Як включити людей з інвалідністю у вашому тренажерному залі

В останній раз у вас був інвалід у вашому тренажерному залі? Якщо ви схожі на більшість власників фітнес-компаній, це, напевно, було давно. Як ви можете впоратися з цією ситуацією?

+132
KatNam 11 січ. 2010 р., 00:35:58
32 відповідей

Допомога партнера можуть бути корисними і може прискорити процес навчання. Партнер може тримати ваші ноги і стеж за своєю формою, навіть якщо вона не володіє в стійку.

handstand assist

Це тільки після того, як ви можете тримати стійку на руках у стіни. Крім того, будьте обережні, щоб не штовхнути випадково ваш партнер.

Одна дуже хороша вправа допомоги був хтось тримає ноги, а потім, поклавши один кулак між колінами. Тоді вам доведеться стиснути коліна і використовувати тільки кулак між колінами, щоб тримати себе в рівновазі (з іншого боку, вивільняється і вам допоможуть тільки кулак між колінами).

Це добре, тому що стискаючи коліна активує ядро відразу. Крім того, кулак буде кілька нестабільним, що корисно для навчання навичці балансування. Так що це свого роду півдорозі між використанням коригувальника і вільний стоїть УГ, і може здійснити перехід у вільний положення легше.

+987
ELR 03 февр. '09 в 4:24

Є негативні сторони, піднімаючись по сходах, як вправу? Це дуже практичне і швидке вправа, щоб змусити моє серце сильно нагнітати кожен день. (30 поверхів) я використовуйте ліфт, щоб спуститися вниз, щоб уникнути надмірного зношування суглобів.

+975
Sumit Das 15 квіт. 2018 р., 02:16:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я планую запустити марафон Провіденс на 5 травня, чотири тижні і один день 3 червня-це критий міст наполовину. У травні цього року я проїхав на 1:55 половина, а вчора я побіг 20:05 крос-кантрі 5к.

Якщо я перейду з бігових 5к до марафону навчальних середині листопада (18-20-й або близько того), і включити напівмарафон швидкість сегментів в моїх пробіжок під час спорт тренувань, це було б правдоподібно для мене, щоб отримати адекватний відпочинок між повним і половиною, щоб додати в двох тижнів тренувань і, сподіваюся, піар половину?

+907
Naveen Murthy 18 груд. 2018 р., 23:12:24

При диханні під час плавання, я натрапив на суперечливу інформацію - інструктором плавати років тому сказав мені "видихнути все це відразу", так після того як я в моєму диханні, як тільки моя голова під водою, я повністю видихнути.

Я волію, і відео на YouTube, я просто дивився, як підтримати, видихнувши з плином часу. Так що я зітхнув, а потім, як тільки моя голова занурена я буду дихати на час, поки я повертаю голову, щоб зробити ще один вдих.

Це один із способів "краще" або більш ефективним, ніж інший? Є суперечка між двома методами? Це один із способів "неправильно"?

Зверніть увагу, пов'язаному питанні не впоратися з диханням, це інше питання.

+895
Preeti Shah 25 черв. 2016 р., 00:02:50

Майк Burgener (Рівень 5 старший міжнародний тренер з важкої атлетики) використовує репліку "показати свої пахви" у верхній частині ривку, сенс, як ви пропонуєте, ви повинні тиснути на брусок, як зігнути ваги вперед.

Крім того, ви завжди повинні підтримувати активний плечі, означає, що ви використовувати ваші м'язи, щоб підняти вагу сполучної тканини. Лопатки повинні бути притиснуті один до одного. (Активний плечі під час змоталися б лопатки разом, а плечі вниз, тому що ви воюєте тяжкості і не покладаючись на сполучну тканину, щоб повісити.)

+880
victor zhao 19 лип. 2013 р., 18:26:35

Мені потрібно було скинути 6кг за мій медичний тест, я вже втратив 2кг, але я застряг і не втратити вагу.хтось будь ласка, скажіть мені швидше і ефективний спосіб зробити це, я повинен втрачати стільки ж ваги як можна тимчасово для тесту, так як я можу це зробити? Також хотілося б додати, що я 25bmi і моя мета-23bmi і мій hieght є 5feet 2 дюйма

+856
exorphin 20 бер. 2017 р., 16:03:07

Я знаю, що ця відповідь може образити кілька, але тут воно йде.

Там багато БС, що отримує кинули навколо білка, які частіше, ніж не маркетинговий марення, який підтримує цей більш ніж на 10В $на ринку. Або в надлишку, або зберігається у вигляді жиру у вашому організмі і просто виводиться назовні. Просто вживаючи надлишок білка не означає, що ваше тіло буде змінюватися. Насправді, він може бути абсолютно протилежними, як ваші нирки повинні працювати дуже старанно, щоб фільтр і вигнати їх з організму.

Я швидше пропоную поглянути на природні способи, щоб виконати ваші макроси, якщо ви відстежуєте їх і слідувати здорової дієти, не читаючи занадто багато в ці або піддаючись тиску з боку однолітків.

+828
Maryam Hantooshzadeh 1 серп. 2014 р., 00:35:05

"Генетика на 70% чи 80%, що вплив будь зростання ми будемо. 20% це їжа, як здорово ми їмо".

Не правда. Це 100% генетика. Харчування може впливати на зростання, якщо ти недоедаешь і розлади, що впливає на ваші кістки.

По-перше, тренування не впливають на наш організм, як високий, ми могли б бути?Я наведу приклад, м'язи, коли ми даємо максимум зусиль, щоб побудувати на біцепс ми можемо зробити його більше, якщо ми спробуємо протягом тривалого періоду. В результаті ,про що висить тренування ,це вплив тренування тіла, щоб "стати" вище чи ні?

Ви робите свої біцепси більше за рахунок розвитку м'язів. Довжина вашої верхньої руки таке ж, визначається розмір кістка, генетика. Висить тільки тимчасово більше руками (на 1 дюйм більше) з-за швів, натяжні. Ваші руки будуть швидко повернутися до нормального довжині.

По-друге,коли хтось бере 4inches у Припустимо, він бере яку частину тіла, збільшити ноги або спину?

В цьому немає сенсу.

По-третє, я вишу кожен день в Морінг за 10 хвилин мій вік 26. Якщо це може бути на дюйм може це хороший спосіб? Дякую

Це не зробить вас вище.

Тепер, повторюйте за мною:

Я не можу змінити мій зріст постійно з допомогою вправ або харчування, це 100% визначається моя генетика.

+819
Melissa ayala 28 трав. 2012 р., 09:22:26

Головний показник "спалювання жиру" у різних вправ зводиться до вашої швидкості спалювання калорій і скільки вам зберегти цей темп.

Велоспорт-це не поганий спосіб позбутися від жиру з цієї метрики, так як ви отримуєте навчання, ви можете підтримувати розумні темпи горіти досить тривалий час. Велоспорт спалює (в залежності від швидкості/кількості зусиль) кілька сотень калорій на годину. Коли я виходжу на довгу поїздку я заправляюся в розмірі близько 150 калорій на годину. Припускаючи, що я не повністю стерти, що від переїдання після поїздки я отримую, щоб тримати, що дефіцит на цей день.

Все це, як мовиться, їздити на велосипеді 20-30 хвилин в день, щоб зробити вас сильніше, але не обрізати вам вниз дуже швидко.

Правка: треба було на це більш зрозуміло, але їзда на велосипеді не спалюєте більше калорій на годину, ніж біг (або інші вправи). Проте їзда на велосипеді, нижня впливу і для деяких людей більш приємним, ніж біг, що дозволяє більшу кількість часу в зоні спалювання калорій.

+819
bs3594 3 лип. 2011 р., 22:40:57

Здоровий-це нечіткий термін. Він, ймовірно, не має великого значення, якщо ви їсте транс-жири, Біг-Маків і протеїнові батончики, салати, кіноа і Туреччини, за умови, що макро поживних речовин дорівнюють.

Що має значення-це кількість білка. Крім того, є здорову їжу, якщо він дійсно здоровий, дозволить вам жити краще і довше.

+742
Samman Bikram Thapa 25 лип. 2016 р., 20:58:10

3-5 грам креатину на добу (по 1 таблетки) вважається безпечним кількістю. Там було доказів пошкодження печінки/нирок в результаті прийняття занадто багато креатину, але, здається, тільки у випадку з людьми, у яких вже є нирки/печінка. Дослідження показали, що 20 грамів креатину в день є безпечним.

Єдиним недоліком є затримка рідини в організмі (наприклад, метеоризм). Приймати багато креатину призведе до середньостатистичній людині, щоб набирати близько 5 кг у воді-вага (який буде йти тільки в сторону, коли ви перестанете приймати креатину).

Люди зазвичай отримують половину креатину з м'яса, особливо червоного м'яса, так що це, безумовно, більш важливо для вегетаріанців. Ви можете вибрати, щоб зробити початкову "фазу завантаження", де ви прийміть 2-3 таблетки на день протягом 1-2 тижнів, щоб побудувати свій первісний магазинах. Потім ви можете зберегти ваш креатин магазинах по 1 таблетки в день.

З іншого боку, ви, можливо, захочете розглянути можливість зробити свій ремонт тільки половина таблетки в день. 2 грами показано, що як і раніше бути ефективними, зводячи до мінімуму затримку води. Багато культуристи вибрати "цикл" своїх креатину. Вони можуть використовувати його лише на місяць, а потім знову використовувати його протягом 2 місяців. Вони використовують його професійно в якості доповнення для побиття особисте плато. Але якщо ви хочете, щоб цикл його або використовувати його щодня до вас.

+718
Rhenz Silva 2 груд. 2010 р., 14:44:02

За визначенням вибуховий вправа повинна бути вибухонебезпечним. Як вибухівка, якщо ти зробиш більше десятка повторень?

Значення і сенс вибухові вправи походить від динамічних зусиль. Для більше повторень ви потенційно знизити ефективність вправи, Що стосується вибухонебезпечності-це.

Буде більше повторень, зберігаючи якийсь вибуховий фактор допоможе ваш силової витривалості точно. Це різні енергії системи в цілому від пліометріка і витривалість, і буде хвалити обох.

+671
punitoza 16 бер. 2013 р., 01:47:32

Я думав, що ця стаття (з більш PubMed посилання) мали цікаву перспективу, а також. Основний момент полягає в тому, що нинішня наука не дає необхідних результатів, але велика кількість фіто-естрогенів в грудному віці - це, ймовірно, погана ідея.

Цей огляд максимум-соєвий впускного випадках відзначаються проблеми з фітоестрогенами, а також:

В одному дослідженні повідомлялося, що 19-річний чоловік розробив зниження лібідо, еректильною дисфункцією і низьким рівнем тестостерону після вживання дуже великої кількості сої як частина вегетаріанської дієти. Дослідники, проте, не повідомляти про наявність гінекомастії (а.до.чоловічий грудей). Слід також зазначити, що у пацієнта цукровий діабет 1 тип, який вказує на певний рівень метаболічної дисфункції, і покладалися на сою як основне джерело білка. Симптоми один рік зникли після припинення його дієті.

Ще одне дослідження повідомило, що один 60-річний чоловік розвиненими молочними залозами, а також сексуальної дисфункції, після вживання трьох літрів соєвого молока в день протягом шести місяців. Знову ж таки, проблема зникла після припинення прийому сої.

Екстремальні кейси в бік, споживання сої представляється безпечним при нормальних до помірно високого рівнів, навіть тих, хто відносно високий рівень споживання азіатських чоловіків. Проблеми тільки виникають, коли соя споживається на рівні 9 – 10 разів норму протягом кількох місяців за один раз.

Надзвичайно високий рівень споживання видається проблематичним, але, як наголошується у статті, "це доза робить отруту".

+663
Stuart J Cuthbertson 10 трав. 2011 р., 09:42:40

Тарілки на знімку, швидше за все, 25С. Це фото з 2010 року кроссфіт гри, які, за даними цієї теми, використовувати ці плити. Вони відомі як "відбійні плити", тому що вони можуть бути скинуті на землю. Дивитися відео Олімпійський піднімаючи вагу, і ви побачите їх використовувати схожі великі, барвисті тарілки.

+638
laviandra 22 груд. 2019 р., 12:55:38

Мій улюблений розтягнути, щоб послабити м'язи шиї робили кола та рухомого мою голову навколо на 360 градусів руху кілька разів, потім напрямок перемикання. Я чув від людей і на новину про те, що це нездорове і небезпечне. Чому? Які альтернативи, які працюють в повний діапазон руху. Я багато купатися і знайти мої плечі і шия болять.

+607
nightfire 10 січ. 2010 р., 08:09:05

Тони,

Жалкую про травму плеча. Є незначні альтернативи дощок; однак, всі вони пов'язані з плеча використання.

На мій погляд, якщо ви не можете виконувати планку (вправа, яка не вимагає ніякого руху) з-за плеча питань, ніяке інше вправу існує в якості заміни.

Цей джерело висвітлює деякі вправи, які можна зробити, щоб замінити планки; проте, вони все одно не дають стільки переваг.

+589
Sandy Grieves 23 лист. 2013 р., 03:45:52

Я живу на півдні Іспанії і у нас дуже спекотне літо. З-за цього я майже будь-яку вправу протягом 3 кріплення.

Я практикую довгий фехтування мечем і ми потренувалися в минуле неділю, і я помітив, що я втратив багато фітнес-і що гірше м'язову витривалість. Після декількох хвилин бою я ледве міг піднятися руки. Проблема в тому, що у нас велика подія-через два тижні.

Можливе посилення м'язової витривалості в такий час ? які вправи я повинна робити ?

+548
Miguel Verdaguer 22 бер. 2013 р., 06:02:04

Ви худі-жиру. Припиніть дієту. Піднімайте важкі, їжте більше: це зробить тебе сильнішим. Те, що ви їсте, повинні бути високоякісними продуктами харчування; пропустити газовану воду і солодощі. Не думаю, що це "Навальний" - просто їжте якомога більше якісного м'яса і овочів, скільки вам потрібно для вашого підйому.

Через кілька місяців, після того, як ви трохи м'язової маси, почати робити деякі серцево висовуватися. Але зараз ти слабкий і худий і товстий. Підйом важких і їжі більше буде виправити проблему.

+430
CezarySzulc 21 трав. 2019 р., 00:53:39

Спробувати валізу станова тяга. Вона виконується як звичайна станова тяга, крім вас на руках лише одна гантеля на вашій стороні. Ця вправа дає вам додаткову перевагу навчання ядро анти-обертання. Проведення тільки однієї гантелей змушує вас оточити своє ядро, так що ваша верхня частина тіла не кінчик і повертати.

Навчальне посиланню і відео: http://www.tonygentilcore.com/blog/exercises-you-should-be-doing-suitcase-deadlift/

+424
David Sandoval 17 жовт. 2014 р., 13:10:22

Втрата ваги в кінцевому підсумку спускається на дієті. Дуже важко надомної погана дієта. Так що я б циферблат, в перший, а потім просто насолоджуватися на відкритому повітрі з вашою дружиною, як ви розтопити жир від дефіциту калорій.

+295
sas08 13 лют. 2016 р., 21:32:59

Мені 59 років, 6'5" і я на даний момент важу 245lbs, з моєї низькою 230lbs, після того, як втратив 110 фунтів у минулому році. Я працюю в офісі вдень, а я працюю з обтяженнями 3 рази на тиждень протягом приблизно 45 хвилин за сеанс, потім трохи кардіо протягом 25-30 хвилин після.

Я їм білок 40%, жири 35%, вуглеводи 25%, як зазначено на моєму схуднути і РД. Мій BMR, ви 2700-3600 калорії/день.

Я набирала вагу, але я не думаю, що я набрала вагу м'язів. Скільки білка я повинен їсти?

Я знаю, що для серйозних бодібілдерів і важкоатлетів, принаймні, 1 до 1 співвідношення або більше, але який він повинен бути для мене?.

+238
Kestutis Vinciunas 24 бер. 2010 р., 15:11:54

Крім того, переконайтеся, що ви тримаєте вага на п'ятах протягом всього присідання рух, і ви починаєте обидва вгору і вниз рухів стегнами по-перше, не коліна.

Цікавий варіант-витягніть руки вперед в нижній точці присідання, тримаючи medball або вага від вас на висоту плечей з прямими руками. Потім ви можете повернути його в груди, коли ви стоїте і тримайте його подалі від вас, як ви стоїте. Це відмінний спосіб, щоб додати більше виклик без необхідності багато зайвої ваги для підйому.

+224
Hibest Keflegirogis 29 лип. 2019 р., 22:37:42

Ти робиш pressups кожен день?

Якщо це так, то може бути, що м'язи втомилися.

М'язи насправді стають сильнішими під час відновлення. Так що якщо у вас не було відгул на деякий час, спробувати, що.

В іншому випадку, я згоден з @LarrisaGodzilla

+219
David Santos Marco Antonio 9 січ. 2013 р., 01:37:54

Спочатку ви повинні прояснити деякі поняття.

  • Ви не спалюєте жир на животі, роблячи АБС, ні зробити м'язи видимими, виконавши АБС. Як говориться, АБС зроблені на кухні.

  • Роблю тренування, що ви зробити, це зробити їх більше, як і з іншими м'язами.

Ви повинні сфокусувати свій раціон майже такий же, як ви зосередитися для посилення м'язів, але ввести більше кардіо. Дуже важливою частиною є дієта.

Я б порекомендував вам прочитати про основні харчування і знайти встановленої дієти, щоб взяти в якості еталону.

Редагування - Інфо

Як додаткова інформація, ось посилання на статтю, в якій розповідає про спалювання локальних жирових відкладень, що і цитує деякі дослідження, надає також причина, чому жир не горить локально. Ось невеличка цитата з статті:

Зовсім недавно, в 2007 році дослідження водити Університетом штату Коннектикут, 104 учасники пройшли дванадцять тижнів керували програмою опором-тренінг, в якому їх не домінантною рукою, був вибірково здійснюватися. Оцінку МРТ підшкірного жиру до і після проведення програми показав, що втрата ваги, як правило, для узагальнення, а не тільки відбуваються в підготовлені руки.

...

Виходить, що є кілька основних фізіологічних причин, пристрелнная втрата жиру не працює. Жир, що міститься в жирових клітинах існує у формі, відомій як тригліцериди. М'язові клітини, однак, не можуть безпосередньо використовувати тригліцериди в якості палива; це буде аналогічно спробі запустити автомобіль на сиру нафту. Замість цього жир повинен перетворюватися на гліцерин і вільні жирні кислоти, які потім надходять в кровотік. В результаті, жир розбивається, щоб використовуватися в якості палива під час тривалих тренувань може прийти звідки завгодно у вашому тілі, а не тільки ту частину, яка розробляється найбільш.

Редагування 2 - Додаткова інформація

Після надання цієї інформації, яка показує, як спалювання локальних жирових відкладень не представляється можливим, мені потрібно уточнити, а також віддавати частину підстав @DMoore, тому що в реальному вираженні, зменшення плями можна. Це суперечить тому, що я написав вище, вірно? І так, і ні. Зменшення плями можна, але дуже дуже низькому, скажімо близько 0.1%. Так що навіть це відбувається і навіть кілька людей могли б генетику, щоб спалити трохи більше локалізованого жиру, в загальних рисах, це значення дуже мало, щоб сказати, що локалізоване спалювання жиру відбувається.

+209
Joker86 11 жовт. 2016 р., 14:45:42

Фон: я працюю програмістом, тому я, напевно, кілька пов'язаних з поставою проблеми. Я намагаюся сидіти як можна сильніше і розслабте плечі і голову, який допоміг позбавитися від болю в спині, але, коли я приходжу додому я не звертаю на це особливої уваги, наприклад я лежу на одній стороні багато. Я працюю більше, ніж зазвичай в цьому році, яка, здається, вивели цю проблему.

Підходить до моєї проблеми, м'язи на шиї нервує більшу частину часу, амплітуда рухів зменшується незначно порівняно з 1 рік тому-за зазначеного напруги, чи то піднімаючи голову або повернувши її на один бік (одна сторона більше, ніж інша). Я відчуваю, що більша частина напруги в грудинно-ключично-соскоподібного, а іноді і болісні відчуття, потрапляє у верхній частині трапецієподібних, а також. Віджимання або невелике підняття тягарів, як правило, достатньо, щоб змусити мене відчувати себе його ще більше.

Є все, що мені треба виключити з тренування хоча б протягом короткого періоду часу? Що я можу зробити, щоб запобігти це від траплятися і розслабити ці м'язи?

+155
romis161616 6 серп. 2013 р., 12:42:04

Коротка відповідь: Ні

Довгий відповідь

М'язова пам'ять-це річ і так ядер перевантаження, м'язові клітини можуть мати багато ядер. Ви отримуєте більше ядер в певних м'язи, не перестаратися з конкретними пропозиціями і безперервного навчання.

Груди зростає швидше, ніж інша частина вашого тіла, тому що воно має більше ядер, ніж інші групи м'язів. Навіть якщо ви не тренуєте груди протягом 50 років, а потім повернутися і робити купу жиму лежачи груди знову вибухне минулого розміром.

Ви можете застосувати той самий принцип перевантаження для іншої частини вашого тіла і зробити його наздогнати.

Деякі люди завжди схильні звинувачувати генетику, але в реальності це все про м'язової пам'яті і ядер в м'язах. Ваше тіло завжди пам'ятає, що ви зробили у вашому минулому.

+146
vikingosegundo 29 черв. 2016 р., 17:58:32

Я інженер-програміст і вже два роки в тренажерний зал. Наскільки мій досвід, я дійсно ніколи не втрачати, поки я не зробив чогось важливого

Бути активним!

Однією з найважливіших зміни, які я зробив для мене фітнес був просто забезпечення верховенства незважаючи ні на що, я повинен рухатися. Не один день я повинен залишитися ще довше, ніж 30 хвилин.

Я працюю з дому, тому я проводжу багато часу сидячи, і отримати деякі дні, коли у мене не було приводу вийти на вулицю.

При роботі я використовую техніку Pomodoro (роботи 25 хв, встати і відійти від екрану 5 хв).

Перебуваючи в тому ж положенні занадто довго може пошкодити ваші тіла так, що ніякої спорт може відшкодувати збиток. Є дослідження, де учасники вітальні довше, ніж 10 годин на день, мають на 35% більше шансів на смерть, і вправи не поліпшити стан речей.

Отже, спорт-це велика річ, тільки не перестарайтеся. Я ніколи не втрачав багато в спортзалі чотири/три рази в тиждень. Зміни з'явилися, коли я змусив себе залишатися активним, встаньте, пройдіться по комп'ютеру перерву, читати ходити...

Ой, почекайте... я їжджу на велосипеді в середньому по 45 хвилин кожен день, скандинавської ходьби 2-3 години в тиждень, плаваю 2 дні, і піднімати тяжкості 2 дні. Єдиним інтенсивним річ на 30 хв тренування силові тренування. Я ніколи не вважаю себе спортивним хлопцем.

Уникайте будь-якою ціною, думаючи, що один тип навчання може зцілити ваше тіло, а потім продовжити нормальне життя в інший час.

+90
afan 22 11 квіт. 2010 р., 11:47:13

Я працюю з Suunto з крокоміром міні з 2012 року і я повинен визнати, що я люблю цей гаджет. Він вимірює вашу поточну швидкість та відстань, і сумісний з HR монітор (годинник) від компанії Suunto (наприклад, годинник Suunto t6d або Suunto M5) і досить точний (вимірюваний 31,3 км на 31,1 км пробігу, я думаю, що це допустиме відхилення). Крім того, вона не покладатися на GPS (я думаю, що це заходи, з допомогою ультразвуку) і цілком чуйний - можна побачити поточну швидкість під час тренування на свої годинники разом з вашим пульсом (який відмінно підходить для інтервальних тренувань). Батарея не швидко виснажують. В цілому, відмінний інструмент (хоча ніякої тривоги, коли стає повільніше) і я не шкодую про інвестиції (близько 300€ разом з t6d). Швидкість і кадрова інформація є відмінним способом для підвищення швидкості :)

П. С.: Один мій знайомий раніше полярних крокомір (який був трохи більше, ніж у мене) і він має ті ж функції.

+64
Shivansh 9 серп. 2014 р., 20:42:31

Ну, треба розділити тіло на частини, які мають сенс.

Протилежності

Для вправ, де ми натискаємо вперед, наприклад, віджимання, ми тренуємося в основному груди, трицепси і передня частина дельтоподібних м'язів.

Для вправ, де ми потягніть назад, наприклад, перевернуті рядки, ми тренуємо верхню частину спини і біцепси. Ці м'язи знаходяться навпроти у штовхаючи вправи.

Для присідання, я не впевнений, що ми можемо слідувати тією ж схемою. Під час присідання ви тренуєтеся багато квадрицепсе. З іншого боку, що таке жижки, але присідати потяги, які теж.

Під час присідання ми тренуємо нижню частину спини. На іншій стороні, що є м'язи живота, але знову ж таки, сидячи примушує вас залучати в цю групу м'язів, тримати правильну поставу.

Це насправді, чому ми любимо і проповідувати славу присідання. Він робить так багато речей відразу.

Нюанс

Зараз, поки це не поїзд всі ці групи м'язів, тренує деякі більше, ніж інші. Наприклад, чотириголового м'язи набагато більш активні, ніж стегна. На щастя, у нас є інші рухи, що поїзди такого ж напряму, але з різних фокусів.

Наприклад, станова тяга і тренує квадрицепси, підколінні сухожилля, нижня частина спини, черевного преса і т. д., Але це вимагає більше калічити, чим присідання.

Нижня лінія

Так як ваше запитання, я не впевнений, що присідати має "зворотне" вправа в цьому зв'язку. Просто доповнюють ті.

Ох, і коли ви знаходитесь в сумніви в тому, що ви повинні робити цей крок або хід, відповідь зазвичай обидва. Різноманітність є ключовим фактором.

+42
eush77 15 серп. 2015 р., 15:08:35

Я в даний час навчання фітнес в цілому і велика частина того, що для мене працює, я помітив, що найважчим було дихання досить швидко, і в якийсь момент я зазвичай втрачає ритм дихання і розпилення. подивившись на дихальні техніки, з декількох джерел я дізнався, що я груди перепочинок і буде краще дихати з мого шлунка. Однак, я виявив, що неважливо, як довго я зосередитися на розвитку мого шлунка-дихання', як тільки перестаєш усвідомлювати, що моє дихання я повернутися до грудної клітки, та особливо якщо я біжу, я не можу отримати достатньо кисню з діафрагмальної підхід. Мені теж важко дихати мій шлунок коли повний і я питав за будь-які поради про те, як змінити моє дихання звичок.

+29
Pedro William 10 серп. 2010 р., 15:48:34

Я знайшов дві речі сприяють моєї гомілки - занадто туго або неправильно зашнурованные черевики (також як і занадто довга або надмірно жорстким мовою), і піднятий каблук. Коли я ношу туфлі з ні (вільний, гнучкий, мінімалістський взуття), у мене ніколи не було запалення окістя.

Це не обов'язково означає, рукави стиснення не допомогти, але якщо я заново інтерпретувати ваш питання "як я можу позбутися від запалення окістя?" мою пропозицію було б подивитися на ваші черевики.

+28
pingunaut 30 серп. 2019 р., 18:59:49

Я багато разів бачила у моїх друзів, які пішли періодів, вегетаріанців, а також випробував це з перших рук, а той, хто був вегетаріанцем цілий рік, перш ніж повернутися до істота всеїдна.

Від розладу шлунку ви відчуваєте себе цілком нормально, і може бути рівно стільки, скільки психологічний, так і фізіологічний. У той час як психологічна реакція багато в чому залежить від того, що ваше мислення знаходиться на м'ясо і чому ви вирішили відхилити його протягом чотирьох тижнів, це може бути настільки ж відчутне, як фізіологічну реакцію.

З психологічної точки зору, будучи вегетаріанцем поїзда, щоб ви не любите м'ясо (YMMV), і коли ви знову почнете їсти м'ясо, ви будете мати, щоб подолати це перешкодою на шляху, що м'ясо === погано. Навіть маючи плацебо, що ти віриш у їжу може призвести до Ваше тіло відкидає його з болю в животі і навіть блювота. Навіть смак і текстура м'яса може бути достатньо, щоб викликати відповідну реакцію.

З фізіологічної точки зору, бути вегетаріанцем протягом тривалого періоду часу результат у вашому тілі не звикнувши до процесу перетравлювання м'яса. Не схоже, що ви втратили здатність перетравлювати м'ясо, ви просто повинні дати вашому тілу час, щоб заново звикнути до Увесь процес. Я не зовсім впевнений, як довго період він приймає за когось "забути", як перетравити м'ясо, але я бачив, що відбувається з людьми в якості лише двох-трьох тижнів, бути вегетаріанцем.

Моя пропозиція полягає в тому, щоб поступово знову ввести м'ясо назад в свій раціон, так що ваше тіло має час, щоб заново пристосуватися до того, що весь тваринний жир перетравлює річ. Що я маю на увазі під якістю? Ну, все, що не фаст-фуд, так як більшість фаст-фуд гамбургери чи можуть кваліфікуватися як м'ясо в перший. Розлади шлунка-це нормально для людей у вашій ситуації, і поки ви не перестаратися (зберегти хот-доги їдять конкурсу на потім, добре?), ви повинні бути добре.

+16
cengique 17 бер. 2011 р., 01:48:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil