ще жири і т. д. курси пішла!

Я тільки один помітив, що всі курси по інструкцій, mapmyfitness, жири і т. д. подібні додатки всі зникли без сліду назавжди?

+508
Katie Corbett 3 лип. 2016 р., 08:39:16
26 відповідей

Я повинен взяти два тижні перерви з моєї програми-небудь, і мені не доведеться відвідувати тренажерний зал або будь-обважнювачі. На перерву я буду робити випадкові вага тіла тренування, але здебільшого я буду не активний.

При виході з програми після двох тижнів простою я можу просто повернутися туди, де я зупинився, або мені підступ 10-20% від моєї останньої тренування?

+976
Ivo do nascimento 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, що це сильно залежить від того, що хтось хоче виглядати і зміни у своїй зовнішності. Зайвий жир буде зайвою ні на що, навіть якщо один будує м'язовий каркас жир не буде йти. Довгостроковий(не маю на увазі "повільні"!) аеробні тренування з вагами-втрата в шлях. Копіткою вправа не збирається поставити жирний подалі, а з іншого боку, навіть якщо це було б побудувати деякі м'язи, це не добре виглядати в жир в будь-якому випадку.

Я б не рекомендував використовувати вагу як абсолютна посилання прогресу в спокої, виглядаєш не обернено пропорційна масі. Менше не завжди краще, все залежить від того, який тренажерний зал одна, зовсім, скільки, як часто і харчування наприклад.

Щоб змінити зовнішність потрібно в будь-якому випадку позбавлятися від жиру, тому починаючи з втрати у вазі-це ті шлях.

+972
Jeremy Grand 25 вер. 2013 р., 14:13:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, що у вас не так перспективна , як і багато, що доходи приходять від тренування, яка значною мірою неправильно. Заняття в тренажерному залі лише імітується м'язів , зростання приходить від надання достатньої кількості поживних речовин до м'язів, щоб рости, і досить відпочинку для м'язів, щоб відновити . В кінці м'язової кипить розвитку тільки дві речі , перерву і ремонт . Каже , що, якщо ви не достатньо їжі, вуглеводів , білка в організмі для підтримки усього тіла вправи три рази на тиждень , будь ласка, продовжуйте з цією програмою . Що ви можете зробити, щоб збільшити прибуток , збільшити свій раціон, є більше білка . Або якщо ви думаєте, що вам не вистачає поживних речовин, то, будь ласка, зменшіть гучність .

Особисто я думаю , що робити одну частину тіла краще, ніж кілька частин тіла або всього тіла в тій же сесії , як я вважаю, краще зосередитися на одній частині тіла за один раз , добитися максимальної стимуляції, і після цього я дійсно не мають достатньо енергії, щоб робити які-небудь інші частини тіла, і якщо у мене є енергія, щоб робити які-небудь інші частини тіла, то я не вчу передбачуваної частини тіла правильно . Ви можете спробувати поділ частин тіла в різні дні протягом деякого часу , і подивимося, як це працює для вас .

+962
Greg Bernhardt 9 лют. 2014 р., 13:28:59

Я різати їжу.За 3 дні я бачив мого живота більш visisle, але не сильніше.У будь-якому випадку.Якщо я займаюся спортом і правильне здорове харчування овочі і фрукти,білок(попередження 1 прийому їжі). Моє тіло показують більш м'язистим? Це допоможе виростити більше м'язів?

+956
tatan 19 черв. 2019 р., 22:33:55

Є певне протиріччя щодо того, що найважливіша частина: строки, кількість і т. д. Я знайшов дуже хороші дослідження, які показують, що після тренування не реально змінити ситуацію і тоді є дослідження, як Duopixel цитати, які свідчать про протилежне. Є також багато змінних, навіть відносно після тренування: з/без вуглеводів, що "тип(и)" протеїнів, яка кількість протеїну, відстань від попереднього/наступного прийому їжі і т. д.

Я думаю, що деякі речі є більш або менш погоджено:

 • білок важливий для відновлення і для здоров'я в цілому
 • "величезної кількості білка не є здоровими, вони не мають переваги порівняно з нормальною кількістю (це дуже важливо мати чітке уявлення про те, що величезний проти звичайних засобів, оскільки "правильне" кількість білка-це теж предмет дискусії в тому числі), незалежно від того, де вони приходять від
 • добавки призначені для того, щоб допомогти .. доповнити ваш раціон, вони не повинні "замінити" її; якщо ви не отримуєте достатньо білка зі свого раціону, я не бачу ніяких причин, щоб приймати протеїнові добавки. Якщо вам потрібно більше білка і не може, з якихось причин, вирішити які за допомогою дієти, харчових добавок, звичайно, буде корисно
+956
haysclark 17 лист. 2015 р., 21:13:36

Я ходила на масаж тіла, місця терапії, перебуваючи на відпочинку на масаж і сказав хлопцеві, що у мене є зачатки міжхребцевого диска. Вони не дуже добре говорять по-англійськи, але я вірю, що вони сказали, що це був або С6 або С7, якщо це робить різницю.

Що я можу зробити, щоб запобігти диск від вислизання?

Нещодавно я почав регулярно займаюся важкою атлетикою (жим лежачи, рядків і станова тяга). Я повинен припинити робити це, особливо у становій тязі, оскільки він передбачає повернутися?

Існують вправи або розтяжки або що-небудь ще, що я повинна або не повинна робити для того, щоб запобігти виправити це?

Чоловік сказав мені, що це може бути через сну або сидячи. Які найкращі способи, щоб спати цієї проблеми? Сиділи б рівно, з прямою спиною і плечима назад, перебуваючи на роботі (Робота в офісі) або під час водіння бути краще?

+919
kevpatts 3 бер. 2018 р., 21:48:40

Я хотів би набрати м'язи, вагу і в той же час бути гнучкими, в хорошому стані, і робити змагання в найближчому майбутньому в боксі. Для цього, після рекомендацій, я купив білки та амінокислоти.

А бокс 3 рази в тиждень заважати (чи повільніше) з отриманням м'язи?

Ось мій календар тренування кожен день після 19ч, крім неділі:

Пн: Бокс 
Вт: Культуризм 
СР: Бокс 
Чт: Бодібілдинг 
Пт: Бокс 
СБ: Бодібілдинг 
Сонце: нічого 

В той же час я хочу бути в хорошій формі, звичайно, і втратити жир.

+906
Amee Arong 13 квіт. 2013 р., 13:04:09

Насамперед, якщо ваші пальці постійно знаходяться під стресом і вони не відновлюються належним чином, це може призвести до пошкодження нервів в області зап'ястя і ліктя, яка відома як повторювані стрес травми. Багато сил свій "палець" у скелелазіння і теніс породжується передпліччя. Тому підвищення міцності передпліччя збільшить силу ваших пальців.

Дозвольте ваших пальців і рук, щоб відновити. Ви не хочете повторних травм стрес. У мене було затискання ліктьового нерва з-за інтенсивних тренувань з професійними тенісистами. Я не чіпав тенісної ракетки на один рік і я все ще є невеликий дискомфорт в зап'ясті і лікті.

Якщо ви любитель тенісу, то я не рекомендую інтенсивні силові тренування, це дозволить значно підтягнути ваше тіло. Якщо ви є серйозним гравцем, необхідно збалансувати тренування вага з йогою або ВИИТ. Я зазвичай коробку, так як це тренує стегна, обертання, швидкість і ноги.

Також ви повинні постійно розім'яти пальці та передпліччя для того щоб запобігти напружені м'язи.

Пам'ятайте, Фітнес і тренування-це марафон, а не спринт. На жаль, мені довелося вивчити цей нелегкий шлях від інтенсивного тренування.

+877
BBW 20 лист. 2019 р., 02:39:01

Як правило, якщо вам вдалося завершити один цикл, потрібно просто збільшити вагу на рекомендована кількість (10кг) та розпочати нову. Там буде точка, де ви не зможете виконати всі повторення в циклі і, наскільки я розумію філософію Вендлер, немає сенсу поспішати немає.

Вендлер також розглядав швидкість просування по 5/3/1 в цій статті, яка говорить:

Прагнення до сили-це не шість місяців або один рік переслідування. Це 30-річний погоню за мною. Ви повинні бути розумними про це. Але всі хочуть все прямо зараз.

Це його річ, щоб дивитися який-небудь прогрес як достатній, так як в довгостроковій перспективі це додає вгору. Це філософський спір в якійсь мірі, але повільно і неухильно має свої переваги. В основному, що ви не перетренуватися і не вдарив плато швидше. Він каже, що в статті, теж.

Я скажу хлопцям, що чим більший крок, тим швидше ти порвеш сухожилля. Але проблема залишається, люди живуть для сьогоднішнього тренування. Схоже, ніхто більше на зір, щоб бачити не тільки те, що вони роблять сьогодні.

Я планую своє навчання на рік. Я точно знаю, що я хочу зробити, і що я хочу зробити в 12 місяців. І я знаю, що 5 або 10 фунтів в місяць додає протягом року.

Я сам завжди вважав 5/3/1 як і просунута програма ліфтерів з цієї причини. На середньому рівні прогресу відбувається дуже швидко, щоб планувати протягом багатьох років, тому прогрес може здатися занадто повільним.

У цьому випадку, це до вас, якщо ви хочете підняти вагу більше, ніж рекомендована кількість. Якщо перестаратися, ви будете змушені повторити весь цикл і йти трохи повільніше, про нього наступного разу. Майте на увазі, однак, що швидкий прогрес також означає, що ваш організм і центральна нервова система не адаптується так гладко. Як я вже сказав, трохи філософські і обидві сторони мають свої переваги.

+864
subrat prusty 28 груд. 2019 р., 05:34:29

Я на себе працюю, а значить, я можу організувати свій час, як я хочу, тому я можу потрапити в спортзал кожен день в тиждень. Я також не мають енергії, щоб зробити так.

Але, я чув, що це не дуже гарна ідея. Чому так? Скільки днів на тиждень я повинна відпрацювати? Як я повинен оформити ці дні? (іди, іди, іди, іди, відпочинь, відпочинь, іди), або (іди, відпочинь, сходи, відпочинь, сходи, відпочинь, сходи) ?

Редагувати: я кажу про підняття тягарів в тренажерному залі для того, щоб набрати вагу, сила і м'язи. Я відносно низькою вагою, мені не потрібно втрачати вагу.

+753
Paul ryan 24 груд. 2012 р., 02:13:17

Я виріс неймовірно нудно з вашої більш традиційні кардіо-вправи: біг, плавання, їзда на велосипеді, еліптичні, і так далі. Я традиційно штангіст, але аеробні сторона страждає через незацікавленість.

В якості альтернативи я розглядав спробі зважений рюкзак похідний / туризм. Але це не значить, щоб скористатися якою-небудь користі, що зважений марширують пропонує перед іншими видами кардіо, як і під іншим кутом на ті ж старі проблеми серцево.

Я бачив програму (в першу чергу, призначене для вступників у військові), які могли б поступити наступним чином:

 • Тижні 1-3: 20% ваги Х5 миль
 • Тижні 4-6: 25% Х5 миль
 • Тижні 7-9: 30% Х5 миль
 • Тиждень 10-12: 40% Х5 миль (не перевищує 40% БВ)
 • Тиждень 13-14: 40% Х6 км
 • Тиждень 15-16: 40% Х7 км
 • Тиждень 17-18: 40% Х8 км
 • Тиждень 19-20: 40% х10 км
 • Тиждень 21-22: 40% х12 миль
 • Тиждень 23-24: 40% х15 км

Хіба перерахованих вище звуковий план розумніше тих, хто пережив? Хто-небудь використовувати цю вправу для кондиціонування? Будь-які поради або поради, щоб поділитися?

Дякую

+743
Boo Dy 8 лип. 2019 р., 01:51:46

Ну ось трохи відгуків: я зробив це протягом 4 тижнів, і зрозумів, що я не від нього, бо мій задній ланцюга був уже мій коник

Я використовую інший підхід, робити присідання спортивне 4х + 4х передніх присідань, і у мене квадрицепси набагато краще відчуття (не вказувалося на те, що спина сильно любить переднє сидіння на корточках!)

Ура, С.

+740
Nash Read 11 лют. 2018 р., 16:54:03

Для гастроезофагеальної рефлюксної пацієнта, які види спорту корисні, а які не підходять?

Плавання повинне було б уникнути?

Як щодо підняття тягарів, біг, йога, ...?

Спасибо та найкращими побажаннями!

+681
4elovek 26 вер. 2010 р., 21:14:24

Станова тяга не тільки використовувати нижню частину спини, але і стегна і ABS, щоб стабілізувати себе. Станова тяга (дл) - все про формі. Якщо ви не вигинаючи спину в будь-якому випадку, ви збираєтеся в кінцевому підсумку шкодить ваші назад в довгостроковій перспективі. Ось чому, коли коробки сказати підняти з колін, це означає, що не можна вигинати спину і нагнутися досить низько, щоб мати достатній кут, щоб використовувати ваші сили ніг.

+467
Khawm Cin 25 січ. 2020 р., 07:36:00

Ви повинні спочатку встановити граничний вага в якому ви відчуваєте, що обидві ноги працюють паралельно. Як тільки ця вага стає комфортно, ви можете почати, щоб додати навантаження. Таким чином, ви можете керувати симетрії і рівноваги вправи на обидві ноги.

+442
Benjamin Chodoroff 12 бер. 2015 р., 14:18:44

При їзді на велосипедах і він, щоб підтримувати свою поставу, зберігаючи руки прямими і завантаження моя вага на ручках. Це працює добре для мене, поки мені не потрібно, щоб отримати руку з ручки (наприклад) сигнал зміни напрямку. Я зрозумів, що мені треба сидіти upstraight скидати свою вагу на сідло замість того, щоб, перш ніж я зможу спокійно зробити це, або я ризикую втратити рівновагу в той простий факт, що я, впираючись в кермо з одного боку, але не з іншими.

Це свідчить про те, що я не роблю це правильно, і я повинен спробувати, щоб сидіти рівно навпаки, навіть якщо це здається неправильним для мене.

Тут жахлива, повідомляють малювання.

enter image description here

Що правильна постава під час катання на велосипеді? Де я повинен скинути свою вагу? Як я можу поліпшити його?

+436
pars 22 лют. 2017 р., 05:47:32

Я думаю, що найбільш підходящим відповіддю на ваше питання повинно включати в себе обговорення історії назад/травми кульшового суглоба. Як хто-то, хто мав справу з цими типами питань, я можу сказати вам, що я не жим ногами. Я дійсно, однак, роблять його середнє рух для ніг навчання, а не "йти" руху. І, коли я вирішу жим ногами, я переконайтеся в тому, щоб використовувати вага шолома я можу впоратися. Я не спроба будь-яких особистих записів, або Макс ліфти з моєю історією попередніх випусків. Якщо ви ж розумний і немає ніяких обмежень, ви повинні бути в змозі використати майже будь-яке обладнання без ризику отримання травми. Це не означає, що травми не відбуваються. Зазвичай це відбувається з-за форми розрив, втрата концентрації, або, занадто велику вагу.

+295
dingrui 29 трав. 2014 р., 08:34:26

Так!! Так! Так!

HIIT є галузевим стандартом для безпечного і високоефективного втрата жиру при збереженні м'язової маси. Будь-який тренер варто його солі призначають його для натуральних спортсменів, які хочуть скинути жир, минаючи тупість і безглуздість звичайного кардіо.

Початкова домосід за "високою"інтенсивності протягом першого тижня буде посміховиськом свого майбутнього. Ваш перший "високий" сеансі інтенсивність буде Вам лісопиляння разом, хрипя і задихаючись. Гарна новина полягає в тому, що наше тіло-це дивовижний адаптивний організм. Ваш пульс буде більше або менше те ж саме, навіть, як ви отримуєте більш потужний і сильний. Ось краса HIIT кардіо. Як ваше тіло пристосовується до більш ефективного потужна машина, ви отримаєте більше від вашого серця ударів в хвилину. Якщо ваші БПМ знижується протягом найближчих тижнів, потім інтенсивність (швидкість) не будує.

 1. Знайти ділянку землі не менше 80 метрів (ярдів) або так довго
 2. Почніть з 5 хвилин розтяжки з особливим акцентом на ікри радіоаматори
 3. Розминка з кілька вигинів вперед і назад, щоб розігріти м'язи
 4. Тиждень 1, почати з 'спринт' 5 80-100 довжини метр
 5. Додайте ще одну довжину щотижня (або кожні кілька днів, поки ви не отримаєте до 10
 6. зробити свій спринт сесії 2 або 3 рази в тиждень

Як ваше тіло адаптується, ваш 100% стане швидше і сильніше. Ваше тіло буде пролити жиру і ви будете будувати м'язи у верхній і нижній частині тіла.

+278
Terrell Mitchell 18 лист. 2019 р., 09:08:15

Є і поїзди, не треба худнути. Як ви тренуєтеся, калорій ви поглинаєте буде виділено небудь жиру або м'язової гіпертрофії залежно від того, що називають свій п-коефіцієнт. На жаль, Ваш п-співвідношення стає ще гірше, а ви повнішали* (якщо не помиляюся, за 18% жиру для чоловіків), тому я хотів би закликати вас, щоб залишитися в межах допустимого порогу.

* жир має тенденцію до зниження свого рівня вільного тестостерону, який є, чому з новою тенденцією сировини Пауерліфтинг (тобто без Пауерліфтинг передач, що переваги жиру ліфтерів) самих елітних пауерліфтерів зараз, як правило, досить худий.

+253
user 26 жовт. 2011 р., 13:18:35

Я намагався дізнатися більше про здорових способів боротьби з травмами і я думаю, що від цього відео Athlean-х , і це один із Майк вони, здається, мають на увазі, що людина повинна в принципі ніколи не statictically стрейч. Моє розуміння таке, що коли хтось застосовує силу (тобто статичний розтяг), то це змушує м'язи робити те, що він не зміг зробити. Таким чином, якщо м'яз щільно, що він міг відірвати. Оскільки напружені м'язи всього викликана антагоністичні м'язи занадто слабкі, то ми завжди повинні зміцнювати антагоністичних м'язів. Це моє поточне розуміння. Однак, я чув, як фізіотерапевт рекомендую статичну розтяжку. Мені завжди здавалося, що всі статичну розтяжку не рекомендується. Що змушує мене думати, що в мене неправильна модель ролі:

 1. статичну розтяжку
 2. зміцнення м'язів

Якщо хтось розуміє, яку роль у профілактиці травматизму (або відновлення ушкоджень), що б бути фантастичним.

Я не шукаю, щоб вилікувати себе або що-небудь, просто зрозуміти, чому я бачу різні рекомендації, якщо можливо, є 1 раз статичну розтяжку рекомендується (і це відновлення травми), то мені було б цікаво зрозуміти, чому просто сформувати несуперечливу модель того, як все це працює. Прямо зараз я бачу суперечливу інформацію і не можуть примирити його, ймовірно, з-за мого обмеженого розуміння ортопедії, фітнес або щось.

+235
Samo aka Meethra 26 жовт. 2012 р., 05:37:48

Ви можете просто зробити Bodyweight присідання. Якщо це здається занадто легким, спробуйте присідання на одній нозі, або ви можете тримати гантелі під час присідань.
Спліт присідання також є гарною альтернативою.
Завжди додасть ваги для присідання, коли ви можете зробити 10-15 повторень, тому що якщо ви робите більше повторень, Присідання просто збільшити витривалість, не набираючи м'язів.

+230
fusionstream 15 лист. 2012 р., 13:37:47

Я думаю, що не бачачи вашу поставу і руху, це дійсно важко сказати, що це питання може бути, але з урахуванням накладних витрат-присідання (навіть Передні присідання) змушують вас тримати верхню частину спини весь час напружені і груди вгору, і з упором на штангу рядка, ви можете посилювати ваші (потенційні) слабкі місця.

Я б почав з верхнім розташуванням присед з 30 кг, щоб побачити, як це відчуває і ви звикнете до руху, те ж саме для передньої присадкуватий. Як ви відчуваєте, стабільні і не мають проблем виконувати їх, починайте додавати вагу.

Як Дейв вже заявив, дотримуватися свого режиму, просто витягніть зайву вагу і обліку руху згадується в якості вправи допомогу. Сподіваюся, що допомагає. (Ви досягнете 2 х вага тіла точно!)

До речі. є кілька невеликих хитрощів, які ви можете спробувати:

 1. Утримуючи планку і стискаючи її, спробувати витягнути руки по напрямку до голови, без їх фактичного переміщення... так що ви відчуваєте, що ваші пастки і верхні м'язи спини контрактом!

 2. Намагайтеся уникати підйому лікті за спиною як ви згадали, як ви висуваєте голову вперед і, як правило, навколо верхньої частини тіла більше.

+206
Yanatulyakova 21 лют. 2017 р., 23:50:50

Ви могли б спробував різні вправи, щоб побачити, який напряг зап'ясті і який не (з легкими гантелями) - цілком може бути, що тягнуть вправи не напружуйтесь так сильно, як тужитися або навпаки.

Тим не менш, правильну відповідь, щоб просто залишитися з вашої руки і дайте йому відновитися. Втратити кілька тижнів це насправді не так страшно, і знову ранячи себе.

Якщо ви відчуваєте себе неспокійно в цей час, скористатися можливістю, щоб зосередитися на чомусь іншому - менше працювати тіло, або кардіо-витривалість...

Я минулого літа була схожа ситуація. Я пошкодив коліно і не міг зробити будь нижній тренування тіла. Я скористався можливістю, щоб дійсно зосередитися на жимі і нехай коліно відновити. Я не в кінцевому підсумку втратити, що набагато більш низьку міцність тіла і вже давно отримав його назад.

+195
IamOptimus 8 квіт. 2013 р., 19:16:42

Так, ви можете. У моєї дівчини біжать 2 полумарафонах, 1 повний марафон і спринт відстань triathon всі "босоніж".

Вона насправді носить Вібрам п'ять пальців босоніж "взуття", яка є хорошим, тому що він в основному бігає босоніж, але дає вам захист від небезпек, палиць, каміння, скла і т. д. На асфальті.

Вона просто втекла свій перший марафон в ці вихідні і тренувався протягом декількох місяців працює кілька 10+ миль пробігу в Vibrams щотижня.

У неї не було травм і завершено в дуже респектабельний 4 години!

+111
octopusthu 26 лют. 2011 р., 19:08:10

Найкраще, що я міг знайти був у 2005 році дослідження, яке орієнтоване на літніх людей. Вони не визначені фактичні компоненти, що викликають асоціації, але зв'язок є:

Таким чином, дані згідно з уявленням, що фізичні вправи можуть сприяти загоєнню ран, зокрема, через нейроендокринної регуляції.

Там складна суміш з гормонів, звичайно, але деякі ідеї постулюється насправді досить прямо вперед:

Крім того, фізичні вправи можуть сприяти циркуляції крові до шкіри і збільшення напруга кисню в шкірі, тим самим підвищуючи тарифи woundhealing.

Це дослідження, зрозуміло, подивився на загоєння рани, але це не велика частина протягу, щоб уявити, що ті ж фактори пособництво (і відволікання) від загоєння рани буде грати з травмованою м'язи.

Не безпосередньо відповідаючи на ваше запитання, але ставлення до нього, є також ідея про те, що люди, які спортсмен зазвичай більше уваги приділяємо своїй дієті, мають кращу фізичну обізнаність, і, ймовірно, роблять краще в таких областях, як зволоження. Вони також рідше страждають хронічними захворюваннями, що у свою чергу знижує їх шанси на ускладнення від травм і хвороб.

+75
wordstir 24 квіт. 2011 р., 07:49:23

Оскільки ви працюєте 10 годин в день, час не є вашим другом. В результаті, ви хочете досягти максимального результату в найкоротші терміни. Мета полягає в тому, щоб виконати якомога більше вправ для всього тіла, наскільки це можливо. Як результат, зробити щось схоже на це:

 • Отримати підтягнути бар і розмістіть його на вашому домашньому туалеті. Кожен день (бажано перед роботою), виконайте підтягування, chinups, і ноги на них. Роби, як багато, як ви можете спробувати збільшити число часто. Це займе у вас близько 5 хвилин всього.
 • Якщо ви їдете на роботу, паркуватися на значній відстані від офісу і біг підтюпцем/харчування-прогулянки до вашого офісу. (Якщо ви можете спринт, це було б здорово!)
 • Як тільки ви приступити до роботи, (бажано в ізольованому місці), виконати близько 10 віджимань.Знову ж таки, спробуйте збільшити число, як ви стаєте сильнішими.
 • Придбати більшу вагу гантелі (ваша мета-максимальний результат в найкоротші терміни і ваш поточний вагу не буде так робити).Ви не повинні піднімати вагу на роботі; ви можете підняти їх вдома після роботи.
 • Під час перерви або звичайним графіком, виконувати віджимання і будь-які інші вправи, які можна виконувати. Для АБС вправ, я рекомендую зворотні хрусти (близько 40 представників) та/або стоячи хрумтить. Я б угробити 100 підйомників і бічного підйому (всі попередні вправи згадав би працювали ті м'язи зараз).
 • Поки ви сидите, не сутультеся. Сядьте прямо і ваших основних м'язів будуть задіяні. Ви можете відпочити на часі стілець і знову, але намагаємося сидіти прямо на більшу частину часу для зміцнення цих м'язів кора.

Всі ці вправи повинні бути частиною вашого повсякденного життя і ви побачите зміни у вашій грудей, плечей, рук, спини і ніг протягом декількох тижнів. Проте, вам все ще потрібно створити час (ймовірно, 3 рази в тиждень) фізичних вправ. Є багато вправ в інтернеті, щоб вибрати з, Але наступний, здається найбільш популярні, так як дають багато результатів.

Зробіть це, і ви побачите зміни в вашої комплекції і енергетичних рівнів.

Оскільки ви працюєте в офісі, якщо у вас схожа на мою, уникнути, наскільки це можливо.

 • Пончики; ви завжди знайдете якісь валяється
 • Енергетичні напої. Занадто багато поганих речей у ньому для вас
 • П'ю каву, але з невеликим/без цукру і вершків.

Намагайтеся їсти якомога більш здоровим. Якщо ваш раціон хреново, ваше тіло не буде добре.

Відпочивати стільки, скільки дозволяє ваш час.

Включити вправи, як частина вашого образу життя; таким чином, це, здається, не працювати на всіх (і насправді стає весело).

Приєднатися до якої-небудь фітнес-спільноти, щоб допомогти вам досягти цих цілей.


Ніколи не зупиняйте тренування.

+19
f1lm0man0 22 вер. 2011 р., 21:37:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil