний/прямий хребет при підйомі все, що не є збалансованим і рівномірним штангою. Одна різниця між важкою атлетикою і чому вчать, як "безпечного робочого місця підйому" - це навантаження, як правило, однорідним і легко ліфт в тренажерному залі, в той час як вікно на робочому місці може бути незбалансованим і важко тримати. Так добре форма хребта є найбільш важливою частиною підйомника.

По-друге, продовжувати міцність нижній частині спини. З хорошій формі немає абсолютно ніякої небезпеки для тренування нижній частині спини як і будь-якої іншої частини тіла.

+406
anubhuti mishra 6 вер. 2011 р., 00:05:19

Що ви по суті описуєте, це типовий заміський сезон Вищій школі хрест. Наш типовий тижня в сезон складався з наступних:

 • Неділя - вихідний або легкий короткостроковій перспективі
 • Понеділок - короткий біг, фартлек/індійські запустити тип установки.
 • Вівторок - довше бігти, в діапазоні 6-9 км, легкому темпі.
 • Середа - швидкодія/робота пагорбі
 • Четвер - довше бігти, не поспішаючи
 • П'ятниця - короткий запуску/вимикання
 • Субота - Гонка

Ми були де завгодно в діапазоні 50-75 миль тижні, і в коледжі, який був збільшений до 75-100 миль тижня в залежності від того, де ми були в сезон.

Одна річ, яка була важлива на протязі багатьох років є базовою. База є королем всіх, якщо у вас є тверде підставу, а потім це досить легко, щоб зберегти на меншу кількість працюючих. Так що Так, якщо у вас є хороша база, я думаю, що це буде досить легко для вас, щоб зберегти ваш поточний рівень на обмежену кількість діючих. Якщо ви хочете поліпшити, необхідно, щоб ваш добовий пробіг. Як тренер я знаю, каже: "Просто біжи. Бігати багато. В основному повільно, іноді швидко". Найбільша річ, яку я бачив з бігунками-вони просто йдуть дуже важко весь час.

+392
adzenith 11 січ. 2010 р., 01:05:16

Я пробував багато різних женьшеню добавки для підвищення енергії і фокусу і головна проблема з усіма ними було побічних ефектів, пов'язаних з походом в туалет (я помилую подробиці тут). Не могли б ви порекомендувати женьшеневого додаток, з яким у вас в цілому хороший досвід для підвищення енергії і фокуса?

+375
Alex McGohan 20 трав. 2010 р., 23:00:42

Бігти в холодній погоді, впевнений, це боляче, так холод, як правило, щоб спалити моє горло; потім я зазвичай періодично кашляє деякі незначні флэм для решти дня.

Є хороший спосіб, щоб допомогти з цим?

Що ще більш важливо, чи є що-небудь про це, що може бути шкідливим у довгостроковій перспективі?

+296
user278057 2 лист. 2017 р., 11:22:05

Я б почала з того, що він може (швидше за все) будуть тільки 2 з 3 змінних одночасно. Якщо це дешево і здорові, вона не може бути природною (протеїн наприклад). Якщо це здоровий і природний, це, швидше за все, не буде найдешевшим і якщо його як дешеві, так і природного, вона не може бути здоровою.

Це, як кажуть, я б сказав, що саме природне здорове буде рослинного білка. Різні види бобових, горіхи, насіння і овочі наприклад. Це може коштувати трохи більше, хоча.

Самий природний і дешевий є, ймовірно, збирається бути тваринного походження білка, такі як яйця, сир і м'ясо. Це може бути не так здоровий, як рослинні білки, якщо ви споживаєте навантажень.

+283
Raphael Oliveira 31 жовт. 2013 р., 20:49:30

Я хочу почати навчання з кільцями в моєму місцевому тренажерному залі, але в бар я б вішаючи їх не так високо і буде означати довжину лямки вище кільця буде дуже коротким. Це невелика кількість слабину зробити кільця ведуть себе по-різному/бути шкідливо для мого навчання?

Дякую

+225
Jason Ji 18 лист. 2018 р., 07:08:48

Я почав робити ВИИТ з гантелями і з тим, що зробили багато читаю і досліджую. Одна річ, я читав, звичайно, з ВИИТ вам потрібно збільшити інтенсивність. При піднятті тягарів я повинен відправитися в анаеробну зону, яка становить 80%-90% вашого максимального серцевого ритму, і я повинен спробувати тримати пульс в цій зоні на час тренування. Я знаю, що 15-20 хвилин-це максимальна кількість часу, я можу залишитися в зоні.

І якщо я не відпочивати, я чекаю мого серця, щоб досягти нижньої зони, перш ніж повернутися в?

Я не особливо багато інформації з цього і потрібен якийсь путівник по інтенсивності для оцінки.

enter image description here

+217
Christopher Goodwin 16 бер. 2014 р., 22:46:23

Як додаток до того, що вже було сказано, Ось кілька вправ, які допоможуть вам:

Автор-ортопед, який також захоплюється тріатлоном і мінімалістський/ босоніж бігун:

https://www.youtube.com/watch?v=SRS88R1BAg8

Вони мені дуже допомогли (я роблю 80-90% мого навчання в MT10)

+212
KPrince36 28 лип. 2012 р., 05:03:17

Є хороша посилання, що я міг би використовувати, щоб пара тягнеться з вагою ліфти? Я не впевнений, що тягнеться, щоб використовувати для протидії будь втрати гнучкості для конкретного ліфта.

Щоб дати конкретний приклад, що тягнеться хороший сполучення:

 • гантелі кучері молоток
 • похила лава прес

Є хороша книга для цього? Сайт? Додатки?

+184
skp 30 квіт. 2012 р., 18:26:59

Ця машина переміщення глют через більший діапазон рухів, ніж жим ногами, машина, де глют не максимально контрактом (максимальний кут кульшового суглоба становить всього близько 90 градусів, що у верхній частині руху).

+138
Richard Weiss 3 лист. 2010 р., 08:33:11

В моїх ранніх років в армії я помітив, що ті, хто покладався виключно на вагу тіла вправи були майже завжди перевершують тих, хто користувався вагами в тренажерному залі. Я б зробив приблизно 15-20 віджимань, перш ніж робити тренування грудей, щоб зігрітися і розтягнути, а потім натисніть гантелями і штангою. Я завжди спустошила мою віджимання на тесті ПТ. Якщо ви можете жим 200 фунтів, потім 75 віджимань здається простим, коли для цього прийде час. Я б зосередити свої зусилля на вагах, але не повністю знехтувати рухом тіла вправи. У них є своє місце.

+105
R GAMER 26 бер. 2016 р., 18:12:06

Тому що кардіо (більше калорій) і дієта (менше калорій в) легше, ніж один або інший.

Я знаю, що я б воліла скоротити свій раціон на 500 калорій, і підвищити свій вихід на 500 калорій, ніж або скоротити свій раціон або збільшити свій вихід, на 1000 калорій.

Роблю як дає мені той самий дефіцит 1000 калорій без болю екстремального зниження калорійності і без болю (і часу) додаткова аеробна робота.

+99
Tony Quart 6 лип. 2011 р., 13:00:52

Ваше тіло потребує для підтримки температури, коли ви гуляєте на сонці, у вас є два фактори розминка, у вас також є дві речі, охолодження, контакт з відносно холодного повітря випарного охолодження від пітливості.

Коли температура піднімається, першого холодного фактор слабшає, якщо повітря вологе, другий фактор буде слабкіше, оскільки це стає все важче, щоб ефективно потіти. Тоді ваше тіло буде перемикатися з однієї регуляторної системи (пітливість), більш критичною, що робить вас зупинитися, що робить вас втомленим.

Так що навіть якщо ви будете використовувати набагато менше калорій, ви будете почувати себе більш втомленим.

Я думаю, що вам краще залишитися круто, як ваше тіло адаптується до спеки, ви теж можете мати деякий вплив на вибір одяг, яка буде відображати якомога більше сонячних променів (тому білі одягу.)

Плаває альтернатива? Навіть якщо вода тепла, вона все ще нижче 37 градусів centigrate і з водою, це охолодить вас набагато швидше.

+38
walaces 15 лип. 2018 р., 16:56:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil