Як я можу поліпшити свій склад тіла?

enter image description here

Гей! Так за минулий рік я втратив багато ваги ( я була 69кг, а зараз я 54 іш). Але я дійсно хочете наростити м'язову масу, особливо навколо мої сідниці і спину! Як бачите, у мене дуже мало м'язів, і я виглядаю слабкою і skinnyfat. Я збільшив споживання досить багато моєї їжі, але перестав відстеження калорій, так як було вже нездорова одержимість в якийсь момент...

Я займаюся важкою атлетикою 4/5 раз в тиждень, і я включити прогресивної перевантаження, і я стаю сильнішим, але моє тіло, здається, не дуже змінилися за останні 2 місяці... не моя вага пішов вгору, хоча я і виросла моя їжа!

Я хотів би почути деякі поради та трюки, а також, як довго його взагалі приймати для нарощування м'язової маси?

+900
Alan Miles 28 лист. 2019 р., 01:49:45
34 відповідей

Чудово, залежно від вправи. Якщо ви робите групу м'язів працювати, зазвичай, краще дати ці день або відпочити, але якщо ти говориш елементарні низький вплив кардіо речі, це чудово.

+964
Alexa Corina 03 февр. '09 в 4:24

Якщо це тактика ти приймаєш, я настійно рекомендую хакера дієта Джон Уокер (доступний безкоштовний сайт/книгу). Теорія досить проста: відслідковувати свою вагу і кількість калорій в день, і скоротити кількість уживаних калорій, коли ваша лінія тренду вага має тенденцію до підвищення, збільшити їх, коли вона йде вниз більше, ніж ви хотіли б. Він створив простий онлайн-інструмент, щоб відслідковувати свою вагу і формувати графіки тренда. Зворотній зв'язок по тренду вага автоматично з урахуванням скорочень в обмін речовин, фізичні вправи і т. д. Головне не приймати які-небудь вимірювання ваги серйозно само по собі: зберегти калорії/дієти досить стабільна і подивитися на більш довгостроковий тренд.

Що сказав, хоча я люблю інструмент відстеження ваги Уокер, я ніколи не знаходив підрахунок калорій дуже логічною. Так нудно і важко наздогнати. Я віддаю перевагу регулювати продуктів, які я їм, поки я не знайти дієту, яка призводить до втрати ваги з плином часу. Лінія тренду і раніше корисні для визначення того, коли, щоб змінити стан речей або, коли зміни не працюють, але підрахунок калорій це не для мене.

+959
user128109 25 лип. 2015 р., 06:44:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Особисто я не вважаю, що вага повинен на все справа. Його, як ви виглядаєте, що має більше значення, ніж вага . Якщо ви можете нести таку ж вагу, але виглядати краще за м'язового розвитку з плином часу, то це краще, ніж набирати вагу, але виглядає більш товщі .М'язи мають більшу вагу, ніж жир , так що навіть якщо підтримувати ту ж вагу, але зростання мускулатури , то це перемога.

"Моя тренування складається з тренування кожної частини тіла кожен день". Не роби цього . Будь-яка частина тіла, вимагає мінімум 48 годин для відновлення , і більш великі частини тіла , більше часу на відновлення . Що сказав зробити одну або дві частини тіла один раз на день два дні відпочинку на тиждень . Решта цілком адекватно і зробити ваші тренування після повного одужання і більше інтенсивність . Ви повинні наполегливо працювати за межами тренажерний зал, щоб набрати вагу/м'язи , тобто правильне харчування , отримувати знання та ви побачите результати в тренажерному залі .

+935
cooking queen baking boss 24 черв. 2019 р., 22:07:15

Я думаю, що занадто багато змінних, щоб передбачити, коли вам потрібні нові туфлі - у мене була взуття, яка триватиме більше 1000kms і Ів перейшли після 300. І оскільки я припускаю, що більшість людей не реально підрахувати кількість км вони бігли у взутті, здається, марно пропонувати змінити після певної відстані.

В "традиційної мудрості" замінити взуття після 500 миль ніколи не працював для мене. Я хотів би запропонувати, що ви зможете відчути різницю у вашій взуття, коли ви біжите. Я подменку, коли вони починають відчувати тверду під ногами.

Ще краще, усунути причину (погана форма), а не симптоми(біль).

+928
Flotolk 4 трав. 2013 р., 18:38:09

Розтягнути його. Носок торкань і нахилів вперед-це відмінний спосіб, щоб розтягнути назад. Є також купа поз йоги, які можуть допомогти вам розім'яти спину різними способами (я рекомендую перевірити yoga.about.com, який має купу поз, які ви можете фільтрувати по анатомії). Ви можете зробити це до, під час і після концерту, щоб допомогти вашій спині відчувати себе краще.

Стежити за своєю поставою. Багато людей мають тенденцію до за арки або розігнути їх назад занадто багато, і возитися з їх вирівнюванням хребта. Кожен так часто, перевірте і переконайтеся в тому, щоб виправити поставу. Якщо у вас є біль в попереку, не нахиляючи стегна до крайності в одну сторону або іншу.

Зробити стегна нахили. Припускаю, що це біль у попереку, роботу спиною кожен так часто робити тазостегновий нахиляється. Тобто, нахилити таз вперед або назад, щоб подовжити і стискати нижню частину спини. Працює це збільшить кровотік і змушує вас змінити свою позицію трохи великий.

У довгостроковій перспективі, зміцнити спину. Більшість болів в спині викликається або ускладнюється слабкістю м'язів спини. Навіть коли люди працюють, Вони думають, що "ядра" як АБС, але ваша серцевина-це всі м'язи, які допоможуть вам тримати себе у вертикальному положенні (а там їх багато!). Дуже часто спина болить знехтувати, що призводить до болю. Для того щоб допомогти запобігти його, зміцнити м'язи, щоб вони могли забезпечити хорошу підтримку для хребта, ребер і всієї верхньої частини тіла, і, в кінцевому рахунку, зменшити або усунути біль.

+878
richarddedekind 25 трав. 2017 р., 23:19:52

Мені 22, 5'10", Вага 90 кг (198 фунтів) і я змушений здійснювати до 9:00 і після 20:00.

Тому я вправу двічі на день у приміщенні (життя виродка) . І це в основному присідання (з варіаціями), віджимання, росіяни повороти (що вправи косі м'язи живота, а також АБС) і burpees.


Мені потрібно обмежити повторень присідань і віджимань у нижній частині спини болю незабаром після початку присідань. Я не можу сильно напружити до болю ногами. Та ні, мене ніколи не турбує мене, коли я не реалізую, і я досить гнучка, щоб торкнутися моїх ніг.


Які фактори мають навантаження на спину? Я намагався приймати ці шматки окремо, але я не можу нічого знайти.

 1. Недостатньою розминки
 2. йду в душ через кілька хвилин після віджимань
 3. погана форма з берпи
 4. тренуючись двічі на день
+868
John Gibb 24 серп. 2013 р., 19:09:33

Для будь-якого жиру шкала, що ви хочете, щоб судити прогрес з плином часу. Це не дає вам дуже точний номер, але він зможе показати вам тенденцію. Я не вірю, що купівля високоякісних % жиру шкала збираюся дати вам більше, ніж 1 або 2 % більше точності середнього рівня жиру % масштабі.

+867
Judy B 28 квіт. 2013 р., 01:07:17

Яка правильна техніка дихання щоб отримати оптимальну продуктивність при виконанні махов ? Мені тепер робити вдих, коли гирі рухається назад і, коли це

+838
krilalex 11 черв. 2010 р., 18:12:57

Я також згоден з тим, що було сказано про те, що стаття не серйозна або не підкріплені наукою, але я просто хочу додати, що якщо ви відчуваєте себе голодним тільки вирубка на м'ясо, ви могли б хотіти дивитися на інші аспекти вашої дієти. Енергія повинна надходити з вуглеводів і/або жиру, переконайтеся, що ви отримуєте достатньо цього. Ви не хочете бути спалювання білка для отримання енергії.

+709
jmhindle 2 лист. 2012 р., 13:44:51

Звичайно, на мій погляд є два фактори:

1. COMPEED !

Вам знадобиться фірмове Compeed пухирів. Вони приходять в невеликий синій пластиковий пакет.

http://www.onestep-beyond.co.uk/140-170-home/compeed-blister-kit-medium.jpg

Існує майже нічого, що допомогло колись у вас є блістер. Я перепробувала всі домашні засоби правового захисту до високотехнологічних. Якщо у вас є пухир, і ви повинні продовжувати грати, ваш кращий вибір повинен використовувати пластир Compeed. Це краще, ніж нічого, це твоя найкраща надія.

В моєму тестуванні (ліва нога порівняно з правою ногою), ви повністю праві вони заживуть швидше, якщо залишити їх відкритими на повітрі, а не в пісні (Я маю на увазі, якщо ви не грати: якщо грати з пухиря, спробуйте Compeed).

Для профілактикивикористовуйте Compeed пластирі рясно. Найважливішим елементом є, з самого першого моменту ви починаєте відчувати, марніти терти або навіть просто "спека" в певному місці, ви повинні зробити деякі compeed пластирі на тому місці. Не соромтеся. Він відчуває, дівчатка відразу шлепок по попередженню на першій же попередження (відчуття тепла або відчуття тертя), але альтернатива - потрапити в блістері.

2. Шкарпетки !

Досягнення в області технології носок в наш час дивно. Моє нинішнє хобі-день-Ходьба на витривалість (нічого особливого, але як 12+ годин в день) так що це все про мозолі. Для мене, нова сучасна шкарпетки "диво". Я закликаю вас, щоб спробувати нові двошарові шкарпетки для початку. Я використовую Монне бренду. (Є різні бренди - деякі з них спеціально продаються як "анти-блістер" -приклад) вони в основному "чудо" з точки зору блістер профілактики. Якщо ті не працюють, спробуйте різні шкарпетки на шкарпетки компанію. Особисто для мене я використовую цю модель:

enter image description here

і ці шкарпетки насправді конкретно заважає кожній з трьох точок між моїх ніг, де я зазвичай мозоль, при носінні моя Майндл черевики на 10+ годин. Так що це точне рішення для моєї конкретної ноги ... для мене "це диво" для того, щоб не з'явилися мозолі, продовжуй йти.

Розглянемо також "небо запустити модель". ("Швидкість виконання 1 модель", наприклад, насправді дасть вам пухирі, це тільки для перевезення дупи на короткі відстані - їх носіння дуже специфічні і дуже різні.) Нарешті-то шкарпетки у нової моделі під назвою "трекінг екстрим світло" (вона вся чорна), яка є інший підхід, щоб запобігти бульбашки-це дуже тонкий носок (колготки), і ваша нога буде (можливо) тільки радісно ковзати всередині вашого взуття, використовуючи носок (дійсно, це дивний матеріал - це майже як носити величезний пластир Compeed ноги). Це може працювати для вас.

Підсумувати (1) немає нічого особливого, що ви можете зробити, коли ви отримуєте блістер - але Compeed-це ваш найкращий шанс. (2) профілактика-це секрет, але ви повинні бути "несерйозними" і приліпити на пластир Compeed у самого перше відчуття тепла або тертя.

Ваші товариші по команді будуть думати, що ви слабак, але у них будуть пухирі пізніше в той же день!

(3) ми живемо в нову епоху "диво-шкарпетки", які заважають мозолі і що може бути рішенням для вас. Вам доведеться спробувати різні (досить дорогі) шкарпетки пар.

Проблема з розміром взуття і т. д. це те, що мені здається (після обширного читання тощо), які мають два різних підходу. Підхід один: є вільну взуття і використовуйте неймовірно слизькій диво шкарпетки чорного "трекінг екстрим світло" шкарпетки. Та/або дійсно використовувати Compeeds. З цією системою ваша нога буде комфортно і безпечно переміщатися всередині черевика, заподіюючи ніякої пухир.

У той час як два підходи - зв'язати все дуже щільно. Нічого не буде багато рухатися, а не пухирі. У теорії, це повинно працювати.

Це важко, тому що треба йти в одну сторону або іншу. Вони абсолютно протилежні підходи!

Я ніколи не був в змозі зробити підхід дві роботи. Для мене це один підхід - розсувний, але таким чином, що справа стосується вашої шкіри (носок або compeed) не рухається, а, що річ (носок або compeed) рухається проти взуття, якщо вона має рухатися. Фактичне кінцеве шар буквально торкаючись до вашої шкірі, не рухається.

Це засновано на моєму прагненні запобігти мозолі при ходьбі довгих годин, тому, я сподіваюся, що це відноситься до вас в світі спорту. Сподіваюся, що це допомагає в деякому роді!

+674
AdamHarries 28 лют. 2013 р., 22:00:31

Дозвольте мені почати з констатації очевидного факту, що ви їсте мало. Якщо ви не набирає вагу, вам потрібно збільшити споживання калорій, і чого ці калорії складаються з може залежати від вашої фітнес-цілі.

 1. Візьміть одну тиждень записувати все, що їсте, а потім з'ясувати, скільки калорій це.
 2. Вам допоможе з'ясувати ваш поточний рівень жиру в організмі і звідти ви можете отримати ваш TDEE на. Якщо ви не звикли до цих речей, це допоможе багато, щоб отримати допомогу від професіонала, щоб отримати ці значення правильні.
 3. Коли тепер у вас є свій TDEE на, означає, що ви знаєте, скільки калорій вам потрібно поставити галочку, ви будете збільшувати споживання калорій вище цього і ви будете набирати вагу.

Примітка: Для більшості людей це тимчасовий етап у цій віковій групі. Деякі будуть дуже худі і якісь трохи важкою стороні. Це не означає, що ви повинні просто подивитися, що відбувається" і ваш вік є ідеальним для приступаючи до роботи на правильне харчування і хороші тренування. Ваше тіло, як правило, дуже швидко реагують на зміни в дієті і тренуваннях. Бачу це як можливість, я знаю, що я б хотів!

Ось список набрати вагу харчування для стрибнути вгору:

Білки

 • риби, як лосось, тріска або тунець
 • червоне м'ясо, як в пісної яловичини і м'яса стейки
 • індичка і курка
 • молочні продукти, такі як молоко, сир і нежирні йогурти
 • бобові
 • окіст
 • яйця
 • свинина
 • тофу
 • баранина
 • білкові добавки у вигляді сироваткового протеїну і соєвого білка добавки.

Вуглеводи

 • вівсянка
 • фрукти
 • каша з цільних злаків і хліба
 • паста
 • коричневий рис
 • овочі, такі як кукурудза, брокколі і зелена квасоля
 • Перекушувати на кренделі
 • бобові, такі як квасоля, соя, квасоля і горох.

Жири

 • оливкова олія
 • мигдаль
 • арахіс і арахісове масло
 • соняшникова та сафлорова масел
 • авокадо і волоські горіхи

Це всім відомий здорових жирів.

Перекушувати

 • в'ялена яловичина
 • горіхи
 • яблука
 • протеїнові батончики
 • запечені (не смажені) чіпси
 • кренделі

Реф:
Жиру
TDEE на

+666
RogerB 15 серп. 2015 р., 21:07:42

Я читав стартову силу, практичне Програмування, різні Ден Джон і Павло Tsatsouline назви, і наука те Курц' спортивного тренування. За винятком того, що останній титул, всі сили і кондиціонування книги я знаходжу орієнтовані на кого-то з цим в якості основного фокуса. Цільова аудиторія, схоже, у міжсезоння, спортсмени або любителі просто хочете підняти і запустити. Навпаки, я шукаю матеріал про те, як інтегрувати спортивного тренування з підйому та інші додаткові роботи. Це важко, тому що більшість програм призначені для кого-то, щоб присвятити себе повний робочий день, виключаючи інші види діяльності.

Що краще книга або блог, який присвячений тому, як розвинути міцність і кондиціонування програми спеціально для кого-то одночасно займається спортом кілька разів на тиждень?

+640
RP87 8 груд. 2016 р., 03:18:05

Я почав скелелазіння в приміщенні декількох місяців тому, оренда обладнання, де б я був сходження на. Я вирішив зробити його трохи більш серйозно і інвестувати в який-небудь техніки, і перший крок взуття. Тим не менш, там досить багато , щоб вибрати з, і я не впевнений, як вибрати - з тією лише різницею, що я дійсно помічаю, як вони на шнурівці. Що я повинен шукати в гарного взуття? Повторю, я новачок і я збираюся піднятися тільки в приміщенні (в найближчому майбутньому).

+613
Marco Antonio Guzman Muelle 17 лип. 2013 р., 23:07:31

Я не впевнений, що ви маєте на увазі виточку від АБС, але вам неминуче доведеться хрускоту більше, чим далі ви будете розгортати. Що сказав, хрускоту не повинно відбуватися за рахунок прямою спиною. Коли я вперше почав з АБ-колеса у мене дуже поганій формі і регулярно нехай моя спина прогнеться, як тільки я отримав вище 3 або 4 Повторень.

Мій тренер був в змозі виправити це, навчаючи мене правильному диханню для цього руху (вдихати під час розкочування і видих при прокатці в). Це змусить вас тримати спину прямо. Мені було доручено постійно переміщайте стегна вперед (так тримати колеса під грудьми) до руху, природно, зводить руки вперед для того, щоб тримати спину рівно. Таким чином, рух це було продемонстровано в першому відео пов'язані.

+599
Maxim Kachurovskiy 24 лют. 2012 р., 06:56:51

Коротше - так. Але...

12 тренувань в середньому не така невелика кількість, але, як я бачу з вашого запитання, що вони розкидані і не дуже planned2.

Я думаю, робити заплановані вправи-це кращий варіант, щоб піти. Ви знаєте, коли ви збираєтеся на поїзд і можете поїсти і відпочити відповідно. Є багато навчальних планів і речей, які ви можете зробити, щоб просунутися в маленькі кроки замість того, щоб піднятися багато щоразу з важких тренувань.

Зазвичай, коли я тренуюся заради тренування, Я збільшити довжину мого бігу, а коли я готуюся до гонки я поставив собі статичний кількість кілометрів, що на кожному тренуванні я повинен завершити в короткі терміни.

Таким чином, ви краще бігти, але ти не збільшуєш свій потенціал на цих заняттях.

+598
Fyodor Menshikov 12 лип. 2015 р., 14:48:54

Важко сказати, але оскільки ви вже пробували, щоб виявити можливі причини і не можете думати ні про що, я додам, що я б подивився.

 • Температура навколишнього середовища або вологість можуть робити це на кілька днів складніше
 • Забруднення повітря може змінюватися з дня в день
 • Ви не могли б з'їдаючи однакову кількість їжі, або ж їжі кожен день, в результаті чого в різних енергетичних рівнів
 • Можливо, у вас був поганий сон вночі, що призводить до зменшення рівня енергії
 • Ви не можете давати своєму організму можливість відновитися, тому через кілька днів ті ж вправи, ваше тіло просто каже "годі"
 • Ви можете бути зайняті чимось, що може додати додатковий стрес, що ваше тіло не пристосоване для обробки

Це може бути не тільки якоїсь однієї причини, а в деякі дні кілька речей, які шикуються в чергу, щоб заподіяти неприємності. Це також може бути, чому ви не в змозі помітити якісь тенденції. Якщо жодна з цих речей не достатньо, насправді зробити це важче на вас, це може виглядати як один день у тебе було нещасне ніч і мав проблеми з вашої звичайної, і наступного разу в тебе були проблеми ти спав дуже добре.

+532
joshlsullivan 17 жовт. 2017 р., 18:01:44

Я товста і я вже намагаюся менше їсти і харчуватися здоровою. Я зрозумів м'язової маршрут, щоб бути кращим способом, щоб зробити мої м'язи показати(мій організм здатний спалювати жир і набирати м'язи одночасно).

Я не працюю, але я б вважав за краще бути м'язистим, ніж товста, як я зараз.

Я не впевнений, який м'язи почати. Я не хочу втратити стільки жиру, що мій менструальний цикл не зупиниться, але в той же час, я хочу рельєфність м'язів.

Я пам'ятаю, як одного разу я успішно втратив вагу і знайти м'язи. Це було, коли мій АБС починали показувати(верхній прес).

Отже, які м'язи слід починати? Я знаю, що в ідеалі ви хочете зробити всі з них, але я не можу цього зробити. Я повинен почати з ABS, як в минулий раз(перший прийшов, перший атрофуватися, схильні до травм)? Або я повинен почати з інших м'язів спочатку? Я думаю, що я повинен зробити останню руками і ногами, оскільки вони будуть здійснюватися опосередковано весь час. З тієї ж причини,мені не потрібно багато чого зробити для моїх грудних м'язів(всі вправи на прес і вправи на груди).

Ось чому я думаю, що мій АБС має бути зроблено раніше, хоча це займе більше, щоб зробити визначення. Але є маленький недолік для мене, Що стосується АБС. Неважливо, скільки я роблю,я не можу отримати мій нижній прес, щоб показати. Верхній АБС, легкий, нижній прес, супер жорсткий. Вправи для нижньої частини живота(наприклад, підйом ніг), не допомагає.

Так що я повинен робити АБС перша чи ні? Якщо так, то чи буде мій нижній прес коли-небудь з'явиться? Якщо ні, то що робити в першу групу м'язів мудрий? У мене немає ваг або яких-небудь конкретних м'язів вправи машинами, тому вправи з тими з мого списку.

+514
watael 27 лип. 2010 р., 08:40:58

У мене дуже красиві форми тіла і структури, але у мене є жир на животі. Я пробувала робити вправи, але я помічаю я зниження у всіх аспектах мого тіла...моє питання полягає в тому, що я можу що-небудь зробити, щоб зменшити живіт жир, не скорочуючи в будь-якої іншої частини мого тіла...дякую

+477
hgarg 25 січ. 2011 р., 22:11:11

Додайте свій телефон і гаманець в маленьку сумку і носити його з собою всередині їх тренажерний зал.Я сумніваюся, що хто б вкрасти вашу одяг.

+457
abbas gariyadhar 2 лип. 2012 р., 23:25:24

Для початку, я б не надто турбуватися про цих деталях. Просто вийти і (розминка а) почати працювати!

 1. У будь-який час ви відчуваєте себе комфортно. Якщо ви не ранковий людина, підіть рано вранці. Ви будете почувати себе свіжою протягом всього дня.

 2. Ви не можете працювати швидше, ніж ваша максимальна швидкість.. спробувати працює трохи повільніше, ніж ваш максимум, так що ви можете зберегти його на більш тривалий термін.

 3. Це допомагає пити воду трохи, енергетичний напій більше допомагає :) не порожня, хоча більше однієї пляшки за один прохід.

 4. Поки вони зручні, будь взуття нормально. Ви теж можете спробувати устілки. Вони дуже м'які.

Переконайтеся, щоб насолодитися його. Створіть плейлист з ваших улюблених пісень/ аудіо-книги.. вам приятель, щоб працювати з вами.. поставлених цілей, змагатися з самим собою.. що-небудь вам подобається, і вам буде весело :)

+434
Dizzle 26 лют. 2019 р., 20:16:42

Наскільки це безпечно/розумно просто тримати довше?

Так, це правильний хід.

Причина, чому існує не лінійна залежність між фізичною активністю та щоденний витрата калорій.

Після певного моменту, тіло буде компенсувати. Сказати, що ти дуже активний. Після 4 до 500 калорій, фізичної активності (ми не в тому числі калорій з життя, тобто сидіти), в той час як ви будете продовжувати спалювати більше калорій від фізичної активності, ваше тіло буде компенсувати десь ще.

Наприклад, ви можете спалити більше калорій при ходьбі по більше за рахунок того, що зайва енергія. Проте, коли ви сідаєте, ви можете більше не робити цього так багато:

          leg twitching physical activity

Саме тому ви знайдете людей, які користуються постійної реєстрації протягом дня не автоматично записати цю суму більше калорій на щоденній основі. Хоча вони можуть більше стояти на роботі, вони можуть збалансувати, що з (в деякій мірі) посидіти ще вдома.

(Та ні, ви не можете обійти це шляхом переміщення навколо весь день. Організм може уповільнити інші процеси, поза свідомого контролю. Саме тому дуже активні жінки, навіть якщо їдять досхочу (без обмежень в їжі), позбудуться період. Тіло вимикається, що сильно обмінних процесів із-за необхідності для метаболізму в інших місцях.)

Зліва-це те, що ми довго думали, що сталося. Праворуч-те, що насправді відбувається,

          physical activity constrained hypothesis

Зверніть увагу, що ця лінія знижується фізична активність йде вгору. Ви отримуєте все менше і менше калорій спалюють, незважаючи на все більш і більш фізичної активності:

          physical activity calorie burn leveling off

Більш детальне обговорення цього явища.

Коротше кажучи: тримайте споживаючи більше калорій. У якийсь момент переважить калорій в калорій організм буде спалювати, майже незалежно від того, наскільки ви активні.

***Примітка:

Всякий раз, коли я обговорюю це я найчастіше потрапляють люди з жорсткою механіки мислення, стрибки з ", що порушує фізику!!!" Просто повторюся, немає, це не так. Це чудово узгоджується з термодинамікою.

Знову ж таки, якщо ви активні, ви спалюєте більше калорій з цієї діяльності.

Однак, тіло буде знайти в інших місцях, де він може спалювати менше калорій, щоб компенсувати цю діяльність.

І для тих, хто відповів "Так, а що якщо я бігаю за 24 години?" Ну, скільки днів поспіль ви збираєтеся це робити? І просто уявіть марафонця, що вони зазвичай роблять тиждень, чи місяць, після перегонів? Вони сидять навколо, багато.

Що роблять люди після того як вип'ють купу кофеїну? Вони поштовх навколо на деякий час, але потім вони, як правило, аварії, рухатися набагато менше.

Ви повинні побачити це за одну годину. Думаю, в перерахунку на дні, тижні, місяці.

+409
Petrov1996 11 жовт. 2019 р., 11:42:02

Шукати гоблет присідання Ден Джонс, вони занадто гарні для вдосконалення техніки присідання, і може бути легко завантажена як тільки ви будете готові.

Я також рекомендую щодня навпочіпки, щоб поліпшити техніку і зробити більш комфортним рух на корточках. Крім того, сидіти в нижньому положенні присідання, з допомогою зовнішнього об'єкта на баланс, якщо потрібно, і спробувати пересуватися трохи, це допомагає розслабитись стегнах небагато.

Я 6 футів 6 дюймів у висоту, і використовується, щоб дійсно боротися з присіданнями. Мені вдалося значно поліпшити свою техніку присідання з

 • Навприсядки в тій чи іншій формі кожен день (потрібно що-небудь з низького шафки, це можливість відпрацьовувати техніку присідання!)
 • Сидячи в нижньому положенні навпочіпки протягом 5 хвилин щовечора і "ворушіння" і назад, щоб отримати більш комфортно в положенні і розслабити стегна
+350
Matt Clintsman 13 вер. 2018 р., 11:29:33

Двічі зараз, я мав явище, що після змагання з бігу, моя голова пішла дуже важка і паморочиться голова. Його важко це описати, але це sortof відчуває, як needlepricks в лоб, разом з великою пітливістю і загальної woozyness.

Це дійсно стає трохи краще, коли я в добре провітрюваному приміщенні (як зовні), але не зникає повністю, як вона прагне повернутися, коли я повернуся до більш гарячою області.

У перший раз, він поїхав через деякий час після того, як я потрапив в низькотемпературній зоні, вдруге це тривало поки я не отримав що-небудь поїсти, а потім пішов майже миттєво. Що теж дивно, що другий раз, це сталося тільки 4-5 годин після фактичного виконання (та я вже з'їв, і було в той час достатньо рідини).

Я мав хтось узяв моє кров'яний тиск і серцебиття, коли це сталося, але все було в нормі на цей рахунок.

У мене може бути якийсь дефіцит, викликаний стресом, а змагання з бігу? Я думав щось на зразок дефіциту солі заліза, хоча я сумніваюся, що останній.

Хто-небудь зіткнетеся з чимось подібним після важкого exerction?

Сем

+265
craz 3 груд. 2014 р., 13:09:47

Я читала прийнято відповідати на які компроміси ваги проти повторення? в якій користувачеві додати цю картинку:

enter image description here

Однак я здивований дав поради щодо тренувань. За даними картинку, щоб отримати м'язової маси ви повинні практикувати принаймні п'ять разів на тиждень ! робити від 4 до 8 наборів з 6 до 12 повторень.

Питання : чи є ці поради на картинці правильно (науково ) ? Щодо днів відпочинку, що відіграє важливу роль у побудові м'язів ? З іншого боку, якщо це не зручні тренування, що є оптимальним сетів-повторень програми для того, щоб зробити м'язи маси , і скільки разів потрібно тренуватися на тиждень ?

Спасибі заздалегідь.

+239
TomOnTime 17 лист. 2011 р., 22:30:49

Сподобався комент, неможливо точно сказати, що відбувається в інтернеті, але, ви також просять досвід, а ось моє:
Це може бути, що коліна просто не стояв. Я використав, щоб сидіти протягом тривалого дня (я був молодий і дуже любив для PlayStation), і одного разу влітку, я влаштувався в магазин, де я стояв більшу частину дня - очевидно, тому, що колінах/ногах, до такого не звикли, це дало мені деяку тривогу, але через деякий час він поправив себе, як мій організм звик до тривалим стоянням.

Крім того, ви могли б хотіти перевірити це:
Чому стоячи занадто довго робити коліна болять?

А також це:
https://www.quora.com/Why-is-it-harder-to-stand-still-than-to-walk

+236
Pot watcher 8 трав. 2013 р., 05:04:34

Щоб поліпшити зчеплення спробувати станову тягу проводить час і намагатися побити свій час. Інші вправи, які зміцнюють зчеплення включати фермерів прогулянок і зважені підтягування.

+198
ANN99 15 черв. 2010 р., 16:01:26

Я ніколи не помітив, однак це тимчасовий збій імунної системи навчання, підсилити його, щоб уникнути аварії і отримати максимальну віддачу від ваших тренувань/уникнути перетренованості, травм, яких я був би більш стурбований:

 • Спати не менше 7,5 годин (йдуть на 9 за перший місяць)
 • Поїсти в чистоті
 • Пити багато води, як склянка кожні кілька годин
 • Не п'ють/не палять (тільки на перший місяць)

Я припускаю, що ви ніколи не навчалися, як це раніше, тому наведені вище, безумовно, зробити вам хороший старт.

Удачі, уникнути травм (не лінуватися і накручувати на форму і т. д/Не намагайтеся зробити занадто багато)

+192
gligoran 9 черв. 2016 р., 12:07:07

Марк Rippetoe наполягає на тому, що станова тяга-це не присідання зі штангою в руках. Що сказав, я використовував присідання вікно для перевірки мого присідання візерунок. Я знаходжу лавку, табурет або коробку, що, коли мій живіт б'є, я просто зламана нижче паралелі. Просто натисніть на поле і придумати. Є версії, де ви зупинитеся на секунду, перш ніж піднятися. Ідея в тому, щоб бути в змозі тримати очі на потрібному місці на стіну і не намагається подивитися вниз, щоб перевірити глибину. Головне, звичайно, щоб не обманювати себе, що ви можете зробити реально присідання. Зараз я перевірю, як низько я можу піти (без ваги), Перш ніж моя спина починає раунд і спробувати знайти коробку, що допоможе мені залишатися в безпеці. Присідання і станова тяга поліпшить ваш диск, але важливо використовувати лише диска. Не майже на корточках, так що ви можете показати, не присідати глибоко, якщо ваш шаблон ламається (приклад в живіт і спину раундів). Те ж саме відноситься і до дл - використовувати тільки ROM ви є - ви отримаєте більше, як ви стаєте сильнішими.

+189
dVaffection 1 бер. 2012 р., 05:18:08

BackInShapeBuddy дала вам відмінні поради. Ось моя порада на додаток до науковим доказом для профілактики рецидивів деформацій м'язів:

 1. Вам потрібно, щоб почати виконання динамічної розминки. Крім того, я настійно рекомендую вам виконати 2 підходи по 10 повторень берпи віджимання перед будь-якими груди вправи з цього моменту.
 2. Ви також повинні почати підготовку вашого ядра ще більше.
 3. Мабуть, найважливішим процедуру вам потрібно почати шукати в тому, щоб повільно додаючи ексцентриковий зміцнення вправи, особливо грудні м'язи і підколінні сухожилля.
 4. Для вашого ексцентричного підколінного сухожилля вправи, ви можете почати з однієї ноги позиції матриці досягти. Через кілька тижнів, ви можете спробувати колінах підколінного сухожилля завиток.
 5. Для вашого Печ, ви можете спробувати ексцентричний віджимання або йшли набагато повільніше, ніж зазвичай, і це може бути зроблено для всіх вправи на груди (жими).

Перевірте цей сайт з Університету Дьюка. Будь ласка, пам'ятайте, що ексцентричні зміцнюючі вправи покладіть велике навантаження на м'язові волокна (крайня хворобливість м'язів), таким чином, ви будете потребувати, щоб почати легше (3 підходи по 8-10 повторень, 1-2 вправи протягом декількох тижнів) до початку руху до мети, роблячи 3 підходи по 10-15 повторень по 2-3 вправи, 3 рази в тиждень як звичайну рутину.

Крім того, ви можете хотіти перевірити своїм харчуванням, пити більше рідини, зокрема натрій (електроліти) і їдять ваші калію (солодкий картопля має саме). Це має зробити це!

+150
Melisa Walter 9 вер. 2012 р., 07:43:54

Три мої головні припущення:

 1. Ви не правильно присідати. Ви спуститеся приблизно до 60 градусів і викликати його представника. При становій тязі ви перебуваєте за межами точки, де присяд закінчується.

 2. Ви не зробили достатньо тяги. На це буде потрібно кілька місяців робити ліфт перед вашим помічником м'язи відрегулювати. Людина ніколи не робить станову тягу не тільки природно тяга більше, якщо б вони не зробили їх. Деякі люди можуть зайняти кілька тижнів, кілька місяців.

 3. Вам не подобається їх робити. Ваше ставлення до ліфт падає ваш адреналін, і ви відчуваєте втому швидше.

+113
Shobhun Shah 17 серп. 2017 р., 10:15:57

Однією з причин голоду може бути те, що ви робите багатогодинні кардіотренування. Наприклад, біг на еліптичному протягом тривалих періодів часу може дійсно позбавлять вас стільки енергії, що ви в кінцевому підсумку надмірне споживання після їжі. Це не зовсім здоровий в будь-якому випадку небудь. Один зі способів уникнути цього (і стати сильніше і стрункішою за менший час) можна обмежити такі кардіо-інтенсивні тривалі тренування 1-2 рази в тиждень, і робити більш короткі та інтенсивні тренування ВИИТ стиль для решти пару раз в тиждень. Метаболічні тренування-зонний весь гнів у ці дні - вони економлять час, більш ефективні, і не залишу тебе голодний, як побічний ефект, або.

Звичайно, моя відповідь передбачає багато про те, як ви в даний час працюєте.

+83
Mekonnen Tekle 26 лист. 2017 р., 14:37:45

Виходячи з моїх спостережень, коли я роблю Болгарські спліт присідання, вони обрушилися на сідниці дуже красиво. Насправді, навіть якщо я роблю болгарський присед не робити звичайні присідання, мої сідниці дуже болить на наступний день. Мої регулярні глибокі присідання (п'яткою до Землі), але якщо я роблю, тільки звичайні присідання в тренування, на наступний день мої сідниці не болять. Я використовую один і той ж вагу для обох типів, за винятком Болгарські спліт присідання я використовувати машину Сміта (так що мої плечі зовсім не втому, як швидко), а для нормального присідання я використовую штангу на стійки для присідань.

Це робить його кращим вибором, якщо людина хоче побудувати сідниць?

+82
user483389 7 лист. 2013 р., 08:37:38

Займатися фітнесом (метод Desbonnet/Rouhet) мені потрібна нога ваги від 8 до 15 кг (від 17 до 33lbs алюмінієвий) в ногу.
Я знайшов тільки 2 кг (4,5 фунта) ваги, що ви ремінець навколо щиколотки. Я повинен був би докласти принаймні 4 з них у моєї кісточки, які будуть практично і помітно дорожче.
В ідеалі я шукаю спеціальне взуття, на яку я міг би вставити бар або дисків.

+51
Julie Walls 12 черв. 2011 р., 00:28:47

Що ви маєте на увазі генетичний потенціал , який є:

...теоретичні оптимальну продуктивність індивід може досягнення в конкретній діяльності, ідеальне виховання, харчування і навчання. У реальному вираженні можна припустити, що фіналісти в чемпіонат світу серед людей, чиї виступи приходить ближче всього до їх генетичним потенціалом. Також відомо як генетичний фонд. См. також гени продуктивності.

Мені невідомі якісь дослідження, які показують, що генетичний потенціал існує в якості якогось формального навчання будуть потрібні десятиліття, щоб зробити (навіть тоді, може бути неможливо зробити правильно).

Однак, загальноприйнято вважати, що кожна людина має певний межа продуктивності вони здатні, і чим ближче ви підходите до точки, тим складніше стає фітнес. Деякі люди мають дуже низький генетичний потенціал, у той час як деякі люди мають дуже високий генетичний потенціал.

Існує кілька факторів, які можуть обмежити продуктивність, такі як (але не обмежуючись):

 1. Обмежені фізичні можливості. Наприклад, людям пощастило народитися з каліцтвами скелета не будуть здатні, як хто-то без подібних порушень.
 2. Обмежена здатність до росту м'язів.
 3. Обмежена здатність до відновлення.

Крім цього є люди, які просто фізично краще побудовано за певний вид спорту, який дає їм конкурентну перевагу. Наприклад, Майкл Фелпс розглядається деякими як "досконале тіло" для купання.

Крім цього ви почнете одержувати навіть більше теоретичних обмежень на те, що людський організм фізично не здатний. Досі, наскільки мені відомо, ми не знайшли ці обмеження, але треба думати, що вони існують. Хребет людини може тільки тримати так багато важить, ноги можуть рухатися тільки так швидко, і т. д.

Крім цього ви почнете одержувати в те, що це фізично можливо. Наприклад, якщо б Супермен існував, він не зміг би підняти літак, тому що його руки були пробити наскрізь.

+42
Emma Sadler 3 лист. 2013 р., 14:35:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil