Можуть щільно згиначі стегна викликають напружені стегна?

Сьогодні я помітив, що коли я сиджу ось так:

Sitting cross legged https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sitting_on_a_chair_with_legs_crossed_in_swimming_shorts.jpg

Моя ліва нога йде комфортно на всьому шляху вниз, але моя права нога не. Він не піде вниз повз 45 градусів, якщо не розтягується. Чи означає це, що право згиначі стегна напружені, і це може викликати невелике пошкодження заднього м'яза стегна і литкові м'язи?

Що тягнеться, я повинен працювати на це? Я пробувала основним сухожилля натягується без успіху.

+719
Chinmay Joshi 15 квіт. 2013 р., 08:08:03
38 відповідей

Так після відповіді на це питання "ваги Вправи для букви " V " -м'язи нижньої частини живота" я почав робити деякі дослідження в поперечна м'яз живота (та).

Від того, що я знайшов, поки та забезпечує підтримку під час будь-якого важкої ваги несучих активність (присідання, станова тяга, повітряна прес, здійснюючи покупки), єдиний спосіб безпосередньо тренування цієї м'язи через черевну пилососи. Але дійсно немає ніякого способу зробити це важче, оскільки та діє як пояс навколо живота, і немає шляху, щоб додати вагу або змінити кредитне плече. Хоча деякі люди думають, що робити це на всіх поверхах, тому тіло прогинається більше збільшує складність, але не набагато.

Тому єдиний спосіб, щоб дійсно тренувати його тоді через обсяг. Починаючи кілька днів тому я почав робити вакууми практично постійно, сидячи за моїм столом, якщо моя постава лаги, в очікуванні автобуса, під час приготування їжі, і т. д.... З тих пір я помітив, що моя постава трохи покращилася, і мій шлунок, звичайно, відчуває себе міцніше (але це може бути Домс) і я думаю, що я виглядаю стрункішою.

Питання в тому, які фізіологічні зміни відбуваються в здійсненні такий маленький, важлива м'яз у цьому випадку, є якісь шкоду або користь, це буде заважати іншим ліфтів?

+954
John Sarif 03 февр. '09 в 4:24

Будь ласка, не турбуйтеся з підняття важких просто немає.

Підлітки мають багато природного зростання ще робити, і що станеться з або без важкої атлетики.

Якщо ви хочете отримати струнке і мускулисте тіло, ваш кращий вибір-це звернутися в якомусь спортивному клубі. Не тільки цей тип тренування допоможуть вам досягти своєї мети, але у вас буде тренер, який може зробити сила програма спеціально для вас , зокрема.

На жаль, просто знаючи ваш вік і вага не досить для нас, щоб створити безпечну для вас програму, адже ми не знаємо, якщо у вас є які-небудь умови. І ви можете навіть не знати про них поки теж немає.

Ви побачите, що у певних видах спорту, спортсмени дуже добре збудований.

Деякі пропозиції;

 • Американський футбол

 • регбі

 • гімнастика

 • легка атлетика

 • футбол

 • теніс

Ви знайдете, що більшість спортсменів у цих видах спорту дуже худий і м'язисті тіла, як це вимагається для виконання оптимально.

+950
Md Danish Syed 1 лип. 2016 р., 02:43:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є два елементи в передній шпагат: підколінні сухожилля і стегна. Як потрібно розтяжкою, щоб виконати те, що ви хочете. Вам також буде потрібно зміцнити навколишні м'язи, або ви будете еластичні, але не досить сильні, щоб безпечно ввійти і вийти з позиції(и) ви хочете. Тривалість часу це займе вам досягти цього буде залежати від вашого організму, тому, будь ласка, знати свої межі і не тиснути занадто сильно. Як завжди, з тренером, оцінити свій організм і що він повинен конкретно є кращим способом для досягнення складної мети, але якщо ви, як правило, підходять і гнучкий, це повинно працювати для вас:

По-перше, додайте присідання для тренування, якщо вони не існують. Зосереджені на поширенні ніг широкому (коліна направлені назовні більше, ніж вперед), і на занурення і плавно піднімати. Тримайте спину прямо (під зад, не стирчить), а п'яти на підлозі. Це буде будувати стегна і м'язи ніг вам потрібно. Присед з широкою позиція називається сумо присед, приклад тут.

enter image description here

 1. Після регулярного розтягування, покладіть подушку або йога-блок перед вами, покладіть руки на неї, і опускається в поздовжній шпагат як можна далі. Залишатися статичним і утримувати цей стан протягом однієї повної хвилини. Постарайтеся розслабити м'язи стегна і ноги-м'язи, і дозвольте собі зануритися, якщо ви можете, але не "тиснути" вниз. (Повірте мені, цього буде досить боляче, не штовхаючись.) Ви будете відчувати це в основному в стегна.

 2. Вставай, отримати життя, і повернути в сторону. Зробити глибокий випад з вашої задньою ногою прямо і передня нога зігнута. Коліна не повинні бути далі вперед, ніж ваші ноги, проте-це дуже важливо. Переконайтеся, що ваш задня нога залишається абсолютно прямій. Все твоє увагу зосереджено на верхній частині тіла вертикальне, навіть злегка відкинувшись назад це нормально, якщо це допоможе вам розтягнути ... і дозволяєш раковина вага в стегна вперед як можна далі. (Це в основному розрізом збоку, але стабілізувалася на вашій передньої ноги для безпеки. Як тільки ви можете зробити Side-Спліт, це безпечно, щоб зробити це розтягнути стегно, просто робити спліт, з вертикальне положення тіла і зосередившись на зануренні в стегно, так само, як описано тут.) Це, щоб розім'яти стегна-згиначів і сухожиль; знову дихати, і спробувати розслабити квадріцепси (стегна-м'язів) і шлунок, даючи тілу-вага тягнути вас далі в стрейч. Якщо тобі зручно, це безпечно, щоб додати ніжний динамічний стретч для цього -- кілька невеликих "відскакує" ... щоб заохочувати його топити далі.

 3. Робити ту ж спліт-стрейч на іншій стороні.

Це безпечно, щоб зробити ці ділянки щодня, але прислухатися до свого організму і взяти вихідний (робити м'якше, тягнеться в цей день, так що ви не отримаєте жорсткої), якщо ви станете дуже біль або відчувати себе нестійко. Переконайтеся, що ви п'єте багато води під час тренування гнучкості!

(Джерело: мій особистий тренер з бойових мистецтв, і його вчителем, як використовувати цей курс для навчання послідовності розбиття кунгфу студентів (включаючи мене). У той час як деякі можуть стверджувати, що динаміка і міцність-будівельні компоненти потрібні тільки для стрибків і ногами, ми не згодні; тренування гнучкості без сили-запорука майбутнього збитку, який є, чому ці вправи все ізометричні і зміцнення м'язів компаньйон вправи, як присідання. Ми також навмисно не потяг просто жижки гнучкість, так як можна легко поранитися, якщо ваші ноги є дуже гнучкими, але ваші стегна не.)

+940
Omega Krypton 29 бер. 2012 р., 13:27:20

Хоча ми мені негайних результатів скорочувати калорійність раціону, головною причиною зниження ваги є скорочення або вуглеводи або цукру (так ми скорочуємо всіх форм харчування). Споживання вуглеводів змушує наш організм виробляти інсулін, анаболічний гормон, який виділяється з підшлункової залози, що говорить наше тіло, щоб зберігати надлишки цукру в клітинах. На жаль, наш організм має обмежений обсяг пам'яті для цих цукрів і як тільки ця мета буде досягнута, ми зберігаємо залишився енергії (калорій) як тригліцериди або жирової тканини. Тому причина нашого тіла ставить на надлишок маси тіла не пов'язано безпосередньо зі збільшенням калорійності харчування, а надмірне споживання цукру, що викликає наше тіло, щоб бути в стані хронічного анаболізму (зберігання жиру).

З цим в розумі, то ми повинні дивитися на те, як ми можемо використовувати це, щоб схуднути. Коли скоротивши споживання калорій на дієті, ми, як правило, є здорову почати видалення надлишку шкідливої їжі (я.чіпи електронної, поп, цукерки). Оскільки ці містять надмір цукру, який підвищує рівень інсуліну, коли ми їх знімаємо, ми бачимо це негайна втрата ваги. Проте, зараз ми йдемо в хронічний стан з низьким харчування, яке призводить наш організм хочу зберегти те, що залишилося енергії. Це призводить до низький рівень цукру в крові, що в свою чергу говорить наше тіло, ми повинні харчуватися. Для схуднення ми повинні опустити наше вуглеводів і вживати продукти, які дозволяють наші тіла, щоб мати доступ до нашого зберігати надлишкову енергію. Коли харчування з низьким вмістом вуглеводів, наш організм зараз знаходиться в стані catabaolism, що дозволяє нам отримати доступ до нашої жирової тканини в корисну енергію, а не дозволяє мати доступ до простих цукрів (постійний високий рівень інсуліну).

Хоча тренування можуть бути причиною деяких втрата ваги це пов'язано, в основному, нижчих вуглеводів в липкості, викликані зниження загального споживання. Ваш раціон повинен бути основний упор при спробі схуднути, з меншим акцентом на які м'язи використовуються. Здоровий і активний спосіб життя, як правило, корелює з позитивним фігуру, але наша дієта-це всього імпорту.

Це, як кажуть, ви повинні дивитися на більш низьким вмістом вуглеводів спосіб життя, що складається з здорових продуктів тваринного походження і овочі, при обмеженні споживання зерна і надлишок цукру, а також оброблені рослинні олії.

+899
Nazir amin 18 серп. 2015 р., 10:35:42Не зосередитися на конкретних співвідношень; вони не мають великого значення. Поки співвідношення на користь високої інтенсивності вправ, ви мало про що турбуватися.

Ваша мета, щоб тримати збільшення тривалості високої інтенсивності у вправі. Це зміцнює вашу витривалість, витривалість, серце і легені. Звичайно, він також спалює калорії, як божевільний!

В 20:10 співвідношення занадто низька для досяжну мету. Багато вправи в P90X і Insanity відео Використання співвідношенні 60:30 секунд; це тому, що весь відео триває 45 хвилин і 60 хвилин. В залежності від загального часу, відведеного на заняття, ви, можливо, захочете, щоб прагнути до 120:45 секунд пропорції (так, це важко, але саме тому це мета :))

Довжина інтервалу-це набагато важливіше, ніж відносини. Калорій ви будете спалювати (і всіх переваг, які ви будете отримувати з програми) залежить від того, скільки часу (і інтенсивності) застосування до них; ставлення просто спосіб виміряти, якщо ви підвищення чи ні. У 30:60 співвідношення вказує на те, що ти не мучиш себе достатньо (з зазначенням вашого тіла потрібно більше сили і витривалості). Однак, як довго, як ви там, і дати йому ваш кращий, що цифри будуть поліпшуватися.

Так, і ще одне: продовжувати бути дивним з допомогою вправ. :)

+884
Bob Varnell 14 жовт. 2011 р., 04:00:35

Щоб відповісти на ваше питання: ні, вам не потрібно більше верхній піднімає тіло.

Філософія програма працювати ваші найбільші м'язи, тому присідання на кожній сесії.

Тим не менш, це гарна ідея, щоб додати деякі додаткові ліфти, якщо ти ще можеш після трьох основних, особливо якщо ви робите програму протягом тривалого часу, щоб мати кращий баланс між усі ваші м'язи.

 • Зважений діпи гарні
 • Підтягування теж гарні : намагайтеся урізноманітнити стилі (широкий/вузький, супінація/пронація ручки) і без допомоги
 • Похила лава для преса з гантелями : дуже добре працювати верхньої частини грудей. Я особисто роблю 5х5 на цю вправу кожен сеанс, але я не додаю вага так часто, як для основних підйомників (бо 5 фунтів за гантелі)
 • Кожен другий ліфт, який не ізольований, і звичайно з вільними вагами

Це нормально, не збігаються діаграми, наведені на stronglifts : я можу підняти 180 кг в присіданні, але я досить слабкий у ЗНМ, так що не турбуйтеся про те, що кожна людина індивідуальна.

Що стосується вашої звичайній гучності ви хотіли спробувати (я думаю, ви вже це зробили), це нормально, але за день ви повернетеся до яких буде дуже жорстко! (вам може знадобитися, щоб скинути 40%, принаймні за вагою)

Нарешті, вам не потрібно обмежувати свою програму до 6 місяців, як можна додати вагу, тримати на stronglifting! (Я роблю це протягом більше 18 місяців)

+873
pirateofebay 15 бер. 2013 р., 04:41:07

Співвідношення не жорстких правил. В принципі, ви завжди будете бачити (з найменшою кількістю ваги, щоб найбільша кількість ваги) плечові прес -> Жим лежачи -> присідання -> станова тяга. Якщо ви не, то ви повинні працювати на те, що ліфт відстає. Навчання за певний відсоток досить нерозумно.

+872
accuya 27 квіт. 2010 р., 07:15:54

Я буду писати про тренуваннях босоніж і моя кар'єра коледж. Я кілька років з коледжу і тепер планую повернутися в форму, але моє навчання коледжу робить хороший, компактний кейс.

Примітка: босоніж/взуті дихотомія змішалося з жорстких/м'яких поверхонь в мою історію навчання. Я як-то пробіг всього дві милі босоніж по дорогах. Незабаром після цього я дізнався, в мене був стресовий перелом плеснової кістки. Я не знаю напевно, що це одна працювати вона викликана, але це налякало мене настільки, що я відмовилася бігати босоніж на що-небудь важче, ніж бруд. Я б бігати босоніж всякий раз, коли я біг на чомусь м'якому, потім взутися, коли я побіг на щось тверде. З-за цього я не можу сказати, що босоніж-це ключовий чинник у тому, що я збираюся описати, порівняно з просто м'якій поверхні в цілому.

Спочатку невелика передісторія, потім босоніж і взуття.

Я побіг в DIII, так що я був тим, хто змагається бігуном, але не на високому рівні. Я в основному навчаються близько 60 - 70 миль на тиждень, коли справи йшли добре. Я постійно поліпшувався, моя 5000м. раз були

 • Першокурсниця: ДНР (4:32 1500м)
 • Софі: ~16:20 або так
 • Молодший: 15:46
 • Старший: 15:28
 • 5-й рік: 15:21

Я покращила, але я був постійно травмований. Мені довелося зайняти від двох тижнів до трьох місяців знову і знову. Я б перетнути поїзд в басейні або на велосипеді, а потім повернутися до тренувань та змагань, коли я був в основному-зцілення. Я провів як мінімум третину часу поранення.

Пошук можливого лікування, я почав бігати босоніж влітку після першого курсу, на ґрунті читати онлайн-дошках оголошень (це було задовго до народжений, щоб бігти) і говоримо з мого наставника. Я почав з короткої пробіжки босоніж на траві в прилеглому парку. Головне, що я помітив спочатку, що мої ікри були постійно болить після босоніж бігає. Тим не менш, щотижня я можу пробігти трохи далі, і протягом трьох місяців, що я міг зробити повний, десять миль бігає босоніж без будь-яких болючість.

З цього моменту я вагався між босих і взутих працює. Я волів босоніж, тому що мені подобається відчуття контакту з Землею і легкість моїх ніг. Я також прийшов до переконання, що це було краще для мене в плані травм, тому я намагався бігати босоніж, коли я міг. Оскільки моя школа була дуже маленькою і значно більш академічно-орієнтована, ніж атлетично орієнтованих, наша команда досить слабо організовані, і тренери дали мені багато свободи, щоб тренуватися так, як я хотів.

Однак, мої товариші по команді і друзі лише зрідка хотів бігати круги навколо поля разом зі мною, і я не хочу бігати босоніж будь-яким іншим способом. Отже, для того, щоб бігати зі своїми друзями і тренуватися з моєю командою, я б у кінцевому підсумку вирішили, що біг у взутті було нормально, потім їх надіти і піти бігати по дорогах. Тоді я б не постраждав.

Перелік моїх травм включає в себе тендиніт ахіллового сухожилля, розтягнення паху, синдром ІТС, стресовий перелом плеснової кістки, великогомілковий стресовий перелом, незрозумілі болі в ногах, і може бути деякі з них я забуваю. Насправді це був досить закономірність - кожен важкої травми я страждав прийшли після періоду, коли я почав робити більше працює на дорогах у взуття. Я прийшов, щоб зв'язати всіх твердих поверхонь з неминучою небезпекою.

Однак, коли я говорив, що це закономірність, було б точніше сформулювати так:

Я твердо переконана, що працює на м'якій поверхні, було набагато краще мене. Ця віра була в основному побудована на особистому анекдот, особистої спостереження і значним ухилом, заснованих на домінуючою ставлення серед моїх працюючих друзів і читати статті та дошках оголошень онлайн. З-за цієї віри, у мене є сильний ухил при розгляді мої власні журнали навчання. Так, я можу бачити картину, коли я дивлюся на мою журнали навчання. І так, незважаючи на визнання моїх власних пристрастей, у мене до цих пір вважаю, що я правильно - працює на дорогах і інших твердих поверхонь набагато гірше для мене, ніж бігати по стежках або траві. Але так як я змішане обидві форми виконує день у день, і за травм формі протягом тривалого періоду часу, я не можу однозначно вивести окремі дві форми впливу на мене. Я не знаю , що біг босоніж по м'які поверхні краще, але тим не менше я клянуся. Поки Я визнати ірраціональність ця позиція, це просто, що я відчуваю.

Я не намагався повільно йдучи босоніж. Я побіг багато страйдерів босоніж по полях, іноді спринті все. Насправді це звичайна практика серед середніх шкіл і коледжів бігові бігунів запустити їх нормального добового пробігу взуття, а потім закінчити з босими ногами страйдерів через поле; я бачив, що люди роблять це по всій країні.

Коли я був мій найсильніший, на мою п'ятий рік, я б запускати більшість скальці днів, вирушаючи на комфортній швидкості, потім упаковка в ногу, щоб щось швидко в останні пару миль пробігу поки я почував себе добре. Я б запустити до близько 90 хвилин таким чином. Щоб бути точним, "комфортної швидкості" тоді означало близько 7:00/мі на повільній стороні і 6:20/км на швидкій стороні. "Підбиваючи підсумок темп" за останні трохи означало, що я міг працювати, що останні дві милі в 11:00 або 10:30 на довгостроковій перспективі. Тому я не посоромився працює досить швидко і при цьому босоніж.

Тоді один або два дні на тиждень я бігала тренуватися в черевиках на трасі або на 1,5-мильний слід поруч. , Що з невеликий спортивний зал, був весь мій тренінг. Не було пагорбів, ні Плесо і т. д. Я не заперечую, що ці речі є корисними інструментами навчання, але тільки босоніж аеробні біг і прості швидкодію, я отримала дуже придатний порівняно з іншою частиною моєї кар'єри коледжу, в якому я використовував більш різноманітні тренування. (Незважаючи на це фітнес, я ганяв тільки на кілька секунд швидше, Що році, що я зробив, коли ще у команді, яка є частиною того, чому я хочу повернутися в таку форму, і знову натисніть кілька хороших раз.)

Я думаю, різниця в тому, що я залишився здоровим протягом восьми місяців поспіль, що п'ятий рік, що було рідкістю для мене. Послідовної підготовки б'є інтенсивних тренувань, і я прийшов до переконання, що працює більшість моїх миль босоніж по траві захистив мене від колотити моє тіло, в іншому випадку мала би на дорогах.

Тепер, через кілька років я працюю над поверненням у форму. Я біжу на м'якій поверхні, іноді в легких черевиках і іноді босоніж в залежності від місця проведення. Так ось моя історія босоніж.

Але у мене є ще дві історії.

Перший: Два роки тому я жив у Берклі, так що я пішов, щоб побачити велику атлетика школа була таких. Потім я пішов на бейсбольному полі за трек, щоб зробити деякі біг босоніж. Прийшов хлопець і почав створювати перешкод для дрилі. Коли я наблизився, я зрозумів, що це був Олімпієць Asmerom болота. Я допоміг йому встановити бар'єри, щоб мати можливість поговорити з ним на пару хвилин. Він прокоментував, як я біжу босоніж і сказав: "Ей, ви перевірили ці нові туфлі? У Vibrams? Вони дуже мило". Так що є одне твердження для вас.

По-друге: У той час як я був студентом, було два одногрупника, які іноді приходять працювати з нами. Вони були братами і обидва хороші спортсмени. Одна була високо-успішної підготовки бігуна і продовжив конкурувати в ДІ як студент коледжу. Інший перетворюється на біг з бейсбольною коледжу після закінчення школи. Вони були фанатіємо босоніж, та радісно бігати босоніж скрізь. Один рік на День подяки вони провели близько 30 км шляху на пляж босоніж по вулицях і тротуарах в Лос-Анджелесі. Обидва вони були великі хлопці, теж, може, 180 фунтів кожен. Вони сказали мені, що якщо ви просто подивіться, де ви йдете, ви, ймовірно, не наступити на скло. Я думаю, що деякі люди можуть зняти який-небудь босоніж. Вони ніколи не переводять, щоб я босоніж по дорогах, хоч вони і часто пропонував взяти мене.

Почали вони марафон десь на початку навчального року. Ці хлопці були досить великі жартівники, трохи божевільною стороні, хоча, можливо, не настільки екстремальний, як молода пара в Народжений бігти. (Один з них пішов на поводу у голови босоніж у цій книзі протягом півгодини під час босоніж бігати по присадибній ділянці траси.) Я не думаю, що вони приймають своїх тренувань занадто серйозно; вони обидва були аспіранти і тому мало вільного часу. Ні один з них не було в команді більше. Вони були просто парою невимушених хлопців, які любили трохи ексцентричний і насолоджуватися життям. Звичайно, коли я бачив, як вони бігли, вони були, як і раніше, працює в реальному тренування і все таке, але я подумав, що вони, напевно, не поставивши в той же час і енергію, яку вони звикли.

Один день, не зіткнутися з ними за кілька тижнів, хтось мені посилання на новину Онлайн. Він був з місцевої газети, де їх марафон був. Це показало фотографію старшого брата, шість футів два з велетенської золотої афро, довбають по головній вулиці через місто. Обидва босі, вони пішли 1-2 в марафоні.

+864
Michelle Williams 19 жовт. 2013 р., 18:18:08

Враховуючи ваші пріоритети (уникати травм, не 1) і поточний план роботи, я пішов би для звичайної йоги. Зроблено правильно, це дасть додаткові розумінні вашого тіла, які допоможуть в повсякденних ситуаціях. Інші варіанти вам дали, здається, більше кардіо.

Щоб отримати більше варіацій у вашій тренування, ви могли б розглянути, щоб зробити вага підйому замість трансивера хоча б раз на тиждень. Варіація хороший для довгострокової мотивації, а також знижує ймовірність травм.

+846
abrar tasew 7 трав. 2019 р., 19:22:28

З замком , ймовірно, буде ваш кращий вибір. Ці я знайшов, повісити на дуже добре, хоча вони можуть струсити трохи на юшку.

Стяжка буде флопі навколо на задній частині шиї, особливо якщо у вас коротке волосся. Крім того, шийним важче, тому він, природно, буде більше дратувати. Якщо ви коли-небудь тренування в залі, косоворотка теж відволікає, коли ви намагаєтеся робити якісь вправи, лежачи на лавці.

Навушники дуже хороші і було б ідеально, якщо ви пробіжку по узбіччю дороги. Навушники часто викликають, щоб ви почули шуми власного організму (думаю, що жувати щось з пальцями у вухах), і це захистить вас від слухання трафік наближається до вас ззаду.

+845
Villiam 2 черв. 2017 р., 14:02:58

Для серцебиття і спалювання жиру найкраща пропозиція від мене-почати скакалкою. Просто робити елементарні стрибати. Скакалка детальна інформація На зазначеній вище сторінці під назвою користю для здоров'я

Вистрибом, як фізичні вправи
Пропуск може бути використаний для тренування серцево-судинної, схожими на біг або їзда на велосипеді. Це аеробні вправи можуть досягти "швидкість горіння" до 700 калорій на годину енергійної діяльності, причому близько 0,1 споживаних калорій за стрибок. Десять хвилин стрибків зі скакалкою приблизно еквівалентно працює у восьми хвилинах милю.

Почати з 2 комплектами 15-20 пізніше зростає протягом 5 днів. Це має зробити вашу серцево-судинну цілей і спалювання калорій.

Немає ніякої хитрості або коротку стрижку для здорового тіла. Це приходить тільки з посвяти і сталість. Так що коли-небудь ваші вправи намагайтеся бути послідовною в цьому питанні, а також підвищити рівень комфорту до цього рівня

+838
Wex Wu 5 лип. 2014 р., 04:21:38

Відповіді, які перераховані дихання як важливий, напевно, майже точно, з одним уточненням/поліпшення необхідні:

Так, контролювати ваше дихання має вирішальне значення. Однак, кращий спосіб я знайшов, щоб переконатися, що моє дихання займає непарне число кроків. Так що якщо його просто запустити, і мій вдих три кроки, мій видих буде два. Якщо є пагорб чи я прискорити, а на вдиху опускається на дві сходинки, потім я зроблю мій видих на один крок.

Я знайшов це випадково, але тоді через рік або два, бачив статтю на active.com або де-те, що говорили про цю техніку. Солодкий підтвердження! Я забув, що причини, якими вони застосовані, але моя думка така: коли ми біжимо, ми змістивши вагу вперед і назад, вгору і вниз, незалежно від того, як злагоджено ми намагаємося працювати. Це означає, що всі наші внутрішні органи рухаються всередині черевця теж. Дихання з парним числом кроків означає, що кожен вдих буде прив'язаний до все зміщується в ту ж сторону, коли АБС/діафрагма/міжреберні йдуть в гору, щоб втягнути повітря, і зміщення в ту ж сторону на кожному видиху теж. Таким чином, м'язи на цій стороні все беручи більше побоїв, ніж м'язи на іншій стороні. Як біг є набагато більш вражаючі, ніж на велосипеді, це не може бути проблемою на велосипед для вас.

Шляхом переходу на непарну кількість кроків за цикл дихання, що вага/вплив поширюється в обидві сторони і кількість ударів в сторону навпіл.

+831
joeglen 17 трав. 2019 р., 05:27:34

Я читала різні сайти, які говорять про безглютенової випічки або низький глікемічний індекс продуктів, але як же ці речі відрізняються від низьковуглеводні дієти?

+815
Pazzilivo 18 вер. 2016 р., 15:32:01

Втома приходить від вашої дієти. Якщо ви коли-небудь їв чисті, і пила багато рідини, ви відчуєте себе краще і більш енергійним, як тільки через кілька днів після початку. Нічна зміна нічим не відрізняється в денну зміну, просто часи помінялися. З того часу у вас залишилося, ви просто повинні бути розумними з їжею готую і спати.

З цим тоді я скажу " так " тренування після роботи та у вихідні.

Якщо ви дійсно не можете їжі PrEP і спати постійно, то як JustSnilloc згадав у коментарях - просто позайматися у вихідні дні та дні ви відчуваєте себе добре.

+766
Shubham Singla 26 груд. 2017 р., 14:00:18

Більшість хлопців у тренажерному залі" немає абсолютно ніякої ідеї, що вони роблять.

Є певні вправи, які ви дійсно можете робити майже кожен день для іншої частини вашого життя з хорошими результатами. Якщо ви використовуєте велику вагу, ви захочете робити їх щодня. Це посилка за більшу міцність навчальні плани: вони вибирають найцінніше піднімає штангу, а потім поступово збільшувати навантаження.

За межами науково-силові тренування-це цілком нормально в армії або бойових мистецтвах calistentics і кондиціонування. Ви знайдете віджимання, підтягування, віджимання, флаттер ногами, велосипед хрумтить і т. д. Це не "кращий" Все для вас зробити, але витрачати тридцять хвилин в день calistenics на світлові роки краще, ніж нічого. Тренування як це служить декільком цілям:

 • Це хороша розминка для інших видів діяльності (у вашому випадку, кікбоксинг).
 • Немає підвищення кваліфікації. Ви можете легко сказати номер людей, щоб почати робити стрибки на місці і не доведеться турбуватися про когось метання диска.
 • Це відносно простий, щоб зібрати тренування, що дозволяє використовувати всі навколо.

Немає сенсу міняти вправи заради їх зміни. Причин для змін, як правило, обертаються навколо краще вибирати вправи і скидаючи інших у прагненні мати більш збалансовану робота (тобто: підтягування і віджимання, а не два різних стилю віджимань).

+728
Vincenzo Russo 6 серп. 2013 р., 05:40:33

Якщо ви дійсно хочете урізати, я б сказав 25 хвилин кардіо на низькій стороні. Я б прагнути до 40 до 45 хвилин, 5 разів на тиждень і я хотів би спробувати, щоб переконатися, що вони мають кілька високої інтенсивності інтервали в них. Зверніть увагу, що ці 45 хвилин не потрібно бути один блок. Насправді розподіл їх між вранці та вдень може збільшити користь, так як він буде стимулювати ваш метаболізм довше. Якщо ваша робота знаходиться поруч, їзда на велосипеді на роботу, може досягти цього дуже легко. Але ваші високою інтенсивністю крутити педалі по дорозі додому, щоб уникнути появи на роботі спітнілі!

Білкові добавки зможуть допомогти вам наростити м'язову масу швидше або краще відновити, але за моїми спостереженнями, переважна більшість тренажерний зал глядачі переборщити з цим і забути, що вони фактично являють собою додаткові калорії. Я б напевно ніколи не слідуйте рекомендовану дозу на коробці, яка завжди занадто багато (якщо ви тренуєтеся для "Містер Всесвіт" або що-то). Один коктейль двічі на тиждень відразу після важкої сесії (тобто на ноги), ймовірно, забезпечить максимальну віддачу від інвестицій, а не на компроміс ваші спроби втратити вагу.

Перш ніж турбуватися про зримо нарощування м'язової маси, я хотів переконатися, що частина ваги приходить. Удачі.

+708
Pow 9 черв. 2018 р., 12:01:33

Відмова від відповідальності:

Я хотів би отримати відповідь від тих, хто дійсно має досвід роботи з цією практикою, а не хтось, хто просто прочитав, що таке "підступ" є в Інтернеті.


Нещодавно я прочитав на Домс після трьох-денний мульти-м'яз-група 2-к-3-годинний режим (по суті просто робить все в кілька наборів з 3, 5 і 8), і коли Ви дійдете до точки, де збирання ворсинок з підлоги пронизує м'язи ніг, кістки чи піднімаючи речі з верхньої полиці комори складно ти ніби починаєш розглядати практику deloading. Я зазвичай намагаюся тримати своє заступництво тренажерний зал на 2--3 рази в тиждень. У будь-якому випадку, я згадую Домс тому що ідея є (нібито), що тренується на верхній частині біль сприяє зростанню м'язів, які я бачив прогрес в особисто, але те, що моя головна турбота полягає ось у чому:

Краще зменшіть кількість повторень/вага на кілька відсотків (підступ) після Домс або взяти вихідний день (або кілька днів) і продовжити в повну навантаження після відновлення (або навіть більше днів з збільшила навантаження)?

Мені б хотілося отримати відповідь, який охоплює два типи людей:

(1) 85 кг наповнювачі хрест-фитер типу просто намагаються залишатися здоровими і сильними (немає конкуренції підкреслити)

(2) тип 85кг олімпійської важкої атлетики (змагання підкреслити)

+699
ly7 21 січ. 2010 р., 02:44:54

Я в основному знайомий з це вправу з іншою рукою, досягаючи до рука йде вниз. Моя розтяжка програму з ГМБ називає це "плече в поєднанні рухів". Коли я був дитиною, перевіряючи йога книги, вони називали її "коровою позу", але це зазвичай використовується, щоб звернутися в іншій позі, і замість цього ви побачите, що вона називається "корова особи поза", або Gomukhasana (і технічно також включає в себе конкретний етап позиціонування).

Коли ми робили це в бойові мистецтва або футбол підігріви більше подобається те, що ви показуєте на малюнку, він був описаний як "дійдуть руки над головою і вниз вашої задній частині, і злегка натисніть на лікоть з іншого боку, при опорі з простягаючи руку."

+624
fcroiseaux 6 серп. 2019 р., 06:43:04

На тлі мене:

Мені 28 років. Я важу 205 фунтів (92 кг) і я 6 футів (1,82 м). Не впевнений, що мій ІМТ і % жиру, але я досить мускулисте, але з невеликою кількістю жиру. Більше, ніж хотілося б на мій живіт. В даний час я досить сильний, але й зовсім непридатними.

Я останній раз грав кидати (думаю, щось середнє між лакросс і хокей) близько 7 років тому. Я збираюся знову почати грати в близько 5 місяців. Як ви можете собі уявити, я не так підходить, як я був тоді. Я використовував І геть протягом останніх 7 років, працює і вільними вагами, але не з великою послідовністю, але рівно стільки, щоб залишатися трохи формі.

Тепер, я збираюся почати грати знову кидати я хочу зробити придатним і сильним, як я можу перш, ніж я почала ще в 5 місяців. Я сподівався, що я міг би отримати деякі поради по програмі, яку я міг би наслідувати, щоб побудувати силу і вибуховий фітнес, але не повністю ігнорувати витривалість фітнес.

Я робив наступне за останні кілька тижнів:

Пн: я: Вагами (жим, підтягування, гантелі прес, одна рука поспіль, гантелей, летить, сидять рядами)

Пн: ПМ: спін клас

Вт: бігова доріжка (з початку зручними робочих місць і збільшення швидкості кожні 5 хвилин)

СР: вага(плеча, прес, біцепс бар кучері, вертикальному ряду, вузьким хватом, Жим лежачи, передні і широта піднімає, трицепсів розширень, гантелі завиток)

ЧГ: я: бігова доріжка (з початку зручними робочих місць і збільшення швидкості кожні 5 хвилин)

Чт: ПМ: спін клас

Пт: Вагами(присідання, жим ногами, розгинання ніг, підколінного сухожилля завиток, теля піднімає)

СБ: Відпочинок

НД: Відпочинок

За вагами я роблю 3 підходи по 8 повторень. Піднімаючи важкий, як я можу для цих повторень.

Робить цю програму дуже добре виглядаєш для людини, яка хоче наростити м'язову масу і силу, і щоб створити хороший рівень фізичної підготовки? Кидати вимагає хороший рівень загальної фізичної підготовки, тому я не хочу, щоб ігнорувати це.

Є хороші програми для спорту, як ці?

+607
William Hermansen 4 лют. 2014 р., 03:05:40

Опорно-ли кажучи, я хотів би вам взяти з колег тут, хто робить те, що я називаю "повний спокій" підтягування, де ви тягніть з руки прямо над тобою, потім повернутися до прямої-рукоятка установки для кожного підтягнутися. Хлопці тут в залі кажуть, що вони можуть зробити стільки підтягувань, але вони не пройти весь шлях. У будь-якому разі, мені було цікаво, оскільки більшість людей підтягується короткий шлях, в пакетах без випрямлення рук до "повного спокою" позицію, тому що це довгий шлях, змушує кульку-і-гнізда шкоди в довгостроковій перспективі, або вони просто роблять так, тому що це простіше. Що краще?

+595
Peter Newhall 17 бер. 2013 р., 03:54:35

Ви, звичайно, можете знайти способи, щоб зберегти вашу серцево-судинну систему в недоторканності, поки ви нехай ваші ноги заживуть. Однак, я думаю, вам варто уважно вивчити мудрість намагається пробігти марафон менш ніж за 3 місяці після того, що ви описали як "сильно пошкоджені" зв'язок. Якщо він бере "мінімум за 6 тижнів" перш ніж ваш лікар каже, що можна починати бігу, який дає занадто мало часу до марафону для подальшого оздоровлення та кондиціонування.

Великий палець-це велика справа як функція вашої нижньої кінцівки і задній центрування. Він є ключовим у вашій ходьбі і бігу моделей. Якщо ви не правильно відновити суглоб, ви могли б у кінцевому підсумку з довгостроковій травми, біль і утруднення при відштовхуванні фази ходьби.

Зв'язки гояться довго. Існують в основному три етапи одужання:

 • Запальний етап - негайна реакція на травму включає в себе біль і набряк, щоб допомогти закріпити і захистити суглоб.
 • Ремонт фаза - організм починає класти колагену для відновлення зв'язок.
 • Перепланування фаза - це фаза починає вирівнювати і переробляти колаген в функціональний рух лінії. Ця фаза може тривати до одного року. Це не означає, що вам доведеться чекати рік, перш ніж ви можете розраховувати на травмований суглоб. Це означає, що у вас є цілий рік, щоб поступово збільшувати навантаження на суглоби і зв'язки, щоб максимально вирівняти та зміцнити підтримку зв'язки. Марафон у вересні буде поставити вас на ранніх стадіях ремоделювання, ну перш ніж він повністю видужав.

Є речі, які ви можете зробити, щоб допомогти кожній фазі зцілення, але ви не можете змінити той факт, що це займає час для тканини, щоб зажити. Так що ви можете перевірити за допомогою спортивних фізичному або фізіотерапевтом, щоб допомогти вам для успішного відновлення. Удачі.

+586
nonsense 14 груд. 2010 р., 19:53:38

Я збираюся тримати це як можна більш простим. Сподіваюся, деякі з цих відповідей допоможе іншим у подібних ситуаціях.

 1. Травми: Якщо у вас є травми, то ви повинні задати тільки своєму лікарю, що ви можете зробити, і вони можуть проконсультувати вас по конкретної спортивної діяльності. Немає сенсу питати тут, на ЮВ, якщо ви можете запустити/ходи/циклу/плавати/жонглювати ваші травма коліна/ноги/стегна/легені/кульки.
 2. Фітнес ви вже робили раніше: якщо ви були активними, роблячи вашу активність протягом останніх 6 тижнів, припустимо, ви втратили значну кількість фітнес-рівня за цей час порівняно з попереднім піком. Це неправильно вважати, що, тому що ти пробігла марафон, коли вам було 23, що тепер ви не 48, ви можете зробити кілька тижнів/місяців навчання і пробігти ультрамарафон.

Приклад: якщо мій присіданнях зі штангою робочий вага 120кг і я беру 6 тижні перерва на корточках; потім я чекати, щоб почати на більш низькому робоча вага (Ел.р 90кг) при повторному запуску регулярні фізичні вправи. Мені доведеться повільно задкувати на мій попередній вага і час, який займає змінна на безліч особистих чинників.

 1. Йога дає непередаване фітнес: ось це спірне "думка": йога робить тебе хорошим у подібних йога-заходів, наприклад. стабілізація м'язів (баланс) і усвідомленість (є деякі інші, але ці дослідження є вельми відвертими). Йога не означає, що ви здатні пробігти милю/5ц/10к/марафон в добрий час. Таким же чином, що я можу підняти вагу X не означає, що я можу легко проплисти милю. *Зверніть увагу: це не справедливо для всіх видів спорту; людина з підпунктом 20 хвилин 5к часу, ймовірно, зможуть циклу 20к в досить гарний час. Використовуйте свій мозок.*
 2. Травми, що нетільки робити вправи, регулярно, послідовно, а найголовніше: прислухатися до свого тіла і штовхає себе ви можете зробити будь-який прогрес ні при чому. Вам потрібно робити деякі вправи і навчіться прислухатися до свого організму, щоб зрозуміти, як далеко ви можете натиснути себе. Не зосередитися на мікро-і упускати з уваги те, що ви повинні зробити, щоб досягти ваших цілей.

Приклад: тільки тому, що я перестарався на присідання 2 дн. тому і Домс не означає, що я пропущу мій 10к сьогодні, я просто планую зробити більше розминка і чекати, щоб копати трохи глибше психологічно.

"Кожен хоче бути бодібілдером, але ніхто не хоче піднімати тяжкості." Ронні Колман, Ронні Коулмен: Неймовірно! (2005) (DVD-диск).

 1. Підлога/вага це причина я не можу бігати/біг підтюпцем/ходьби: Якщо ви не можете бігати, бігати. Якщо ви не можете бігати, ходити. Якщо ти не можеш йти, потім зупиниться, поки ви не можете ходити.

Фітнес-це все про вас, ви прагнете, щоб перемогти тільки себе і намагається тримати себе до стандарту іншим тільки призведе до розчарування. Ми не можемо бути всі найшвидший/сильний, але ми можемо бути швидше/сильніше наших минулих самих.

Зокрема, біг на довгі дистанції має величезне психічне-єдиний аспект до нього. Маючи психічний грит/рішучість продовжувати після 10-го км вимагає багато. Вам потрібно розвивати свій "не йди" відносини через практику робити міжміські маршрути (10к/тайму). Це рішення дуже індивідуальне і те, що отримує вас через "стіни" залежить від ваших цілей і мотивації.


Особиста Рекомендація:

Перевірте з вашим лікарем про вашому кульшового суглоба/проблеми з колінами.

Якщо ви хочете тренуватися для марафону, вийти і побігти.

+534
user180013 26 лист. 2017 р., 22:17:21

Під час перевірки деякі тренування відео, я можу через один від Джилліан Micheals, де вона каже, "Ви ніколи не хочете робити статичну розтяжку після тренування і ти робиш охолонути".

Чому вона так сказала? В чому проблема робити статичну розтяжку перед тренуванням проти динамічної розтяжки?

+525
JoKo 9 лют. 2013 р., 14:33:48

Як вже згадувалося, почати робити соуси (можна навіть додати вагу, коли він стає надто легко), підтягувань і підтягувань, але принцип той же, додайте вагу, коли ви можете зробити більше, ніж 8, наприклад. Цих трьох вправ буде навалом біцепси, трицепси, груди, спину.

Нахилився над рядами з вільними вагами було б дуже добре, стоячи пліч-о-преса також якщо ви хочете пристрелть плечі, стоячи робить його більш важким.

+408
Dabr 5 жовт. 2017 р., 05:00:15

Я недавно почав робити практичне Програмування початківців програму від стартової сили. Програма нижче:

В понеділок
3х5 присед
3х5 жим лежачи / прес (чергувати)
Підтягування: 3 сету до відмови або додати вага при заповненні більше 15 повторень

В середу
3х5 присед
3х5 прес / Жим лежачи (чергування)
1х5 станова тяга

В п'ятницю
3х5 присед
3х5 жим лежачи / прес (чергувати)
Підтягування: 3 сету до відмови або додати вага при заповненні більше 15 повторень 

Я виявив, що мені дійсно подобається робити всі вправи на кожен день. З того що я читав, що дає днів відпочинку між робочими з певної групи м'язів-це добре, так які потенційні недоліки мене зміни програми нижче?

Понеділок/Середа/Середа
3х5 присед
3х5 жим жим 
3х5 прес
3х5 станова тяга
Підтягування
+348
user3554661 27 жовт. 2015 р., 16:45:42

Одна книга, яку я б хотів купити, коли я почав підніматися стартову силу, ніяких зв'язків. У цій книзі автори рекомендують починати з баром (стандартної олімпійської штанги становить ~45 кг). Це звучить нелогічним, особливо для важкого людини, але є причини для цього. При вивченні вправ, форма коригування краще всього приймати до вагу додається на панель. Після тренування дізнався, завжди слід починати тренування розминки набори з бар, щоб отримати кров тече, розминка сухожиль/зв'язок, і інші речі. Я узагальнюючи б/у я не повністю пам'ятаю, але я читав досить, щоб знати це важливо, і я зробив достатньо, щоб знати, що це допомагає, коли ваші ноги все ще болять, два дні тому, але кожен день присідати в день, що ослаблення на ваш розігрівочних підходу з БАР не так вже й погано. :-)

Оновлення

Я додам, що в цій книзі є логічні послідовності для додавання ваги до вправ, якщо це ваш наступний питання. Якщо ви відчуваєте, як ви не розвиваєтеся "досить швидко", бери його і просто будете слідувати цим простим правилам, вони зробили всю важку роботу для вас. Цілком ймовірно, якщо ви дотримуватися його, ви будете, природно, підняти туди, де ви повинні бути.

Оновлення 2

Зверніть увагу, що це не просто набирає вагу. Більш важка людина буде втрачати вагу і знайти м'язи (такі як я), а ті, у кого менше маса буде набирати вагу. Дієти є те різницю. Тому в разі ФП, це є життєздатним варіантом, хоча це йде врозріз з мантрою 'малою вагою більше повторень'. Почасти тому, що в той час як ця рада працює, як тільки ваше тіло пристосовується до того, що низький вага при певному кількість повторень, ви вже не тонус і збільшити вагу, щоб отримати той же ефект. Не кажучи вже про вплив на обмін речовин в організмі різні.

+317
JohnHanks 16 квіт. 2012 р., 12:55:02

Я дізнався, що, коли я плаваю в вечірній час (з 5:30 - 6:30), що мій біг (з 8:30 - 9:30), здається, йде набагато краще.

(Наприклад. Я менше втомлююся, у мене менше необхідність стретчинг - розтяжки, щоб придушити хворобливі відчуття в ногах ;) тому що я не був бігти довго).

Але як це можливо? Я думав, моє тіло буде більш втомленим після купання.

+307
Rhodesian 14 лют. 2019 р., 19:41:14

Велосипед, біг як використовувати м'язи ніг. Вони не націлені на "різних" м'язи, це ті ж самі м'язи, що виробляють однотипні руху з різним акцентом на де влада знаходиться.

Ви можете покращити одне, робить інше? Це залежить від того. Якщо ви знаходитесь на нижньому кінці шкали (тільки починаю повертатися у форму, і т. д.) Тоді так, біг може допомогти їзда на велосипеді і навпаки. Це тому, що це краще, ніж нічого.

Однак, з-за специфічних спортивних адаптацій, кращий спосіб стати кращим у бігу біжать ще (з розумним планом тренування). Аналогічним чином, найкращий спосіб отримати краще на велосипеді їздити більше (знову-таки з планом).

Є багато тріатлетов і спортсменів за функціональним багатоборства, який скаже вам, різних, і є якийсь ефект кросовера з-за, використовуючи ті ж м'язи і серцево-судинних систем, але в цілому вплив не так велика, як ви думаєте.

+266
samb 23 лют. 2010 р., 12:06:46

Спочатку дозвольте мені сказати, я не використовував постійної реєстрації, однак я у сфері розроблення програмного забезпечення і знаєш, де ти, сидячи довгі години. Я також особистий тренер і бачу багато клієнтів з хворобами спини з-за поганої постави сидіти довгі години.

Постійне бюро допоможе вам втратити кілька калорій, однак я не можу поручитися за скільки і якщо його дійсно варто витрат. Стіл також буде переконатися, що ви зберегти гарну поставу при роботі, так що ще один позитивний.

Я б подивився на стіл, який монтується в стіну і сповзає вгору або вниз, що дозволяє стояти або сидіти.

+192
Snubber 30 квіт. 2010 р., 16:00:23

Я роблю або 5х5. Я тренування в Пн, Ср, Пт.

Я зрозумів з моєї попередньої програми, що мій основний був дуже слабкий у compraed в інші частини. Якщо я додав додатковий основний тренування, в дні відпочинку буде вигідно, або він буде заважати іншим м'язів?

+168
MANISH SONI 9 черв. 2016 р., 17:31:13

Більшість тренувальних програм з триатлону, бігу часу, так як це самий простий метрики для кількісної оцінки. Загальний план не хвилює, якими темпами ви знаходитесь, це просто "біжи х хвилин". Це робить його легше координувати різні тренування і часу. (Те ж справедливо і для сегментів велосипед, вони в основному часі з урахуванням також). Ви, як правило, мають лише певні відстані, призначені, коли у вас є інтервал/поріг роботи. (Плавання майже завжди засновані на відстані, однак).

Пробіги короткі по відношенню до тренувань на велосипеді, тому що це займає більше часу на велосипеді, щоб отримати ті ж результати, що стосується освіти, і відображає упор на дистанції в тріатлоні. (Завжди є дебати серед спортсменів про зміну відстані, щоб зробити їх "рівними" за значущістю, але вони ніколи не ведуть нікуди). Простіше кажучи, це займає більше часу на велосипед і його простіше для людей, щоб робити.

Якщо час дозволяє, я б абсолютно підняти відстані/часу на всі сегменти. Якщо ви звернете увагу, план підготовки до "повний" у триборстві, а не "конкурувати" його. Є набагато більш агресивні програми там. Якщо вам комфортно на тренувальному велосипеді, як він стоїть, то я б додав відстань на маршрути. Мені доведеться вивчити навчальний план, щоб побачити, де, щоб відповідати їх, але більше працює навряд чи це погано, як довго, як ви не приносячи в жертву інші тренування або додаючи занадто багато інтенсивності. (Також з огляду на те, що ви визнаєте, що були пристойні на велосипеді і бідних на бігу. Тренуйте свої слабкості).

Якщо ви націлені на 2,5 години для частини працювати (не потертий взагалі), то я воліла б мати в перспективі 1,5 - 2 години. Якщо ви коли-небудь робили напівмарафон до, цього цілком достатньо. Ви також отримаєте достатню тренування наслідок від велосипеда, щоб допомогти.

Я казав це в інших відповідей, але найкраща порада навчання "біжи. Бігати багато. В основному повільно, іноді швидко". - Найбільшу помилку я бачив, як люди роблять, щоб запустити занадто сильно на легкі дні, і не досить важко на важкі дні.

+128
Aegon 16 груд. 2013 р., 22:25:48

Мої нові роботи-схеми полягає в наступному:

 • Понеділок: Груди, спина, плечі, трицепс (підтягування долонею вперед і назад, алмазні віджимання, пуловери, трицепсів провали)
 • Вівторок: ноги, прес (присідання, випади, теля піднімає, ноги піднімає)
 • Середа: Відпочинок
 • Четвер: груди, біцепс (звичайні віджимання, біцепс кучері, гантелі, прес, груди опускається)
 • П'ятниця: ВИИТ (60-ті роки 12к/хм, 30-х 6км/год в загальній складності 10 разів)
 • Субота: АБС (піднімає ногу, крутив коліно піднімає, опускає), двоголового (біцепса кучері)
 • Неділя: Відпочинок

Я ніколи не працював після того, як схема і є все необхідне обладнання будинку (Вежа влади, лава, гантелі до 30 кг, килимок для йоги, бігова доріжка). Може хто-небудь порекомендувати мені деякі додаткові вправи чи мені може тренувати групи м'язів, в інший день або декілька разом? Я досліджував деякі вже, але знайти його так як це все дуже особисте звичайно дуже важко. Утеплення вікон буде отримана з інтернету і Ваг будуть обрані по своїй силі. Моя мета-отримати розірвав, як можливо протягом 3 місяців, але з досить відпочивати.

+116
user584583 9 січ. 2013 р., 12:19:37

Мені подобається стояти і теж, і в моєму 12 місяців досвіду роботи-це те, що я дізнався:

 1. Сидить весь час на роботі-це очевидно погано, але стояв тільки один кут не супер великий. Так, а не просто варто, дайте вашому тілу деяка зміна. Перерва одноманітно стоячи, сидячи.

 2. Не просто встати, взяти швидкий 5 хвилинах ходьби.

Добре, як це, але козирі рух просто стоїть і працює.

+108
sober 14 черв. 2010 р., 17:38:03

Я в даний час навчання 3 рази в тиждень в основному сила і розвивається нормально, але я вважаю, що мій час відпочинку між підходами до смішного довго і якщо я не візьму їх, я не змогла закінчити наборів.Наприклад, на мій важкий 3х5 присідання, мені потрібно відпочити протягом 5-7 хвилин.

Це дуже погано, але ще гірше те, що навіть моєї допомоги (chinups, провали) потрібно більше відпочивати, інакше кількість повторень я можу зробити, йде вниз.

Так що кращий спосіб поліпшити свою витривалість і потрібно менше час відпочинку? Я чула, що кардіо може допомогти?

+95
3RITEL 28 лют. 2011 р., 07:30:15

Дієта проллє більше кілограмів, ніж будь-яка тренування. Що сказав, Люди повинні підходити до дієт так само, як і новий режим вправ: на невеликі, легкозасвоювані зміни, які є безпечним і стійким на все життя. Краш дієти не є стійким і небезпечно.

Щось типу аквааеробіки або водного біг може допомогти їй тіло, щоб запалити також деякі краще обмін речовин в організмі.

Маленькі цілі: 1 фунт на тиждень-це величезна мета, щоб стріляти по!

+91
numLock 28 лип. 2015 р., 04:56:26

Chinups (долонями до себе), не активує біцепси більше, але не за рахунок вашого латів.

Є трохи бро-наука про підтягування/chinups, але якщо ви читали 2010 дослідження в журналі міцності і кондиціонування досліджень він розповідає іншу історію. В принципі, підбір найширшого м'яза спини та ж:

Загальна схема послідовної активації припускаючи, що віджимань і підтягувань були ініційовані нижній трапецієподібної великий грудний і двоголового м'яза плеча і найширша м'яз підбір Дорсі.

Це асортимент підбір (за результатами ЕМГ) для підтяжки гаджет, chinups, та підтягування.

 • Найширший м'яз спини: 117-130%
 • Біцепс плеча: 78-96%
 • Подостной: 71-79%
 • Нижня трапецієвидна: 45-56%
 • Pectoralis-майор: 44-57%
 • Еректорів spinae: 39-41%
 • Зовнішня коса: 31-35%

Ламати м'язи, є хороша стаття про це, яка посилається на дослідження, і переходить у більш детальне обговорення. Реальне відмінність і користі від підтягування (долоні від готелю) за chinups (долонями до себе) відноситься до плечі, кути і відстані.

Про що згадати широко зчеплення, і розумію, що підтягування є в основному завжди ширше, ніж chinups, що широкий хват має менший діапазон руху. Це не обов'язково погано, але впливати на твоє плече вимовляється. Якщо ви були, щоб розширити увесь шлях, ви б (роду) робить залізним хрестом, який є величезним навантаженням на плече (просто, щоб поставити деякі зв'язки там).

+89
krayframe 3 груд. 2019 р., 10:39:27

Що слід враховувати при визначенні, якщо людина повністю підходить.

 • аеробні
 • сила фітнес
 • гнучкість
 • відновлення

Які тести доступні для розрахунку в областях з Питання один.

+64
tyz 19 січ. 2016 р., 03:20:31

Відповідь на ваше питання полягає в тому, як ви відчуваєте. Якщо ви відчуваєте розбитість, невмотивована, і вам доведеться тягнути себе в поїзді, ви, ймовірно, робите дуже багато. Це звичайно не на 100%, коли ви ріжете сало, але коли мотивація страждає це симптом перетренованості. Підйомна частина програми виглядає досить пристойно, і є кілька параметрів, які ви можете зробити, щоб збалансувати роботу вам потрібно, і результати, які ви хочете.

Для того, щоб поліпшити свій результат навчання, ви повинні виконати наступні дії:

 • Поїзд- це стрес. Це викличе втому і постійне навчання дозволить підвищити втому.
 • Над-досягнення--це рівень втоми, коли ви відчуваєте себе трохи "хрустким". Це нормальна і здорова частина навчання.
 • Відпочинок і супер-компенсація- це коли ви ріжете роботу, і дозволити вашому організму відновитися. Коли це буде зроблено, це буде щось сильніше себе.

Над йдуть добре, перетренування-це погано. Ось кілька речей, щоб виглядати:

 • Вага відчуває себе важче, ніж зазвичай: це знак згори-досягнення, але він також може бути просто поганий день. Якщо вона продовжується більше декількох тижнів вам доведеться починати протоколу REST.
 • Гостроту розуму: чим більше ви охоплять, тим більше ви будете відчувати, що ви перебуваєте в розумовому тумані. Знову ж таки, якщо це відчуття триває більш ніж пару тижнів, почала протоколу REST.
 • Настрій/мотивація: чим більше навантаження, тим більше це негативно позначається. Якщо ви завжди дратівливі, відчуваєте себе пригніченим або вам не вистачає мотивації вас є більш підготовленим. Взяти відгул на деякий час.
 • Втрата міцності: поки нормально не зможете бути на піку продуктивності, коли ви різання, коли ваша сила продовжує йти назад, ви, ймовірно, злегка занадто тренований. Знову ж таки, решта протоколу.

Що робити іншим:

Оскільки ви дійсно не маєте дні відпочинку в свій план, ви можете змінити його, так що ви додати дні відпочинку, побудований в; Або ви можете використовувати протокол активного відпочинку. Один приклад з програмування з днями відпочинку будуть:

 • Пн: Пуш
 • Вт: Відпочинок
 • СР: Тяга
 • Чт: Відпочинок
 • Пт: Roadbike
 • СБ: Відпочинок
 • НД: Відпочинок

Це має ту перевагу, зберігаючи щотижня дивиться точно так само. Ви, напевно, можете змусити себе трохи складніше з підняттям таким чином, чим те, що ви спочатку створили. Однак, якщо ви відчуваєте, що ваш поточний план добре працює для вас, ви можете розглянути активну політику інших.

Активний відпочинок ще вам навчання в звичайному режимі, але навантаження та інтенсивність зрубують надзвичайно.

Активний Пуш День Відпочинку:

 • Присед: 1х5 @ 50%
 • Лавка: 1х5 @ 50%
 • Накладні прес: 1х5 @ 50%

Активний День Тягнути Відпочинку:

 • Станова тяга: 1х5 @ 50%
 • Рядки: 1х5 @ 50%
 • Кучері/плече роботи-націленість на високі реп низьку вагу, щоб отримати кров тече

Активний Відпочинок День Roadbike:

 • 3-5 миль @ легкому темпі

По суті, ви активно протоколу REST, коли ви починаєте відчувати землю вниз, і тримати його протягом 1-2 тижнів, або поки ви не почнете підробіток назад. Якщо ви ігноруєте над йдуть почуття і дозволити собі піти повністю вимуштрувані я б відпроситися на психічне і фізичне перерву, поки ви дійсно відчуваєте бажання повернутися до нього.

+56
pozitiv34ru 17 вер. 2011 р., 07:13:03

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil