Станова тяга - поясом або без пояса?

Становий, здається, поклав багато тиску на спинний хребці. Безпечно станова тяга без пояса або не правильної форми повністю виключити необхідність?

+467
Taha Magdy 28 трав. 2016 р., 06:06:17
38 відповідей

Не варто недооцінювати важливість просто треную свою техніку для збільшення швидкості. Часто проблема полягає не стільки в тому, як швидко ви можете кинути свої сили вперед, але як швидко ви зможете це зробити правильно, з правильного ритму, форми і т. д. Ось що робить правильний швидкий удар важко зробити. Це не стільки скорочення м'язів, це те, що є багато речей, які повинні відбутися відразу.

+931
Dominik 03 февр. '09 в 4:24

Можливі Дублікати:
Які компроміси ваги проти повторення?

У мене просто розпочалося з підняття тягарів, тепер я знаю, що я повинен працювати всі м'язи і у мене розпорядок все вийшло, але я не можу з'ясувати, що є кращим я повинен робити більшу вагу і менше повторень або я повинен робити менше вага і більше повторень і скільки комплектів це хороша сума, якщо робити важче або легше.

+862
pezy 20 бер. 2011 р., 07:13:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Беручи особистий досвід виходу з ситуації (травми, страхи, впертість), так, як в будь-якому іншому виді спорту. Нічим не відрізняється, ніж літні люди, які займаються бойовими мистецтвами, бокс, танці, баскетбол, регбі, футбол і т. д.

Існує ризик отримання травми в будь-якому віці. Запобіжні заходи можуть бути прийняті, наприклад, поліпшення гнучкості і міцності, перш ніж займатися новим і динамічним напрямком. Також хороші підігріви і серцево-судинну витривалість корисні. Починаючи з діяльності, які встановлюють режим здорового вправи може бути здійснено в декілька етапів, можливо, щоб оцінити, а також індивідуальних потреб. Щось на зразок починаючи з гнучкості і тренувань візерунок у поєднанні з будинок аеробної потужності протягом декількох тижнів або місяців, потім додаючи силу і міць і, нарешті, адаптувати все це до паркуру.

Я роблю хіп-хоп танці як частина процесу відновлення після травм (Вік 43). Нічого не отримує мій пульс, і він навчає вас для точності руху паркур), і будинок до складних ходів нічим не відрізняється від йоги або футбол по моєму досвіду. Поважати процес фізіологічного і психічного розвитку і звертайте увагу на ознаки надмірного зневоднення і т. д., як і будь-який інший вид спорту.

+849
Test3722 2 лип. 2015 р., 02:27:36

В 'АБС', як більшість знає їх одна-єдина м'яз (пряма м'яз живота), хоча є й інші м'язи живота, які лежать під цими. Вас це не повинно хвилювати, хоча мета 6-пакет (насправді 8-пакет з-за останньої частини поруч з лобкової області) є переміщення грудної клітки і тазу один до одного (тобто нахилятися вперед).

Скручування не проявляє видимих АБС, але будь-яка вправа допоможе розвинути хоча б одну з груп м'язів живота, видимої чи інакше.

Поворотний рух, і багато інші функції хребта, контролюють м'язи спини, а не ті, в передній частині тіла. Однак, немає нічого, щоб бути втрачені, незалежно від м'язової групи ви вірите, що ви працюєте: всі вони потребують цього, і ви можете робити тільки добро.

Щоб розвивати свій '6-пакет АБС, деяку форму вигин від грудей до тазу будуть працювати, такі, як присідання з вагою на грудях. Що повинно бути зроблено в поєднанні з хорошою дієтою, яка містить вуглеводи для отримання енергії, або білки, якщо ви хочете наростити м'язи.

Ваш метаболізм буде використовувати частину вуглеводів з білка для отримання енергії (>глюкоза>АТФ) та аміно кислоти частина для створення нових білків і м'язової тканини, де кров тече саме - АБС, що ви працюєте. Це спрощене пояснення, але досить точні, тим не менш.

Ура,

Піт

+834
weepingmangle232 10 серп. 2011 р., 17:53:21

Мій нинішній жим лежачи 1-RM наближається до 170 фунтів. Можна принести мій 1-РМ близько 225 фунтів всього за шість тижнів?

Як і все, відповідь десь між "так" і "ні", або, як мені подобається постійно ставити його (Крадіжка з Ден Джон), він залежить.

Якщо ви 110фунта жінка, хто був на лавці запасних протягом багатьох років, то я скажу, що ні. Якщо ви 220фунтов хлопця, який тільки почав жиму рік тому, тоді може бути. Як твої плечі? Якщо у вас є крохоборство травми плеча при жимі, але ви їх ігнорували, немає. Якщо вони повністю здорові, і ви вже робите багато працювати, тоді може бути.

Нижче, як я б підійти до цього, виходячи з припущення, що а) 225lbs не тупо велику вагу, враховуючи твоє тіло (як вище), б) ваші плечі здорові, з) ваш стенд форма хороша, D) можна прийняти, що інші підйомники будуть брати трохи на задній план.

По-перше, стенд не менше 4 разів на тиждень. Це не означає, що ти збираєшся кулі до стіни кожен день, поки ваші руки струсити, що ви збираєтеся зробити, це використовувати вагу ви впевнені, що з (читати як: 6РМ), і зробити набори 3 або так повторень, відпочиваючи між підходами повністю. Спробуйте зробити 5 або 6 комплектів і побачити, як він відчуває день у день.

Ідея така: ви, по суті, практикуючи руху, стає ваше тіло більш ефективним в цьому. Рухи повинні бути плавними і чіткими. Це, ймовірно, не відчуваю, що ти дуже наполегливо тренувався, якщо ти не згодна з цим і зволів покинути зал трепетну аварії (там, чесно кажучи, нічого поганого в цьому немає), то це не для вас.

По-друге, тренувати спину. Ваша спина повинна бути здатна обробити достатню кількість обсягу, і міцна спина необхідна для сильного жиму лежачи. Мені подобаються набори з 8 - 12 повторень для роботи, і я переважно дотримуюсь горизонтальній потягнувши вправи по вертикалі. Мені теж подобається особа тягне і задніх дельт летить, як крила летючої миші, щоб допомогти зміцнити ромбами.

По-третє, дивіться за своїми плечима. Якщо ви отримуєте будь - біль у плечі, припинити. Я більше не можу стенд зі стандартною барі з-за скупчення скелелазіння аварій, тренажерний зал тупість і пару "тримай мене за пиво і спостерігати за цим" моменти. Я ок з цим, як я ніколи не любив так чи інакше жиму, це не означає, що я в порядку з ким-то слідуючи по моїх стопах.

Нарешті, не варто повністю нехтувати іншими підйомниками. Не соромтеся присідати кожен день, що ви лавка. Як з жиму, ти не будеш робити 20 присідань кожен день, зробити це на практиці руху. Станова тяга пару разів на тиждень, крім того, не вбивай себе, розглядати це як практику, а не випробування на психічну і фізичну стійкість.

Так, ви можете збільшити вагу, але повторень повинна завжди відчувати себе гладкою і щільною. Після 4 тижні або так, відпочити день або два, потім перевірте свій 1ПМ, щоб побачити, якщо вона покращилася.

З плином часу, я використовував методи дуже схожий на описаний вище, тренування кожен день (або близько до нього), щоб різко поліпшити свої присідання (високих хлопців ненавиджу присідання), моя станова тяга (можна ще тягнути з травмою плеча) і мої накладні витрати штанів (потрібно купити нові сорочки роботи після цього). Я не пробував з жиму лежачи, але я читав про пауерліфтерів, мають великий успіх при такому підході.

Якщо ви відчуваєте, так схильний, забрати владу Павло Tsatsouline народу (у нього є конкретні пауерліфтингу, який я знаю, називається влада людей фахових, які можуть бути цікаві).

Все вищезазначене передбачає певну підготовку зрілості, якщо ви не впевнені з основними підйомниками, харчування в тренажерному залі, то я б просто палиця з базовою програмою деякий час і насолоджуватися процесом.

+828
manoucher karimi 15 серп. 2014 р., 18:05:40

Це звучить, як ваше тіло належним чином не відновлюється. Ви можете спробувати додати більше спати в свій раціон. Ви повинні обов'язково погляньте на свій раціон. Ви, можливо, відсутні деякі макро поживних речовин, які є ключовими в процесі відновлення.

+792
Thavinds 3 лют. 2015 р., 04:11:08

Сила визначається здатністю центральної нервової системи, щоб використовувати як багато м'язи як можливий волокон.

Маючи великі м'язи не роблять людину сильнішою, маючи великі м'язи, робить людину трохи більш стійкі до силового тренування, що робить його легше побудувати міцність.

Великі м'язи вимагають більше зусиль, щоб досягти провалу, маючи великі м'язи дозволяє використовувати важкі ваги більше часу, так що ваша нервова система отримує більше стимуляції.

+768
SBL 24 черв. 2011 р., 22:15:03

Навчання опору є не ефективним у втраті ваги і зменшення жирових відкладень без зміни режиму харчування.

Кращі результати для втрати ваги і зменшення жирових відкладень приходять з дієтичних змін.

Фізична активність найбільш корисна для зниження ваги і запобігти відновлення ваги і підтримання ваги тіла після втрати ваги. Фізична активність сприятиме клінічно суттєві втрати ваги.

Серцевої і прямий витрата калорій, пов'язані з навчанням опору мінімальна. М'язова маса збільшуватися від тренування з обтяженнями, можливо (не доведена в клінічних випробуваннях) збільшення сумарного добового витрати енергії.

В 200 фунтів. чоловік працює протягом 15 хвилин буде спалювати близько 150-200 калорій. В 200 фунтів. чоловік може з'їсти 3000 калорій в день і підтримувати свій нинішній вага.

Силові тренування не має, де близько калорій, як і біг. Це так мало, це занадто складно виміряти. Багато хто неправильно вважають, монітор серцевого ритму, що, за оцінками (за оцінками зазвичай) калорій, може бути використаний під час силових тренувань. Не правда.

Кількість калорій в силу тренування становить близько 10 чіпси в кращому випадку (10 фішок картоплю = 100 калорій).

Гемодинаміки

Це було сказано до цього питання, деякі вправи опір збільшується ЧСС. Це не обов'язково є результатом серцево-легенева відповідь. Збільшення адреналіну буде стимулювати серцебиття. Наприклад переляк і стрес збільшують частоту серцевих скорочень, але не збільшують об'єм серцевого викиду.

Гемодинаміку cario дихальні вправи і анаеробні силові тренування дуже відрізняються. Настільки складне, ніхто толком не знає, що саме метаболізм, що змушує серце битися швидше при фізичних навантаженнях. Деякі дуже хороші теорії, але ніхто не знає напевно.

Було дуже значні дослідження, проведеного недавно в Данії, де вони знайшли збільшення частоти серцевих скорочень не збільшується об'єм серця інфаркт, тому що кровоносні судини розширюються (вазодилатація).

Посилання: периферична вазодилатація визначає серцевий викид у здійсненні людини

Вивчення Резюме:

 • Десять здорових і розваги активний чоловік осіб взяли участь у це дослідження
 • катетер був поміщений в плечовому (4 предмета) або стегновій (6 предметів) артерії експериментальних ногу
 • інший катетер був поміщений в легеневій артерії відбувається в протягом яремної вени
 • Під час тренування, серцевий викид регулюється, щоб відповідати доставки кисню для метаболічних потреб.
 • В даному дослідженні оцінювали роль ритму серця і периферичної вазодилатація в регуляції серцевого викиду під час фізичного навантаження.
 • пульс був збільшений передсердний крокувати у 10 здорових чоловіків осіб при трьох різних умовах: у спокої, при вправи, і стегнових артерій АТП настій у спокої.
 • Збільшення частоти серцевих скорочень при передсердної електрокардіостимуляції до 54 ударів в хвилину не збільшувати серцевий викид у будь-якій з трьох заданих умовах як було пропорційним зменшенням ударного об'єму.
 • Ці результати показують, що серцевий викид регулюється змінами в периферичної вазодилатації, у той час як збільшення частоти серцевих скорочень менше важливо.

Прискорене серцебиття, яке виникає з кардіо-дихальних вправ є результатом необхідності збільшення серцевого викиду для транспортування кисню до м'язів. Серце має перекачувати більше крові, щоб задовольнити потребу в енергії дії. Серцебиття частішає через попиту на об'єм крові безпосередньо пов'язані з ефективністю гемодинаміки, адекватності легеневого дихання, газообміну і метаболізму м'язів ефективності.

Прискорене серцебиття, що виникає при силових тренуваннях-результат зміни внутрішньогрудного тиску і збільшення постнавантаження стрес. Немає відповідного збільшення серцевого викиду, і, таким чином, лише незначне збільшення споживання кисню. Серце прискорено б'ється з-за перфузійного градієнта тиску не щодо поточного метаболічних потреб тканин організму.

Просто за визначенням анаеробні вправи не мають "компонент кардіо-респіраторна витривалість".

анаеробні, прикметник
1. (організму чи тканини) життя при відсутності повітря або вільного кисню.
2. пов'язані з або викликані відсутністю кисню. -http://dictionary.reference.com

Енергії для анаеробних вправ відбувається у формі хімічного перетворення з участю макроергічних фосфатів, гліколіз, а не кисню.

На відміну від дихальних вправ кардіо, підвищений пульс під час силового тренування не відображає або збільшення споживання кисню або значне збільшення витрачання калорій. Швидко рухаючись від машини до машини, щоб тримати пульс підвищений не змінює цього факту. Це все-таки тиск, а не обсяг навантаження.


Білка

Навчання опору з високим вмістом білка дієти, показали поліпшення на зменшення жирових відкладень. Тільки тренування з обтяженнями без зміни режиму харчування, не доведено, щоб зменшити жирові відкладення.

Дослідження

Дослідження по цій темі мізерні і розкол з цього питання. У деяких дослідженнях повідомляється, скромні втрати жиру, з силовими тренуваннями в період між 16 і 26 тижнів. Інші дослідження показали зменшення жиру в організмі для тренувань періоди між 12 і 52 тижні.

Одне дослідження, спостерігаючи статі і віку виявлено зменшення жиру тільки у літніх чоловіків і без різниці до складу тіла молодих чоловіків і жінок будь-якого віку.

Є кілька досліджень, які показують збільшення м'язової маси тіла, без зміни режиму харчування.

Сильне заяву від Американського Коледжу Спортивної Медицини.

Американський коледж спортивної медицини положення підставки робить сильну заяву з доказами категорії заяву (істотних рандомізованих досліджень із значним учасників для підтримки):

"Тренування опору не буде сприяти клінічно значущого ваги втрата". - Американський коледж спортивної медицини положення Встаньте категорія доказів а (а = значні дослідження значні учасників)

План тренувань для зниження ваги і зменшення жирових відкладень вимагає кардіореспіраторної режим приблизно 60% від максимальної теплової потужності. Тривалість кардіо позайматися залежить від поточного аеробної потужності і ЧСС. Максимальна частота серцевих скорочень залежить від віку.

+765
HAMZA EL BOURAHI 5 лют. 2015 р., 11:38:19

Вам потрібно поступово змінити свої звички і почати з якийсь розумний рівень напруги.

Ви ніколи не повинні навіть близько до щільні.

Ви повинні їсти кожні 2 - 3 години, Ви повинні достатньо спати і відпочивати.

Ви повинні додати свій їжа і багато м'яса - ви повинні їсти збалансовану їжу, повну протеїнів, цукрів і жирів і багато вітамінів і мінералів.

+731
sharif khan 12 груд. 2018 р., 05:35:35

Мій гаджет bodybugg насправді здається, що я спалюю більше калорій, коли я в сауні, але я налаштована скептично. Чи сауна час дійсно чогось досягти?

+707
Melissa Loos 24 серп. 2013 р., 22:39:54

Це кілька пов'язаних з худне/набирає м'язову питання знайшов тут, але хотілося б дізнатися, чи є які-небудь дослідження і знання про втрату ваги, що перешкоджають фізіологічних адаптацій витривалість тренування.

Є певні пристосування, які виникають при тренуванні на витривалість, таких як зміцнення тип IIA і IIB волокон, який включає в себе зростання волокон і гіпертрофії. Кровоносні судини проростають у м'язи, щоб допомогти у транспортуванні кисню, тіло стає більш ефективним при використанні жиру і збільшує мітохондріальну розраховувати в самих м'язах.

Це дослідження дивиться на фізіологічні та метаболічні зміни, які відбуваються, і було б припустити, що не було ніякої втрати ваги у групі (З по2, не змінився, вага не змінився, а вага знаходиться в центрі VO2 від розрахунку), тому можна збільшити витривалість в короткі терміни без збільшення ваги/збиток. Крім того, можливо вам більше підходить при втраті ваги у нетренованих людей.

Проте, в довгостроковій перспективі існують певні фізичні зміни, які відбуваються. Характерні для велоспорту, верхній частині ніг і литок можна отримати досить великий. Ви бачите це найбільш помітно в спринтери, але і витривалості велосипедистів, просто не так яскраво виражені. Здоровий глузд і згаданий вище питання буде означати, що зростання м'язів пов'язаний з тренуванням на витривалість може бути ускладнене з втратою ваги, але це також впливає на зміни, які відбуваються всередині? (Збільшує щільність волокон, мітохондрій, збільшується, зростання кровоносних судин). І в разі непідготовлених людей, є золота середина, де немає більше фітнес/витривалості може бути досягнуто без набирає вагу в короткі терміни? Будь-яка інформація вітається, але дослідження переважніше.

+684
Eroxa 27 черв. 2011 р., 20:45:47

6 х 3 хвилинних раундів, здається, багато для розминки. Я думаю, ви б втомилися і не в змозі зробити повну програму навчання ваги. Які ваші цілі? і чому ваш особистий тренер рекомендувати цю програму? Якщо ваша увага спрямована на поліпшення кардіо, це може бути вірно, але якщо це силові тренування....ви зазвичай робите легкий теплий вгору, акцент на силові тренування, а потім кардіо.

+653
Hatratilis 2 січ. 2019 р., 06:24:26

Я 32-річний чоловік відбував кілька років у в'язниці.

Я сподівався залишитися в хорошому фізичному стані і охоронців дотримання розпорядку дня 200 віджимань і 200 присідань в день, і 500 стрибків. Вони також змушують нас піднімати важкі коробки і відерця і працюють навколо в'язниці. У нас є доступ до жим лежачи, ноги, прес і підтягнути бар; але я не використовувати їх, вважаючи, що щоденні тренування і праці досить.

Так це або я повинен використовувати тренажери?

+626
Vera Baddoo 26 лип. 2016 р., 08:12:01

Є лише непідтверджена інформація, щоб підтримати твердження про те, що приймаючи добавки можуть допомогти при болях у суглобах. Це, здається, працює для деяких людей, а не для інших. Ні, поки що немає наукових доказів, що це працює. Що стосується вправ, я мав сумний досвід на реабілітацію розірваної ACL (передньої хрестоподібної зв'язки). В рамках такої реабілітації, я був проінструктований ПТ для виконання певних рухів з групи вправ. Ці вправи були розроблені, щоб поліпшити баланс, стабільність і міцність опорних тканин. Наприклад, я виконував одноногий присідання зі смуги опору. Простий веб-пошук повинен знайти більше вправ для вас.

+611
Adv Faiz Syed 22 черв. 2015 р., 12:04:47

Як і для всіх варіантів навчання є і недоліки в залежності від ваших цілей.

Робити суперсети зробити його простіше для вас, щоб пройти через тренування?

Це не кращий спосіб думати про це. Буде час йти швидше? Так. Буде це бути простіше? Напевно немає.

Ключовим аспектом суперсети має справу з втомою. Тому що втома тепер частина тренування, ви повинні подумки змушувати себе сильніше. Втома може стати ефективним засобом активізації навчальної стимул, так як він ніколи не дозволяє вам прийти до повноцінного відпочинку.

А так як ви тренуєте різні частини тіла, коли робите суперсет-це проміжний період спокою доводиться хоча б частково?

Немає перерви між однією тренуванням і наступної, коли ви розширеним набором. Ви тільки коли надмножество повністю завершена. Тривалість часу, що ви відпочиваєте між надмножеством і далі залежить від ваших цілей навчання.

Чому Надмножество?

 • Supersetting дає вам деякі метаболічного кондиціонування. Більш екстремальний приклад це називається стійкою комплекс , де ви рядок між 4 і 8 вправ разом.
 • Supersetting тренує вашу здатність функціонувати, коли стомлені. Це може допомогти вам виточувати нові особисті рекорди, коли ти не здаєшся, тому що бар рухається Льодовиковий швидкостях.
 • Можете продовжувати фізичні вправи можуть бути нудними.

Чому Не Надмножество?

 • Зосередивши увагу на один головний підйомник комплексу без додаткової втоми дасть вам більше шансів зробити необхідні підходів і повторень.
 • Планування тренажерного залу може не підтримувати supersetting. Вам знадобиться все обладнання у відносно невеликому просторі. Якщо хтось приходить і починає використовувати обладнання вам потрібно, поки ви знаходитесь в середині вашого суперсети, це порушить ваш ритм. Шанси, що це відбудеться значно зрости, коли вам доведеться бігти з одного кінця тренажерного залу в інший.
 • Ви зосереджені на техніці, або використовуючи інші методи, щоб прорватися через плато.
 • Supersetting не дозволить вам використовувати ваги, які знаходяться ближче до вашої максимальної здатності. Це пов'язано з втомою, вбудований в суперсети.

Як вирішити

Програмування-це дисципліна, дивлячись на свої цілі і розробляє план їх задоволення. Є мистецтво, а є наука, коли робить цей вибір. Краще всього скласти план, перевірити його на місяць або так, та внести корективи, як ви дізнаєтеся, як ваш організм реагує на такий тип навчання. Також важливо розуміти, що працює сьогодні, можливо, буде потрібно коректування пізніше через адаптації вашого тіла до тренувань.

У той час як існує кілька програм-шаблони там, щоб допомогти в досягненні ваших цілей, ви все одно повинні зрозуміти плюси і мінуси, щоб вирішити, якщо це те, що ви хочете зробити. Вибір суперсети, або коли надмножество повністю залежить від вас. Важливо мати на увазі, що ви не повинні завжди робити один спосіб або інший.

 • Ви можете мати кілька днів бути в традиційному програмуванні, і в інші дні, використовувати суперсети або комплекси
 • Ви можете мати основну ліфт традиційно, і вашої допомоги підйомників supersetted.
 • Ви можете робити всі підйомники традиційно.
 • Ви можете робити всі підйомники supersetted.

Ви можете користь supersetting коли роблю вправи типу культуризму, тому що ви висуваєте свої м'язи до відмови набагато швидше. Хоча це надає глибоке вплив на вивільнення тестостерону і нарощування м'язової маси, це займає багато часу, щоб повністю відновитися. Ви також будете використовувати суб-максимальні ваги.

Ви можете користь всіх традиційних вправ з допомогою фізичних вправ, коли робиш тренування в стилі пауерліфтингу, щоб привести ваше тіло, щоб адаптуватися до більш високим максимальним вагою. Навіть це вимагає різної інтенсивності та обсягу, щоб продовжувати отримувати результати, які ви хочете.

Я прихильник традиційного підходу основних сил тренувальні дні, але штангою комплекси творити дива для високої інтенсивності сеансу метаболічного кондиціонування. Так що я змішати їх разом.

+578
chwagssd 9 лист. 2015 р., 00:18:06

По суті, відбувається те, що звуження перешкоджає подальшому запалення суглобів і сполучної тканини, а також стискає потік крові небагато. Після того, як вуду зубочистка (або велосипед дій розкриваю) видаляється, кров тече назад в зону. Для сполук з великою кількістю сполучної тканини, таких як лікті і коліна, це дозволяє крові, щоб змити деякі з надлишок білих кров'яних клітин, які далі зробити запалення гірше. Крім цього, мені доведеться робити додаткові дослідження.

Використовується для лікування тендиніту:

Це не вилікуєте запалення на основі травми, такі як тендиніт, або запобігти всі форми, він ніколи більше не докучати вам. Тим не менш, вона дає деяке полегшення і дозволять вам продовжити навчання. У будь-який час ви страждаєте від запальних проблем, як тендиніт або бурсит є те, що ви робите, що викликає проблему. Поки ти не впораєшся з цим, ви будете змушені повторити триаж знову і знову. Наприклад, у мене з моїм ліктьовий тендиніт головна причина полягає в тому, що я багато трицепси працювати, але навряд чи що-небудь для біцепса. Я додав у високому реп кучері до своїх звичайних справ, і тендиніт пішов.

Існує кілька видів травм, і вуду муліне, використовуване у відео я пов'язаний тільки усунення запалення. Якщо ви насправді порвав зв'язки, вивих суглоба, і т. д., вам потрібно звернутися до лікаря. Як правило, реабілітація включає перебування з травмованої кінцівки в процесі зцілення, і повторної ініціалізації роботи з низька висока вага повторень для зміцнення сполучної тканини і крові протікають через суглоб, поки він знову повністю здоровий.

Використовується для мобільності:

Нитка не збирається зробити вас сильніше, але це не змінити спосіб м'язах орієнтуватися, коли ви робите деякі види розтяжки. Це означає, що ви можете посилити розтягування з використанням вуду зубочистка. Знову ж таки, коли ви берете зубочистки, ти що прилив крові в розтягнутій зоні. Найкраща ставка-це приплив крові сприяє одужанню. Протягом обмеженого часу ваші м'язи можуть бути трохи більше схожий на культуриста насос, але ефект буде строго з-за зайвої крові пост мобільності роботи.

Спростовуючи рису:

Щоб розібратися з м'які проблем запалення тканин (тендиніт див. вище), кріотерапія може зробити речі гірші за рахунок збільшення проникності лімфатичних вузлів. По суті, надлишок тканинної рідини налийте в області запаленої, а не в гостях.

Замість цього, рекомендується використовувати стиснення, яка може бути будь компресії, включаючи неопрен дужки або рукава. Замість рису (відпочинок, лід, стиснення, піднесення), нова рекомендація (хлопець, який спроектував смуг вуду) є МРЗ:

 • Безпечно рухатися, коли ви можете, що ви можете
 • Стискають лімфатичні судини і м'які тканини (використовуйте гумки, скорочення м'язів, одяг, normatec і т. д.)
 • Підняти, коли ви можете.
+564
Konstantin Polyntsov 15 лип. 2019 р., 05:33:16

Як відзначається в коментарях, збільшуючи свій матеріал, робити більше повторень і стрільби з лука будуть корисні у зміцненні верхній латів. В додаток до цього навчання, тим не менш, я рекомендую включати також зважений вправи.

З допомогою регульованих трицепсів пулдаун машини знайти в багатьох тренажерних залах, можна налаштувати вправа, яке тісно імітує стрільбу з лука. Якщо ви відрегулюйте шків так, що він потрапляє в лінію під плече, де цибуля буде йти, ви можете вибудувати стоять машини, а потім зробити зважений відкатах. Ви також можете зробити відкат і провести, як стрільба з лука. Збільшення ваги допоможе вам швидше набути чинності, ви повинні відстрелити стріли протягом всього дня.

+511
Marskey 9 лип. 2016 р., 22:02:01

Мої улюблені науково-популярні книжки на підйомі від Tom Курц, Марк Rippetoe, і Лон Кілгор. До них належать наукові розтягування, стартову силу, і практичного програмування, остання з яких, ймовірно, ближче до того, що ви просите.

Я також чув дуже хороші речі про Kurz книга, Наука про спортивних тренуваннях, а також те, що я розумію бути остаточною томі, Supertraining. Я не читав, так що ваш пробіг може змінюватись.

Я б рекомендував переглянути свої прагнення до науки в підйом і фізичні вправи Наука домен. Стан наукових досліджень настільки бідні, і результати від технічно ненауковою (хоча до сих пір емпіричні) зусилля тренерів і ліфтери настільки гарні, що було б нерозумно покладатися виключно на опублікованих дослідженнях. Давайте науковий підхід і скептичний розум керівництво в цілому ваші рішення, але не гойдаються взад і вперед за останніми результатами дослідження 12 нетренованих чоловіків за допомогою curl машин нозі.

+506
James Angelo Tabiosares 18 серп. 2015 р., 12:50:59

Прям як: ці види продуктів не дає результатів, вони стверджують, і, звичайно, не самий здоровий спосіб скинути вагу.

Коли ви тренування, ви спалюєте калорії, приблизно 85% з яких видихнула. Решта 15% калорій виходить у вигляді поту.

Коли ти одягнув такий пояс, ви будете втрачати багато води, що робить ви важите менше, коли ви крок на шкалі, але не фізично втрачати вагу. Як тільки ви вип'єте води, ви зможете відновити те, що ви втратили.

Крім того, спітнів без питної води може поставити вас на ризик зневоднення, тому я не рекомендую.

+468
Jo Pedder 7 лист. 2011 р., 21:39:58

Я вважаю, що розрахунок, який ви шукаєте, має більше спільного з 1ПМ - 1 повторного максимуму в даному ліфті. Ви 1ПМ буде спосіб виміряти вашу силу прогресії і вирішити, на скільки збільшиться ваш вагу. Це може піти, не кажучи, але ніколи не намагайтеся знайти свій 1ПМ без плями. Бачите цю статтю для порад про те, як розрахувати свій 1ПМ. І це одне для математичної теорії на коефіцієнти.

Для того, щоб побудувати масу потрібно підніматися на більш високий вагу і встановити знижений коефіцієнт респ. Для будівлі тіла, це, як правило, це означає, підняття тягарів, що близько 85%-95% від вашого 1ПМ з великою кількістю наборів відпочивати по 2-3 хвилини між кожним набором і з охопленням близько максимум 6 повторень (див. таблицю прикладу) у кожному наборі. Набори/співвідношення повторень може змінюватись в залежності від вашої конкретної мети. Це екстремальний масову роботу з філософії.

1RM Rep Table

Як м'язова маса буде рости ваш 1ПМ і ви точно так само скорегувати свою вагу підйому опору, використовуючи ту ж формулу. Ви можете регулювати відсоток якщо ви не хочете зробити програму тренування міцності при екстремальних рівнях. У самому справі, якщо у вас мало досвіду було б доцільно, щоб працювати більш повільно, поки ви не можете спокійно контролювати рух. Велику частину часу цей вид тренування зажадає від партнера піднімаючись, щоб місце, яке ви АКА врятувати вас від вбивства себе, в буквальному сенсі.

Для Отримання Додаткової Інформації Див.:
http://www.jtsstrength.com/articles/2014/09/15/percentage-based-programs-revisited/
http://www.bodybuilding.com/fun/bbinfo.php?page=MassGainPrograms
http://www.bodybuilding.com/fun/topicoftheweek11.htm
https://www.inetsolutions.com.au/workhab/help/Equations.htmМайте на увазі, якщо ваш намір розпочати програму силових тренувань, що відпочинок і харчування є дуже важливими чинниками. Ви хочете, щоб дослідити це вас уже не.

Для таблиця ілюстрація кредит: дивіться за цим посиланням.

+438
Dave Broyles 12 трав. 2010 р., 08:40:43

Мені 27 років. Я 5.4 футів. Я з вагою 80кг в ці дні(ІМТ 29.6). Я хочу зменшити його до 67кг(ІМТ 25)
Три місяці тому, коли я почав у тренажерному залі я з вагою 84кг. Я вирізав цукор,хлібобулочні вироби з раціону, ніяких холодних напоїв, ніякого фастфуду. З цим я змогла зменшити свою вагу до 80 кг.
Моя дієта-це ж тепер дні, але я спостерігаю, що моя вага не зменшується зараз досить стабільна. Коли я розмовляв з інструктором у тренажерному залі він сказав мені, щоб використовувати спалювач жиру для цієї мети.
Питання:
Я повинен використовувати спалювач жиру або робити більше вправ? Є жіросжігателі добре для тіла? Вони працюють? Які плюси і мінуси FO, використовуючи жіросжігателя?
Мої звичайні тренування:
Понеділок Груди вправи:
1. Вусань жим лежачи(12,5 кг+12,5 кг) 3 підходи по 12 повторень
2. Вусань похилий жим лежачи(12,5 кг+12,5 кг) 3 підходи по 12 повторень
3. Схиляюся вусань жим лежачи, голова нижче(15 кг+15 кг) 3 підходи по 12 повторень
4. Лава для преса метелик(12кг гантелі кожна) 3 підходи по 12 повторень
5. Віджимання
6. Гантель тягнути за(13кг)3 підходи по 12 повторень
У вівторок Крила плюс спини вправи:
1. Широкий хват за Pulldowns(7 пластин не впевнений щодо ваги)
2. Закриті-зчеплення Pulldowns стійка
3. Усаджений Рядок Кабелю
4. Стоячи Т-бар ряд широким хватом(15 кг) 3 підходи по 15 повторень
5. Стоячи Т-бар ряд закритий хват (15 кг) 3 підходи по 15 повторень
6. Однією рукою гантелі рядків(12кг) поперемінно для обох рук


Середа біцепс вправи:
1. EZ завиток бар широким хватом (5кг+5кг) 3 підходи по 12 повторень
2. EZ завиток бар закритий хват (5кг+5кг) 3 підходи по 12 повторень
3. Усаджена згортуваність біцепса (6кг ) чергуючи руки 3 набору з 24 повторень(12 для кожної руки)
4. Усаджена згортуваність біцепса(6кг) одночасно обидві руки, 3 підходи по 12 повторень
5. Проповідник завиток(5кг +5кг) 3 підходи по 12 повторень
6. Кабель Завитки Молотка
7. Концентрація кучері(6кг) 3 підходи по 12 повторень для кожної рукиЧетвер ноги вправи
В п'ятницю і суботу змішати вправи


+424
Milquetoast 11 серп. 2017 р., 03:49:31

Для таких програм як стартову силу або Або ви отримаєте дуже вирізати і сухий відповідь "додайте 5 кг тренування для всіх вправ, і додають ще 5 кг для тяги."

Однак, після побіжного погляду на "Скотта Дорна нарощування м'язової програма" Я б сказав, що відповідь буде непростим. Насправді, я скажу прямо, що ви не повинні додати фіксований фунт/частота для вашої конкретної програми. Ось деякі з факторів, які впливають на ваших потенційних приріст:

 • Комплекс тренування як мінімум 20 різних вправ з різним рівнем складності, встановлюючи фіксовану ставку збільшення вправу в марності.
 • Ізометричні вправи, які у цієї програми багато, дуже складно застосувати прогресивної перевантаження. Ви будете швидко і часто плато.
 • Спокою не дає слабкий приріст. Робимо 6-7 день/тиждень тренування-це рецепт для перевантажувати свій організм, після чого ви побачите значно зменшилася зростанням і більш частим плато.

Враховуючи все це, ми повинні визначити відповідний вага/збільшення частоти на індивідуальній основі вправ. Мій рекомендований підхід буде виглядати наступним чином:

 1. Ведіть записи всіх вправ на кожному тренуванні, і запишіть кількість піднятої ваги.
 2. У журналі також запис або ви не применшується або щосили на певну вагу.
 3. Коли прийде час повторювати, що фізичні вправи і пожнеш, якщо у вас не плато, ви можете збільшити вагу на суму розумною для такої вправи (десь від 2.5-10 кг, Як правило).
 4. Якщо замість цього ви зробили плато, спробу робити вправи при цьому вага/реп як раніше.
 5. Якщо ви будете продовжувати плато, підступ вага на відповідну суму (зазвичай 10-20%) і працювати ваш шлях назад вгору.

Як ви можете бачити це неймовірно трудомісткий процес , так як вона вимагає від вас, щоб відстежувати свій прогрес на понад 20 різних вправ, не кажучи вже про всіх інших питаннях.

Якщо хочете, ви дійсно хочете, це проста програма силових тренувань з передбачуваним вага збільшує і доведений послужний список успіху, я рекомендую стартову силу або або програм, згаданих раніше. Я б сказав, що вони багато більш ефективних програм і набагато легше керувати.

+424
teklanika 27 черв. 2017 р., 01:37:59

Спробуйте перевертатися на живіт і робить "Супермена". Ви можете тримати напругу в положенні, або робити повторень аналогічно робимо "зворотний присідання".

enter image description here

сайт Реф

Крім того, ви можете думати про робити повільні присідання або стіни сидить де вам зосередитися на договірні обидві м'язи живота і нижньої частини спини. Напружуються так, щоб лінії між анусом і пупок має бути як можна коротше під час цієї вправи - може бути, ви можете замінити вашу роботу Ab в той же час!

+373
Mikel Ardanaz 5 лют. 2019 р., 07:35:06

Існує кілька головних обмежень щодо 1ПМ формулами:

 • Вони розраховані на певні аудиторії на увазі. Якщо ви перебуваєте за межами, що демографічний, вони не можуть бути застосовні. Наприклад, кого ви перерахували призначений для чоловіків у віці від 20.
 • Вони розраховані на роботу в певному діапазоні повторень. Наприклад, кого ви перерахували буде недостовірно більше 10 повторень. Чим менше повторень, тим більш точними вони стають.
 • Вони являють собою лише наближення. Ось чому вони не працюють за межами своїх проектних параметрів. Краще подумайте про неї в термінах еквівалентних зусиль, ніж він думав, що якщо ти піднімаєш 100кг 10 разів, що ви можете автоматично підняти 133kg.

З тих застереження з шляху, я можу сказати без сумніву, що ви неправильно використовуєте формулу. Формули стають більш корисними, коли ви розумієте, про різноманітних адаптацій, які відбуваються з діапазонами повторень. Згоден, навіть представники діапазони є тільки корисна штука, але вона допомагає зрозуміти, як проектувати вашу роботу навколо ваших цілей:

 • 1-3 повторень: 90+% зусиль, використовуваних для перевірки міцності. Також може бути використаний в першу чергу стимулювати myophibrilar гіпертрофії (більше пари скоротливого білка в м'язових волокон), якщо використовується 85-90% і більше комплектів.
 • 4-6 повторень: 80-90% зусилля, використовувані для побудови балансу міцності і розміру.
 • 8-12 повторень: 70-80% зусиль, використовується, перш за все, побудувати розмір і часто використовується культуристами. В першу чергу стимулює саркоплазматическая гіпертрофія (більше енергії для м'язів).
 • 16+ Репс: <70% зусилля, використовувані для побудови м'язової витривалості.

Виконувати по 100 повторень з будь-якою вагою-це виснажливі тренування на витривалість, а це дуже складно. Проте, ці зусилля не приводять до збільшення вашої здатності зробити роботу. Тобто стає сильнішим чи підвищення вашої енергетичної системи.

Так само важливо: розминка повинна просто бути. Отримуючи ваші м'язи достатньо тепло, щоб впоратися з навантаженням роботи. Виконання великих наборів з вагою всього 2 кг від ваги робота попередньо втоми м'язів, так що ви не грабує від того, що ви можете зробити на вагу роботи.

+362
Jjonas 20 квіт. 2011 р., 07:42:59

Я б порадив вам дві речі:

 1. Випити трохи теплої води з лимоном, він вбиває жир.
 2. Ви можете спробувати йогу - https://www.youtube.com/watch?v=oYWJGdZG-wg
+356
U F 19 груд. 2014 р., 21:32:23

Можливо

Важка анемія може викликати запаморочення, затуманення зору через зменшення доставки кисню до мозку і низький об'єм крові.

В цілому, я рекомендував би перевірити з вашим лікарем.

+292
jude abu 9 квіт. 2015 р., 02:50:33

Якщо ви повертаєтеся з розладом харчової поведінки, то, швидше за все ви не на піку сили м'язів, а це ймовірно, що вони мають на увазі, коли кажуть, що набирають вагу допоможе плавання.

Я б не став орієнтуватися на свою вагу так само, як я хотів на здорове харчування, працювати важко, і робити всі вправи і посушливих речей, які ваш тренер призначає. Ваш вага стабілізується, природно, по-своєму.

Як Примітка сторони, вітаю, визнаючи і приймаючи заходи по боротьбі з розладом харчової поведінки. Я знаю деяких людей, які зробили це, і це може бути важкий шлях. Найкращі побажання для вас.

+291
kumogami 11 груд. 2015 р., 15:02:51

Почати зміцнення трицепсів з вищою повторення роботи на витривалість. Діпи і вузьким хватом Віджимання є великими. Поза цього, найняти тренера, щоб оцінити вашу техніку.

+279
srgubj 4 квіт. 2013 р., 21:30:06

Я планую зробити кабель працювати на трицепси і біцепси кожен другий день протягом наступного місяця.

Як новачок у вас набагато швидше адаптація до діяльності, то проміжний або просунутий атлет, так що це правильна стратегія, але з одним застереженням: час між тренуваннями-це не єдиний фактор, який впливає на ваше відновлення. Інших факторів у відновленні вже 8-10 годин сну, їжі достатньо, щоб живити ваш зріст активності, здорового харчування, залишаючись зволожуючий, і піднімаючись тільки те, що ваші м'язи можуть підтримувати (тобто не перевантажуйте ваше тіло). Якщо ви робите всі оці речі, то так, кожен день тренування рука буде працювати.

Я напрошуюся на можливість травми при цьому?

Травми зазвичай обумовлені одним з трьох питань:

 1. Незбалансоване рутина: потрібно збалансувати протилежні м'язові групи, які опрацьовуються щоб уникнути створюється м'язовий дисбаланс. Оскільки ваша програма залишки біцепсів і трицепсів роботи, ви не ризикують тут (на прикладі ризиків може бути хто-то робить багато вправ для грудей, як жим лежачи, які не працюють у верхній частині спини, щоб збалансувати його).

 2. Неправильна форма: переконайтеся, що ви мати відповідну форму у всіх ваших вправ. Це особливо поширене з біцепса кучері вправи, де люди, здавалося б, завжди обманюють, щоб отримати додаткові повторень або зайву вагу, що вони не повинні підніматися. Переконайтеся, що ви перегляньте відповідну форму для всіх ваших вправ, а використовувати кілька джерел для кожної вправи, щоб переконатися, що ви не отримуєте ніяких поганих або неповної інформації.

 3. Перетренованість: травми від перетренування поділяються на три підкатегорії: підйомно-занадто важкий, занадто мало для відновлення, або працюєте занадто часто. Перший випуск ви можете не тільки підніматися таку ж вагу, як ви можете зробити з правильною формою (і форму, покласти вагу вниз). Друге питання, яке ви можете уникнути, дотримуючись моїх інструкцій у першому пункті для отримання адекватного відновлення. І останнє питання, напевно, що ви найбільш схильні, і це те, що ви просто повинні прислухатися до свого організму на. Якщо ви опинитеся не маючи достатньо енергії або втоми, може взяти додатковий вихідний і піти на 3/тиждень рутини в проміжному.

+256
Senior Wurst 10 бер. 2017 р., 06:36:25

Ви говорите, що ви бачите, коли сидячи на стільці. Швидше за все, що ви бачите, це шкіра. І, можливо, декількох шарів підшкірного жиру. Це нормально, навіть для худих людей. У кожного є надлишок шкіри на животі. Що дозволяє тілу свободу пересування, так що ви можете розширити свій хребет. Якщо б у вас було менше, ваша шкіра буде еластичною і не дозволяють продовжити назад.

Ті записи, які ви робите на себе не цілком надійними, особливо якщо ви будете виконувати тільки один вимір. Однак, припускаючи, що у вас є 8% БФ, те, що ви бачите, коли зігнуті в тазостегнових насправді в основному шкіру.

+249
ardonya02 23 груд. 2012 р., 07:28:13

"Офіційний" відстань для бігу на довгі дистанції від ІААФ і МОК - 3 км (1,86 милі) (Вікіпедія)- але, каже, що більшість бігунів прирівняти "довгі дистанції" і "витривалість біг" і при цьому вважати 3-15 км, а середньої дистанції і тільки на довгих дистанціях як по межгороду.

Один з моїх колег - які бігають марафони 20-25 плюс пара 100 км гонки кожен рік(!!) - вважає все менше 42 км, а середньої дистанції, в той час як його дружина вважає все за 3 км неможливо довгу дистанцію!

Так що "довгі дистанції" - це те, що ви хочете бути. Якщо ви біжите 10 км щотижня пару раз і вважаю, що довго, то це велика відстань для вас!

+211
user43316 22 лист. 2014 р., 00:13:18

Я не вірю, що є універсальний список тягнеться, але є, звичайно, матеріали. Я особисто люблю Крейг Ремзі Анатомія розтягування , який має room комплексне тягнеться і в 15 хвилинах рукою, яка приходить на плакаті, який поставляється з книгою.

Я спробував швидко просканувати його тягнеться тепер, коли я, нарешті, отримав книгу з бібліотеки, але мій сканер барахлить. Сподіваюся, цього достатньо, що ви можете отримати суть її:

enter image description here

+208
DavidZemon 24 лип. 2012 р., 00:47:53

Я думаю, можна готуватися до марафону на біговій доріжці, але я, звичайно, не марафонець, так що прийняти це з дрібкою солі.

Особисто я вважаю, що харчування бігові доріжки не працюють м'язи, які штовхають вас вперед, так як фактичними, мені іноді здається, що бігова доріжка штовхає мої ноги разом. Я рекомендую знайти декілька вправ, щоб працювати підколінні сухожилля, сідниці і присідання і станова, напевно, добре.

За цим посиланням є кілька корисних порад (музика і телевізор, щоб уникнути нудьги, різноманітність, швидкість роботи)

http://www.runbritain.com/articles/marathon-training-on-a-treadmill-1/

Я думаю, як "екстра", можна Відео собі на біговій доріжці, щоб перевірити вас форму і побачити, де ви витрачаєте енергію (розмахуючи руками, ногами, скручування тощо).

+108
Suljo Suks Racic 13 трав. 2016 р., 02:55:21

Так шпагат це можливо, але це питання того, наскільки комфортно ви робите вправи. Борці сумо в Японії (і всього світу), як правило, вміє сідати на шпагат, як це переважно глибинні м'язи, який має розтягнутися на шпагат.

Найкорисніша посилання я коли-небудь знайдених був тут , і я використав його успішно на основі бойових мистецтв. Головне, щоб бути в курсі, коли ви розтяжка для шпагат ви також розтягування суглобів, зв'язок, шкіри, сухожиль і т. д.

Я рекомендую робити шпагат на колінах, схожі на практикуючих Тхеквондо, щоб уникнути [майор] спільні проблеми пізніше в житті. У той час як не повний стримуючим фактором для проблем з суглобами, розподіл ваги не буде на колінах і гомілковостопних суглобах, а в основному на ті частини, які потрібно розтягується (спочатку).

Деякі кінцеві точки:

 1. Завжди зігрітися
 2. Не прорватися
 3. Ви також повинні зміцнити і підвищити гнучкість підтримки м'язів
 4. Використовуйте дихання, щоб розслабитися, видихнути, поки 'застосування' стрейч

По пункту 2: спочатку ваші м'язи повинні навчитися розслаблятися перед натяжкою (я вважаю, що це називається стрейч-рефлекс на заслання, де тіло напружується до стресу/наслідки).

Якщо у вас є які-небудь болі або інші проблеми, ніж трохи жорсткості в розтягнуті м'язи, проконсультуйтеся з лікарем. Люди, які вважаються "умістити" більше нашкодила собі, ігноруючи те, що їх тіло говорить їм.

+81
Hai Binh Vu Boong 19 груд. 2013 р., 01:53:49

Ви могли б розглянути безкоштовну програму ваги ваги з тренажери. Існує кілька відносно недорогі шафи для доповнення тренування з гантелями вправ з власною вагою.

enter image description here

+74
MAc006 26 трав. 2019 р., 07:26:57

Є стандартна (наскільки це може бути стандартна) розтягування, які при регулярному застосуванні протягом певного періоду часу дозволить збільшити/зберегти гнучкість і допомогти мій загальний фітнес-рівень?

У мене є набір тягнеться я роблю з тих пір грав у баскетбол в середній школі, і я думаю, що я, бажаючи або перевірити рутинну або знайти стандартну процедуру, яка включає в себе всі м'язи, які ви хочете розтягнути на щоденній основі.

Я думаю звичайна з філії військового або щось подібне. Все це існує, чи це одна з тих областей, які дуже індивідуальний, щоб мати загальне правило?

+72
Ken Davidson 8 лип. 2019 р., 05:39:15

Переживає відповіді на чітке пояснення поріг навчання я знайшов корисного відповіді, де це зазначено:

Тепер, оскільки у вас був лікар зробити ваш HR зон, ви можете насправді мати гідну ідею ваших кадрових максимум. (Ігнорувати 220-вік, це базікання. Мені зараз 51 і я все ще можу вдарити 190. Спочатку він був заснований на поганий науці, і повторюватися, тому що це було легко). Ваш АНТ [анаеробного порогу] буде, ймовірно, бути в районі 80-85% від ЧСС макс, але це не 100% дані.

Я бігун, я використав цю формулу іноді, щоб обчислити, наскільки інтенсивним мої зусилля повинні бути. Потім, якийсь час, перш ніж приступати до більш інтенсивних тренувань, я проходив тест, і результати були майже тим же, чим 220 - мого віку.

Я бачив, як ця формула використовується normall в деякі відповіді на цьому сайті (див. в них повинні бути мої аеробні або анаеробні? або Яка моя мета навчання серцевого ритму?), так цікаво:

Я взагалі не хочу, щоб критик у відповідь, тільки те, що я хочу копати трохи більше подробиці: коли ми можемо використовувати цю формулу? У чому корисність формули? Яка погана наука воно засноване?

+53
Misho Valcho 8 жовт. 2015 р., 18:50:58

Скільки часу буде потрібно, щоб збільшити вагу ?
Ну, це питання не кожен зможе відповісти. Це залежить від різних міркувань, таких як генетика, харчування і інтенсивність тренування.

Скільки разів на тиждень я повинен бути навчання
Для новачка, більшість експертів радить 3 рази в тиждень для кожної групи м'язів. Але це також залежить від інтенсивності тренування і вашого життя.

Побудови плану тренування
Ви можете знайти хорошу розминку плани на інтернет, як - небудь , яке є чи не найефективнішим онлайн план тренування.

Якщо ви хочете розробити свій власний розпорядок, то ви можете перевірити звичайного тренування. Цей сайт є дуже корисно, коли справа доходить до побудови вашого власного рутини. Це буде вести вас крок за кроком, щоб побудувати ідеальний режим, який підходить для ваших цілей і вашого поточного рівня фізичної підготовки. І це допоможе вам вирішити, скільки разів на тиждень ви повинні тренуватися і скільки підходів і повторень ви повинні робити кожну вправу.

+45
thiagoematos 8 січ. 2019 р., 17:17:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil