це так званий "послеожоговыми тренування" добре для людини з надмірною вагою

Я вага 242 фунта (110 кг) з 5' 9" (182 см). Я хочу схуднути.

Мої тренування в минулому місяці було ходити годину кожен день.

Прямо зараз ходити не змушує мене відчувати себе втомленим, тому я біжу. Але я можу працювати тільки лив, поки я не відчуваю себе втомленим, не більш 10'-12'. Мій тест Купера 1500м, дали мені 29, моя оцінка "погано" у Вікіпедії.

Я дивився відео bodyrock.tv і sixpackshortcut.com і вони говорять про післяопікових тренувань.

Кажуть, що якщо ви тренування intensily протягом короткого періоду часу, ви збільшити ваш метаболізм і спалювати калорії на весь день, а коли ви працюєте.

Це тренування останні кілька хвилин, щось ніби від 5 до 20, не більше.

Це приклад тренування, яка останні 7' http://www.bodyrock.tv/2011/12/07/the-one-that-got-away-workout/

це зрив тренування цієї рутини:

 • 8 раундів 20" робота + 10" робиш відпочинку: альпіністів і спліт випади
 • 50" ПЛАНКА ПРИТИСНЕ ПРИКЛАД
 • 50" Планк
 • 50" ГАД ВІДЖИМАННЯ

Я трохи скептично про це.

По-перше, більшість вправ мені дуже складно, так як моя вага і струм силою не найкращі зараз.

По-друге, це звучить занадто дивно, що якщо ви тільки тренування для 20' кожен день Ви будете втрачати вагу.

Питання: Це такий правильний тренування для мене?

+101
Robert Hill 27 лют. 2013 р., 08:55:32
33 відповідей

Ось цікава стаття на товстий прут навчання - http://tnation.t-nation.com/free_online_forum/sports_body_training_performance_bodybuilding/the_benefits_of_thick_bar_training

Це звучить так, як ніби ви повинні бути в змозі підняти/тягнути більше основі більше м'язів залучається...так, товщина може не бути, чому ви бачите проблеми з підтягування. Найпростіший спосіб, щоб сказати це, щоб зробити деякі віджимання на підтягаючий бар ви були спочатку з допомогою...

Той факт, що ви замінили жир м'язами і, здається, знизити загальну жиру (бачачи ваших вен) може означати, що ви здобули повну силу, але втратили м'язову витривалість...в залежності від ваших цілей, вам може знадобитися зменшити вагу поднимаемого і збільшити обсяг.

+966
pema wangdi 03 февр. '09 в 4:24

Я чув, що будучи хворим протягом декількох тижнів, так що ваша витривалість різко знижуватися. Невже це правда?

+960
FireFoxII 26 січ. 2017 р., 14:06:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Важко порівнювати часи басейну у відкритій воді, тому що є багато відмінностей в навколишньому середовищі, зміна (наприклад, вітер, хвилі, течії, температура тощо). На загострений кінець плавців (ті, що будуть першими виходити з води), немає такої видачі фактичний час плавання. Різниця в басейні плавають в основному із-за можливості відсунути від стін на позначці 25/50.

Менш досвідченим ти стаєш, тим більше різниця буде. Оскільки у вас є ~ 15 хвилин час запливу на 800 (це пристойний термін), я б припустив, ви зможете здійснити заплив у озері у середу близько 18-20 хвилин. Різниця буде від того, наскільки добре ви плаваєте без смуг, наскільки добре ви увазі, і якщо ви нервуєте/часу у відкритій воді (а також погодні умови в день гонки, такі як енергія вітру/хвилі).

Основні відмінності будуть:

 1. Температура: більшу частину часу озера/океану буде значно холодніше, ніж звичайний басейн. Якщо ви плаваєте в конкурентній температура в басейні, то різниця буде набагато менше. Більшість комерційних басейнів 80+ градусів, низьким вниз близько 75 градусів, а озера, як правило, курсують між 65-80 в залежності від глибини, пори року та географічного положення. (Наприклад, дрібне штучне озеро поруч зі мною в Арізоні, на якому розміщується велика тріатлон-це не гідрокостюм права на більшість літніх заходів, як це занадто спекотно).
 2. Видимість - ви рідко коли-небудь мати стільки видимість в озері/океані, як ви робите басейн. Велику частину часу він буде перебувати в межах декількох футів.
 3. Хвилі - навіть в озері купатися буде вейвлети та/або хвиль, особливо якщо є вітер. Це, як правило, щоб підштовхнути вас від курсу, що може заважати диханню, і вимагають набагато більше зусиль, якщо вони будь-якого розміру.
 4. Прицільно - вам потрібно буде зробити модифікований інсульту кожен так часто, щоб переконатися, що ви все ще пливуть по прямій. Дуже небагато плавці можуть плавати прямо без гідів. Один із способів перевірити вашу схильність до того, щоб плавати в провулку, з закритими очима. Порахуйте, скільки ударів, перш ніж ви натиснете на розділювальній смузі. Ось скільки ударів ви хочете взяти між збором голову, щоб подивитися. Чим краще ви знаходитесь на цій техніці, тим менше часу ви втратите.

Як складання, це дуже ефективно. Ви хочете бути більше в бік, прямо за спиною, з-за ефект, але навіть після пальці можуть допомогти. Однак, якщо ви опинитеся постійно выстукивая ногами, ви повинні вийти з проекту і знайти швидше ноги. Навіть в басейн, якщо ви дивитися змагання високого рівня, конкурентів буде обіймати лінію доріжки, щоб отримати стільки проект ефект, як вони можуть, якщо вони відстали.

Я б рекомендував вийти і робити відкритій воді плаває як практика, і серйозно подумати про гідрокостюмі. Гідрокостюм-це правове шулерство для купання. Однак, не робіть це в перший раз на день гонки. Гідрокостюм плавання (не позичити серфінг один) підходить дуже щільно, що може призвести до гіпервентиляції і клаустрофобії, якщо ви не звикли до нього). Наскільки тренування, практика робить короткий 100м спринт, а потім решту дистанції прямий, з рідкісними спринт стрибків 10-15м кожен так часто. Це буде імітувати середовище гонки, з самого початку, здіймаючись, щоб знайти ноги або падіння людей і т. д.

+948
systemhalted 23 вер. 2013 р., 01:53:27

Центр плазма крові-це відкриття близько до того, де я живу скоро і мені стало цікаво, які побічні ефекти можуть бути застосовані, жертвуючи стосовно моїх фізичну працездатність і склад тіла.

Опустив праска та рівня кисню через втраченої крові безсумнівно, буде впливати на фізичну працездатність, але в якому сенсі і в якій мірі? Крім того, організм, очевидно, схуднути на будь-яку кількість крові було втрачено, але в той період, коли організм намагається відновити, що втратив крові більше енергії, безсумнівно, будуть витрачені правильно? Припускаючи, що це тимчасове витрачання енергії досить значними для того, щоб розглянути, в якому діапазоні можна очікувати і як довго?

+875
nur 10 лип. 2013 р., 21:48:27

Присідайте з ногами на землю, спиною ледь повівав в нейтральному положенні, а лікті на м'язи на кілька сантиметрів вище вашого коліна. Не змінюючи положення стегна або руки, повільно розігнути ноги в коліні.

Спробуйте це...це працює.

+863
miloshavlicek 16 січ. 2011 р., 22:38:07

Вторячи rrirower, http://stronglifts.com/squat/#Grip

Основний висновок полягає в тому, що на перекладині та низькій перекладині присідання ваші пастки/назад Шолдерс буде підтримувати вагу і ваші руки там, щоб тримати вагу на спину і зупинити сповзання.

У мене важкий присадкуватий і порівняно слабше, і я знайшов бар іноді скотився в 110кг Марк і відчуває біль у зап'ястях від проведення барі на місці. Я прочитав по посиланню вище і використовували його, щоб поліпшити зчеплення (у залежності. Здавлювання, позиції барі і т. д.) і результат був зменшений біль у зап'ясті і краще присідати.

Пам'ятайте, це не за-шия прес, не намагайтеся зіштовхнути вага турнік своїми руками, роблять те, що безкоштовний квиток на обертач питань манжети. І навпаки, потягнувши її вниз означає, що вона відвалиться вашу підтримку м'язів спини і потенційно зламає ваш формі, спину або лікті.

+829
Reba Cobb 16 груд. 2011 р., 02:09:50

Наступної осені та взимку ми хотіли б брати участь в деяких нічних трас. Відстань не проблема для нас. Але як ми не знайомі з нічної trailruns, мені було цікаво, якщо хто-небудь тут може нам допомогти. Якщо він (або вона) може дати нам деякі поради,прийоми,поради з особистого досвіду. Стосовно видимості, борючись з сонливістю & fatiguee, обробки температура краплепадіння, уникаючи дикої природи, помилки, які ви зробили на свій перший нічний маршрут,...

Я знаю, що це питання може бути широким. Тому я прошу вибачення! Я читав деякі пости в інтернеті, але вони здаються дуже загальними. Деякі посилання я знайшов до сих пір:

поради-для-трейл-біг по ночах

основна-поради-на-слід-Біжить-в-ночі

поради-по-нічний-тропе-працює

Будь-які поради будуть дуже цінується!

+823
Jacqueline 14 жовт. 2017 р., 15:56:42

У "блокнот і ручка" відмінне від "використання" точки зору. Як запевняє Джон, ноутбука або - як я люблю - картки зробити краще в спортзалі, ніж смартфон/таблетки. Для себе програму навчання для нотаток на ваг, повторень і зусиль.

Однак для іншої точки зору, коли ви захопити контекст (сон, їжа, суб'єктивна інформація) і хочете, щоб аналізувати навчання, я вважаю, "досягти успіху", як рішень, щоб бути вище.

Об'єднавши два в плавний спосіб-це складно. Моє власне рішення-вловити контекст в таблиці Google в поєднанні з формами Google і приладової панелі, див. нижче

Activity Dashboard

і щоб захопити фактичні тренування по зйомці картотеку або аналогічний (див. Notes from a Swim wo малюнок нот з плавання тренування) і поєднувати дві системи, як в Evernote.

Таким чином я можу аналізувати необмежену обмеженнями паперу (наприклад, ковзних середніх утомливих, якщо робити вручну) і ще є вихідні дані для індивідуальних тренувань доступні в разі потреби.

+746
FoxEnigma 19 квіт. 2011 р., 14:40:20

Я думаю, що ідея виклику руйнує уявлення про проблему.

Один з пунктів ми намагаємося забити будинку, що тренування руйнує м'язи, а потім побудувати його назад вгору сильніше через добре харчуватися і добре відпочивати.

Я думаю, що ви повинні приймати кожен день, і бачити, як йде. Таким чином, ви даєте груди і трицепс деякий час, щоб відновитися і підготуватися до наступного разу.

Редагувати: я знав, що це звучало знайоме. Робити віджимання кожен день здорового? Зазначимо також, Дейв Liepmann відповідь, припускаючи не просто тренування дві частини вашого тіла, нехтуючи іншими. Це призводить до дисбалансу.

+738
Innalife 2 лип. 2018 р., 18:37:46

Зараз мені 40, але після 30 мене турбує те, що підходить, коли я у віці 60-80. Думка про тасу скрізь замість танців або бути в змозі підняти коробку книг жахає.

Я був у сидячій роботі, не тренуючись, і зрозумів, що я не збираюся позайматися , коли мені було 60, я б до вас підходять тепер, для того, щоб залишитися підходять, як я старію. Я не знаю, що змусило мене думати про це, але, здається, здоровий глузд.

Мені вдалося потрапити в тренажерний звичка, яка просто переміщає мене з "не вписався" в категорії "вписатися", але я навряд чи буду в WoW хто-небудь з моїм фітнес-рівня.

Мої побоювання дійсні, а які види фізичних вправ (до 40 років) підготує мене за активний спосіб життя на 70?

+712
adel93 14 квіт. 2013 р., 04:43:21

Кращий спосіб думати про програму Баланс Баланс руху натиску і тяги. Це досить надуманий, але це працює.

Натискаємо: переміщення ваги від вашого центру тяжіння. Приклади: лава для преса, накладні прес, присідання.

Тяга: переміщення ваги до вашого центру тяжіння. Приклади: рядки, підтягування, станова тяга.

Для кожного поштовху вправу, ви повинні тягнути руху в одній площині руху. Жим лежачи-Це вправу поштовх в горизонтальній площині. Ви повинні збалансувати його з рухом тяги в горизонтальній площині, наприклад, рядків. Список хороший безкоштовний наступні вправи:

 • Лава Для Преса, Рядків
 • Накладні витрати (плече) прес, підтягування
 • Присідання, Станова Тяга

Що сказав, Ваша програма виглядає досить повним. Я б збалансувати вашу нижню поштовх руху тіла (випад, спліт присед) з меншим тягнути тіло, як прямі ноги станова тяга. Це буде гарантувати, що ваш нижньої частини спини і підколінні сухожилля потрапити досить добре.

Зверніть увагу, що двотактний фразеологізм стає нечіткою, коли ви говорите про ізоляцію вправи. Якщо ваше тіло є незбалансованим, якщо ви працюєте з однієї м'язи в ізоляції, ви повинні також додати в протилежні м'язи. Для кожного біцепса вправи, тобто вправи трицепсів. Для кожної вправи квад, жижки вправи. Це стає складніше, в будь-якому місці, але руки і ноги. Плечі зокрема дуже складні. На мій погляд, передні дельтоиды сильно вдарили по жиму лежачи та жиму від плечей. Я б порекомендував знявши передню піднімає з вашої програми. Тобі для програмування бічних і задніх дельт працювати, щоб хвалити лавці і плечовий прес.

Великий ресурс для програмування і здійснення інструкція exrx.

+654
Marshall Bridgeman 7 груд. 2016 р., 00:19:10

Я роблю деякий аналіз про тілі отримують енергію з кетонів проти глікогену. Я шукаю інформацію про те, скільки більше/менше (я думаю менше) використовувати кетон проти глікогену в плані споживання кисню. Я знаю, що наші тіла РИ, коли тікав жиру (я.е, кетонових тіл) є .70 проти 1 на глікоген, але як цей цикл виглядає? Як кетони насправді перетворитися в АТП? Скільки кисню витрачається в цьому процесі?

+599
deauss 5 січ. 2012 р., 07:53:50

Може бути, вам спробувати щось крім того, спробуйте виконати 4 підходи стільки повторень підборідь можна, і після цього робити 5 сетів по 20 повторень з 5 кг ваших локонів. Я впевнений, ви будете вболівати на наступний день. Однак, якщо вам вдасться робити все 5 підходів по 20 з 5 кг, просто додайте 1 або 2 кг більше, так що у вас є новий виклик. Удачі.

+595
maggie lauterer 2 черв. 2012 р., 12:40:34

У мене немає точних даних, але я підозрюю, що прямо вгору, Еліптичні тренажери буде трохи легше, ніж власне сходи, по одній причині, опору повітря. Загальне правило я чув, що на біговій доріжці полягає в тому, що ви додаєте відсотків схиляються до моделі опору повітря фактично не маючи, щоб рухатися вперед. Другий аспект, як ви і Kourne говорив, що ти насправді не маючи можливості рухатися самостійно, тому м'язова механіка буде інший. А не підштовхують себе до наступного кроку, ви будете робити негативний з однією ногою, піднімаючи іншу. Якщо вам дозволять, або потрібно, щоб потриматися за ручки, це також може призвести до шкідливих звичок, де ви тримаєте свою вагу частково на них, заперечуючи деякі вигоди.

Третій аспект полягає в тому, що сходи в реальному світі зазвичай виходить. Це означає, що ви будете мати кілька різних стресорів, як ви натиснете на посадку і поворот, і на великі відстані, можуть бути в деякій мірі запаморочення, що ви не будете відчувати при використанні сходів машини. Особисто я вважаю, що йти вгору не так погано, як йти вниз, але я підозрюю, що це буде присутній.

+547
ssi260282 15 бер. 2017 р., 23:50:09

Це залежить від вашої мети, як бігун, ви хочете конкурувати? Або, можливо, ви просто хочете підтримувати хороші серцево-судинної системи, або схуднути?

Що необхідно для всіх бігунів, незалежно від вашої спільної мети-захистити себе від можливих травм. Дослідження бігуна світу щорічний травматизму для бігунів на 66%. Найбільш поширені травми бігунів-все викликало в деякій мірі слабкими стегнами. Ви могли б зробити illiotibial групі Rehab рутинну бігти, щоб уникнути цього.

Ви повинні також розглянути можливість зробити зміцнення основних вправ, як має сильний сердечник, що дозволяє решті частини вашого тіла, щоб ефективно виявляти силу, і вона також буде захищати вас від травм. Простий-вправи з власною вагою гарні для зміцнення вашого ядра включати випади, планки, приседы пістолетом, віджимання, і бічні планки,

+480
Nazzareno 1 січ. 2012 р., 05:05:36

Я недавно купив пару Меррелл справжня рукавичка мінімалістський взуття. Не можу сказати досить про те, як сильно я їх люблю.

Зверніть увагу, як бігун у мене завжди були в основному стопи страйк, так як я був спринтером в школі і все моє навчання в мої спайки сліду. Далі у мій час в армії, і хоча в мене була запущена перерви майже 5 років, коли я почав бігти знову в січні я досі легше і природніше бігати стопи-в першу чергу.

Повернутися до істинної рукавички. Хоча мої кросівки не/не важкий, Merrells напевно відчуєте легкість в ногах. Я тільки бігати на біговій доріжці з ними досі, так як погода була погана, але справжній рукавички роблять посадку набагато більш яскраві. Кожен крок я точно знаю, що частина моєї ноги знаходиться в контакті з стрічкою. Фактична механіка мого кроку не змінилися, головна відмінність у тому, що тепер мої п'ятки лише злегка торкнеться землі.

Я багато чув про важливість пом'якшення в мінімалістський біг, і після 3 коротких (10 хвилин) проходить у своєму істинному рукавички, литках, безумовно, відчуєте різницю між роботою стопи перший і дозволяючи м'якою підошви мої Asics набере деякий вага і запуск стопи перша з м'якою підошвою сколів з системою поглинання удару.

+446
Vuade 3 жовт. 2011 р., 10:38:25

Ваші підколінні сухожилля пов'язані з м'язів нижньої частини спини. Багато разів тугі підколінні сухожилля можуть викликати біль у попереку, тому що вони змушують м'язи нижньої частини спини, щоб розтягнути. Відповідь не у тому, щоб розтягнути підколінні сухожилля перед - ТО може заподіяти більше шкоди, ніж користі. Розтяжка після того, як Ви болі не допомагає. Ключ у тому, щоб чекати після одужання і розтягнути підколінні сухожилля після кожного тренування.

Звичайно, це діагноз, який не прийде від лікаря. Він зробив роботу для мене.

Ось пара посилань на конкретні жижки простягається на болі в спині: http://www.spine-health.com/wellness/exercise/specific-hamstring-stretches-back-pain-relief http://golf.about.com/od/fitnesshealth/a/back_stretch_2.htm

Поговоріть з фахівцем із спорту, якщо він тримає вгору. Вам потрібен той, хто бачить спортсмени кожен день свій діагностики спортивних травм, а не хтось, хто є універсалом.

+445
nezbit 14 жовт. 2018 р., 22:41:03

Що я роблю-я їм більшу їжу на обід і вечерю. Загальне споживання калорій величезна, але воно виходить зі здорових продуктів, таких як оливкова олія, цільнозернові макарони, цільнозерновий хліб. Якщо ви їсте тільки здорову їжу, ти одужаєш від кращого вправи, ви станете сильніше, дозволяючи тренуватися ще інтенсивніше. Ви досягнете рівноваги між споживанням калорій і споживання калорій на більш високому рівні, поки ваш вага буде здоровим, нормальним значенням.

Тому, я пропоную вам перестати їсти будь-які форми нездорової їжі. Немає більше картоплі-фрі, гамбургери, печиво, тістечка, морозиво, піца і т. д. і т. д. Що змусить вас, щоб отримати ваші калорії з їжі, такі як коричневий рис, цільнозернові макаронні вироби, овочі, смажені в оливковій олії і т. д. і т. д. Тоді ви можете з'їсти стільки, скільки потрібно, щоб не відчувати себе голодним взагалі, кількість вітамінів і мінералів ви отримуєте в зросте, можливо, на коефіцієнт 2 або 3.

+416
vvondra 5 лют. 2017 р., 18:57:03

Радий чути, що ви шукаєте, щоб вправи як спосіб зниження стресу! Під час роботи є відмінним способом, щоб зробити це, ваші пости дійсно піднімає кілька інших питань, які необхідно вирішити перед стрибком у будь-тип тренування полку.

1) Ви зайвий? 2) у вас є досвід в якості бігуна? Якщо так, то як давно і який тип? 3) як Тоні Р запитав, чому не йога? 4) Скільки часу ви готові присвятити? 5) чи Є інші переваги, які ви хотіли б отримати від діяльності?

В нижньому рядку, щоб перейти в полк, в результаті травми, тільки додасть напруги!

Мій досвід зняття стресу можуть бути отримані в різних формах діяльності-від серфінгу до прогулянок на велосипедах...я не природжений бігун і побиття моє тіло зазнає під час роботи тільки дає велике навантаження! Сказавши це, я знаю, що якби я була зацікавлена в продовженні біг регулярним заняттям я міг поступово пристосуватися моєму тілу, але в моєму віці....Я думаю, ви отримаєте точку!

Світу і кращі, г

+396
Peter Schlops 5 жовт. 2011 р., 05:01:29

Вправи зонний спроба підвищити спортивні здібності та потенціал, але може також допомогти зменшити ймовірність травми.

Припустимо, що ви марафонець, ви не просто пробігти марафони на поїзд. Ви могли б зробити більш короткий проміжок часу, деякі силові тренування і т. д. І це поліпшить здатність вашого марафону, незважаючи на те, що ваша програма не включає в себе марафони.

Я поняття не маю, що застосування топчуться може бути. Вода чинить опір, і ви повинні координувати всі свої кінцівки, що це низький удар, і це стає стомлюючим, тому вона може мати значення в якості загального вправи.

+379
ROSE 23 лип. 2016 р., 13:48:27

Мені потрібна допомога. Я склав план мого заняття, і вони йдуть такий.

 • Понеділок-біцепс,1 година
 • Вівторок-груди,1 година
 • Середа-Відпочинок
 • Четвер-плечі,1 година
 • П'ятниця-трицепс,1 година
 • Інше
 • Інше

Я роблю вправи живота будинку, а також pressups і інші види вправ, коли група відновлюється, але я не роблю цього в тренажерний зал. Я хочу знати, якщо це хороша настройка, так як я отримую хороший інтервал відпочинку між кожної конкретної групи м'язів.

+351
usuallystuck 26 квіт. 2015 р., 00:08:30

Я раніше важила 62кг, перш ніж я приступив до тренувань та дієти, і зараз я важу 87кг. Дозвольте мені почати, кажу вам, що це тепер твоє життя. Це важко спочатку, але ви звикнете до нього.

Дієта, щоб набрати вагу, є те, що люди думають, що це легко, тому що ми всі чули скарги від людей, що намагаються скинути вагу. Вони повинні голодувати весь час, і їм маленькими порціями нудною їжі.

Ну, для тих з нас, хто хоче набрати вагу, ми повинні з'їсти багато їжі, навіть коли ми не голодні, і їмо, поки ми не набили і потім тривати трохи довше. Те ж саме, тільки навпаки.

Так, це буде важко. Так само важко, як ті люди, які скаржаться на бажаючих схуднути. Але дієта здається абсолютно здоровою.

Попередження

Ви кажете, що ваш ПТ-це "дієтолог". Це величезний червоний прапор! Мені теж дієтолог. У мене немає освіти в цій області, але я дієтолог. Це що-то будь-яка людина може назвати себе, тому що "дієтолога" не є захищеним назвою.

Англійською, назва "дієтолог" захищений. Він передбачає утворення і випускні в області живлення і регулювання дієти.

Так як ваше ім'я виглядає іспанець, я збираюся припустити, що ви живете в іспаномовній країні (і я вибачусь якщо це не так). Ви повинні з'ясувати, що назва захищено у вашій країні. Якщо ви живете в США або іншій англомовній країні, то вибач, що заговорив про це. Тоді це просто дієтолог (БАД) і дієтолог (добре).

+334
leftinbernil 15 бер. 2017 р., 04:19:52

У мене зворотний ефект: босоніж-це круто, і я віддаю перевагу його, але він будує в мої щиколотки і може тимчасово зробити їх досить щільно. Присідання вимагають мобільного гомілки та щиколотки.

Це може допомогти в стабільності гомілковостопного суглоба і мені не уникнути босоніж з цього приводу, але я не думаю, що це допомагає з моїм присідання.

+306
john hadel 28 лип. 2014 р., 13:07:10

Деякі люди запропонували shovelglove тренування (я не пов'язаний з цим хлопцем, але його сторінки здається кращий опис я знайшов). Це в основному тренування кувалдою нічого не зачепивши. По черзі, якщо ви хочете бути наїзд (і є місце у вашій квартирі, щоб зробити так, незважаючи на відсутність місця для шин), люди припустили, рулон старий килим, який вони також говорять тихіше. Якщо у вас є Хабітат для людства відновити у вашому районі, вони зазвичай продають рулонами килимів дуже дешево.

+269
Andywt 15 вер. 2014 р., 05:33:16

Я думаю, я визначив, що це відчуття. Це, безумовно, скорочуються, так як я продовжую тренуватися, навіть з великою вагою, і був, ймовірно, результатом я новачок в цьому типі ліфта.

Точно так само, як бігуни отримують біль у сполучних тканинах їх м'язів ніг, відоме як "незграбний", я отримую це в сухожиллях моїх сідниць від напруженості я не звик.

Це, напевно, нормально для початківців, але навіть на більш високий вагу, не відчувають проміжними ліфтерів.

+266
elleci 21 лип. 2012 р., 00:19:38

Поки у мене не було цього досвіду, цього паперу на нюхові галюцинації не фізичні навантаження, як загальне.

Після першого і другого безсимптомний початок захворювання у всіх пацієнтів відзначено phantosmia був ініційований після кашлю, сміху, плачу, чхання, высмаркивания, гучну мова або крик, будь інтенсивний сплеск емоцій, фізичного напруження, фізичних навантажень, вимушеного носового вдиху та/або видиху або гіпервентиляція

Я не лікар, але схоже, що папір порівнюючи захворюваність цими нюхові галюцинації, щоб бути схожими на судоми (які також часто мають нюхові галюцинації до і після. Гарячі пір'я особливо поширені), які можуть бути викликані гіпервентиляцією, як з фізичними вправами. [4.1.3 вищевказаного документа]

Заради охоплюють всі основи, це може бути симптомом чогось більш злоблива , таких як епілепсія, мігрень або пухлини головного мозку, тому може бути добре рекомендується проконсультуватися з лікарем.

+265
TazMan13 24 жовт. 2014 р., 00:02:58

Мефісто,

Я думаю, передньої планки і міст відмінні базові вправи стабільності. Що я хотів зробити, це використовувати їх як "розігріти", перш ніж навчати складових ліфтів в свій раціон. Хоча інші вправи ви виконуєте використовувати ці м'язи, я не виключіть їх з свого плану. Вони все ще мають значення. Я хотів би додати бічної планки там також. Він активує більше м'язів, ніж передньої планки робить.

Сподіваюся, що допомагає,

Майк

+264
Michael Sears 28 лют. 2015 р., 12:17:46

Я все ще був трохи незадоволений, тому витратив кілька годин проводять дослідження з цього відповіді. Я знайшов ключ коментар глікогену використання В навчання опору, що має деякі корисні номери (Astorino, т. & Кравіц, л. (2000). Глікогену і тренування на витривалість. Ідея персонального тренера, 11(7), 21-23.). Ці дослідження були розглянуті, як правило, невеликий і вузький, але схоже, що всі ми повинні екстраполювати з точки зору силових тренувань (там, здається, багато досліджень, пов'язаних з тренуванням витривалості).

В одному дослідженні 6 комплектів розширення ніг виконана на 70% від 1ПМ були знайдені, щоб зменшити глікогену в м'язах, що використовується на 39%. В іншому ключовому дослідженні в 30 хв тренування, що складається з 5 комплектів кожного фронтальні присідання, спина присідання, жими ногами і екстензіі ніг в результаті у 28% зниження м'язового глікогену (і також 30% зниження внутрішньом'язові тригліцериди).

Деякі додаткові погуглите дає деякими оцінками на типові запаси глікогену в організмі людини. Ці оцінки здаються всюди, але загальна думка така, що запаси глікогену в м'язовій тканині становить близько 250-400г залежно від кількості тренувань і м'язи обличчя.

Так що для мене, я думаю, у мене є 300г зберігаються запаси глікогену, засновані на просто консервативний погляд на це. Може бути вище.

Я збираюся обґрунтувати, використовуючи більш високу швидкість глікогену від виснаження, ніж цитує 28% у зв'язку з тривалістю тренування (у мене це 90 хвилин, а не 30, використовувані в дослідженні).

З іншого боку, я підозрюю, тому що навчання я зосереджена на Олімпійських важкою атлетикою, є групи м'язів, які значно більшими темпами виснаження, ніж інші. Найбільш активно працювали м'язових груп як квадрицепси і ланцюг задніх, явно найбільші м'язи в цілому, але тим не менш, деякі інші важливі м'язи отримують дуже мало роботи (груди).

Для довідки, мої тренування, як правило, передбачає деякі розминки, деякі легкі набори складових ліфтів або комплексів для роботи на техніці (скажімо 6-8 комплектів 3-4 повторень з 2-х або 3-х частинах), деякі важче набори (скажімо 6-8 сетів в кожному близько 90% зачепів і ривків), деякі тягнуть з підлоги руху (тобто 4 комплекти з 3 Повторень чистої або вирвати тягне або станова тяга або схожі на 80-90% максимум) а потім 30 хвилин присідання (зазвичай 6-8 сетів по 5-8 повторень на 60 - 80%). Я думаю, це в значній мірі використовує близько 85% моєї групи м'язів, тільки груди і біцепси дійсно пішов. Я можу запевнити вас, тих, хто не припадає значна маса в моєму випадку.

Так якщо я візьму 85% від 300г магазинах, яка залишає мене з ~255 г глікогену в активних м'язах. Тут передбачається, що виділення сховища досить постійна в різних м'язах. Думати про це, ймовірно, помилкової - ліфтерів з Олімпійським акцентом, напевно, більшою мірою зберігає в значній мірі тренують м'язи ніг, але в м'язах грудей, наприклад, менше. Немає даних я міг знайти про це, тому ми будемо тримати його простим і використовувати наше довільне число для цього.

Якщо я припускаю, що лише 35% виснаження після 1,5 години тренування (а їх, треба визнати, деякі великі допущення в цьому), і приблизно 255 г активних запаси глікогену, що дасть мені виснаження 89 г запасеного глікогену. Якщо ми розширимо діапазони небагато, так що ми припускаємо, глікогену виснаження розмірі 28-39%, а загальні запаси глікогену в 300-350г діапазоні (255-298 р у працювала м'язами), ми б приблизну кількість глікогену спалені на 71-116 р.

Це, здається, досить тісно в'яжеться з моїм особистим досвідом. Я витер і некорисними для наступного тренування, якщо у мене немає хоча б невеликої кількості хороші щільні крохмалисті форм вуглеводів в період між тренуваннями. Зокрема, коли я доберуся до присідання. Проводячи більшу частину мого часу їжі відносно невисока-бач вуглеводів (як правило, менше 50-75 г в день), я думаю, додавши солодкий картопля (30-40г вуглеводів) або два після і/або в наступний день, ймовірно, зробити мене краще, поповнені і готові до наступної сесії.

+193
Jahnold 14 лип. 2017 р., 14:25:22

Я зробив деякі досить тривалі події (Залізної людини кілька разів і за весь час навчання це бере, щоб дістатися там), і я виявив, що гіпонатріємія є ключовим питанням для мене.

Мене завжди цікавило простий у зверненні способів отримати сіль під час тренування.

Я просто несуть пакети солі зі мною, і їсть одну годину, і виявив, що працює досить добре, але було цікаво, якщо є кращі альтернативи.

Та й просто, щоб бути складним, що б це не було, повинна бути кошерною.

+184
Domme 12 трав. 2012 р., 16:16:40

З моїх знань, я вважаю, що це не можливо, щоб зменшити розмір жирових клітин, якщо ви отримаєте деяку форму хірургії.

Операція насправді не зменшити розмір, але кількість жирових клітин.

Коли в організмі накопичується надлишок ресурсів, клітин-адипоцитів (жирових клітин) починають розмножуватися для того, щоб прийняти додаткову кількість їжі, яку ви споживаєте.

Ці жирові клітини поруч, але вони можуть бути очищені через вправу , яке виснажує запаси глікогену (накопичення енергії)

Тепер я бачу, проблема з продуктом, ви згадали, що вони не вдаватися в подробиці, які інгредієнти. Екстракт зеленого кава в зернах це подається як якийсь Бог, як інгредієнт для втрати ваги з моєї точки зору. Може бути, їх інші інгредієнти, можливо, не. Я не можу бути суддею.

Єдине, що вам потрібно, щоб схуднути екологічно чисті продукти харчування та багато фізичних вправ. Немає способу обійти це.

+179
user260855 5 лип. 2017 р., 16:51:13

Минулого тижня Я записалася в тренажерний зал для схуднення. На першому тижні, мій інструктор дав мені цикл тренування 15 хв бігова доріжка, 15 хв компанії AFX, 15 хв на велосипеді, присідання, бічні випади. І раптом на цьому тижні він доручає мені робити жим-жими з 5 кг, також кофточку і кабельне трицепс з 15 кілограм. У ці тренування, моя ліва рука набагато слабкіше правою. Мій інструктор пропонує протеїнові порошки. Це необхідно, або я не можу зробити це з звичайної дієти?

Крім того, мій графік тренувань необхідну для втрати ваги?

+179
trionghost 19 вер. 2015 р., 05:03:32

Ви отримали поганий випадок крепатура (презервативи), що дуже ймовірно, погіршиться, перш ніж стане краще. (Домс пік зазвичай припадає на наступний день після тренування, так що якщо ви відчуваєте, це всього лише 2 години після тренування, то швидше за все це буде завтра дуже погано.) Як неминучого похмілля, то навряд чи щось можна зробити, щоб вийти з цього.(1) не морочитися з ібупрофеном або - Домс-це не запальне захворювання, та НПЗП, такі як ібупрофен не краще, ніж плацебо при лікуванні.(2)(3) Ти просто доведеться почекати.

В майбутньому, ви повинні прагнути, щоб уникнути цього, не роблячи різких кардинальних зростає до вашого рівня активності. Якби ви почали витрачати 15-30 хвилин на машині, замість того, роблю це пару раз в тиждень і поступово збільшувати інтенсивність або тривалість, як ви можете це терпіти, то ви, швидше за все, бути в змозі витримати тренування, як це без тимчасово паралізує себе. (Хоча і тоді, 5 годин-це неймовірно довго. Порівнюючи це біг, марафон б взяти середній марафонець близько 4 годин, і ніхто не буде вважати спробі пробігти марафон без попередньої підготовки. Прагнучи зробити 2-4 заняття в тиждень, кожне протягом години, може бути більш розумні цілі, якщо це буде ваш обраний вправа модальність.)

Зробити ваші тренування тільки невеликий приріст більш напружене, ніж те, що ви звикли, краще працювати в напрямку ваших цілей, втрата ваги, відмова від себе так сильно, що ви не хочете знову вправа на цілий тиждень.

+96
Vinod Vinod 25 трав. 2013 р., 21:20:29

Ідеал: Дексу тіла-жир сканування

2-е краще: вимірювання стрічки

Виміряти:

 • Талія
 • Стегна
 • Стегна
 • Телят
 • Верхній Важіль
 • Нижній Важіль
 • Груди
 • Шия

3 кращих: фотографувати кожен місяць і порівняти їх після того, як ви пройшли 6 місяців.

+61
Keerthimanu 7 груд. 2010 р., 05:59:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil