Може всі вправи ізоляції повинен чергувати боку в бік?

Мені було цікаво дізнатися наступне.

enter image description here

Так багато ізолюючих вправ там є потенціал, щоб бути почерговим...звідси: маючи односторонній характер, такі як концентрація локон, вони можуть бути виконані на обох сторонах тіла в Спліт мода, моє питання буде (і так як я не можу згадати прямо зараз ізолюючий вправи, двосторонні або "не підходить для чергування")...все ізолюючих вправ "alternatable"?.

Навіть якщо відповідь на попереднє немає, я ставлю другий питання: всі alternatable вправи обов'язково ізоляцію, або можна знайти з'єднання, а також. Дякую, сподіваюсь я зрозуміло висловилася і не здатися дивним.

+230
Mohammed Ashiqur Rahman 28 лют. 2013 р., 12:50:30
29 відповідей

Фон

Я помітив, що мої Передні присідання серйозно відстає. Я знаю, що більшість людей мають більш слабку передній присадкуватий, ніж назад у нору, але у мене це близько 50-60% за обсягом 5-8RM.

Я підозрюю, що серед всіх груп м'язів, які працювали як варіацій, існує група м'язів, які тримають мене назад.

Питання

Які групи м'язів розташовані ближче до центру в передній присадкуватий, ніж назад у нору? Який аксесуар вправ буде допомагати мені в розвитку більш сильної передньому сидінні навпочіпки?

Як я це роблю

З точки зору позиція, у мене напів-широка стійка, ноги вказуючи лише злегка назовні. Схоже їзді на коні.

Я схрещую руки на грудях, зі штангою, а не відсталих зап'ясті зігнути. Я вважаю, у мене немає проблем тримати планку на мої плечі, як я піднімаю лікті в передній, так що вони завжди паралельно землі.

I місце в барі, який розташований в передній дельтою, так що бар знаходиться дуже близько до моєї шиї, і з передніх дельт згинанні, піднімаючи лікоть, в барі є додаткова підтримка, яка заважає їй йти куди завгодно.

+952
user6446 03 февр. '09 в 4:24

Оскільки ви сказали, що його перевірили:

Я ненавиджу це говорити, але одним з кращих вправ для колін-це присідання. Я б перевірити це відео з Mark Rippetoe (шановний тренер) за хорошу інформацію по правильній формі, щоб отримати максимальну віддачу від нього.

Що сказав:

 • Тільки присідання з вільними вагами. Машин не дозволяйте вашої стабілізуючих м'язів, виконувати будь-яку роботу, яка, ймовірно, є великою причиною ви відчуваєте незручність.
 • Підступ і зосередитися на формі. Пройти весь шлях назад вниз просто в барі, Якщо ви повинні, але ви хочете зміцнити стабілізуючі м'язи. Тільки ви можете зробити з вільними вагами і хорошій формі. Потім, піднімаються на 5лб/сеанс, поки ви не повернетеся в свій робочий вагу.

До цього часу на коліна, і всі інші ваші стабілізуючі м'язи повинні бути на тому ж рівні.

+917
Tanaya queen 30 бер. 2013 р., 08:58:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б порекомендував класу, гир або персонального тренера - в залежності від ваших потреб. Гирі-це інструмент, як і будь-які інші тренажери. Ідея в тому, щоб включити його у вашій поточної програми (якщо є) і переконатися, що програма знаходиться в гармонії з вашими цілями (якщо у вас встановлені). Відчуваю 'біль' на наступний день-це хороший знак, що ви працюєте, але не означає, що ви перебуваєте/-не використовуючи правильну техніку, або якщо тренування це добре округлені.

Так, прямо на ваше запитання, так, я рекомендую підписавшись на клас, це допоможе визначити уточнити вашу техніку і дадуть вам мотивацію і нові ідеї Workout.

+906
user3799030 26 трав. 2018 р., 14:40:49

Збільшення 5-7кг на 2 місяці те, що ви можете зробити під час перебування досить худий. Для збільшення переважно верхні маси тіла і при цьому зберігати свій вертикальний стрибок теж досить легко.

Дієта

Ваш раціон повинен змінитися так, що ви збільшуєте ваші маси не більше ніж на .75 кг в тиждень. Що буде тримати вас досить худий, так що це не надто негативно впливають на вертикальні (жир чинить опір зміні швидкості більш, ніж жорсткі м'язи). Що ПАРЄ поставить вас право на 6 кг за 8 тижнів.

Я рекомендую таку практику в дні тренувань:

 • 500 мл знежиреного молока з 5 г креатину перед тренуванням
 • 500 мл знежиреного молока з 5 г креатину, щоб пити протягом всього тренування
 • 500 мл знежиреного молока з 1 совок протеїновий порошок після тренування

В дні без тренувань ви можете пропустити цей пункт взагалі, або тільки один 2-совок протеїновий коктейль протягом цього часу доби.

Всі інші продукти повинні бути звичайної їжі. Причина для цього часу вуглеводи і білок, щоб дати вам більше енергії під час ваших тренувань, а також покласти ваше тіло в кращий стан для використання білків і вуглеводів. Тобто більше йде на м'язи і менше жиру. (Джерело - продуктивність по харчуванню енциклопедії).

Підготовка Змін

Вам потрібно підтримувати більш низьку міцність тіла при побудові верхньої частини тіла сила/маса.

На тренувальний спліт, я б використовував 3 дні, де два дні верхні дні тіла та 1 нижня тіла на добу. Не соромтеся адаптувати речей, щоб задовольнити вас краще, але ця основна структура допоможе:

1 День: Трицепс/Плечі/Латів

 • Первинна прес руху (накладні, жим гантелей або гантелі) 3х10-15
 • Плече потрійний набори (один набір буде бічній підйом, стійка підняти, і підняти задня дельта) 3х10-15
 • Трицепс pushdowns: 4х10-15 (2 комплекти з ручкою молотка, 2 комплекти з прямим хватом)
 • Підтягування / перекладом 3х5-10
 • Робота АВ, 50 повторень ваш вибір.

День 2: нижня частина тіла ремонт/пастки

 • Присідання: робота до 3-8 РМ (цикл 8RM, 5RM, 3RM)
 • Стрибки коробки: 75% 7х3 (більше, щоб попрактикуватися з рухом)
 • Хватка урвати максимум тягне: 3х5-10
 • Глют мостів: 3х10-15 (тримати 1-3С в топ)
 • Постійний теля піднімає 3х10-15

3 День: Руки/Біцепс/Груди

 • Вторинний прес руху (накладні, покачати прес, Жим гантелей або гантелі) 3х10-15
 • Груди мухи 3х10-15
 • Руки на колінах 1 рядків БД (рядків АКА Крок) 3х10-15
 • Кучері ДБ (вибір варіанту) 3х10-15
 • Штангою Кучері: просто порожній бар, як можна більше, прагнути до 50 або більше
 • Робота АВ, 50 повторень ваш вибір.

Примітки

Коли я пишу діапазоні повторень, як 3х10-15, ви будете починати з ваги, ви можете натиснути на 3 комплекти 10 і працює до 3-х комплектів 15. Прогресування мета буде 3х10, 3х12, 3x15. Коли ви натиснете на максимальну кількість повторень, збільшити вагу і почати з 3х10.

Єдина відмінність, це з присіданнями, де у мене ти працюєш до 8 ПМ, потім в 5 ПМ, і, нарешті, 3 ПМ. Мета тут, щоб прагнути до трохи вище ваги кожного разу, коли ви циклу через.

Такий підхід допоможе вам збільшити верхню маси тіла, якщо ви їсте, щоб підтримати вашу роботу, і ви насправді віджиматися з обтяженням. Важко судити, що ви можете зробити для 3х10 якщо ви ніколи не пробували працювати в цьому діапазоні. Якщо ви знаєте ваш 1 ПМ за це вправа, тоді почніть з 70% від цього.

Це більше бодібілдинг підхід до навчання, так як мета тут полягає, щоб додати верхній масу тіла і підтримувати вертикальний стрибок. Присадкуватий роботи повинно бути достатньо, щоб зберегти або збільшити свої сили, і коробка стрибає тримати на практиці. Після 3 тижнів, ви можете збільшити висоту коробки і підтримувати повторень, поки ви не будете впевнені, що зможете вдарити його.

Є два нагальних рухів, в першу чергу тому, що трицепс становить більшу частину маси рук. Ви помітите, я не так багато на передпліччях. Якщо ви використовуєте жир ручки з гантелями рядків, кучері, так і на вторинному прес руху ви будете робити все необхідне для них. Головна прес-рухи повинні бути подекуди можна перевантажувати трицепс більше. Суворе натискання, вузьким хватом жиму лежачи, або гантелі лави, долоні звернені один до одного буде все це робити. Вторинна прес руху можна покачати прес або інші швидкі рухи. Мета тут-забезпечити 2 дні тренування рук, але вразити їх трохи інакше, ніж ви робите на основний прес.

Прощання Думки

Те, що я виклав-це тільки основи, щоб ви почали. Існує безліч бодібілдинг шаблони там, і тільки модифікації, необхідні для підтримки гучності на ногах коливається трохи нижче і реп коротше. Ваша мета полягає в підтримці міцності та потужності.

+882
Emmett Lin 22 бер. 2019 р., 06:50:26

Я грав у футбол ,мій ніс вже потрапив по м'ячу і зробив це червоний слід від удару.Я не відразу кладуть лід. Я доклала лід через 1 годину, але нічого не відбувається. Що робити зараз, щоб зробити цей синяк піде? Або зменшити його.

+879
chills 19 квіт. 2012 р., 00:06:35

Я думаю, що всі ваші причини є поважними причинами, щоб втратити мотивацію, і вам доведеться вирішувати кожному самостійно.

Але ви повинні пам'ятати одне з основних правил успіху в чому завгодно, включаючи свою спортивну підприємства:

Мотивація йде в спортзал, тому що ви з нетерпінням чекаємо його, і насолоджуватися цим. Недоліком спираючись на мотивацію, є те, що це швидкоплинне відчуття, і той, який важко викликати по команді. Найчастіше ви знаходите мотивацію в періоди до роботи, і знайти, що вона зникає, як тільки прийде час, щоб покласти в роботі.

Дисципліна - це ходити в спортзал , навіть якщо ви не з нетерпінням чекаю цього, або насолоджуватися нею. Це ґрунтується на ідеї, що ви здатні виконувати важку роботу за несвоєчасне задоволення. Тобто ви не буде відчувати себе добре там і тоді, але ти жорстко поставив на пожинаємо плоди пізніше.

Суть в тому, що якщо у вас є періоди низької мотивації, необхідно спиратися на дисципліни, щоб отримати свою дупу в тренажерному залі, щоб ви в кінцевому підсумку не буде взагалі.

Але дисципліна-це важко. Дисципліна означає, що діючи проти свого власного бажання до прямо зараз, щоб отримати гроші пізніше. І в кінці кінців, оскільки всі ми відчуваємо брак мотивації, це дисципліна, яка відділяє нас від тих, хто ніколи не ходжу в тренажерний зал взагалі.

Те ж саме і нічого, де ви повинні покласти в роботі.

Якщо ви берете що-небудь взагалі від цього посту, нехай це буде так: відкладене задоволення! Якщо ви навчитеся цінувати працює за несвоєчасне задоволення, а не миттєве задоволення, ти будеш в порядку.

+878
WCC 14 жовт. 2013 р., 23:54:50

Мої думки, що взимку, особливо на відкритому повітрі зимові тренування повинні спалювати більше калорій. Це займає більше енергії, щоб нагріти тіло так довго.

Я відчуваю, коли я їм досить багато, в день я відчуваю себе тепліше, і коли я обмежити калорії я досить сильно похолодало.

Ви повинні калорії на зиму? Особливо якщо тренуєтеся на відкритому повітрі.

+873
Howard Deane 3 серп. 2013 р., 08:22:04

Як тілом аналізатор складу тіла обчислити пристосованість результат?

Що стосується фітнес-результат:

За тілом результат-довільне кількість очок в залежності від вимірюваної м'язової і жирової маси для мотивації випробовуваних (Реф).

Ось зразок листа результатів на веб-сайті творця. Дивись нижній правий кут на фітнес-результат:

results sheet

+867
RamPrasad G 25 жовт. 2015 р., 11:23:17

Я підняття тягарів протягом приблизно року тепер і моя перша програма, якою я йшов, Стартова сила. З тих пір я перейшов на greyskull і моя тиждень навчання, як правило, виглядає так:

В середу

Присед 2х5, 1х5+
Лавка B натисніть 2х5, 1х5+
Трис-B-біс 2х10-15
Додатковий Плагін

В п'ятницю

Прес-лава Б 2х5, 1х5+
На біс Б три 2х10-15
Станова тяга 1х5+ (очищає влада, як підігріви)
Додатковий Плагін

В неділю

Лавка B натисніть 2х5, 1х5+
Три B-біс 2х10-15 
Присед 2х5, 1х5+
Додатковий Плагін

За цей час я зробити значний 'noobie' прибутку і не було ніяких поганих плато досі. За останні 3 місяці я застряг на 85кг лавці і не можу здатися, щоб потиснути її. За цей час мій прес, присідання і станова тяга все продовжував повільно зростати.

Я їм великий і постійно (поступово) додавати вагу. Моя спати в нормальному режимі, і я отримую достатньо сну для відновлення. Я досить впевнений, що моя хороша форма - з плоскою головкою позиціонування, злегка прогнул спину, посадили ноги і плечі, 45-60 ступеня стиснення і кута рукоятки до тіла, лікті, що надходить в організм. Бар йде прямо вгору і вниз.

Так що моє запитання, що це найкраще, що я можу додати до моєї лавці - це може бути або в плані вправ або рад, щоб пам'ятати під час підйому. Чи є спосіб, щоб визначити, яка частина тіла є уповільнення мене більше всього? (Крім очевидних)

+867
Auxiliary 17 серп. 2017 р., 20:24:48

Це, безумовно, вірно, однак обидва метаболічних функцій може відбуватися в той же час різні шляхи.

Від пропозиції я можу зазначити,

Ацетоном пахне, як ацетон, аміак є звичайним засобом для миття посуду. Так що ти відчуваєш як твої нігті зробити (або, можливо, ваша подруга зробила її) або що ви прибирали весь день? Що може допомогти вам з вашою відповіддю.

Сліди цих двох запахів інтенсивно вивчалася на пацієнтів із цукровим діабетом. Якщо цікаво, можете глянути на цю статтю. АЦИДОЗ ТА ПОВ'ЯЗАНІ З НИМИ УМОВИ

+849
Lower Cake 9 січ. 2012 р., 22:49:32

У RunAmocs з м'якого Зірка взуття хороша. У мене є пара, які я розглянув тут. Насправді мій коментар говорить більше про перехід до мінімалістської взуття працює, ніж самі туфлі, але ви можете отримати ідею. Вони дуже легкі взуття з Вібрам 2мм гумова підошва. Коли я вперше поклав їх на вони, здавалося, не дуже щільне прилягання, як я звик. Але ж вони дуже легкі та гнучкі, вони насправді залишатися на ногах дуже добре.

Мої причини для отримання цих замість Вібрам п'ять пальців носять двоякий характер:

 1. Я теж незвичайної форми великих пальців на ногах.
 2. Я хотів опцію, щоб надіти шкарпетки.
+693
Third Essential Designer 17 бер. 2010 р., 02:23:30

Як ти просив ваше питання приводить мене до думки, що ви працюєте в домашній тренажерний зал. Я припускаю, що ви не маєте доступу до нормальної кардіологічне обладнання, як велотренажери, бігові доріжки.

Якщо ви хочете зробити ВИИТ, то вам доведеться вийти на вулицю. Якщо ви живете в горбистій місцевості, ви можете їздити на велосипеді вгору (висока інтенсивність) і вниз (інтервал частина) Хіллс для хорошого тренування. Якщо ви схожі на мене, і земля навколо рівна, то я б порадив тікати. Виконайте за хвилину (інтервал), потім спринт на 30 секунд (високої інтенсивності), а потім запустити, потім спринт і т. д. Якщо ви не змогли запустити після присідань, то це може реально допомогти запобігти або лікувати крепатуру.

Якщо жоден з цих звертаюся до вас, і вони не мене, а потім розглянути питання про вступ до програми бойових мистецтв. Хороша вправа.

+685
Antonio Mitevski 12 бер. 2018 р., 22:34:02

Здається, що більшість процедур виклику для набору 5 повторень. Це 8-12 повторень набору повністю або в ньому все ще є місце?

+683
Deepak Puthraya 12 квіт. 2015 р., 11:04:42

Тема силові тренування і харчування (щодо придатності), безсумнівно, складний. Внаслідок складності цієї теми, там було багато поганих книг і ресурсів, вироблених протягом багатьох років. Ця проблема ще більш ускладнюється тим, що силові вправи і фітнес-це величезний потенційний ринок, і згодом завалений всілякими 'вам підходить-швидко' типу шахрайства і дезінформації.

Як новачок в області силових тренувань, це було досить важко для мене, щоб переварити всю інформацію, яка є, і навіть більше для мене, щоб відсіяти все погане і суперечливої інформації, що там складно.

Які остаточні книги та ресурси на силові тренування / харчування, що людина повинна читати, якщо вони хочуть отримати більш глибоке розуміння предмета?

+671
Rodrigo Macias 12 груд. 2015 р., 21:44:34

Я іду дуже простий режим присідання, станова тяга, підтягування (зважена) і жим лежачи, і протягом багатьох тижнів.

Які ізоляції, м'язи або машина вправи, щоб 'заповніть пропуски'? Один приклад, який приходить на розум, це те, що для ромбоидов.

+631
Feyyaz 25 черв. 2018 р., 14:01:55

Те, що ви хочете, ймовірно, втрати жиру, а не втрати ваги. Це більше тіла рекомпозіціі, і це не легко відстежити. Найкращою лоу-тек, дешевим способом є вимірювання талії, з допомогою рулетки або штангенциркуля. Що працював для мене.

У будь-якому випадку ви хочете, щоб об'єднати харчування / компонент харчування, одним з компонентів тренування (в противному випадку ви втратите м'язову масу). Мій досвід показує, що прилипання до даної схемою це дійсно найважливіша змінна, та це особиста справа. Я думаю, що деякі дієти більш ефективні, ніж інші, але в 50% ефективні дієти дотримувалася 100% краще, ніж 100% ефективні дієти дотримувалися 30%...

+605
Grogi 28 вер. 2016 р., 21:09:30

Стартова сила-стиль тренування було б добре разів на тиждень. Але стартову силу програма не буде працювати дуже довго разів на тиждень тренування чергуються з аеробікою. Ви не зможете далеко просунутися в підвищенні ваги.

Якщо у вас є, ліфт раз в тиждень. Але розумію, що змінюючи програму, зробить його менш ефективним.

+575
craniac 20 лют. 2011 р., 12:28:05

Я рекомендував би отримати ваш бланк ідеально. Тому що це так часто повторювалося, біг-це спеціально зроблено, щоб зробити довгостроковий, повільний з'являться, важко діагностувати біль і травми. Неправильна форма може бути добре зараз, але з часом це може призвести до біди.

(Я не можу поручитися за цих джерел.)

Денні Дреєр:

Якщо ваші ноги повернути в сторони, як ви бігати, його крутний момент коліно з кожного удару ногою. Ваша нога не призначений для роботи таким чином. Це дія заробляються зв'язок і сухожиль в колінних і в кінцевому підсумку призводить до болю. Він каже, що ключ до вирішення цієї проблеми, щоб уявити собі, ви працюєте на канаті, ноги бити вздовж лінії, витягнув на дорогу прямо перед вами.

Цей хлопець на працюючому форумі вказує на те, що поворот ступні-це не просто неефективно-воно викликало в нього біль у паху. Це, звичайно, анекдотично, і головний підозрюваний на ефект плацебо, але його рішення спрацювало:

Так важко виправити це, запитаєте ви? Ні, не на всіх. Я просто залишався у свідомості, його сьогодні й не давали йому розвернутися. Коли я біжу швидко і пішов вгору по горбах, я зробив так, щоб тримати мій палець, вказуючи прямо перед собою і дійсно, немає більше болю в паху. Так у весь мій біг, я почував себе чудово і свіжо. Я завжди був прискоренні і ніколи не був один з тих моментів, коли я про тасу. Мій спокійно залишався довго і спокійно.

Тренер Блейк Робінсон каже, щоб перевірити на герметичність глют:

[Я]е сідничного м'яза занадто туго ноги повернутий у бік, як ви запустите змушуючи вас бігти на зовнішній стороні черевика, також відома як качині ноги, що в свою чергу збільшує навантаження на внутрішню частину колін. Щоб перевірити, наскільки ваші ноги вивертати, як ви запустите знайти біговій доріжці, яка стоїть перед дзеркалом і дивіться під ноги просто як поштовх і відірвався від Землі.

Цілком можливо, що ваша хода прекрасна, але це напевно не завадить зробити діагностику. Я хотів знайти фахівців у предметних областях (тобто, особистий тренер, який спеціалізується на бігунів і чиї стажисти ви хочете наслідувати) і здати сесію з ним або з нею.

+569
Dmitry Kotov 27 бер. 2012 р., 17:00:57

Вперед положення голови (так званий наведений силою тяжіння кіфоз)- це досить поширена в наші дні. Перше, що ви повинні зробити, це почати розтяжку шиї Вправа називається втягування шиї:

enter image description here

Ви будете вражені тим, наскільки великий це вправа відчуває. Якщо ви застрягли в переднє положення голови протягом тривалого часу, ви будете почувати себе, як ніби всю верхню частину хребта прокидається.

Після того як ви розробили деякі "нормальні" гнучкість вашої шиї, ви можете почати, щоб зміцнити м'язи так, щоб вони більш збалансовані. Це допоможе тримати голову у вертикальному положенні. Вправи, які ви хочете включити до вашої звичайної тренування є:

Шийного відділу:

enter image description here

Розширення цервікального:

enter image description here

Латеральний шийного відділу:

enter image description here

Якщо у вас немає машини, ви можете використовувати вільні ваги, щоб виконати ці вправи. Наприклад, шиї упряж може бути використана:

enter image description here

Якщо у вас немає шиї проводів, пластин або гантелі можуть використовуватися як так:

enter image description here

Перевірте шиї вправи вказівник на exrx для деяких інших ідей. Я також знайшов це відео варто дивитися.

На додаток до цим шия вправи, ви повинні розглянути питання про включення деяких тяга в свій раціон, щоб збалансувати м'язи верхньої частини спини.

+485
godai77 12 серп. 2014 р., 00:40:38

Я на дієті вже місяць. Він складається з 5 прийомів їжі з сумою 1700 калорій в день (2000-стабільне споживання калорій на добу для мене). Моя дієта має високий вміст білка (в 3 рази маси тіла) і помірна кількість вуглеводів(в 1,5 рази маси тіла) в ньому. Я втратити близько 0,75 кг в тиждень.

Я вирішила займатися спортом 3 рази в тиждень. Тренування складаються з важкої атлетики (жим лежачи, присідання і інші різні вправи, щоб рухатися кожен м'яз у моєму тілі) і аеробну частина, коли я роблю еліптичний не менше 45 хвилин. Силові тренування частина-для збереження м'язової маси та аеробної частиною для втрати жиру.

Я тримав мої серцевого ритму в аеробному діапазоні досі, але після виконання дослідження в цій темі я суперечливі результати. Я читав, що для того, щоб ефективно втрачати жир, мені потрібно, щоб мій пульс на анаеробному діапазоні, але деякі говорять, що це призведе до втрати м'язової маси, оскільки анаеробних вправ необхідно більше енергії, то моя система може мобілізувати від спалювання жиру. Згідно з моїми дослідженнями анаеробних вправ дуже важливо, тому що він прискорює мій метаболізм і я можу продовжувати спалювати більше жиру навіть після тренування. Аеробних вправ в іншу руку тільки спалює жир в той час як я роблю це.

Отже, які вправи слід поєднувати з іншими частина моєї тренування, щоб спалити максимально жир, але і втратити якомога менше м'язової маси?

+439
CMYJ 17 серп. 2012 р., 16:50:27

Ви не можете. Ти відповідаєш на своє питання.

Є різні інші способи, щоб поліпшити такі речі, як синтез м'язів; покращання функціонування сателітних клітин; збільшення нервової системи і відновлення м'язів; і навіть збільшити розмір.

Збільшення порівняно з чим? Ви держави немає основи для порівняння.

Очевидно, крім усього працювати і "сподіваюся". Я кажу про "природних удосконалень".

Визначення "природна". Чорт, визначення "покращення". Ми не замінивши наші слабкі кінцівки з біонічної кінцівки за натхненням просто немає.

А що ще є? Що це справжній Святий Грааль, який може (майже) порівняно з високими дозами ААС/шкарпетки?

Це не секрет, ми тримаємо в собі. Якщо б у нас були знання, щоб отримати рівні прогрес без стероїдів, чому люди досі використовують анаболічні стероїди?

Поки це не ААС/Педіатрія. Хороший сон ніколи не змусило мене прокинутися, дивлячись, як Філ Хіт, так само на 20 000 надлишкових калорій, 900г білка, стрес, або роки тренувань. Щось перепаде.

Ні, нічого не перепаде. Надлишок 20к ккал збирається тебе вбити. 900г білка збирається дати вам біль у шлунку. Стрес неможливо, особливо з вищезазначеної дієти. Роки тренувань є те, що ми робимо. Що, і трохи більш розумний підхід до дієти та відпочинку, ніж те, що ви сказали.

Як ми можемо створити істинної підвищеної natties, без стероїдів, гормонів росту, інсуліну і т. д.?

Тепер ти просто викидає слівця, щоб побачити, що палички. Як я вже сказав, Якщо б бодібілдерів не потрібен сад, навіщо вони досі використовують в ААР х?

Пам'ятайте, перш ніж ця фігня існувала у нас досі займався спортом професійно & обожнювали великі тіла.

Так, і культуристи минулих років виглядаю біса відрізняється від того, що вони роблять зараз.

Справа в точку; ось Містер Олімпія 40 років тому, і сьогодні.

Frank Zane Phil Heath

Слухай, от відповідай на питання, який ти боїшся задати.

Як я можу виглядати, як культурист, не використовуючи ті ж Бади, як їх використовувати?

Ви не можете. Вони використовують ці добавки, щоб зламати бар'єри, які людський організм покладає на себе. Через десятиліття досліджень, ми придумали кращий спосіб, щоб зробити це, і культуристів ви бачите поборотися за титул "Містер Олімпія", є результатом цього дослідження.

Якщо ви хочете подивитися, як вони роблять, робити те, що вони роблять.

+432
Theresa Langentern 31 груд. 2013 р., 09:13:17

У Bodybar, також відомий як зважений бар тренування, недовикористовують вправи пзо. Мій тренажерний зал має безліч з них, і я єдина людина, яка використовує їх. Я включив їх у безліч рухів, таких як присідання і випади. Я думаю, ви могли б використовувати bodybar у Супермена. Я хотів би утримати його ширше, ніж ваші плечі, випряміть руки, тримайте його в передній частині голови, як високо від підлоги, як ви можете, а потім перейти в позицію надлюдини. У тренажерному залі завтра, я спробую і розповім вам, як це працює.

Коли ви робите Супермен, ви хочете затягнути свій лопаток. Якщо ви використовуєте гантелі в Супермена, з гантелями в передній частині голови, потім ваші лопатки повертаються вгору (до голови), що запобігає затягування. (Ви не можете зробити лопатковий вгору, обертання і розтягування в той же час.) Перевага адвокатського стану тіла, що ви можете захопити його ширше, ніж ваші плечі, і в результаті ви зможете мінімізувати лопатковий вгору обертання, і ви зможете витягти ваші лопатки вглиб затягування.
enter image description here

+267
Jony Simao 2 квіт. 2011 р., 05:47:34

Я початківець Олімпійських та важкоатлетом. Я дізнався ліфти через кроссфіт. Я скоро почну нову роботу, і буде подорожувати з понеділка по четвер, в основному зупиняючись у готелях. Готелі будуть мати гантелі, і якийсь кабель машина, в кращому випадку.

Як я можу продовжувати працювати на присідання, станова, уривками, очищає, ривків, і тисне без плити або Олімпійський бар?

+227
Xsi 5 лип. 2015 р., 21:59:43

Ви можете сказати, що всі випадки, коли м'язи будуть розібрані? Я чув про двох випадках буде пожирати м'язи, але я до сих пір не зовсім розумію.

Аеробні Вправи

Арнольд Шварценеггер говорить в нову енциклопедію сучасного бодібілдингу:

Занадто багато аеробіки також закликає тіла метаболізувати м'язової маси тіла ... м'язи, щоб створити додаткову енергію. Тіло насправді може розкуркулити м'язової тканини, особливо білі волокна "силові" м'язи для палива аеробні вправи.

Чому людське тіло розвиватися, щоб розкуркулити м'язів під час кардіо? Чому б просто не брати енергію з їжі в шлунку (за умови, що у вас є залишки їжі)?

Худі Люди

Скубі з YouTube каже, що в організмі енергії триярусною харчування > жир > м'язи. Якщо енергії не можуть бути отримані з одного рівня, тіло прагне до наступного рівня. Оскільки м'язи-це остання сходинка, і практично кожна людина має певну кількість жиру, як м'язи або рівня досяг? Я припускаю, що м'язи щабель буде досягнута для Людей, які страждають на анорексію, як щодо всіх інших?

Висока Інтенсивність Навчання

Jamez сказав про це в статті про оптимальному діапазоні повторень:

Пам'ятаєш процесі нарощування м'язів описані в рости маля, рости? Мікротравми стимулює збільшення синтез протеїну та зростання м'язів позитивно впливає цілий ряд гормони, які виділяються після навчання ваги. Великий обсяг, кілька набір програм викликають мікротравми і більше гормону-так кінцевий результат більше м'язів!

Це, ймовірно, пояснює, чому я був невпечатленный натисніть. Хоча хіт використовує велику кількість повторень, ви виконуєте тільки один "хардкор" за тілу. Я фактично втратили м'язи і почав відчувати як я навіть не поїзд!

Його логіка не дуже зрозуміла. Щодо потрапляння призводить до втрати м'язової маси?

+169
Gruz 6 вер. 2019 р., 15:29:30

Тривалість тренування залежить від вашої інтенсивності.

Якщо ви збираєтеся на легку прогулянку, де ви говорите зі своїм другом і одночасно потім 30 хвилин не може скоротити його для втрати ваги

Вам потрібно багато 45 до 90 хвилин кардіо, Якщо інтенсивність настільки мала, коли ви ще можете говорити без особливих проблем, але з іншого боку...

якщо ви робите інтервали, або HIIT, як це ВИИТ швидка втрата ваги тренування, ось тоді ви можете піти тільки з 10 до 20хв і втрачати стільки ж ваги як хтось робить 30+ хвилин низької інтенсивності

Тому ідеальна довжина залежить від того, наскільки інтенсивні тренування буде і, можливо, ваш поточний розпорядок дня. Якщо розклад відкрито, то від 30 до 90 хвилин може бути нормально, але якщо ні, то ви будете мати ніякого вибору, окрім як знайти які-небудь 10-20 HIIT тренування сили для втрати ваги

+129
TLS 9 груд. 2013 р., 21:26:02

я думаю, що вільному одязі краще, ніж обтягуючі тіла раздуются і витріщив до після тренування, і якщо ви носите обтягуючі потім він буде викликати у вас дискомфорт. тому волію ходити у вільному одязі

+55
nitinvertigo 6 трав. 2014 р., 20:02:29

HIIT є найбільш ефективним способом.

Спробуйте запустити 1 хвилину зі швидкістю близько 10 км/год, а потім спуститися до 5км/год протягом 1 хвилини.

+32
PETER KOVI HASTIE 30 січ. 2014 р., 08:33:56

Ви жінка, тому за своєю природою ви не набухають так сильно, як чоловіки, оскільки у вас недостатньо тестостерону. Це великий міф буде громіздким, просто одні силові тренування. Ваші м'язи будуть рости в маси, але не стільки за розмірами (думаю, щільність).

Хороший приклад - Стейсі

Що сказав, підібрати гарну міцність будівлі рутина, як стартову силу, або-або.

+13
mnt 17 серп. 2018 р., 03:40:35

Нитка цікаве - я не бачу відповіді, так що сподіваюся, це буде перезапустити його;

Мені 40 років, у дитини капюшон астми, як йти в тренажерний зал, за 2 роки на 4 ночі на тиждень і має частоту пульсу в стані спокою 49bpm. Тренажерний зал використовує Myzone монітори серцевого ритму (нагрудний ремінь) і я не можу отримати мій у червоній зоні на всіх. (Червона зона = ЧСС 160-177bpm, жовтий 142-159bpm) я максимум на 152bpm приблизно, а ось коли я покрився потім, мої м'язи судомою, і втома. всі класи досягати 100% і отримати похвалу, ти, моя цифра 86% змушує мене відчувати себе я повинен бути лінивим чи, можливо, я не досить старався. Я взяв працює 5к за 4 ночі на тиждень заняття 3 ночі з вагами і веслування між ними, я роблю багато кардіо і не схоже, щоб скинути зайву вагу - напевно, тому, що кількість цукру я пив тільки недавно перестав кола 2 тижні..) так що, сподіваюся, все зміниться. Я просто дуже люблю хороший відповідь будь ласка.

+10
Torsten Schaub 12 груд. 2014 р., 02:06:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil