Моя анатомія: які вправи я повинен робити? Є ютубер/Instgramer, що схожий на мене, щоб допомогти мені зрозуміти, які тренування мені потрібно робити?

Мускулатури повинні бути дуже налаштовані, з анатомії , наприклад. Я практикував протягом майже 2 років, без якого-небудь результату (в плані гіпертрофії, міцність / вага тощо)

Нижче моя поточна форма. За моїми м'язової інсерції, мої м'язи (довжина, форма і т. д.), моя структура кісток (ключиць і т. д.): могли б ви порекомендувати мені деякі вправи, або навіть тренувальний протокол (я хочу працювати сила / нервової системи і гіпертрофії)?

Також, не могли б ви дати мені приклад бодібілдерів ютуберы або Instagramers мого віку (15 - 25 років), які мали майже таку ж форму, ніж у мене на ранніх стадіях? Вони для мене приклади для наслідування.

https://imgur.com/a/mYZnnpf

+210
Fredericko 4 груд. 2014 р., 07:17:14
32 відповідей

Я відносно новий для програмування mendhi в 5х5 і мені було цікаво, якщо ви повинні почати весь шлях від того, що зазначено в програмі. Я можу зробити 2 тарілки, 5 наборів 5 з легкістю, але по програмі він каже мені, щоб запустити з 110, це треба для початку туди? Я не можу просто запустити на 225 або хоча б кілька ваг вниз? Які ваші пропозиції?

+997
Carlos Martin 03 февр. '09 в 4:24

Отже, після того, як брав участь у бігу подія, відмінний відповідь LShaver це виявилося дуже корисним під час тренування, а також під час самої гонки.

Ось деякі додаткові думки і висновки, які я зробив:

Обладнання

 • Біг вимагає різного взуття, ніж бігати по вулицях.

 • Сонце світило крізь верхівки дерев в лісі часто важко виявити такі деталі, як коріння або отвори в слід. Контраст-підвищення допоможуть сонцезахисні окуляри.

 • Застосування репелентів при бігу по лісі не погана ідея небудь.

Тренування

 • Я хотів би заперечити одному пункту відповідь LShaver: я думаю, треба їхати швидко спускатися час від часу протягом періоду навчання. Це досить унікальний вид фізичного навантаження, яка вимагає багато концентрації і техніки. Це вимагає деякого відновлення, так що плануйте відповідно.

 • Біг з гори також дуже добре впливає на мій кишечник. Двічі мені довелося перервати моє навчання, щоб знайти місце, щоб покакати. Ніколи не сталося зі мною під час бігу на вулиці та/або на рівній поверхні. Радий, що я бігав спуски по стежках, перш ніж так що я міг дізнатися, я відчуваю, що перед цією гонкою.

 • Я відчуваю, що сила тренування на витривалість навіть важливіше, ніж регулярно займатися бігом, щоб впоратися з податковими підйомами і спусками. Не пропустити його.

 • Просто як дорожній велосипед велоспорт вигідно для бігу, катання на гірському велосипеді є хорошим доповненням до trailrun навчання, коли програма говорить "кардіо". ХС стиль їзда на велосипеді сприяє поліпшенню аеробної базової лінії, в той час як гравітація велосипедах будує силову витривалість і вчить корисних розумових навичок, як вибір лінії. Я багато ендуро-стиль катання на велосипеді і відчуваю, що я отримую найкраще з обох світів.

 • Як вже було сказано раніше, але воно не може бути підкреслено достатньо: завжди запускати на маршрути. І звикнути до працюючого крутими підйомами. Біжить стежка з 20% підйом в 90% HfMax відчуває себе зовсім інакше, ніж працюючих інтервалів при цьому пульс на доріжці.

Гонки

 • Якщо ви схожі на мене, ви повинні прийняти виміру, щоб забезпечити вам не потрібно терміново в туалет під час гонки. Конусність клітковини і споживання жиру, не перестарайтеся з зволоженням, експеримент з Імодіум,...

 • На відміну від звичайних гонок, визначаючи темп гонки і намагаються зберегти неможливо по стежці бігти. Що я зробив замість цього я використовував правило (100 метрів набору висоти еквівалентні додатковим 1000м на горизонтальне відстань), щоб з'ясувати, що буде рівнинним еквівалентну відстань до профілю сліду гонки. Я взяв свій темп гонки з найближчих загальних форматів раси (в моєму випадку: напівмарафон) і побіг, що темпи кілька разів під час приготування на кілька кілометрів. Я простежив мій середній пульс за що ПАРЄ - це буде мій цільової пульс за фактичне стежка, +/- 5bpmтарифасердца.

 • Зверніть увагу на ваш рівень концентрації. У гонці брав участь в завершився спуск 100 Нм по вузькій стежці один. Це де ви зазвичай робите свій остаточний спринт, але це також, Коли ви вже втомилися від всього КМ ти втекла до того, що робить цей розділ особливо небезпечно. Один з учасників отримав розтягнення зв'язок півтора кілометра до фінішу. Грати безпечно там!

+962
Joan Chica Mora 24 серп. 2015 р., 07:56:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

При досить простий спосіб оцінки придатності, є різні "шість тижнів" (останнє, що я бачив, було оновлено до семи тижнів) програми, часто відомі їхні індивідуальні імена, такі як "100 віджимань", "200 присідань" і т. д. Все це починається з тесту оцінки на початку, коли ви, як багато, як ви можете це вправу до знемоги, потім перевірте ваші результати на графік, щоб побачити, з чого почати. Самих програм трохи страждає від того, як вони зосереджені лише на одному вправі одночасно з ним було досить важко змішувати їх (повірте мені... я пробував), але оцінку дати вам простий спосіб, щоб визначити, які вправи вам більше дефіцит на (віджимання і підтягування, довелося почати на тиждень 1 або наприклад, але підскочив на 3 тижні на присіданнях, тому що я міг би зробити більше з них).

+960
Joanna Garefalaki 10 вер. 2013 р., 20:20:10

Я можу звернути назад наслідки є щось погане швидко ходити в спортзал.

наприклад, якщо я зараз з'їла тістечко, я міг зробити годину кардіо в тренажерному залі, а потім не поставити на таку вагу.

Або там в принципі не зупинити.

В основному я хочу, щоб кожен зараз і потім чит на мій здоровий спосіб життя режим на п'ятницю.

+881
badams 11 бер. 2017 р., 12:59:05

Це трохи анекдотично, але у мене завжди були широкі і майже плоскі ноги. Я використав, щоб отримати біль в арках, і на деякий час я вимагав устілок та додатковими опорами в мої черевики. Я почав з важкої атлетики та навпочіпки, особливо мене вчили завити мої пальці, як я присів навпочіпки, щоб тримати вагу на п'ятах. Протягом року чи двох, нога біль повністю пішла, і я пішов трохи в розмірах взуття. В кращому випадку його кореляції, але це співвідноситься з часом я провела сидячи навпочіпки. Тепер я можу носити Чак Тейлор весь час, що я б ніколи не мріяли про років тому (вузькі туфлі, майже без заповнення).

+872
pato 21 трав. 2017 р., 02:31:51

Ось гарна посилання з ілюстраціями і відео для виконання віджимань.

Деякі прості речі, щоб пам'ятати:

 • широкий позиції сили = робоча зовнішня грудей/Печ
 • закриття позиції сили = робоча внутрішню груди/Печ.

Ви можете варіювати інтенсивність, піднімаючи руки (легше) чи піднімаючи ноги (важче). Є багато пуш-ап варіацій у тому числі:

пікіруючі бомбардувальники, які чудово підходять для рук і плечей:

dive bombers

ploymetric, за владу

ploymetric push up

і однією рукою, для ядра:

one arm push up

+852
Bob 41 22 лист. 2014 р., 14:15:30

"я можу очікувати, що мої зап'ястя отримати в частці" - від органу зору створення невеликих зап'ястях може зробити ваші м'язи передпліччя виглядають величезними, - ти не хочеш пропорції. Невеликі стегна і гомілки (і широкі плечі) прекрасно підходять для культуристів. Зробити кучері молоток, щоб побудувати великі передпліччя, провідних в малі вени. Мої маленькі зап'ястя трохи побили в сумо, але зап'ясті кучері і важка станова тяга покласти кінець штамів зап'ясті. Мені більше не доводилося забинтовувати, але мої руки не ростуть. Топ кіберспортсменів дзюдо розроблять "товсті" руки і зап'ястя від постійного захоплення і борці сумо розвиватися 'супінаторами жиру від захоплення земляній підлозі своїми ногами. Розвиток сухожилля це, але ці люди вчепилися в протягом декількох годин в день, 5-6 днів на тиждень протягом року. Мій тренер був високий хлопець з великими суглобів, які зняті приголомшливі вагами на всій й не виглядав дуже м'язистим. Безліч довгих м'язів поширюється на великі рамки.

+834
user3980196 21 квіт. 2016 р., 16:15:20

Це цілком залежить від вас. Єдиний реальний відповідь я думаю буде:

Роби, як багато працює як можливо, щоб отримати як можна ближче до підтримки вашого часу. Переконайтеся, що ви відрегулювати ваш раціон як ваш TDEE На буде йти вниз, ви робите менше вправ на тиждень.

+788
crcsmnky 9 вер. 2016 р., 06:05:52

По-перше, вам не потрібно тренуватися АБС, щоб прибрати живіт. Ви як прибрати жир навколо все ваше тіло, або ви не видалите жир. Ви не можете вибрати, де, щоб втратити жир.

Так що ви не повинні робити аь тренувань щоб прибрати живіт, ви можете просто піти на пробіжку або візьміть велосипед. Це в поєднанні з правильним харчуванням дасть вам бажаних результатів. З допомогою дієти я маю на увазі не жерти салати і пити воду, я маю на увазі збалансоване здорове поєднання продуктів харчування дасть вам необхідні поживні речовини, щоб мати можливість працювати і функціонувати протягом дня, при цьому не споживаючи багато калорій, щоб звільнити місце для втрати ваги.

+725
user109998 13 лист. 2012 р., 20:41:27

Кілька переваг працює на відкритому повітрі:

 • Сонце (отримати свій вітамін D!)
 • В залежності від рівня смогу і ваш центр чистота і систему фільтрації повітря, там напевно свіжіше чистого повітря зовні.
 • Якщо ви запустите "босоніж" (наприклад, Vibrams) по бруду/трави, ви отримаєте деякі додаткові стабілізуючі роботу.
 • Якщо вас переслідує собака, ви будете мати додаткову мотивацію, щоб дійсно підштовхнути себе на 100%! :-)
+714
0leg34rus 13 трав. 2016 р., 05:15:19
Кардіо-це умовна назва для аеробних вправ. Аеробне тренування складається з дій, які прагнуть підвищити ефективність використання організмом кисню.
+650
user81249 20 січ. 2015 р., 21:08:59

Розумні гроші на твій друг і ось чому. "Шість АБС пакет" є результатом наполегливої праці, генетики, вірність, сталість, дієти і навчання Smart. Побачити, де я збираюся з цим? Як і будь-якої іншої частини тіла, потрібен час, щоб ліпити його. Так що, якщо ви не схильні до великої ABS, ваші шанси дуже малі, враховуючи терміни і те, що немає "дурня" спосіб їх досягнення.

+646
jamescs 13 жовт. 2012 р., 16:45:42

Я-тип людини, яка дивиться на себе в дзеркало щоранку і щовечора коротко, щоб переконатися, що я не впадаючи в небажану форму тіла. Іноді, це дати мені працювати багато. Наприклад, якщо я біжу трохи і піднімати тяжкості протягом пари тижнів, я помітив дуже швидке збільшення м'язової маси, що, здається, суперечить інтуїтивним ідею про те, що нарощування м'язової маси вимагає часу.

Я роблю масив комплексних вправ і повторень для тренування, і мій біг інтенсивний. Однак, я помітив, що через кілька тижнів, після того, як я вийти на поріг, я починаю набирає м'язову масу занадто швидко і занадто сильно, до точки, де мої сорочки, які досить вільно й округляються навколо моєї спини і плечей. Моя спина і плечі здаються набрати м'язову масу швидше, і я вам V-образну форму, дуже швидко по моїм латів.

Однак, якщо робота підповзає або у мене є багато завдань, щоб зробити (я знаю, що виправдовуватися не добре) я перестають працювати. Я втратити все в лічені дні. Яке пояснення цього?

Просто Коротка історія про мене.

Медико: генетичний причина помірна анемія, цукровий діабет 2 типу з боку батька, я про 5' 9", 160, худий, але є латентна інсулінорезистентність (натщесерце за низькими 90х)

Дієта: чистий, здебільшого, у мене є схильність до смажене м'ясо, я уникаю солодощів. Я їм помірна кількість білка, фрукти/овочі в кожний прийом їжі.

Сон: поганий, я сплю 5-6 годин в будні і 10 у вихідні. Непослідовні.

Вправа: Бімодальний. Або сидячий або дуже інтенсивним. Я намагаюся вам в чомусь коротким, як 30 хвилин в день, в деякі дні, коли я дуже зайнята..але вони зазвичай включають такі речі, як ігри з футбольним м'ячем навколо мого neighbrhood або віджимання/підтягування..ніяких формальних кардіо/силові навантаження

+626
user1810387 15 трав. 2017 р., 17:17:43

Для вирішення шестирічний пост:

Людина, що дає вам порада, не знаю, про що вони говорять.

Якщо у вас є якісь інші серйозні медичні проблеми, які ви не сказали нам про те, що це в принципі неможливо для 95-кг 21-річний чоловік у присяд 25 кг таким чином, що вони гостро або хронічно травмувати себе, навіть якщо вони навмисно намагаються це зробити. Людське тіло просто не так крихка у такий сценарій.

Це, як кажуть, варто присідати, і присідати з хорошій формі, але навчитеся робити це, беручи рада від кого-то, хто дійсно знає, про що вони говорять.

+619
FairyTail4ever 26 серп. 2016 р., 23:25:14

Я був бігун/велосипедист за останні шість років. Щоб допомогти живити моє тіло, я підтримуючи з високим вмістом білка, високим вмістом вуглеводів, отримували майже виключно з фруктів, овочів і морепродуктів.

З-за травми, я не зможу кататися на велосипеді або багато працювати протягом наступних шести місяців. За пропозицією, я вирішив працювати на моїй верхньої частини тіла, щоб скоротати час. От мені цікаво, як я повинен змінити свою дієту, щоб допомогти цьому новому розпорядку?

Думаю, треба знижувати вуглеводи і білок трохи (жир так само?). Я вважаю, я повинен також скоротити кількість споживаних калорій, так як я не спалю стільки. Це точно? Я не хочу набирати багато маси, просто будувати якісь довгий худий верхні м'язи тіла, щоб допомогти, коли я повернуся в велоспорт і не набирати жир.

+611
Chamroeun 10 трав. 2016 р., 09:04:52

З мого власного досвіду, я використав, щоб зробити стежинки, і я, як правило, мають біль у коліні після 10к Марк (6.2 Мі). Мій (часткове) розчин для тренування чотириголового м'яза в статичному вага машин перед тренуванням на біговій доріжці чи на свіжому повітрі. Такий підхід значно знижував мою біль в коліні (біль і литкові) після тренування або гонки. Я думаю, що вплив передається більше на м'язи, ніж до коліна. У будь-якому випадку, я рекомендую вам ознайомитися з фізіотерапевтом.

+599
user23948 20 бер. 2014 р., 09:22:09

Сприймайте це як дуже крайній відповідь, а не те, що ви поклали на практиці, а скоріше в якості прикладу. Я звик швидко, кожні два тижні протягом трьох днів, для того, щоб дозволити собі харчуватися як нормальний хворої людини перед друзями. Це тривало близько двох місяців. Я б фази з швидко, поступово нарощуючи у вуглеводи в часі на вихідні, і мені вдалося зберегти набирати вагу мінімальний на запою днів. Я такий же, незалежно від швидкого і, як правило, на третій день я помітила, що мої м'язи були менше, коли я розім'яв, але я був не менш сильним, і я ніколи не мав жодних проблем з тренування. Через кілька днів обережно вживати в їжу пісне білка та багато-багато сирих фруктів і овочів, я завжди хотів побачити моє збільшення м'язи в розмірах. Озираючись назад, я зробив багато фізичних досягнень за цей час, хоча звички в їжі не дуже розумні. Я збільшив свою силу і витривалість. Я фотографувала на протязі, і через кілька тижнів після того, як я припинив голодування, у мене є їжа в порядку, і продовжував тренування в тому ж ключі, я, безсумнівно, був постійний ріст м'язів.

Якщо ви набирають силу, але втрачають масу, не хвилюйся. В кінцевому підсумку це дозволить навіть, якщо ви втратите вагу, тим районам, які ми зазвичай очікуємо м'язової волі, з-за меншого вмісту жиру навколо все. Дайте мені знати, якщо було корисно!

+569
Nemesis2289 12 квіт. 2016 р., 03:52:03

Мені просто дали набір ваги - регульований вага гантелі в подарунок, але я поняття не маю, який вага/скільки повторень я повинен робити для того, щоб досягти найкращих результатів.

Я шукаю, щоб збільшити силу рук і зап'ясть (м'язової сили?), і сподіваюся, що він може збільшити свої сили, розіграші види спорту, як теніс, сквош і так далі.

Є емпіричне правило для Ваг/повторень я повинен бути метою?

+540
tvon 26 лип. 2013 р., 13:11:54

Я вважаю, що жонглювання-це не тільки добре для серцево-судинної системи, на витривалість і зміцнення м'язів (особливо передпліччя, біцепси і плечі), а також рефлекси, моторні навички, баланс, і час реакції. Це також збільшує розмір мозку, творчого вирішення проблем, лівий-правий мозок координації, концентрації та уваги, здатності до навчання, периферичного зору, нервової системи, і впевненість. Я раніше постійно перекручувати м'ячі, щоб отримати хорошу тренування руки. Зараз мені 21 і хочу Купити 2 фунта. обтяжені кульки, щоб збільшити усе це і справді розвивати свої навички джедаїв. Це також дуже весело і стимулює пересмикувати музику, вам сподобається!

+483
nxt 8 жовт. 2019 р., 17:40:20

Проблема тут в тому, що ви визначаєте свій "відхід" як.

Думаю, ви знайшли калькулятор, чарівний ремонт, включив у свої дані і отримав номер? У тому випадку, якщо ви хочете додати калорій за рахунок тренувань на вершині цього. Що вам потрібно турбуватися про витрату калорій в день. Якщо ви йдете вище, що ви набираєте вагу, якщо ви йдете нижче цього, ви втратите.

Однак реальність не так просто. Будівництво м'язів це не точна математична формула (це не просто "якщо я їм над обслуговуванням я можу наростити м'язову масу, інакше я не можу"), ваше тіло постійно одночасного нарощування м'язової маси і розбити його як безперервний процес. Коли ви робите тренування ваги вам сигнал вашого тіла, щоб побудувати більше, ніж він зламається. Коли ви їсте надлишок сигнали сильніше. Якщо ви знаходитесь в загальну дефіцит норма м'язової маси або ж, як і зазвичай трохи нижче, ніж швидкість втрати м'язової маси. Також, це означає, що ви їсте, навіть якщо ви їсте в цілому під ремонт протягом дня, на той момент після їжі ваш темп приросту вище, ніж темпи втрати. Як тільки приплив калорій іссякнут все змінюється. і т. д.

Якщо ви хочете змінити склад тіла, думайте про нього, як доглядати за садом. Ви не можете змусити зміни відбуватися, коли ви любите незалежно від того, що ваші калорії робити. Просто зосередитися на тому, щоб всі умови правильно, і ваш організм зробить все інше, як і коли він відчуває, як він, дуже випадкових, а іноді і незрозумілими способами (ви не можете отримати м'язи протягом місяця, потім один місяць раптом набрати 2 кг тощо).

Тримати на нього протягом тривалого періоду часу = успіх.

Кілька порад:

 1. Як на надмірна вага новачка, це дуже ймовірно протягом короткого періоду часу, ви можете побудувати м'язи в той же час як втрати ваги.
 2. Калькулятор калорій це дуже неточно, а лише корисним в якості відправної точки. Кращий інструмент, щоб визначити ваші потреби в калоріях-ваги. Зважуйтеся щодня і щотижня проходитимуть в середньому. Якщо шкала йде до Вас тижня до тижня профіцит, якщо вона йде вниз, ви не. Відрегулюйте кількість калорій тільки один раз кожні кілька тижнів, і перевірити результати.
 3. Не намагайтеся контролювати те, що відбувається, це буде неприємно і не вигідно. Просто зробити правильні умови.
+458
Rocket Singh 30 вер. 2015 р., 00:11:20

Я помічаю, що коли я колоду, я можу зробити дещо різні речі.

Перш за все, коли я планка лікті разом і трохи попереду плечей.

Я міг би вибрати, щоб сильно займатися моєю основною (АБС), а також те, що я називаю моїм "верхні сідничні м'язи" не впевнений, якщо це має сенс чи ні.

Навпаки, те, що я вчора робив, було дійсно зосередитися на договірні мої сідниці (врю). Це активізується безліч м'язів спини моїх стегон, а також.

Яка форма вправи є правильним? Я відчуваю себе спалити в моїй АБС при виконанні другого, і я знайти його важче контракт мій прес, коли роблю другий варіант, можливо, хоча АБС всі працювали так само важко, я просто не помічаємо, як багато тому що я зосереджений на інші відчуття, а

+421
ruphus 24 жовт. 2016 р., 07:37:40

Наскільки я бачив, спробувати-вашому-пощастило підхід популярний, як і близькоспоріднених запитати у друзів і читаю-якісь підходи. Я не бачив малих зразків з порошку білка.

+367
Owre 13 трав. 2010 р., 14:56:29

Коротка відповідь на це питання немає.

З повагою до вашого статурі вашої діяльності, визначити форму, а ваше харчування визначає розмір. Це працює в певних генетичних параметрів, звичайно, але ці дві речі буде визначити, що ваше тіло пристосовується к. Адаптації є ключовим, оскільки організм не раптово перетворення, коли його діяльності або зміни харчування, а повільно підлаштовується.

Так як дитина ваш організм пристосувався до цих речей. Я не знаю скільки вам зараз, але якщо ви знаходитесь в підлітковому віці на початку 20-х років, то цілком можливо, що ваше тіло все ще утримує деякі з цих пристосувань (враховуючи, що ви зробили це так довго). Цікавим прикладом цього є Річард Sandrak (ака "Маленький Геркулес"), які ретельно навчали з 4 років до 11 або близько того, як культурист. Після цього, він перестав гойдатися і нібито тільки зробив вигляд діяльності кардіо разом з трохи ваги роботи. Він зараз в його середині 20-х і досі має більше м'язів, ніж середній хлопець.

Це, як кажуть, ви, схоже, неправильно зрозумів. Вам не судилося тримати вашого поточного статури назавжди. Ваше тіло буде адаптуватися до формою і розміром відповідний вашої діяльності і харчування відповідно. Якщо ви шукали накачати м'язи за чотири роки і не робили так, то ви просто зробили щось неправильно. Можливо, ви тренувалися неправильно, ви, можливо, були в їжі, або як - важко сказати, не знаючи більше. Незалежно від того, в той час як діяльність вашої молодості може сприяти вашої комплекції як молодий дорослий, вони аж ніяк не визначальним фактором у нинішній комплекції вашого тіла.

+305
Max LaSalle 20 бер. 2014 р., 01:59:18

Втрата ваги-це проста формула калорій споживає менш уживаних калорій. Я серйозно сумніваюся, що ці речі могли зробити достатнього м'язового скорочення, щоб допомогти фактичної втрати ваги. Я використовував їх раніше, і я можу чесно сказати, що вони можуть надавати сприяння у створенні "м'язового тонусу" таким же чином, динамічне напруження вправи робити, але нічого не зрівнятися з спалювання калорій забезпечується поєднання серцево-судинної і вправи на опір.

Якщо врахувати кількість сил, вироблених працюючим на протектора млини на одну годину (горять лише близько 200 калорій) і суми скорочення ці пристрої генерують, можна чітко зробити висновок, що вони не зможуть суттєво допомогти вам у втраті ваги та втрата ваги, Звичайно, 80% того, фірма, визначеними живота.

+265
Pyae Phyo Kyaw 29 трав. 2015 р., 08:00:54

Перед моєю важкої тренування з обтяженнями я приймаю креатин за годину до, і з'їсти банан за 30 хвилин до. Я цікаво, якщо це було б вигідно, щоб мати право таблетки глюкози перед (або під час) тренування.

Зазвичай я тренуюся протягом години, починаючи з комплексу вправ.

Коли я роблю аеробні вправи, такі як заняття на велотренажері, мені сказали, що потрібно тільки щось крім води, якщо ви тренуєтеся більше години (ваше тіло не потребує додаткової енергії, так що це просто зайві калорії). Коли біжиш в марафоні, звичайно, ми будемо вдячні за мармелад і інші солодощі на світі :)

Хто-небудь мав успіх з таблетками глюкози для підняття ваги??

+223
Jdtzsloi 9 квіт. 2012 р., 03:52:25

Коли ви тільки починаєте свої тренування ваги, як правило, щоб отримати м'язи і втрачати жир одночасно.

Після того, як ви робили це деякий час і ви досягнете цих плато в тренуваннях, коли ваш прогрес сповільнюється, потім стає все важче це провернути. Ці дві мети, здобувати м'яз і втрачати сало, це дещо розходиться з eachother. І саме тому багато досвідчені культуристи, штангісти і т. д. будуть зосередитися на одній за раз.

Звичайно, фокус в тому, щоб мінімізувати набір жиру при додаванні м'язи, і мінімізувати втрату м'язової маси під час втрати жиру. Кращий рада, яку я можу дати, щоб рахувати калорії, зважуватися і вимірювати жиру в тиждень. Будучи науковими про це дозволить вам налаштувати свій раціон і тренування таким чином. Якщо вам трапиться, щоб отримати м'язи і втрачати жир в той же час в результаті цього, потім ви робите чудову роботу і ви повинні пишатися.

До речі, існують різні способи вимірювання жиру тіла. Деякі є більш точними, ніж інші. Але найголовніше, для відстеження прогресу є повторюваність. І для цього я віддаю перевагу набір простих жиру штангенциркулі.

+161
necolas 21 лист. 2015 р., 16:42:07

У мене є слабкість в спині через травми 20 років тому. Я вважаю, що робота моєю спиною, щоб зробити його сильніше-це велика допомога. Якщо я ігнорую мою спину, я почав отримувати болю в спині. Я вважаю, що качає гиря, станова тяга (ноги жорсткою і нормальної) і присідання зі штангою якщо я дуже обережно ставлюся хорошій формі все вигідно.

Загалом раджу підняти ногами це гарна порада, але виключаючи спину від будь-якого вправи-це не дуже гарна ідея.

+123
user3570335 25 січ. 2017 р., 19:11:11

Я не вважаю калорії, але знаю, що я стаю стрункішою на моїй нинішній дієти і це 100% втрата жиру. У мене проблеми вдома, однак розмір біцепса. Я працював мої біцепси протягом тривалого часу, і вони не отримують більше. Трицепси ростуть легко навіть на великий дефіцит калорій, і тому зробити каре, але біс, здається, щоб залишитися 13-14 дюймів для років з такого роду дієти. Робити біцепс конкретно потрібно вища низькокалорійних дієт, щоб отримати більше м'язи на цьому регіоні? Тому що інакше як ви поясните той факт, що я можу наростити м'язову масу в інших регіонах з дефіцитом, а не на біцепс?

Мої пастки сильно виросли природним чином, а ще протягом кількох місяців. Я тренувався протягом 3-4 років максимум. Чому не біцепс рости на дефіциті? Вони виглядають стрункішими і отримати "насосом", який робить їх більше, але через кілька днів вони знову стиснути небагато. Я не втрачаю м'язи, а не додається до них. Що я можу зробити, щоб змусити прямі біцепс brachili зростання на дефіцит калорій?

Я пробував величезна dropsets, тонн повторень/сетів, важкості та ін. Мої макроси це добре, але я не їм занадто багато вуглеводів в цілому. Я зазвичай або плавають десь нижче і вище калорій технічне обслуговування. Я більше не міра калорій, але я до сих пір набирають в інших регіонах-тільки не біцепс. Вони застрягли на 13-14 дюймів для хорошого 2 років стаціонарного навчання. Я досить худий і дуже маленький кістковий каркас. У мене 13% жиру дати або взяти. Що це дає? Я не хочу fatceps!

+116
Tim Murski 30 лип. 2017 р., 07:46:00

Це важливо при розподілі частини тіла, щоб продовжувати працювати, допоміжна мускулатура. Якщо ви цього не зробите, ви ризикуєте створити дисбаланс. У вашому випадку, це могла б бути робота дельтоподібних м'язів і верхньої частини грудей, а також трапецієподібної. Одним з кращих вправ, на мій погляд, для грудей є гантелі пуловер. Це дещо забуте вправа, яка працює багато допоміжних м'язів. Я також рекомендую похилій руху, як нахил гантелі прес , які працюють грудні м'язи і ключиці голову. Нарешті, ви повинні розглянути всі три голови дельтоподібних м'язів, щоб збалансувати верхню частину тіла. Щось на зразок стійки підняти повинні допомогти передній голови.

+69
Mich Jonseph 30 вер. 2014 р., 16:12:49

Якщо ви можете робити підтягування, що б моя рекомендація. Загалом я хмурюсь на роботу ізоляції, тому що це не природно і хороший спосіб отримати тендиніт та інші надмірне травм.

З підтягування, у вас є кілька варіантів, які, сподіваюся, не зашкодить: долоні до тебе, пальми, і долоні назустріч один одному (якщо у вас є, що частина механізму).

Я не впевнений, що частина руки турбує вас, але інший варіант-це кільце або підвіска підтягування. Це трохи складніше, адже вам доведеться стабілізувати на них, але вони дещо більш поблажливий на свої суглоби так як ви можете вільно пересуватися в такому положенні, що більш зручно.

Доброю новиною є те, що незалежно від конкретного методу ви використовуєте, ви отримаєте приголомшливу верхню частину тіла, витягаючи вправи, з ~85% підбір біцепса.

Якщо у тебе тендиніт робити кучері (типовий), це відмінний момент, щоб переключитися на складні вправи. І зокрема, доведений програма силових тренувань.

+51
James Mountfield 5 квіт. 2012 р., 05:43:01

Термін, який ви шукаєте "вправи тіла" і включає в себе такі заходи, як йоги, гімнастики, пілатес і гімнастику.

Що ж стосується книг, програм на цю тему, там досить багато, але вони дуже сильно залежать від того, які ваші цілі. Його, ймовірно, краще пошукати, або зробити, питання, орієнтуючись на те, що ви хочете бути в змозі зробити, як ви хочете виглядати, чи що ваші цілі для людей, щоб бути в змозі рекомендувати один.

+25
indigo 14 січ. 2011 р., 07:32:56

Я вважаю так, але якщо ця особа є жиму самі, ви не можете очікувати від них, щоб залишитися навколо місці ви на більш ніж один або два комплекти, так що вам краще знайти когось, хто є жиму на подібний вага і по черзі.

+19
Russell Carlson 13 черв. 2015 р., 10:30:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil