Не соку волокна перетравлювані?

Я просто розмовляла з дієтологом, який сказав мені, що

коли ви механічно суміш фруктів ви робите волокна стають більш легкотравний для вашого тіла

Отже, ви втрачаєте трохи благо просто з'їсти весь плід.

це правда? будь ласка, надайте джерело, який підтримує ваша думка

+548
Murilo Bavaro Bilia 3 квіт. 2014 р., 20:06:38
28 відповідей

Є наукове дослідження, яке доводить, що обмеження калорій запобігає швидке одужання від хвороби. Ось посилання: http://www.sciencedaily.com/releases/2008/11/081125113102.htm

+962
Autolycos 03 февр. '09 в 4:24

Я жінка, і з мого досвіду, я дуже мотивований виконувати роботу, кожен день, просто я дивлюся на ціни встановлені дівчата розмістили в соціальних мережах. Потім подивитися декілька відео для тих, приталений дівчатка роблять вправи різно з їх гнучкими тілами, то ніщо не може утримати мене, сидячи на моєму стільці !

+945
cmarqu 19 квіт. 2013 р., 02:19:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Прямо зараз, в даний час я роблю легкі вправи кожен день, і я після дієта Палео.

Світло вчення, я маю на увазі :

 • 10 віджимань
 • 15 присідань
 • 15 піднімає руку
 • Повторіть по 3 комплекти

В ті місяці, що я практикував це, я бачив загальну різницю. Однак, зараз, я думаю, що я не розвиваюся.

Що я повинен зробити, щоб зберегти загальну вагу, в той час як втрати жиру?

Я вважаю, що мій нинішній вага (близько 67кг?) це вже оптимальний для мого зросту (5'10"), тому я намагаюся підтримувати його, одночасно знижуючи відсоток жиру в моєму тілі.

+919
Jason Ryan 5 лют. 2018 р., 18:57:39

Ваші ноги не зігнуться в букву 'L' форми (додати АБС), або прямо вниз, важливість послідовності...щоб знайти свою зону комфорту і дотримуйтеся його.

+913
Scelow 30 черв. 2018 р., 07:38:36

Нещодавно я прочитав статтю в чоловічий журнал:

[А] хлопець, який не тренувався протягом довгого часу, якщо коли-небудь, зміцніє швидше на простій програмі присідання, мертві підйомників і пресів, три рази в тиждень.

і він дещо змінив мої погляди на те, що я повинен робити в тренажерному залі. По суті автор стверджує, що ці 4 вправи в основному все, що мені потрібно зміцніти і буфер і все тренажерами погані, так як вони направлені на один набір м'язів. Я вирішив наслідувати його методикою, це правильний шлях?

+824
Alex van Vliet 10 лип. 2018 р., 06:53:10

Я не пропоную робити на колінах кабель хрумтить, якщо вам потрібні додаткові ваги, щоб реально напружити м'язи преса - це означає, що ви дуже просунутий атлет або культурист.

Що ви, що контакт з підлогою, щоб вирішити ваші тіла - коліна і ноги в цьому випадку в будь-який час - більш розподілений вагу. Насправді, я б настійно рекомендуємо, що цей ліфт часто робиться неправильно займатися занадто багато м'язів за межами АБС. Я вважав себе дуже просунутим з Ab тренування та не чіпати. Я не хочу надмірно узагальнювати, але я відчуваю, що мої стегна викрадачів і плечі початок тренування - не є добре.

Якщо ви дійсно хочете працювати ваш абс - прибери свої ноги (і коліна) на підлозі.

+795
adel4 24 бер. 2016 р., 21:51:08

У деяких людей накопичення слизу відбувається з фізичною активністю і пов'язана з системою, що управляє потовиділенням. Я виявив це тільки через методи. Це відбувається, коли я запустити або виконати інший інтенсивної фізичної діяльності. Я плавати так само добре, та знайти його дуже дратує в перші 10 хвилин купання. Як зазначалося вище, він має тенденцію бути менше проблем після того, як ви стали прогріваються. Один метод, який може допомогти перехід в роблю розминку 10 хвилин, потім перемістіть в плавальних кіл.

+751
Charles Baldwin 2 черв. 2016 р., 01:01:28

Я 26-річний чоловік вагою 72.5 кг і зростання 169см, я почав працювати(в основному силові тренування і трохи кардіо) з місяця і скоротили з 74,5 кг. Є поліпшення рельєфності, зменшення животик трохи. Але я не задоволений результатами. Моя дієта не містить багато білка, хоча я споживаю 4 яєчних білка майже щодня. Я зробив хороший прогрес або я повинен включати сироватковий протеїн в свій раціон, або я повинен чекати ще кілька місяців тренування і потім розглянемо протеїн?. У мене вийшло раніше, але ніколи не був послідовним.Тепер я вже з місяць.Моя мета-знизити вагу і отримати хорошу рельєфність м'язів

+728
Manuel claude 6 лист. 2016 р., 22:54:49

Зачекайте, поки ви повністю відновити і 100% підходять, щоб носити на тренування. Якщо травми не заживуть(болючість є показанням до що), то ви ризикуєте подальшого пошкодження. Крім того, проконсультуватися з лікарем і слідувати його радам на цьому.

+636
Harvey Yost 5 трав. 2014 р., 15:49:16

Отримати одного, щоб тренуватися з тобою.

Ви коли-небудь чули фразу

Коли ви їсте, ви їсте з друзями, але коли ви сидите на дієті, ви дієта поодинці.

Це правда, тому знайти один, щоб допомогти. Не кого-то відвезти вас навколо, але хтось має бути в ньому з тобою. Когось поділяють ваші цілі і ваші невдачі взаємно, значить, хтось в поїзді з вами.

Підготовка та\або втрати ваги, так і психологічний бій, як фізична і наявність партнера, так що ви можете штовхнути один одного, коли ви потребуєте ногами і святкувати один з одним, коли треба святкувати, може (та і є) різниця між успіхом і провалом.

Нарешті, і я, можливо, припускаючи, що ось, я знаю, що надмірна вага визирає, хто не тренується, тому що вони відчувають себе ніяково навколо все м'ясо голови. Вони говорять речі на кшталт "Я просто хочу зробити трохи тонше, перед походом в тренажерний зал\гуляю\йду на пробіжку". Позбутися цього почуття.

 1. Ви маєте таке саме право бути там, робити те, що ви робите, як ніхто інший. Всім, хто говорить по-іншому звідси.
 2. Ви робите щось краще себе, який миттєво ставить вас попереду більшості людей.
 3. Дуже мало людей виглядати сексуально під час тренування, більшість із нас просто дивитися спітнілі, смердючі і незручні.

(тирада закінчилася.)

Ох... побалуйте себе комфортно навчального комплекту теж.

+634
asanitr 10 груд. 2018 р., 19:16:25

Рутини:

 • Мертві підйомників (традиційний) 1х12
 • Штангою Присідання 1х12
 • Випади 1х12
 • Військовий прес 1х12
 • Вертикальні ряди 1х12
 • Штанга жим лежачи 1х12
 • Підтягування 1х8
 • Кучері штангою 1х10
 • Французький жим Гантелями 1х10
 • Діпи 1х8
 • Сидить розширення литкових 1х12
 • Хрусти 1х12

Я завжди тренував за допомогою спліт підпрограми, які працюють два або три м'язів кожен день, у мене був прогрес, але не на стороні посилення м'язової маси. Я вважаю, що ця процедура повинна бути абсолютно особлива, тому що вона працює все тіло 3 дні в тиждень (через день), проте я знаходжу це підозрілим, що тільки один набір кожної вправи виконується, я боюся, що м'язи не стимулюються достатньо, щоб рости (за умови правильного харчування звичайно).

Хто-небудь використовував рутину, подібні до цього, і спостерігається прогрес?,

або що вже пробували і мали успіх в рутину з більш базових вправ з великою кількістю наборів в кожному з них? (аналогічно - небудь 5х5)

+525
Henry Kiviluoma 10 жовт. 2013 р., 18:24:03

За даними цього сайту:

низька температура повітря змушує повітря стискатися і привести до зниження тиску. Нижня тиск повітря може викликати м'які тканини навколо суглоби розширення у відповідь і він посягає на суглоби, що може викликати біль, який іррадіює в м'язи

Холодна погода може також бути непрямою причиною м'язових болів. Перш за все, ви, швидше за все, захворіє. З хворобою приходить лихоманка, і з лихоманкою відбувається запалення. Коли на вулиці холодно, ви також менш активні, і бездіяльності, саме по собі також може викликати ваші м'язи, нееластичні. Ти сказав, що скоротиться час тренування близько половини... ти все ще займаючись 3+ рази в тиждень? Якщо ні, може бути, відсутність фізичних вправ, що викликає його. І якщо ваші м'язи жорсткі, вони більш правоподобны для того щоб бути біль, коли ви робите вправи (навіть якщо ви робите розминку).

+477
Khoerul Marzuqin 27 вер. 2016 р., 08:17:31

Ви повинні розглянути можливість отримання у вид спорту, який включає в себе також і інші люди. Біг-це здорово, але якщо у вас працює Буди, це ще один самотній діяльності, де потрібно покладатися на свої власні дисципліни. Кожен може розпочати роботу, виконайте кілька спусків і відчувати себе добре. Сама важка частина біг в якості тренування-це дисципліна бере участь робити це регулярно "в довгостроковій перспективі". Вилазячи з ліжка, коли ви не відчуваєте, як він, пропустивши кілька днів з-за дощу, і т. д.

Є щось, щоб бути сказаним для зустрічі з людьми в певний час і тренуватися разом. Маючи місце, де люди очікують, що ви з'явитеся дає вам додаткову мотивацію для тих днів, коли ви не відчуваєте, як навчання, і також забезпечує деяку міру соціального життя, що досить приємно, коли ти проводиш більшу частину свого часу наодинці з комп'ютером (та ж історія тут).

Командний спорт-це здорово, але це складно інтегрувати команду для реального, коли ти виходиш з форми.

Мій кращий рада буде розглядати бойові мистецтва як дзюдо або джиу-джитсу. Це може звучати грубо, але це фактично досить весело, і ви знайдете, що ті ж якості, що зробить компах також бразильського джиу-джитсу/дзюдо кретин.

+463
user17909 3 груд. 2015 р., 11:02:44

В умовах міцності і мені завжди було цікаво, як тренер або фізіотерапії визначає, коли програма професійна підготовка. Які параметри вирішите, що вправи йдуть добре разом, і тут я кажу насамперед з точки зору декількох груп м'язів. Деякі вправи, створювати накладні, що не завжди бажано.

Виникає всі ці питання, тому я намагаюся з'ясувати, як оформити опис того, як можна описати оцінкою якості програми навчання.

+357
Frank Grossmann 3 квіт. 2013 р., 04:23:36

Я новачок, який хоче л-сідай, я повинен почати відповідні прогресії на підлозі, або на parelletes (у мене так)? Paralletes здається трохи легше. Спасибі.

+293
user10428198 20 квіт. 2017 р., 20:06:16

Це може бути, що ви потребуєте додаткової мобілізації... але після цього я втратив багато сил. Все, що тримало мій розв'язок на місці зняли, але м'язи посуду не знайомі з моєю звичайної навантаження.

Інша справа - потрібно будувати як антагоніст групи м'язів. Наприклад, сильна груди, і слабкі трапецієвидні руху ваші плечі повинні передню, і може призвести до болю в спині. Тому люди використовують повні плани тренувань, працює з особистим тренером, або багато читати. Особисто я в останній групі - Я люблю знати, як це працює. Неважливо, що це.

До речі: прошу медичної консультації це не по темі тут.

+290
SatyaGahan 31 груд. 2016 р., 23:53:32

Це фантастично малоймовірно, що є якісь помітні відмінності між двома. Незважаючи на це, я впевнений, що хтось знайде деякі незначні відмінності, щоб сперечатися. Коли вони це зроблять, пам'ятайте, що вони є незначними. Якщо різниця буде суттєвою, то малоймовірно, що ви зможете отримати надійні гарантії, які з них краще.

Важко уявити собі сценарій, в якому вибір між розплавленого і нерозплав сиру-навіть якщо ти прийняв рішення і дотримувався його протягом століття--зробив би найменшу крапельку різниці з точки зору вашого здоров'я.

+252
mzwxdcvmv 19 лип. 2014 р., 18:10:10

Я 30-річний інженер-програміст і за 10 років я страждала від м'язових контрактур на правій і лівій трапецієподібної:

enter image description here

Я почав робити в 7 хвилинах удар навчання, їзда на велосипеді і плавання, так як один місяць тому і я вирішила купити собі підборіддя вгору бар, щоб отримати міцність в спині. Але я не хочу знову contractured з-за поганої підготовки.

Можете ви сказати мені будь ласка, що це хороший план ретельно навчання цій області і всієї спини?

Дякую

+233
anten 1 лист. 2015 р., 19:48:50

НЕ НОРМАЛЬНО. Припини, що ти робиш. Ви не повинні відчувати себе таким чином, коли ви працюєте, неважливо, що вам говорять особистого тренера або тренерів.

Те, що ви описуєте--вправи викликали запаморочення і нудота, і серце якої ви повідомляєте, не є безпечним. Ви не згадуєте свій вік, але я підозрюю, що ваш HR занадто висока.

Навіть якщо ви не страждаєте фізіологічний шкоди від таких обставин, то ймовірність часткової втрати свідомості являє собою безпосередню загрозу для вашої безпеки під час тренування. Ви можете втратити контроль над м'язами; ви могли б стати або стали об'єктом впасти на вас. Це абсолютно неприпустимо. Інтернет завалений "тренування незалік" відео, на яких зображені люди в непритомність під час присідань. Це може виглядати смішно, але серйозно, це небезпечно, навіть при присяд клітці.

Частота серцевих скорочень є ознакою того, що занадто багато навантаження на ваше серце намагається накачати більше крові, насиченої киснем, щоб ваші тканини, щоб не відставати від швидкості витрати енергії. Запаморочення і нудота є ознакою недостатньої оксигенації в ваш мозок.

Підсумок: ви не приймаєте достатню кількість відпочинку між підходами і між вправами, для вашого власного тіла. Всі люди різні. Те, що працює для кого-то може не працювати для вас. Ви цілком може бути якесь захворювання, і я не лікар, тому я можу тільки порекомендувати вам звернутися до лікаря.

+231
celestialpiper 18 вер. 2017 р., 21:44:29

Багато людей застрягли в думці, що йде відпрацювання основних дій при видаленні жиру. А вправа відмінне, знижується з 330 до 320lbs необхідно переглянути свій раціон в цілому і стане ключем до вашого успіху. Тренування рутинної частиною є доповненням до цієї зміни.

Я бачив купу людей, які тренування на щоденній основі і не можуть скинути кілограм ваги. Я б рекомендував робити звичайні тренування вторинні зміни в дієті, яка по суті буде робити велику різницю в світі.

+231
Amber Tokisakicx 11 жовт. 2019 р., 10:01:47

Якщо ваші плечі повинні наздогнати, я припускаю, що вони менше, ніж вам хотілося б. Відповідь : накладні преси. Це самий (єдиний?) корисно зробити широкі плечі, особливо якщо ви йдете важкою.

Після цього, якщо ви шукаєте для визначення, першим кроком є зниження ваші жирові відкладення, і тільки після цього ви можете продовжити з ізоляцією вправ, і ви вже знаєте, три класичних вправи:

 • Передня піднімає допоможе визначити куточок між Печ і плеча
 • Бічній піднімає визначають більшу частину плеча, і пастки
 • "задні піднімає" (не знаю назва вправи !) : коли ваші руки почати розтягується перед вами, і коли ви їх розбороняти, щоб бути inline бути на ваших боках

Але, чесно кажучи, якщо вам потрібно, щоб наздогнати, дотримуватися накладні натиснути першої.

+199
leonsas 28 трав. 2017 р., 17:01:43

Спочатку давайте подивимося на те, що ваш знайомий насправді не сама дієта.

Припустимо, що його нормальна TDEE це 2500 ккал. Це означає, що у нього нормальний рівень активності, з його роботою і статури, тренування не вважаються, йому потрібно близько 2500 ккал на день, щоб постачати його організм необхідну енергію. Їли, не було б ні збільшення ваги від надлишку енергії зберігаються у вигляді жиру і глікогену, ні втрати ваги від того, щоб спалювати жир і використовувати збережений глікоген. Тепер припустимо, що на його дієті, він "з'їдає" чисту 1750 ккал в добу, або обмеженням калорійності, тренінг або комбінацію з двох. Є 750 ккал дефіциту в день, що доведеться кудись так як організм, як і раніше, потребує свою енергію для функціонування. Припустимо, він стверджує, це 6 днів в тиждень. Що робить дефіцит 4500 ккал за ці 6 днів.

Зараз, якщо б тоді він їсть 7000 ккал на день, практично весь дефіцит скасувати, оскільки 7000 дорівнює його регулярного 2500 TDEE на плюс дефіцит 4500 за тиждень (див. Також Примітку [1]). Точне вплив буде залежати від того, скільки було випито в день накручував, а також дефіцит калорій в інші дні. Якщо з допомогою дієти ви розумієте, що він просто їсть дуже суворої і чистою, але немає дефіциту, то день чит-це просто квиток, щоб набрати вагу. День чит може закінчитися до досягнення профіциту калорій за всю тиждень, точний баланс, або все-таки залишити дефіциту. Це залежить від його базального метаболізму, рівень активності, тренувальних і що вживати протягом всього тижня.

Тепер за вашим конкретних питань.

Як це впливає на ваше здоров'я на фізичному рівні?

Я не можу уявити, він дуже здоровий. Багаті вуглеводами продукти харчування призводять до різкого стрибка цукру в крові (особливо простих вуглеводів з високим глікемічним індексом, таких як цукор, морозиво). Тому що Спайк є надмірним, підшлункова залоза повинна виробляти більшу кількість інсуліну, що дозволить довести рівень цукру в крові, сприяючи збереженню глікогену в печінці і м'язовій тканині. Оскільки викид інсуліну буде надмірним, у відповідь на аномально велике навантаження карбюратора, коли рівень цукру в крові знижений, то вона опускається нижче свого нормального рівня, що призводить до так званого "цукру". Насправді, морозиво не може бути найгірше для цього. Тому що він містить багато жиру і білка якась, бути на основі молока, вона дає деякі повільніше перетравлюватися, корисні мікроелементи. Що може компенсувати кілька ефектів цукру. Рівень цукру в крові і наступні сплески інсуліну менше на продукти з низьким глікемічним індексом, часто буває на складні вуглеводи, такі як цільнозернові продукти, овес, коричневий рис замість білого і т. д.

Маючи підшлункову залозу працювати так важко раптом і маючи великий викид інсуліну не особливо добре. Хоча я не впевнений, якщо це дійсно проблематично, коли це трапляється нечасто. Проблеми способу життя, який приводить до діабету 2 типу зазвичай більш когла. Також відзначимо, що тіло може зберігати тільки стільки глікогену. Якщо відпочинок використовується у якості енергії (яка може бути у разі, якщо навчання проводиться в цей день чит), він буде зберігатися у виді жиру. Їсть суворо протягом тижня, і навчання при використанні легкодоступних сховищ глікогену, який може бути поповнено протягом тижня, а також (припускаючи, що ця людина не їсть дуже низкоуглеводной поза чит добу) і потім маючи сидячий день є великий надлишок калорій, коли єдине, що ваше тіло може зробити з ним зростає жир не схоже, багато тіла складу стратегії.

На ментальному рівні?

Дивно, але це може фактично бути хорошою річчю на ментальному рівні. Принаймні, якщо його тримати у вузді.

Я не дуже люблю термін "завантажувальний день", якщо такий день використовується в плановому порядку. "Підживленням" набагато краще. На підживленням, протягом одного або більше днів ви їсте на рівні TDEE на рівні або вище. Це фізичні і розумові переваги.

По-перше, це полегшує дотримання дієти. Багато людей цього класичного поняття дієту, де потрібно їсти, дуже чистий, уплітати такі речі, як салати і підтримувати щоденний дефіцит калорій (часто великий). Це нерозумно. На мій погляд, якщо немає розлади харчової народ не перемогти в боротьбі з голодом. Наше прагнення шукати їжу є одним з основних, важливих інстинктів, на основі біологічних чинників, які були навколо набагато довше, ніж наші вищі функції мозку. Намагаюся використовувати "силу волі" проти голоду, як виразка карате білий пояс проти бійця ММА. Ви йдете вниз. Може бути, деякі люди будуть тривати тижні і навіть місяці, але ви будете йти вниз в кінці кінців. Дієта повинна бути керованою дефіцит калорій, їдять хороші продукти, які відповідають шаблону, який ви хочете, щоб потім стежити, як добре. Так це ніби набрала версія про те, що треба нормально харчуватися, щоб зберегти вагу, з деякими змінами тут і там. Де завантажити увійти? Ну, навіть якщо у вас дуже слухняними, реалістичні дієта, обмеження калорійності і того, щоб відстежувати вашу їжу все ще вимотує, як фізично, так і психічно. А повторна завантаження дає вам перерву. Це як освіжаючий сон, коли ви проводите довгі дні не висипаюся.

Повертаючись до фізичної речі на мить (але це також буде впливати на вас психологічно, це двосторонній рух) refeeds теж почуття.

По-перше, тривалий дефіцит калорій призведе до того, що обмін речовин в організмі сповільниться, крім того, що очікується від зниження маси тіла. Це основний чинник у вираженим дефіцитом калорій, але навіть так це все одно що мати на увазі (див. Примітку [2]). Якщо є кожен день, зараз і потім, де ви побалувати себе або з'їсти за технічне обслуговування ви показуєте ваше тіло "бачите? Ми не голодуємо або в продовольчу кризу. Продовжуй йти". Це не є несподіваним, що ваше тіло буде downregulate метаболічні функції під час продовольчого дефіциту, як можна заощадити на паливі вашого автомобіля при русі трохи повільніше; витрата палива не піднімається повністю лінійно зі швидкістю (там лежить) так що якщо ваш танк стає порожньою, жертвуючи швидкістю для економії палива все ж дозволяє дістатися до наступної станції, просто трохи пізніше. З підживленням, що АЗС для вашого тіла.

По-друге, їдять більше вуглеводів на день підживленням, може добре допомогти у вашому раціоні протягом тижня. Доповни свій рівень глікогену резервного копіювання забезпечить деяку енергію для тренувань. І є докази того, що вуглеводи насправді перегодовування збільшувати рівні в плазмі крові лептину (гормону ситості відганяючи голод), а жиру немає (див. Примітку [3]).

Особисто я можу засвідчити корисності, що має принаймні один підживленням у тиждень, коли ви знаходитесь у вже досить худий рівнях складу тіла. Краще тренування, краще спати, більш легкий час, щоб тримати втрати ваги і можливість побалувати себе яким-небудь їжа, яку я зазвичай не їм за тиждень. Він не "псує" свою дієту. У минулі вихідні я був за кордоном з друзями на 4 дні, і в основному їла те, що хотіла. Я важила 3 кг після вихідних. Цей вага майже повністю знову зник тепер, через 3 дні. Більшість з них-це затримка води з поївши набагато більше вуглеводів, ніж зазвичай.

Тепер, а у твого друга день підживленням? Я б сказав, що ні, це більше схоже на справжній "чіт" день. Харчування до 10000 ккал морозиво-це просто зайве. Правильної підживленням, повинні бути частиною вашого плану харчування і вписатися в нього, це не безкоштовно-для-всіх "шведський стіл". Навіть якщо це особливо не планується (наприклад, ви виходите, щоб поїсти і не знаю, що ви будете отримувати певну стриманість слід практикувати.

Це безпечно?

"Безпечний" досить відносне. Я б не сказав, що це мудро. Я б не назвав це катастрофічним небудь. Кайфу на морозиво здається кращим вибором, ніж палити пачку сигарет або Даунінг упаковку важких еля в день. Я сильно сумніваюся, що один день у тиждень харчуватися, як це буде смертний вирок, враховуючи, скільки люди їдять хрень протягом тижня і досі вдається бути відносно добре.

Моя порада для вашого друга, щоб почати думати про нього, як підживленням, а не обдурити день, тримати під контролем і може використовувати, щоб з'їсти різноманітність продуктів, задовільні, а не спустошувати відерце морозива.

Крім того, пошук YouTube за ескіз "Баттерфілд дієта". Це комедія, але насправді це просто занадто ідеально підходить для цього питання не згадувати.

Примітка [1]: в реальності справи йдуть набагато складніше, ніж проста сума. Люди люблять повторювати "калорії, калорії з" і процитувати перший закон термодинаміки (збереження енергії) в цьому контексті. Причина цього полягає в тому, що багато людей просто не хочуть вірити, що їх біологія не сильно незвичайні або вони не мають будь-рідкісне захворювання, яке робить їх стійкими до використання жиру, тому речі повинні бути вбиті у голови самим простим, самим прямим способом. Очевидно, перший закон термодинаміки завжди буде, це просто, що багато способів, додається енергії і віднімається з системи неправильно або недооцінені — люди це не бомба калориметрів і як ви помітили, ми не рипайся попіл. Крім того, існує обмеження на точність змісту калорійності їжі позначений. Але для всіх практичних цілей у повсякденному житті, щоб думати про речі "калорії, калорії з" способом і просто, використовуючи дані на етикетці і з таких джерел, як Міністерство сільського господарства США.

Примітка [2]: "голодному відповідь" обговорення було зроблено в іншому місці. Дивіться тут: https://fitness.stackexchange.com/a/29886/19986

Примітка [3]: http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs001250050686 ("вуглеводів і короткострокового регулювання лептину в організмі людини", діабетології, лютий 1997, тому 40, випуск 3, стор 348-351); http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11126336 ("наслідки короткочасних вуглеводний або жирової перегодовування витрат на енергію і плазмової концентрації лептину у здорових піддослідних жінок", Інт Дж забезпе Релат Metab розлади. 2000 листопада;24(11):1413-8)

+199
Ulrich de Balbian 29 трав. 2015 р., 06:32:42

Доброю новиною є те, що існує більш ніж один шлях для досягнення своїх цілей. Це означає, що ви можете мати дві відповіді, які залежать певною мірою і вони обидва будуть праві. Коротше, немає "кращою". На питання , що @Informaficker пов'язані в його коментар відноситься до цієї розмови.

Також важливо розуміти, що багато успішні культуристи перетнути поїзд з іншими видами спорту. Двох прикладів буде Френк Зейн і Арнольд Шварценеггер. Френк був у першу чергу lifter сили, і Арнольд був у першу чергу бодібілдер. Але обидва вони разом тренувалися, і тренувалися один з одним видом спорту. Френк Зейн був звір коротун, і в його маленькій рамі може outlift Арнольд. Однак Арнольд був набагато більше в кожному вимірі. Існують відмінності в тому, що вони підкреслили і скільки разів вони присвячені інший вид спорту. Френк був найкращим важкоатлетом і Арнольд був кращим будівельником тіла. Вони обидва були дуже сильні і дуже успішно.

Причина, по якій я згадав про це, тому, що я вважаю корисним думати про рік навчання з цілями, які ви хочете досягти в квартал. У моєму прикладі, я в першу чергу lifter сили, але моя перша чверть рік витрачається на те, що я називаю "підстава будівлі". Це, по суті, бодібілдинг не зациклюватися на формі і пропорціях. Іншими словами, стає більше. У цьому кварталі, я намагаюся зосередитися на втрату жиру при збереженні сили і м'язів я стільки накопичилося. В наступному кварталі буде збільшувати силу і готуюся до наступного конкурсу. І цикл триватиме схожими на якийсь час.

Розмір Будівлі

Програми які я використовував для цього, називався "Великий-15", який, як Пол Картер організував свою Догг навчання хрень з часом. Базова структура програми був такий:

 • За 6 тижнів ви залишитися в тому ж вазі
 • 6 занять на тиждень, 3 великих, 3 маленьких.
 • 4 великих заняття, які циклічно чергуються стиль. 2 вищих днів тіла та 2 нижніх днів тіла. В моєму випадку я вибрав лавку і за шиєю прес для верхньої частини тіла, а присідання і Румунська станова тяга для нижньої частини тіла.
 • Ви починаєте з ваги, ви можете зробити 10 повторень на верхню частину тіла (близько 77%) і 12 повторень для нижньої частини тіла (близько 73%).
 • Після усе поставив на провал (насправді поруч з провалом), ти зробив другий комплект за половину повторень протягом 1 хвилини.
 • Кожен сеанс ви намагаєтеся бити кількість повторень ви зробили минулого разу.
 • Невеликий сесії були в основному чергуючи по двом основним напрямкам: труби (біцепс/трицепс) і АБС і плечі і ABS. Це були дуже легкі вага 100 реп сесій-наприклад: 5х20.

Я відчував себе добре все час. Я ніколи не відчував себе похованим за обсягом, і світло днів допомогли зберегти мої суглоби щасливий, отримавши велику кількість крові, що протікає через площу. Цей тренінг зробив чудові речі для моєї верхньої частини тіла, збільшення грудей і руки з нутром залишаючись приблизно такого ж розміру. В кінці 6 тижнів, використання великих ваг для вашого нового 10 або 12 ПМ. Це дуже добре працювали. Це не традиційні силові тренування підніматися, але я жила в красивому сталий 80% або '3' світу (мається на увазі мій інший відповідь).

Це не єдиний спосіб тренуватися, але є причини, за якими він працював. Суміжний питання пов'язане з початку має кілька діаграм, які показують, як організм пристосовується до типу навчання.

 • 1-3 повторень: в першу чергу myofibrilar гіпертрофія. використовується для нарощування сил.
 • 4-6 повторень: золота середина, будує як myofibrilar і саркоплазматическая гіпертрофія. Хоча не так добре, як більш високі діапазони повторень.
 • 8-15 повторень: в першу чергу саркоплазматическая гіпертрофія (розмір).
 • 16 - Репс: в першу чергу м'язову витривалість. Розмір і сила не особливо впливає, але ви можете побудувати більше працездатності.

Діапазони реп також впливають на вагу, який ви можете використовувати. Існує кілька ПМ розрахунків, доступних там, і кожен з них має свої сильні і слабкі сторони. При використанні їх, щоб спробувати обчислити реальну 1 ПМ (1ПМ) - це схематично, використовуючи їх для розрахунку 5 ПМ або 10 ПМ є досить корисною. Суть в тому, що при порівнянні 5 ПМ на 1 ПМ, це певний відсоток від (+/- пару відсотків).

 • Для 1-3 повторень, ви можете використовувати 90% і вище.
 • На 4-6 повторень, ви можете використовувати 80-90%
 • Для 8-15 повторень, ви можете використовувати 70-80%
 • Для 16+ повторень, це буде нижче 70% (наприклад, близько 65% по 20 повторень)

Якщо ваша програма вимагає кілька наборів в діапазоні 8-15 повторень, вам треба зайняти до 5% від Макс для обліку накопичувальної втоми. Так що якщо в 10 ПМ становить 77%, але ви повинні зробити 5 комплектів, використання 72% від максимуму. Це звучить, як багато математики, але через деякий час ви можете відчути вагу і знаю, якщо це право на обсяг роботи потрібно зробити. Цей довгий розповідь коротша, що повторень у програмі диктувати, як важкі, можна підняти.

Прогресивна Перевантаження

Для того щоб зберегти поліпшення, необхідно збільшити роботу, яку ви робите. Це може бути у формі більше вага, більше повторень, більше швидкості на панелі і т. д. Суть в тому, що те, що ви зробили, щоб дістатися туди, де ви не буде достатньо, щоб тримати збільшуючи розмір/міцність.

Крім того, організм пристосовується циклах. Вам пройти тренувальний стрес, і організм втомлюється і доводиться працювати, щоб компенсувати це. Він відповідає rebuildng себе краще, ніж було. Принаймні, в ідеальному світі. Нижче Ще один графік, щоб розглянути:

enter image description here

В основному тренування занадто легкі, не дають оптимального суперкомпенсации своє навчання, навчання занадто сильно гірше. Ви насправді вивантажуються після перенапрягалась. Саме тому я рекомендую оцінкою ваших тренувань. На 80% в день (звичайний день) цілком пристойне. А -10% дня буде в нижній частині кривої суперкомпенсации. Нічого, щоб хвилюватися про, але, безумовно, не роблять нічого зайвого. А +10% дня enevitable після цього. Хитрість полягає в тому, щоб не захоплюватися на ці +10% днів.

Якщо рядки достатньо тих 80% днів разом, і утриматися від спокуси сходити з розуму на +10% днів, ви будете залишатися в цьому оптимальну криву навчання.

Міцність Будівлі

Навіть якщо це не ваша мета, ви можете отримати вигоду з більш сильною підготовки до чверті року як я можу отримати вигоду від занять бодібілдінгом. Сила акценту виглядає приблизно так:

 • Більшу частину часу перебуває в діапазоні 4-6 повторень
 • Деякі нерівномірності в діапазоні 1-3 повторень.
 • Відсотки значно нижчі 5RM або 3RM, з декількома наборами.

Ці програми настільки ж різноманітні, як бодібілдинг і близьких. Ідея в тому, щоб накопичувати сили, так що ви можете працювати важче з культуризму роботу і отримати ще більше. Це по суті, що Френк Зейн і Арнольд Шварценеггер зробив. Основна маса їх навчання було витрачено упором на те, що вони вважали найбільш важливими, але вони проходять підготовку, щоб отримати переваги кожного з них.

Що Myofibrilar і саркоплазматическая гіпертрофія знаходяться

Myofibrilar гіпертрофії є збільшення протеїну пар, що насправді контракт. Ці хлопці роблять тебе сильнішим і підняти більшу вагу.

Саркоплазматическая гіпертрофія - збільшення енергетичних систем підтримки всередині м'язів. Системи підтримки енергії займають більше місця і збільшити масу м'язів більше, ніж пар скорочувальних білків, і вони допоможуть вам більше підняти вагу.

Повністю і безоглядно зосередитися на одній за одною обмежує обсяг прибутку ви можете зробити у пауерліфтингу або бодібілдингу. Воно потребує багато енергії для жиму лежачи 300+ фунтів раз, так само, як і на лавці 225 фунтів в десяток разів.

Останні Слова

Встановіть свої цілі і робити вигляд роботи, необхідної для їх досягнення. Змушуйте себе, але тримати очей на залишкову втому. Хороша програма буде штовхати вас, а потім надати деякі відносного спокою, щоб дозволити йому дихати. У фазі завантаження (або фаза накопичення) становить близько об'єм будівлі. Обсяг роботи може впливати на сукупний рівень втоми, який є, чому вони обмежені в часі. Перемикання потім більше їх робота з набагато менший обсяг, допомагає впоратися з втомою і скористатися суперкомпенсации настає. Після цього, ви будете потрібний період відносного спокою.

Це не легко, іноді борючись з бажанням знищити ваги. Але я дізнався, що урок досить болісно в минулому році. Я нарешті добрався до важливою віхою на корточках, і в своїй наївності використовували російські програми присідати, щоб вразити наступний етап вгору. Проблема я запрограмував занадто важка і моє его змусило мене не бути в змозі закінчити цю програму. Програма працює, якщо ви знаєте, як правильно його використовувати, що я і не. Я похований під обсяг і кінцевий результат був, що я був слабшим, після програми, ніж раніше. З-за цієї дурниці, мій присадкуватий конкурс був нижче, ніж моя віха на корточках. Знадобилося багато часу, щоб вилізти з цієї діри.

Програма, яку ви обрали буде працювати, якщо ви робите це, як написано, а не ставити своє его в ньому. Подумайте про те, що вага ви можете впоратися будь-який день тижня, ваші 80% ваг, як це було. Використовувати тих, щоб почати роботу. Якщо після виконання одного повного циклу програми періодизації ви хочете змінити його, ви будете знати, де зробити компроміси.

+177
dregen 22 бер. 2015 р., 05:18:06

Я біг з школи, і ще накласти шви, якщо не дотримуватися порад мого тренера (кілька порад від працюючих друзів за ці роки):

 • Дихати 3 вдихів за кожен вдих. Як тільки я намагаюся вдихнути глибоко, я завжди корчу
 • Вдихаємо через ніс, видихай через рот (ще працюю над цим, але це допомагає, так що я намагаюся)
 • Як з Кріс відповів, працювати на порожній шлунок, хоча їм 1/2 батончик за годину до ніколи не заподіяти мені біль
 • Форма - продовжувати качати руки вгору і вниз, зберігаючи простір на ширину вашого тулуба між руками (не перетинати всередину, руки прямі лінії), груди піднята. Якщо ви не про це, ви будете судома.

Коли стежка робить удар, пригальмувати і з силою видихнути і вдихнути тільки раз, як мало, як потрібно, повністю видихніть. Продовжуйте рухатися руки, груди піднята, навіть якщо це боляче.

+155
JRenato 22 січ. 2010 р., 22:33:55

Мені 32 роки і важу 67 кг (148 фунтів). Нещодавно я почав ходити в тренажерний зал.

Я хотів би знати, скільки тягарів я повинен робити, де я буду змушена споживати білкові добавки.

+131
Aniketh Jain 6 серп. 2015 р., 01:58:20

Клініка Майо пропонує великий перелік симптомів, пов'язаних із зневодненням: http://www.mayoclinic.com/health/dehydration/DS00561/DSECTION=symptoms.

Чи Можете ви візуально визначити, якщо хтось зневоднюється? Це залежить від того. Якщо вони показують візуальні симптоми, такі як відсутність поту, так. Однак, з досвіду, не завжди відповідь "так". Іноді я зневоднюються і мої симптоми не візуальний. Він звичайно включає головний біль і вся біль у тілі. Сторонній спостерігач не зміг би припустити, що я був зневоднений, просто дивлячись на мене.

+119
ivospijker 25 квіт. 2014 р., 05:45:12

Я почав отримувати у вільне плавання після робити невелику кількість діючих протягом тривалого часу (~50 км в місяць).

Я роблю три 1000м сесій на тиждень і покращилися до точки насолоди тренування досить значно більше. Я наглядав за мій разів, і здається, що при максимальному зусиллі я можу тільки підтримувати від 2:20 до 2:40 на коло(2 х 50 м довжини).

Я зробив деякі дослідження (в основному сайт swimsmooth) і я думаю, що я отримав дихання та інсульту під контролем. Не впевнений, що удар на цьому етапі, ногами від стегна займає багато концентрації від мене.

Я не турбуюся про мою швидкості як такої, а швидше про те, що я роблю щось неправильно, щоб викликати такі жалюгідні часи. Здається, є багато різних програм, які я можу зробити, але я просто не знаю з чого почати.

Якими повинні бути мої наступні кроки, щоб оцінити і розвивати своє плавання?

+118
YouKnowNothingJohn 20 лист. 2014 р., 04:59:20

Це відповідь на питання, яке ви задали по інглішу раніше... Навіщо ви ставите один і той же по-іспанськи? Гугл транслейт: Піти на поступки fácil Ес перо, але більшість людей ла-де-лос-духовні тінен за nombres МЮИ descriptivos, м algunos де ellos в cubrir уроків enteras-де-духовні.

Ель фунтів-де-ла-cuestión

Pulsando підлозі в que estés pulsando / empujando алго lejos де вик., Комо прес де банк про прес де hombros.

Примітка УНА везь за дие Лас галу палабрас син досить descriptiva también. "Банко" г "gastos палат", ayudan ambos в describir-Ель-руху.

Tirar про Ремо підлозі ки машиніст вик. tirando алго пункт вик., Комо підтягувань р розкривних, так Комо филас-де-кабелю, филас verticales, филас гантелями і т. д.

Лас extensiones син духовні Дондует ampliarse пр ambos Minshew про piernas контра УНА Ресистенсия. Ejemplos ось син extensiones де tríceps пр y кабель extensiones де-ла-плеерная. Вик. encontrará máquinas де extensión-де-ла-плеерная Ан Ла, але більшість людей-де-лос-gimnasios, так Комо компанія equipos де-кабелю. Ло sabrás Квандо Ло веас.

Rizos син Ло навпаки extensiones де лас. Тут, на SE La cierra articulación дель Кодо про la rodilla контра Ресистенсия. Ejemplos-де-Элло син flexiones де bíceps р Доблар в las piernas. Ел приїде Primero Ан Гран variedad.

Moderadores

Сіно ООН в Gran Número de movimientos пункт mencionadas тодас Лас-уроки, перо де Нуево, Ла, але більшість людей де ellos в тинене за nombres МЮИ descriptivos.

Tomemos пр наприклад Ел прес де банк inclinado. Тут estamos, obviamente, utilizando ООН Банко, ки inclinaba ЮВ поко ООН, досі Ло ке мас estamos вертикальний (henceincline). Р estamos де Нуево presionando алго. Перо не кістки Ло дие в presionando, пр Ло дие podría Ser, що УНА о Барра ООН номінальної де mancuernas. Всі дие Сі вух кістки "Вамос прес-Хаджер-де-банк inclinado", Ес perfectamente природних preguntarse "Барра про mancuernas?".

Ті всі дие ООН номбре-раніше sería mejor в inclinar прес де pecho кон-Барра, перо acostumbrarás а УНА-де-Гран кількість эстос cortos-Манос.

За nombres индепендьентес

УНА-де-Гран розведіть духовні тінен за nombres propios Сус simplemente тому що describirlos sería demasiado Tiempo в р. п. llamar в номбре ООН.

Tomemos пр наприклад Ел Trituracráneos ки tendría que з сер nombrado Банко Сірка extensiones де tríceps кон Барра хапай Планас пункт сер descriptivo. (Пр звичайно, деякі палабрас де Эстас están abiertos пункт Ель Камбіо з цивільної службі власною персоною дие-де-ла-Ло-зайці.)

Кожен ва pensar меносов де ти пр preguntar ну ЄС-саме так ООН "прес-Францес" про "Різо concentrada ООН" Ес. Перо sabed Есто puedes ver з відео де cualquier ejercicio simplemente googlear Ель номбре Комо Ло oyes.

Де hecho, ті sugiero в que hagas Есто п. Ла, але більшість людей-де-лос-духовні ки він mencionado Ан Еста respuesta.

Спасибі Автор оригіналу англійською мовою!

+60
Caleb Adafianu 29 груд. 2012 р., 03:48:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil