Це типово для людини, щоб відчувати дискомфорт, стоячи спиною відразу ж після комфортного мертвих-ліфт комплекті?

Після того, як я виконати деякі станова, і опустите вагу назад на землю і починають стояти спиною прямо незваженого, я відчуваю себе незручно жорсткість (зміна)в нижній частині хребта у верхній частині моїх сідниць прямо за моєю кульшових кісток з обох сторін, але не центр: т. е.. напевно не біль у хребті.

Чому я відчуваю це тільки після того, як я відійти з-за своєї низької положення без ваги, але не з такою вагою? Що, здається, не має сенсу.

Іншими словами, якщо я зробив те ж рух з 200 фунтів піднімати вантаж на інший реп (комфортно), я б не відчувати цієї замішання відчуття при завантаженні, але як тільки я стою осторонь після набору буде зроблено, я відчуваю, що я роблю "старий, згорбившись, людина, - Ой, моя спина'", рух намагається привстать відразу вивантажується.

Це не гостра біль, а скоріше тривожне відчуття, і це тільки час я в дорозі від нахилився, щоб стояти прямо і знову, і як тільки я випростався вертикально, відчуття швидко йде.

Варто турбуватися з цього приводу, чи це звичайно прийнято як нормальний досвід?

+498
Prathap Badavath 17 груд. 2018 р., 22:19:40
34 відповідей

Мої гомілки (особливо великогомілкової м'язи - http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tibialis_anterior_2.pngчасто підкручувати, поки я біжу.

Це відбувалося все моє життя, коли вже працює (наприклад, більш ніж за милю або близько того) відстані на швидкість руху. Я був спринтером років тому в школі (без проблем), але навіть тоді, якщо ми підемо довше бігати, за ноги під коліном (лівої ноги зокрема) було б дуже скрутно. Не дуже боляче, але незручно - і в гіршому випадку, рух кісточка була порушена.

Я почав бігти знову (всього) близько півтора років тому, і це повторилося. Я зробив простягання, але це не допомогло занадто багато, і я читав, що я повинен написати алфавіт з ніг перед запуском. Я роблю це кожен раз, коли я бігти, і це, безумовно, допомагає, Але мої гомілки все ще стискається, але це дійсно змінюється (іноді ледь помітні, іноді набагато гірше).

Це ніколи не було досить погано, що я повинен перестати бігати, але це не приємно і я трохи хвилююся, що я змінюючи свою форму трохи і що це може призвести до травми.

Є що-небудь ще я можу зробити?

+990
Davide Andrea 03 февр. '09 в 4:24

Мій тренер завжди рекомендував мені почати працювати, але мої друзі теж кажуть мені, що коли я почала тренування я ніколи не отримаєте більше і так як я баскетболіст мого зросту має значення для мене, але я справді хочу, щоб почати робити деякі вправи і працювати

Я не короткий 6 футів 4 дюйми

+982
Asfand Yar 12 серп. 2018 р., 05:14:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мені 29 років і почав працювати 2-3 місяці тому, потрапивши в тренажерний зал 4-5 днів на тиждень вранці.

Я беру половину совок сироваткового протеїну за 30-45 хвилин до тренування і 1 мірну ложку після 1 1/2 год інтенсивного тренування, має намір набрати вагу.

Добре приймати сироватковий протеїн протягом короткого часу?

+961
Jeremy Zerr 14 квіт. 2013 р., 00:51:22

Близько року тому я почав використовувати жир-в-паз відправитися з Рівного 0 підтягуєшся на мій нинішній максимум 5-6. Моє розклад, щоб зробити ГТГ 3x/тиждень в кілька стислій формі: якщо я, також піднімаючись в той день (змінена Стартова сила), я роблю 6 комплектів протягом години в перервах, то зробіть ще ~3 комплекти розтягнулися на весь день. Якщо я не піднімаючись в той день, тоді я розклала комплекти до такої міри, що мій графік дозволяє. Тепер я зробити ~3-4 повторень/набір, на загальну суму близько 35-40 повторень в день. Раз в тиждень, я намагаюся для мого Макса на перший сет дня.

За останні ~4 місяці, хоча, я не дочитав мій нинішній максимум. Жодних змін у масі тіла, що б пояснити це. Як я можу змінити мою програму? Припустимо, моя мета-потрапити в довільне 10 строгих повторень.

Ось подібний питання Відмінний відповідь, але оскільки я вже роблю великий обсяг, я міг би використовувати конкретні вказівки про те, як реалізувати ці (або інші) рекомендації з точки зору точних повторень, серій і днів в тиждень.

+942
hdm 18 жовт. 2019 р., 06:54:49

Просто серйозно обмежувати споживання калорій, які вправи ви робите, не так важливо, це про обмеження калорій

+936
Khaled Bay 21 лют. 2013 р., 23:53:53

Я курив з 14 років. Мені виповнилося 27 в липні. Я курив суміш тютюну та інших речей. Я в середньому близько 15 пачок в тиждень.

Зараз у мене цикл приблизно 100 миль на тиждень.

Я помітив, що мої легені одержують уизи і виховують трохи вершкового масла легенів. Я хочу кинути , це не варто мого здоров'я і я активно відчуваю, що груди важка і звужені днів після того, як я курю.

Як довго він буде приймати для моїх легенів, щоб повернутися до 100% після того, як я пішов? Я можу що-небудь зробити, щоб допомогти процесу?

+932
Hanifgull 12345 31 трав. 2011 р., 20:51:51

Якщо Олімпійський бар стає у стійку, де стійки зачіпає приблизно там, де стрілки на малюнку нижче, як багато ваги повинна бути додана в одну сторону, до цього сторони будуть падати на землю, якщо інша сторона не провела?

enter image description here

Я просто шукаю приблизний і практична. На практиці я маю на увазі, що я не хочу, щоб дістатися до точки, де це чайові або з видаленням вага в цей момент може порушити баланс. У мене ніколи не видаляються більш ніж на 45 з одного боку і я не думаю, що мій спортзал був би вдячний за будь-які експерименти :-Р

+794
George Kendros 27 жовт. 2011 р., 22:03:50

Так що я 18-річна жінка, 5'5 (166см) і 171lbs (78 кг). Я хочу схуднути приблизно нижче 10 фунтів максимум, я тренувався близько року, тому вага не жир, у мене теж є м'язи. Я тренуюся 3-4 рази в тиждень. Я ввів цю інформацію в кілька iifym калькулятори і результати були дуже схожі, тому я викладаю один із Офіційний сайт iifym.

Загальна калорійність: 1716

Білка: 131 г

Вага: 69 г

Вуглеводи: 144г

ПОВ: 1567

TDEE на: 2145

Ці макроси здаються занадто високими? Якщо я не помиляюся, чим більше ви тренуєтеся, тим більше ви повинні їсти.

Просто щоб дати вам і Приклад, 3 дні назад я спалив 618kcal що б принести мої макроси десь близько 2300, і я тільки з'їв 1850. Вчора, я спалив 371kcal, який приніс мої макроси до десь біля 2000, але я з'їв 1714.

Я також використовував додаток Lifesum, які ставлять свої макроси для 1655kcal в день. Це правильна сума?

Я припускаю, що я шукаю поради про те, як сильно я повинен їсти, в ті дні, коли я працюю і в дні, коли я не знаю, тому що я припускаю, що ці калорії повинні бути різні, але якщо вони не мають, будь ласка, поправте мене. Я боюся, якщо я їм занадто багато я наберу вагу, але я не впевнений, якщо є занадто мало було б дуже добре.

+746
JRizz 10 лист. 2016 р., 16:16:36

Щоб додати до двох попередніх відповідей alerady...

Гідратації в цілому необхідно вирішувати більшою мірою, ніж гідратація один understakes прямо перед запуском. Слід adaquately зволоженою в цілому.

Ви не зневоднює, наче ви спите через дихання (особливо взимку, коли повітря може бути сухою) і поту. Вас також може пити меншу кількість води (24 унції. багато ІМО), як ви прокинетеся. Ви повинні дати собі кілька хвилин, щоб розтягнути, послабити і прокидаюся раніше все одно йду, так що я б Реко тримаючи склянку на тумбочці пити момент, коли ви прокидаєтеся вранці. Вам не потрібні всі 24 унції, проста 4-8 унцій буде зробити зовсім небагато, я вважаю.

Я намагаюся тримати склянку води на приліжкову тумбочку і, коли я прокидаюся в ночі, я хапаю його за кілька ковтків.

Нарешті, якщо ваше тіло потребує велику гідратації ти завжди можеш пити воду під час бігу. Якщо ви біжите марафон, ви повинні практикувати пити під час бігу. Ці ранні ранкові пробіжки може бути прекрасний час, щоб зробити це, якщо ви повинні гідрат багато для будь-якого запуску.

+732
Sirkong 2 груд. 2018 р., 08:22:55

Мій основний упор робиться на підняття тягарів - великий п'ять: станова тяга, присідання, прес, лава і підряд - я також додати аксесуар вправ і спробувати (правда-правда), щоб отримати 1-2 кардіо тренування ст.

Мій нинішній підхід , щоб вести щоденник, записуючи все, що мої щоденні тренування був, темп, що я їла до/під час і як я себе почував після цього. Я наступну програму з Вендлер 5/3/1 - в даний час на 15 місяців (реально отримувати великі результати).

Моє питання: чи є кращий спосіб відслідковувати свої тренування, ніж блокнот і ручка - я пробував різні телефонні додатки і всі вони займе більше часу/зусиль, ніж ноутбук. Я б хотів, щоб мати можливість переглядати прогрес, шахта великі, суб'єктивна інформація я відстежую, і т. д.......будь-які ідеї? Мені потрібно, щоб бути портативний, легкий у використанні, можуть бути дуже холодною, витримують падіння з висоти і т. д........

Також - яку інформацію я повинен тримати?

+701
vanshady 22 січ. 2019 р., 12:59:12

Замініть білий рис на коричневий рис або цільнозернові макарони. У ньому міститься набагато більше мінералів, наприклад, магнію, що потрібно спалювати енергії. Як вказано тут::

Магній є важливим елементом в біологічних системах. Магнію виникає зазвичай як Іона Mg2+. Він є важливим мінералом поживних речовин (тобто елемент) для життя1[2][3] і присутня в будь-який тип клітини в кожному організмі. Наприклад, АТФ (аденозин трифосфат), основним джерелом енергії в клітини, повинні бути прив'язані до Іон магнію для того, щоб бути біологічно активними. Що називається АТП часто насправді мг АТП.[4] як такої, магній відіграє важливу роль у стабільності всієї суміші поліфосфатів у клітинах, у тому числі пов'язаних з синтезом ДНК і РНК.

Більше 300 ферментів вимагає присутності іонів магнію для їх каталітичної дії, включаючи всі ферменти використання або синтезу АТФ, або ті, які використовують інші нуклеотиди для синтезу ДНК і РНК.

Ви також повинні переконатися, що ви їсте не менше 400 грамів овочів в день, близько 50 грамів горіхів, наприклад, волоських горіхів і не менше 200 грамів фруктів. Ви повинні бути націлені на загальне споживання магнію зі свого раціону як мінімум 500 мг. Ви можете збільшити споживання магнію з допомогою добавок, але врахуйте, що якщо ви не отримуєте 500 мг з вашої дієти, то ваш раціон не здоровий, як його буде не вистачати інших життєво важливих мінералів і вітамінів.

+680
Kristada673 28 лип. 2013 р., 05:51:32

Мені 21 і в даний час працює 5 разів у тиждень з 8 ранку до 5 вечора. Я працюю 1 1/2 години після роботи, щодня 3 рази в тиждень і їсть рис і м'ясо на сніданок і обід овочі або рибу на вечерю. Я один з тих, хто худий жиру і намагалася позбутися від жиру на животі, але вже через місяць я бачу прогрес на мій живіт і набрав трохи м'язів. Що я роблю не так?

+660
Max Alexander Hanna 5 квіт. 2014 р., 10:37:01

Я 5 '11 183 фунтів і близько 23% жиру. Я новачок в розробці і я хотів би деяку допомогу з силові тренування (кардіо і при необхідності) програми. Я шукаю, щоб побудувати м'язову масу і втрачати жир. Спасибі!

+654
Diohoh 9 вер. 2018 р., 04:35:17

Я хочу і повинна це знати, щоб бути в змозі отримати деякі траси за розкладом. Я не виросла в районі затоки або океану, тому я не знаю, наскільки близько до істини це. Іноді, коли є багато гроз над головою такий, що немає простору між ними (і більше) блискавка, здається, натисніть тільки з морською водою.

В цьому конкретному випадку це правда, що блискавка тільки в солоній воді і трохи безпечніше працювати?

Мабуть, має сенс електрично з хмари на хмару, плюс хмара солоної води нижче, шляхів стійкості до більшої кількості джерел статичного заряду.


Всього на сьогоднішній день в окрузі Пинеллас, Флорида блискавка залишився прикутий до води, але близько полудня Пан ручки мали безліч блискавок, які з'явилися тільки на суші. На жаль, її неможливо дізнатися, якщо було похмуро і потягнувся за воду і землю.


--Вилучений просторікувати проти закриття голосу.


Відповідь: ні, бо погода змінюється дуже швидко, за 1-2 години.

Хоча блискавка карта показує, що всі блискавки стриманою воді протягом декількох годин поспіль іноді він змінюється і починає йти по землі без будь-якої очевидної причини для його на будь радар або будь-який вид то ж похмуре небо.

+555
Censor 24 лист. 2017 р., 11:21:47

Я бачив відео з науково-дослідної програми Horizon Бі-бі-сі, які кажуть, що кетоз не змусити вас втратити вагу. Ви можете подивитися на https://youtu.be/NfsWuvh3eAY?t=28m20s

Він відповідає на питання з відповіддю кетоз-це плацебо.

+551
juan Luis 1 вер. 2019 р., 06:18:10

За акцент на якійсь одній макро поживних речовин буде працювати проти вас, і здається, що у вас є великий упор на вуглеводи. Так що моя відповідь не проти вуглеводів, але більше тримати все збалансовано.

Нижня Лінія

Ви повинні їсти менше калорій, ніж ви спалюєте, щоб схуднути. Ніякі карбюратора на велосипеді, кетоз, палео, або всі дієти буде працювати, якщо ви їсте більше калорій, ніж ви спалюєте.

Навчання

Ваші тренування-в першу чергу-зонний, пов'язані з роботою. Це схоже на те, що кроссфіт не для вас: ви старанно працюєте, мають обмежений розмірений відпочинок, і знову до тих пір, поки цикл завершується. Це інтервальне тренування. Ви маєте наступні переваги:

 • Будує вашу серцево-судинну систему
 • Обмежені поліпшення міцності
 • Спалює багато калорій.

Йога/баланс тіла відбувається набагато повільніше. Поки він не має стільки ж калорій спалювання потенціал як кругова тренування, це поліпшити ваші основні сили, мобільності і стабільності.

Планування Харчування

Ви повинні мати 3 цілі калорій: твій день, Твоя йога/баланс тіла в день, і ваша схема тренувального дня. Ваш день буде самий глибокий дефіцит калорій, можливо, на 20-30% нижче, ніж ваш звичайний вимог калорійність. Твоя йога/баланс тіла буде трохи знизити дефіцит, можливо, на 5-10% нижче, ніж зазвичай. Схема підготовки буде мати 5% профіцит калорій, тобто більше, ніж потрібно для обслуговування.

Тому що дефіцит калорій може покинути ваше тіло хоче багато їжі, ви повинні зосередитися на продуктах, що залишають вас ситими довше. Це будуть продукти з високим вмістом білків і жирів. Переконайтеся, що у вас є кожен день овочі-бажано здорову порцію зелених овочів. У ті дні, коли ви можете мати більше їжі, збільшити вуглеводи, особливо на ланцюгу навчальних днів.

Мета калорій на велосипеді, щоб відповідати вашому калорійність згодом вам це потрібно. Важливо також не переїдати, так грати з точним балансом все, щоб змусити його працювати на вас.

Вимоги макросі в залежності від вашої підготовки:

 • Білка: не менше 0,5 г на кілограм ваги тіла. Тобто якщо ви важите 250lbs, це 125г білка.
 • Жиру: стільки, скільки потрібно, щоб заповнити баланс калорій за день
 • Вуглеводи: на ланцюгу днів підготовки, як 1г на фунт, але не більше. В інші дні, близько 0,5 г на кілограм маси тіла (або менше, якщо хочете).

Ідея в тому, щоб наростити вуглеводів, коли ви потребуєте них найбільше, і коли вони коштувати вам більше.

Цілі калорій буде робити велику частину роботи. Рекомендовані пропозиції макрос буде підтримувати ваше навчання, і, сподіваюся, допомогти вам дотримуватися плану. Іноді для задоволення вашої цільової білок при мінімізації калорій, ви повинні доповнити протеїновий коктейль. Це нормально, але отримати більшу частину калорій за рахунок їжі.

+527
zoloto 18 груд. 2015 р., 02:02:35

Швидше за все справа в тому, що ти на верхню межу на кількість віджимань ви робите в перший набір такий, що руки і груди вже втомилися до кінця першого сету. Коли ви починаєте другий, незважаючи на інших, вони все ще можуть бути занадто втомленим. Ви тренуєтеся для більш швидкого відновлення або більшу кількість віджимань в цілому? Якщо перша, то ви в основному тренування це правильно, змушуючи себе прагнути, незважаючи на втому. Якщо останнє, я б порадив скоротити кількість повторень в першому сеті, так що ви можете більш рівномірно розділити вашу втому і витрата енергії.

У будь-якому випадку, це можна було б витратити тиждень або так, щоб дозволити вашому організму відновитися. Іноді це потрібно, щоб подолати плато. Ваше тіло так зайнятий відбудовує собі, що у вас менше м'язів волокон рекрутувати у виконанні вправ.

+486
Jose Caldas Gois Neto 25 серп. 2015 р., 04:47:36

Якщо моя бігова доріжка використання буде 10 хвилин кожні 2 години або 15 хвилин кожні 3 години тільки для спалювання калорій, тому що я діабетик, а також пересадки нирки реципієнт те, що бігова доріжка стане хорошим варіантом для мене, ручний або моторизований?

П. С. - Мій вік 32. Крім біговій доріжці, я буду ходити 30 хвилин вранці і 30 хвилин ввечері в парку.

+453
Tarek Khalil 15 черв. 2010 р., 08:03:32

Завершити тренування біговій доріжці, поступово зменшуючи свій нахил і темп, поки серце твоє повернення до більш спокійним рівні.

Деякі бігові доріжки оснащені серцевого ритму і охолодження функцій, які будуть сповіщати вас про поточну серцевого ритму і поступово знижувати свій темп і нахил, поки бігова доріжка повністю зупиниться.

+349
user2084492 4 жовт. 2019 р., 17:56:45

Я вам де ви і звідки, я використав, щоб зробити 1 годину 40 2 ч. вправи, щоб схуднути зараз я роблю 1 годину іш (зазвичай 1 годину 10 хвилин). ІМТ сильно залежить від розміру кадру, але графік не говорить вам, що в більшості випадків, у більшості випадків ми думаємо, середнього розміру, коли ми можемо бути невеликі рамки, що означає, що значно знижує калорії. але зробити це за одну годину відтепер, в 20 хв. розминка (скакалка або все, що ви робите, а потім 5 хв розтягнути, і тоді ваші вправи протягом 40 хвилин, також не забувайте робити різні групи м'язів у різні дні її необхідно, для реальних результатів (а менше не завжди краще виглядає, трохи жирів потрібно) ви будете продовжувати втрачати вагу, але найбільш важливим аспектом є ваша дієта.

+337
Ctlhk 27 січ. 2012 р., 01:45:09

За даними недавнього дослідження, розтяжки будь-якого виду перед запуском не допомагає в профілактиці травматизму.

Дослідження показало, що розтягнення перед запуском ні запобігає, ні причини травми. Насправді, найбільш значні фактори ризику для травми включали наступне:

 • історія хронічна травма або травма протягом останніх чотирьох місяців;
 • високий індекс маси тіла (ІМТ); і
 • перемикання попереднього виконання розтягування підпрограм (бігунів, які зазвичай тягнуться зупиняючись, а ті, хто розтягнути, починаючи розтягувати перед
  працює).

Висновок у зазначеному вище дослідженні, мабуть, більше-значить зміна режиму, ніж режим насправді складається з.

Є ще ряд заміток про дослідження, проведені тут; проте останні дослідження, у мене виникли труднощі локалізації, але цей перл палички виходи.

Ян Shrier, Д. М., колишній президент канадського товариства спорту Медицина, бурив на розтяжку літературі з на початку 1990-х років. У книзі 1999 року під назвою "розтяжка перед тренуванням ніяк Не знизити ризик локального пошкодження м'язів," доктор Shrier перераховані п'ять причини розтягування не повинна працювати. Серед них: розтяжка не зміниться ексцентрична м'язова активність (коли м'яз одночасно контракти і подовжує, як гірські біг), яка вважається, що більшість травм; розтяжка може зробити пошкодження скелетні рівні, і розтяжка з'являється, щоб замаскувати біль у м'язах, яка може призвести до тренажер ігнорувати цей ключ до травми сигналу. Він укладає: "фундаментальна наука і клінічні дані сьогодні пропонує що розтяжка перед тренуванням має більше шансів заподіяти шкоду, ніж запобігти його".

Я особисто здійснювати абсолютно ніяких витягування будь-яких видів до моєї траси. Я з іншого боку виконувати легкі прогулянки, якщо я був сидячий до мого тривати 2 -3 хвилини.

+312
L Lowitz 2 жовт. 2017 р., 12:07:28

Ось моя ситуація...

У мене є лавка, штанга з 300 фунтів тарілки, і гантелі до 100 фунтів (кожен) в дуже маленькій кімнаті. Я 5'9" у висоту і важить 159 кілограмів.

Моя лавка стоїть дуже близько до стіни, у мене є можливість робити жими, але не може (при будь-яких обставин) простягаю руку за верхню частину лави. Це означає, що вправи, як дробарки черепа не представляється можливим.

Я шукаю повний, тижневий план тренування. Я в моєму ІМТ, але хочу, щоб мене обрізали. Моя мета-втратити 8 - 10 фунтів жиру і отримати м'язи. Я, безсумнівно, мезоморф і в моїх ранніх двадцятих. Я шукаю, щоб отримати м'язи, що вище середнього, але я не хочу бути величезним.

Тіло мрії? Молодий Марк Уолберг.

Я дійсно вдячний за будь-яку допомогу або посилання.

+288
symsymmas 5 січ. 2018 р., 12:46:31

Не турбуйтеся себе з деталі, такі як цей. В залежності від того, ви відчуваєте, як робити їх нормально.

Це зробить ніякої різниці.

+284
khoman 11 трав. 2014 р., 14:45:53

На жаль, у мене немає ніяких знань про концепцію регулювання температури вашого тіла, і також однаково впевнені про якісь наслідки capsaisin кислоти (пікантні штучки) на ваш основний температури.

Тим не менш, я знайомий з концепцією деякі продукти термогенний , ніж інші. По суті, деякі продукти вимагають більше енергії для перетравлення, ніж інші. У порядку убування термогенеза:

 • Білка (потребує найбільше енергії)
 • Вуглеводи
 • Жир (потрібно менше енергії)

Багато анаболитных дієтах банк на термогенние властивості білка допомагають спалювати жирові відкладення, а м'язи.

Я думаю, коли дивлюся на два прийоми їжі ви з'їли, тим краще внутрішня температура тіла була більше з-за підвищеної кількості білків (4 яйця і арахісове масло), ніж з вмістом capsaisin в гарячий соус.

Можливо, ви захочете зробити ще кілька проходів в чергуючи ці дві страви, щоб бути позитивним, принаймні для вашого тіла. Спробуйте наступні експерименти як мінімум 3 рази кожен, щоб переконатися, що це було пов'язано з вашої дієти, щоб почати з:

 • Зробити 4 прийому їжі яйце з соусом
 • Зробити арахісове борошно вершкове масло з соусом (це наука, не рецепт)
 • Зробити 4 прийому їжі яйце без соусу
 • Зробити арахісове масло їжа без соусу.

Без більше зразків, щоб довести або спростувати вашу теорію, ви просто не знаєте. Одна з чотирьох речей відбудеться:

 • Ніяких закономірностей буде. Це означає, що обидві наші теорії невірні, і їжа не впливає на ваш основний температури.
 • Соус буде постійно забезпечувати кращий результат з будь-якою їжею. Це означає, що в соусі (може бути capsaisin, і не може бути) допомагає вашій основний температури.
 • Чим вище білка буде постійно забезпечувати кращий результат, З або без соусу. Це означає, що моя теорія вірна, високий термогенний продукти будуть регулювати вашу температуру.
 • Чим вище білка будуть постійно надавати кращий результат, але в поєднанні з соусом забезпечить ще кращий результат, ніж просто білок. Це означає, що обидві наші теорії правильні, і ви можете максимізувати свої результати.

Весело експериментувати!

+281
nich 30 груд. 2018 р., 09:54:06

Друга частина того, що Девід вже сказав, багато що з цього можна здогадатися, і всі різні.

Щодо співвідношення змінюються, харчові потреби білка для підтримки м'язової маси буде зменшуватися в міру збільшення загального калорій. Так що білка йде вниз (18% калорій) скільки калорій дорожчати в отриманні сценарієм ви уявити вище.

Грам жиру і вуглеводів підніметься в отриманні сценарієм, що кількість калорій збільшується, а зайві калорії повинні звідкись прийти. Коли калорії на рівні або нижче вмісту білка вимагає зросте... тому у зміст сценарію грамів білка збільшується (22% калорій), а грам вуглеводів і жиру зменшення калорійності раціону повинна бути зменшена, а дефіцит повинен прийти звідки-то.

Ви не згадали Ви вагу або вік (або якщо я пропустив). Проте така кількість білка, здається, трохи низько у відсотках від загального споживання калорій. Ви знаходитесь на місці хочете набрати вагу, якість. Як зазначено вище, це багато в чому просто здогадки і на основі окремих.

 • Увійти, що ви їсте і зробити відмінні нотатки.
 • Виміряти прогрес за шкалою.
 • Виміряйте вашу зігнув біцепс.
 • Дивитися як денім/синій джинси з сушарки.

Введення інформації вище, щоб працювати для вас, щоб отримати в основному м'язової маси.

Якщо шкала йде вгору і ваші джинси з сушарки, ви отримуєте в основному м'язової маси. Він працює. Розглянемо натикаючись калорій трохи вище. Якщо шкала йде вгору, а джинси все сильніше ви набирають жир і м'язової маси. Розглянемо процес повернення калорій небагато.

Коли приходить час, щоб висунутися... якщо масштаб падіння зігнув біцепс залишається незмінною і денім чудово підходять ви будете втрачати в основному жирову масу і зберігати м'язову масу.

Удачі!

+244
coming11 10 січ. 2012 р., 15:59:29

Я дивлюся на австралійській наукової статті з надзвичайних даних. "Причини травм, отриманих у фітнес-зал, представляючи у відділення невідкладної допомоги у вікторіанському виявлення головних винуватців". Найбільш частою причиною, яка призвела до госпіталізації було ... "з падаючими/за вагами". Ще одна велика підколював обладнання. Так що якщо ви піднімаєте тяжкості, ходіть повільно, обережно підніміть речі, вимкніть ваш смартфон і пам'ятати про те, що ви робите. Якщо це залізо проти вашого тіла, ваше тіло втрачає.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5005555/

+242
George Sharonov 28 жовт. 2017 р., 21:56:48

Якщо ви починаєте підніматися, прогресивної перевантаження, і харчування на підтримку вашого тіла зміниться і що вісцеральний жир, швидше за все, зникне.

+242
Vivek Kachhwaha 21 лип. 2012 р., 18:11:08

Звучить, як ви використовуєте гантелі, щоб стабілізувати себе, але таким чином, що не здорово. А не через ваші стабілізуючі м'язи, щоб допомогти вам пістолет приземкуваті ви використовуєте вагу, щоб компенсувати потребу в балансі. Весь сенс пістолета присед дійсно розвивати стабілізації (про це трохи пізніше). Використовуючи 1-стороннє гантелі ви потенційно саботуючи ваш власний прогрес.

Якщо ви хочете додати ваги на присед пістолетом, то ви повинні використовувати або руки прямі позиції:

though still mainly for balance

або положення Кубок зайву вагу трохи важкий:

enter image description here

Якщо ви боретеся, щоб зробити ООН-зважений присідання пістолетом, тому що баланс тільки потім використовуйте іншу руку, щоб стабілізувати себе проти стіни.


Примітка: пістолет присідання заново прохолодно, але вони не в прогресії від ваги тіла Присідання. Вони більшою прогресії безвиході, вони не великі для створення більшої міцності і більш зосередитися на розвитку стабілізації/баланс.

Нормальний розвиток тіла-вага присед-це один ногою крок вперед: https://www.youtube.com/watch?v=487aR3A7HvM

Після цього освоюється потім глибоко ногою крок вперед: https://www.instagram.com/p/1jdRZorwdE/

Якщо ви можете зробити набір з 10 з них ви дійсно будете мати, щоб подивитися за допомогою штанги для досягнення вищих рівнів напруженості

+230
peeyush singla 26 лист. 2015 р., 00:14:55

Я хочу побудувати мою груди, плечі і найширші з допомогою простого ваги рутини, що я можу зробити вдома.

Здається, що є мільйон варіантів там, але я просто хочу щось просте, я можу йти нескінченно (з невеликими змінами вправ, повторень тощо). що отримаєте гарні результати, що я можу тримати при регулярних тренуваннях.

Можна зробити з такою рутиною, а хтось може припустити, що я міг би просто "встановити і забути"?

П. С. - Я їжджу на велосипеді і похід в багато, так що ноги не проблема для мене, і я отримую на сходження, який допоміг з моєї руки і спину, але тепер я хочу побудувати мою груди.

Оновлення Може бути, картину, що моєю метою було б більш описовим enter image description hereЗображення з http://instruct.uwo.ca/kinesiology/222/Lab2/lab2.html

+217
user10156679 26 жовт. 2017 р., 07:39:09

Як багато запитань тут, відповідь... це залежить.

У вашому конкретному випадку, ви хочете, щоб покласти на маси (гіпертрофії), яка зазвичай розглядається як лежить в 6 - 12 діапазоні повторень (так, він, імовірно, відрізнятися від людини до людини, але це досить хороша відправна точка).

Без отримувати занадто складним, я б рекомендував збільшити кількість повторень, поки ви не зможете зробити 12 повторень строго (увага: строгих повторень, так що якщо ви робите кучері, як на ваше питання, це не кучері, де ви використовуєте ваше тіло, щоб надати вагу імпульсу, дозволяючи завити його, просто використовуйте Ваші руки(С), щоб завити його), потім підвищить вагу і знижується назад до 6 повторень, потім почати додавати повторень знову до 12, збільшення ваги, падіння повторень, так далі і так далі.

Це дасть вам простий прогресії, щоб стежити, як ви стаєте сильніше і досвідченіше.

Це повинно допомогти в вашому конкретному питанні.

Тепер, взявши трохи убік, якщо ви цього ще не зробили, я б порекомендував знайти і запустити програму від встановленого сила тренера з акцентом на гіпертрофію. Є кілька там, з книг або блогів, які повинні зробити роботу. Отримавши програму, як це має також дати вам деякі ідеї, як цього досягти, іноді вага, іноді повторень, іноді комплекти а іноді і більш просунуті варіанти вправ.

Нові правила Алвін Косгроу і Лу Шулер підняв для жінок я чула про хороші речі, і я вважаю, що сильна програма криві Брет Контрерас-це добре сприймається (у неї теж є те, що я відшукав досить сприятливою суб-Реддите).

Така програма з добре організованим автор повинен також працювати у, Мабуть, найважливіший аспект зайвої ваги, дієта.

Якщо ви можете собі це дозволити, ви можете хотіти розглянути питання про наймання гарного особистого тренера, або дивлячись на групові тренування (я тренуюся в групі з дівчинкою, яка провалилася у Великобританії фітнес-тест Військово-Морського Флоту на підставі грубо недовага. Завдяки тренувань в загальній групі, а також підтримку, яку вона отримує від усіх, вона набрала гарне кількість здорового ваги і набагато щасливішим).

Сподіваюся, що це допомагає, удачі вам у вашому подорожі!

+193
B D 17 трав. 2014 р., 10:00:40

Речі працюють по-різному на різних людей. Ми належимо до одного виду, але те, як наші органи працюють, і реагують на різні вхідні сигнали відрізняються. Тому, очікуючи швидких результатів, просто тому, що він працював на когось, не справедливо. Розслабся, розчарування не отримує вас до вашої мети. Не мотивація. Мотивація допоможе вам почати, але звички і обґрунтованим зусилля допомогти вам досягти вашої мети. Це був лише один місяць, і втрата 1 кілограма, так що далі? Йдуть крайність? Крайнощі які рівні? Давайте розбити його.

Ви сказали, що ви 79kgs, це приблизно 175lbs. 173 см, значить 5'8". Ваша мета-10% жиру. Ви знаєте, на що це схоже? Дивіться нижче http://healthiack.com/images/body-fat-percentage-chart-men-women.jpg

Хоча він не може бути точним, це досить близько до того, що люди дивляться, з % жиру згадуються.

Я не кажу, що 10% не досяжно, але з цим, ви повинні переглянути свій режим тренувань, план харчування. Якщо ви шукаєте ці результати, просто дотримуватися ніяких чит днів, поки ви отримаєте те, що ви хочете. Силові вправи-це добре, але кардіо є обов'язковим. Ви не згадали нічого іншого, ніж за 1 годину дійти до вашої роботи. Ходьба це добре, але для результату ви очікуєте, що вам потрібно зробити більше, ніж ходьба: біг, стрибки ролі, піднімаючись по сходах, займаючись на велотренажері і т. д.

У Терезів тренування в кардіо, щось на зразок крос-фіта буде вигідно. 10% - це велика мета, але вона не може бути досягнута в місяць. Щоб побачити будь-яку підозрілу трансформації у вашому тілі, вам потрібен як мінімум рік. Не надто крайнього в 1-й день. Поступово досягти своїх цілей, Але так, треба будувати більше на кардіо, а робити більше повторень (10-15), зниження ваги (60-80% від 1ПМ) якщо ви хочете видалити жирову тканину.

Примітка: перш ніж робити що-небудь таке, проконсультуйтеся з лікарем.

Не скоротити калорії різко. Ви не 500lbs. Ви їм потрібні, щоб годувати ваші м'язи. Без достатнього харчування ваші м'язи будуть голодувати і опускати руки, ви б помітили це, відчуваючи втому.

Пити багато води і мати достатній відпочинок. Я знаю, що стрес є невід'ємною частиною сучасного життя, але воно вбиває нас ст. Тримати його під контролем.

Пам'ятайте, щоб отримати багато відпочинку необхідно 6-8 годин гарного сну щоночі.

Не будьте занадто суворі до себе. Усе це досяжно, просто дайте собі час, і залишатися позитивним. Можливо, вам доведеться штовхати важче, ніж іншим, але ваша мета-не бити їх хочуть, вони роблять, але зробити краще, ніж ви були вчора.

+174
Toaster 1 вер. 2012 р., 04:01:42

Підтримує груди рядків мої улюблені верхні вправу знову. Вони не ізольовані один латів, але я ніколи не був в стані "ізоляції" ефективно широта м'язи. Вони роблять хорошу роботу по підтримці вас від обману ліфт, що важливо.

+117
Vahid Modares 14 бер. 2016 р., 14:02:48

Будь ласка, ознайомтеся з книгою "Стартова сила" Марк Rippetoe. Rippetoe вчить п'ять базових вправ зі штангою, де ви можете лінійно прогрес, тобто ви додаєте вага на штанзі всякий раз, коли ви відвідуєте спортзал. Через кілька місяців, коли це занадто важко стрибок ваги, ви переходите на проміжній стадії, яка зазвичай триває більш тривалий термін, ніж початківець етап.

В стартову силу, ви зазвичай робите свій важкий вага на три сети з п'яти повторень, перш ніж стрибати у вагу на наступному тренуванні. Цього досить, щоб стати сильніше і бути в змозі підняти більшу вагу. Єдина вправа, де ви не робіть три підходи по п'ять-це станова тяга; у цій вправі лише один сет з п'яти повторень.

Велика річ про книга, що він спирається на фізику, анатомію і т. д. і це пояснює дуже докладно, як робити кожну вправу і чому це зроблено саме так. Результати говорять самі за себе-багато людей після спосіб придбав багато м'язової маси та сили; молодий, старий, слабкий, сильний і т. д.

+57
Kar4ma 12 жовт. 2010 р., 10:26:47

Я сильно диміти (по пачці в день). Трохи більше року тому, коли моя подруга завагітніла, я кинути цю згубну звичку. З тих пір Я замінив куріння з перекусами, і з тих пір набрала близько 30 кг.

Я хочу перестати набирати вагу і, можливо, навіть втратити деякі. Я не дуже активна або, я працюю на комп'ютері весь день і не багато активності в нічний час. Я не лінивий, просто мені немає чого робити в цьому маленькому містечку і догляду за дитиною займає багато часу.

Я хочу почати вправи, навіть просто прогулянки з коляскою навколо ходити на прогулянки. І робити віджимання, присідання і т. д. вдома. Не впевнений, наскільки це допоможе?

Що б бути реалістичний план?

+35
marcelofmatos 17 черв. 2016 р., 09:00:08

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil