Ходити в тренажерний зал двічі в день

Я подумую піти в тренажерний зал в ранкові кардіо типу а потім, увечері, зробити деякі силові тренування, моя головна мета-зробити 6 Pack і отримати розірвав. Як ви думаєте, ходити в спортзал два рази в день, 6 днів в тиждень буде краще?

Редагувати

Вага : 183 фунта (83 кг)

висота: 5 футів 7 дюймів (1,70 м)

Я почав в тренажерному залі, коли я був в середній школі, а потім включав і вимикав, але зараз я не був в тренажерному залі протягом 8 місяців і тільки почав знову, я ходжу в тренажерний зал два рази в день, але цього часу моя дієта було гівно.

+182
Ramesh Pasala 11 жовт. 2016 р., 03:15:08
38 відповідей

Те, щоб розглянути для тих, хто може прочитати цей пост: якщо ви бігун і підготовки для виконання довгого забігу (марафону або подібного) і ви знаєте, що гонка буде вранці, можливо, має сенс зробити багато бігає вранці. В ідеалі запустити приблизно в той же час ви берете участь в гонці з двох причин: 1) звикнути запущена, що час дня може бути важливо. Це буде добре, щоб отримати ваше тіло/розум звик бігати важко ... якщо ви не звикли до нього. 2) ванна кімната звички може бути навчання/уроки. Якщо ви вставати і бігти кожен день в той же час, ви в кінцевому підсумку може навчитися ходити в туалет перед прогоном. Може заощадити кілька хвилин в день гонки, якщо ви вже взяли "піт-стоп" перед гонкою ведуться.

Це також може бути застосовано для багатоденних працює. Якщо ви будете мчатися крізь ніч, він мудрий, щоб тренувати своє тіло (і знаю, яке це), щоб працювати на 'гаразд'.

В іншому згоден з вищесказаним, поки у вас є гарний час для відновлення, в будь-який час буде достатньо для підготовки.

+987
Chioma 03 февр. '09 в 4:24

Для віджимання я вважаю, що вони повинні бути вперед наші злегка клишоногий, як ви повинні бути в присяд позицію. Дивіться кроссфіт - як я берпи (http://www.crossfit.com/cf-info/faq.html#Exercises8) для пояснення їх рівень.

Для тугих стегон я думаю, що ця стаття робить хорошу роботу покриття кілька способів, щоб працювати над цим. (http://www.marksdailyapple.com/how-to-regain-and-maintain-hip-mobility/) Особисто я вважаю, піни прокатки мої це група (біжить за стегон), а також нога гойдається(тримайтеся за щось і качати однією ногою одночасно спереду назад, потім в сторону) і стегна поштовхами(руки на стегнах і випихає) досить легко, і зробити хорошу роботу. Також відзначимо, що багато часу проводив сидячи негативно вплинути на вашу рухливість стегна, так менше часу в кріслі повинно допомогти.

Якщо рухливість кульшового суглоба не виправити вашу форма у тренера дивитися на вас, щоб побачити, якщо є все, що ви не помітили або інших можливих покарань.

+980
Carrie Zhi 25 лют. 2011 р., 12:59:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є велика різниця між анаболічними стероїдами та добавками як з нормативної точки зору, так і з потенційним ризиком для вашого тіла.

За визначенням, добавка приймається всередину і містить щонайменше один харчовий інгредієнт, такі як вітаміни, мінерали, трави, рослинні екстракти та амінокислоти.

Вони регулюються як харчові. Однак, анаболічні стероїди, гормони і відносяться до лікарських препаратів. Наркотики регулюється набагато більш жорстко, і надмірні дози зазвичай набагато більше шкоди для організму.

Кращий ресурс для перегляду доступних досліджень і мати гарне резюме якості навчання і впливають добавки, які ви розглядаєте, я настійно рекомендую, дивлячись на http://examine.com.

Пара додаткових моментів:

 • Не всі добавки були ретельно вивчені з по-справжньому незалежної перевірки.
 • Деякі недобросовісні постачальники додаток буде включати в небезпечних або заборонених хімічних сполук, бреше про те, що всередині. Купувати тільки у солідних постачальників, які активно зміст їх доповнює.
 • Завжди знайти незалежну перевірку на безпеку та ефективність добавки, перш ніж ви купуєте. Це включає в себе чітко розуміючи, що рекомендована і безпечна дозування.
+964
Jeff Gates 9 жовт. 2013 р., 20:14:49

Адже бодібілдинг це не точна наука, як будувати міст (і навіть щось пішло не так і не раз), вам доведеться вести щоденник харчування та щоденник тренувань. Харчовий щоденник відстежує калорій, білка, (і прослизне) і ваш вагу. Даний щоденник тренувань відстежує ваші сили і працездатність та аеробіка. Ви можете почати з істотним калькулятори ІМТ і мінімальне споживання калорій для підтримки ваги і хорошою програмою тренування підкреслюючи великі ліфти. Але це лише відправні точки. Вам потрібні реальні дані, щоб визначити, що працює - і пам'ятайте, що речі будуть змінюватися, як ви йдете.

+930
Malte Schmitz 3 січ. 2018 р., 02:58:22

Я завжди намагаюся знайти різні способи тренування (в даний час грає багато Вії - це вважається, так?) але я вважаю, проблема через кілька тижнів на місяць я втрачаю мотивацію, відволіктися і переключитися на щось ще.

У кого-небудь є поради або ідеї про те, як зберегти мотивацію?

+805
Arianna Angeletti 22 трав. 2011 р., 23:42:48

На сайті Exrx публікує підняття тягарів стандартам, які рекомендовані сила цілі для людей різних bodyweights, які пройшли навчання протягом різних відрізків часу. Вони охоплюють лише декілька основних підйомників (прес, жим, присідання, станова тяга, чистий). Ви можете знайти його корисним.

Я вважаю, що ця інформація отримана з Лон Кілгор, який є постійним співавтором із Mark Rippetoe.

+802
RIZ 6 січ. 2015 р., 05:32:21

Те ж саме трапилося зі мною сьогодні після робити віджимання, підтягування нічого не сталося, але після присідання як ніби я напився і трохи не вирвало. Я сидів там на 10хв і переконав мій розум не блював і думав про всіх у всьому світі культуристи і слухав пісні, і відчуття швидко зникло, так що я пішов тягати залізо.

Якщо у вас виникли проблеми, такі, як блювання або непритомність, пауза на кілька хвилин, а потім почати знову не зупинити, тому що ви не резервне копіювання з тренажерним залом.

+795
Robert Frescas 27 січ. 2011 р., 00:39:52

У вас є нормальний баланс штовхати тягнути вправи, але є деякі зміни ви можете зробити. Великі комплекси і корисні.

Падіння трицепс pushdowns і біцепса кучері. Ви б'єте ці м'язи добре в інших натиску тяги вправи.

Замінити chinups (вони дуже схожі на підтягування) з тяги(3х5), і додати їх у початку дня тягнути. Тренування насправді не мають якихось вправ задній ланцюга нижній частині спини->попка->підколінні сухожилля), і ви будете в кінцевому підсумку з неврівноваженою ноги.

Заміна лат pulldowns з особи тягне. Вони будуть балансувати ваші фронт і переконайтеся в купу жиму лежачи не тягне ваші плечі і болять зв'язки плечового суглоба.

Падіння ноги прес в день ніг, переміщати присідання 5х5, і зосередитися на додавання ваги. Вони хороший фундамент сили, і ви можете отримати багато пробіг з них, роблячи їх важкими.

Додати мости і АБС на 3x15 до ніг день. Це дозволить завершити заднього ланцюга і основна сила необхідна для підйому безпеки. Не хрумтить, вони можуть нашкодити вашій спині - використовуйте колесо Ab (техніка!) чи піднімає ноги.

Тепер ваші тренування виглядає так:

Пуш

 • Віджимання: 3 підходи до відмови (в даний час-22 в комплект)
 • Лаві: 5х5 (в даний час в 135lbs)
 • Плечі жим: 3х8 (в даний час 30 фунтів)
 • Плече бічній піднімає: 3х8 (на даний момент на 20 фунтів)

Тягнути

 • Станова тяга : 3х5 (початок 95)
 • Підтягування: 4 підходи до відмови (в даний час 11 за комплект)
 • Гантелі рядків: 3х8 (на даний момент на 60lbs)
 • Особа тягне: 3х8 (початок світу)

Ноги

 • Присідання: 5х5 (залишитися у вашому поточному прогресії ваги, це ж реп #)
 • Розгинання ніг: 3х8 (на даний момент в 100фунта)
 • Міст глют: 3х8 (без бару)
 • АБС: 3x15 (ваш вибір)

Загалом, ви вже маєте уявлення про симетрії у вашій тренування, те, що залишилося, щоб переконатися, що ваші ноги отримують хорошу порцію тренування.

+757
Ameen Akbar 1 вер. 2019 р., 10:27:08

Я збираюся відповісти на ваше запитання трохи вбік, тому що я думаю, важливо описати , у чому суть розминки полягає втому, як він використовується, і умови, які вимагають, щоб це було серйозно.

Я намагаюся орієнтуватися на кілька речей, коли справа доходить до підняття тягарів підігріви, і розбити моє прогріву на дві частини. Це буде "я просто дістався до стадії тренажерний зал":

 1. Загальна тепло тіла. Я хочу, щоб зламати піт неважливо, що я роблю.
 2. Я хочу переконатися, що я спеціально розігріваючи м'язи, які я збираюся використовувати. Це трохи нерозумно використовувати велосипед для розминки в жимі лежачи. Це краще, ніж нічого, але одна з головних причин, що люди люблять Гребні тренажери, тому що це досить пристойні голови до п'ят найму. Це ж важко і незручно, тому, напевно, більшість людей не роблять це.

Вище, як правило, близько 5 хвилин, але я теж намагаюся ходити в спортзал, так що я досить тепло просто з'являтися.

Тоді я зроблю конкретного прогріву. Це трохи складніше:

 1. Спеціально націлені на набір м'язової ліфта. Якщо ви робите присідання, робити деякі накладні присідання, турецького вікон, і випади. Тримати вагу дуже легкий.
 2. Зосередитися на м'язи і силу ви хочете набрати. Для чистить, я вважаю, робимо коробку стрибає дуже зручно, тому що він отримує вас в режимі вибуху. Для пресування лавці, АБС-сідниці-жорстке як дошка віджимання є хорошим способом, щоб готові руки і груди. Для станова тяга та присідання, глют мостів може нагадати вам, що ваші сідниці відчуваю і як їх активувати.
 3. Почати з порожньої бар, і пандус Ваг. Я можу присідати 2 рази мого ваги, і ніколи не починав з більш, ніж порожній бар. Після цього він ще 45 збоку, і вгору і вгору вона йде.

Коли ви можете підняти важкі (особливо останні проміжної стадії), трохи підправивши дійсно може тобі зашкодити. Так що якщо ви збираєтеся потягнути м'яз чи є якась проблема, ви дійсно хочете знайти його на меншу вагу. І все, що правильний прогрів ставить ваше тіло і розум в правильну середовище для успіху.

Я хочу знати, наскільки це ефективно. Я просто хочу, щоб гіпертрофія м'язів (більше м'язової маси), і я дуже зацікавлений у силі, витривалості, і т. д.

Просто щоб бути ясно, ці три поняття (гіпертрофія, сила і витривалість) - це пов'язані, але дуже різні моделі підготовки. Ви можете стрибати між ними, а верхній сила спортсменів завжди сильніше культуристів (які більше) і вони обидва заженуть шлях, перш ніж спортсмен, який володіє колосальною м'язової витривалості.

Потреби розминки спортсменів на витривалість (і гіпертрофії шукаю будівельників тіла) не настільки сильним в тренажерному залі, як те, що я описав вище, тому що вони не постійно стукав на своїх 1ПМ-3RM спектр як сила спортсмена.

+730
kiLLua 12 жовт. 2013 р., 13:04:07

Я дивлюся канал AthleanX ютубі багато дізнатися багато нового про механічній роботі організму, а також будь-які поради щодо тренувань. В одному відео, Джефф рекомендує непогано віджимань як немає обладнання для задньої. Але я не можу з'ясувати, як це буде працювати. Я впевнений, що він правий, як я дізнався величезна кількість з його відео.

Найближча тренування у відповідь, що я знаю, що я можу порівняти це, ймовірно, буде пряма передача рукоятка, але це все ще відштовхуючи від тіла на горизонтальній площині, а не вертикальною, як в магазинній.

Він не каже, що м'язи це може спрацювати, і я не можу з'ясувати це. Хто-небудь зрозумів механіку його?

+721
Kushaal Singla 25 трав. 2013 р., 15:48:25

Припускаючи строгу дієту і графік тренувань, має бути межа того, скільки росту м'язів середній людина може очікувати протягом певного періоду часу.

Щоб бути більш конкретним, припустимо, що у людини 70кг і просто почав ходити в тренажерний зал 3 рази в тиждень. Скільки м'язової тканини (в кг) може бути отримано в середньому в місяць? Я шукаю приблизний орієнтир тут, тому що це, очевидно, багато в чому залежить від багатьох змінних. Також Мене цікавлять відмінності між чоловіками і жінками щодо очікування зростання м'язів.

+707
notinterested 20 серп. 2012 р., 20:02:39

Я б перевірив Полярна лінія моніторів серцевого ритму. Вони були в бізнесі довше, ніж більшість. Існує кілька моделей вищого класу з компютерними інтерфейсами, які можуть завантажувати дані.

В іншому випадку, багато запущені нові годинники, які мають GPS Дозволити підключення до комп'ютера для завантаження і деякі з них приходять з HRM ремені, я так розумію, це має бути можливим. (Як у серії Предтечі Гармін).

Є деякі дійсно прохолодні години технології!

+704
0110 26 груд. 2010 р., 09:00:06

Бігунам на довгі дистанції (все, що вище 800 м), як правило, боротьба з швидкість роботи, тому що вони не приймають його правильно.

Під час роботи ви повинні працювати швидко. Якщо ви падаєте нижче вашу мету з точки зору швидкості через кілька повторень, потім збільшіть ваші відновлення між повторень. Відновлення під час сеансу необхідно і не повинно розглядатися як слабкість. Поважаючи відновлення, сповільнюючи контрпродуктивно в таких сесій.

Дивитися на те, як спринтери на поїзд. Вони роблять 3x60m повній швидкості, а потім взяти 6 хвилин відпочинок до наступної серії. Я не кажу, що ви повинні йти на такі крайнощі, якщо ви не орієнтуєтеся максимальна швидкість, але ви, звичайно, можете заглибитися у філософію.

+697
komers 31 січ. 2012 р., 13:57:24

Біль у лопатці може бути ознакою багатьох проблем, починаючи від простого розтягування м'язів до розірваної обертає манжети плеча. Судячи з вашого опису, біль ще не зовсім проблематично, тому, я буду продовжувати стежити за цим і уникати рухів (наприклад. за шиєю Прес), що може посилити проблему. Спробуйте робити інші рухи для плечей

+695
skyuzo 17 квіт. 2016 р., 00:37:19

Я живу в дуже вологому кліматі, тому немає абсолютно ніякого способу для мене, щоб піти на пробіжку (або зовні, якщо на те пішло), не отримуючи мої кросівки промокли (і взагалі себе). Незважаючи на те, що дуже старанно, чистка мої черевики після бігу, витягнувши устілки і сушити їх (помістивши їх поруч з нафтової монітор і, використовуючи взуття сушіння черевиків) вони абсолютно рейок. Я маю на увазі, я відчуваю його запах по кімнаті... ніби повернувся на катер.

Я пробувала соду, Febreeze, заморожуючи їх... все через шайби з трохи відбілювача (я думаю, що далі).

Як ви тримаєте ваші кросівки смерділо жахливо?

+689
bob dobbs 5 жовт. 2010 р., 11:43:23

Думаю, ви можете працювати тільки на п'ять днів, і ви знаєте, що ви не зможете зробити це через пару тижнів після. Було б краще працювати п'ять днів поспіль, так як ви будете мати більше часу, ніж зазвичай період спокою, або було б краще відпрацювати на альтернативній днів як зазвичай?

+679
Stringtheory11 22 жовт. 2013 р., 11:55:50

Згідно цієї статті, яєчний жовток (жовтий) містить значну кількість холестерину, в той час як білий містить незначну кількість холестерину.

Коли ми готуємо омлет, я вважаю, що деяка кількість холестерину необхідно випаровуючись з-за сильної спеки. Існує також можливість, що він буде вступати в хімічну реакцію, що призводить до зменшення холестерину. Однак у вареному яйці холестерину залишається незмінним. Це всього лише мої домисли і я б з задоволенням читав деякі наукові докази, перевіряючи наскільки мої припущення правильні або помилкові.

Тепер моє запитання, що якщо вам доведеться споживати все яйце, який з цих варіантів краще для нашого серця і, отже, для нашого здоров'я?

+678
Prudhvi Raju 27 квіт. 2010 р., 02:52:32

Ви можете зробити це!

Запустити біп/багатоступінчастий фітнес-тест на собі і в якийсь момент Ви перестанете ходити дуже швидко і розірвати на пробіжку. Якщо ви повільно, що пробіжка швидкість трохи вниз і відштовхнутися від землі, щоб мати обидві ноги від Землі під час бігу ви будете мати "собаку-рись"

+616
ariaman5 13 жовт. 2013 р., 00:02:45

В даний час немає ніяких надійних досліджень, які показують статичний розтяг під час тренування корисно. У самому справі, в результаті низки недавніх досліджень, навпаки, здається, щоб бути правдою. Тобто, статична розтяжка до і протягом тренування можуть мати негативний ефект. Дослідження в журналі міцності і кондиціонування, хронічного впливу статичного розтягування на міцність продуктивність і базальний сироватковий рівень IGF-1 виявили, що силові тренування, виконуються без якої-небудь розтяжки до або під час, можна більш ефективно збільшити м'язи і базальний сироватковий рівень IGF-1 (гормону нарощування м'язової маси).

У новому дослідженні, учасники сила тренування з розтяжкою зроблено, перш ніж руки, силові тренування з розтяжка виконана в набори (те, що ви бачите весь час в тренажерному залі), і тільки силові тренування. Вони порівняли сила результати і IGF-1, гормону нарощування м'язової маси, в кожній з три групи після 10 тижнів тренувань.

(http://breakingmuscle.com/mobility-recovery/static-stretching-before-during-and-after-lifting).

Ці висновки були підтримані друге дослідження, яка була опублікована в скандинавському Журналі медицини і науки в спорті, тому багато хто вважає, що

“розтяжка перед тренуванням не тільки не потрібна, але вона може насправді бути контрпродуктивним, так само".

Скандинавські дослідження прийшли до висновку, що...

“Ми робимо висновок, що використання СС в якості єдиного активність під час розминки рутина, як правило, слід уникати. “

Оскільки ці дослідження були досить короткий з невеликою групою управління, потрібні додаткові дослідження. Але загальна думка полягає в тому, що статичний розтяг краще, коли виступав у кінці вашої тренування.

+557
pfo 26 жовт. 2019 р., 21:41:13

Якщо у вас є умова, яка вимагає особливого контролю та споживання рідини, зважування під час тренування має академічний інтерес, нічого більше. Є дослідження, які показують певну кількість втрати ваги під час тренувань може зробити шкідливий вплив, але просто заміна рідини не враховує втрату м'язової глікоген і інші фактори.

Якщо ви контролюєте вага прибутку/збитку, один раз на день при тих же умовах це кращий спосіб, щоб відстежувати його, нічого більше, ніж просто для особистого інтересу.

+527
Heefan 28 вер. 2014 р., 14:16:52

Є деякі дуже загальні речі, які, на жаль, викликають непереносимість жари дуже багато людей. Вони можуть не усвідомлювати це, поки вони відчувають по-справжньому теплим кліматом, тому багато хто навіть не знають, що вони є.

Кофеїн часто збільшує частоту серцевих скорочень і обмін речовин. Це речі, які може викликати ваша температура підвищується протягом тривалих періодів часу, які в свою чергу можуть викликати непереносимість жари. І звичайно, багато людей, які працюють приймати харчові добавки, що містять кофеїн, так що не думаю, що тут тільки про каву.

Тривога також є відомою причиною.

Клімакс... Ну, може, не в вашому випадку, але у жінок є тенденція відчувати періоди сильної спеки під час менопаузи. І зверніть увагу, що я використовую слово спека послатися на температуру, а не сексуальний потяг (тобто в тепло).

Не вживайте наркотики! Пригнічують апетит препаратів, таких як амфетаміни також можуть викликати непереносимість жари.

Гіпертиреоз найчастіше супроводжується надмірною чутливістю до спеки, і викликана

 • вживання в їжу продуктів, які містять йод
 • Базедова хвороба
 • запалення щитовидної залози (Деякі ліки, вірусні інфекції і вагітність може привести до цього)
 • рак яєчок або яєчників
 • занадто багато гормонів щитовидної залози

У багатьох країнах, якщо ви маєте документально підтверджений випадок захворювання, яке пов'язане з непереносимістю спеки, ви могли б вираховувати такі речі, як системи кондиціонування повітря як медичні витрати, якщо ваш лікар призначає його.

Але якщо всі ті гіршому випадку scenaria, і хочете більш практичних варіантів, пийте багато, і я маю на увазі багато води! Рясне потовиділення буде зневоднюють вас з плином часу. Носити легку бавовняну одяг (вона дихає).

Якщо ви підозрюєте, що є основної медичної причини для вашої проблеми, вам обов'язково потрібно відвідати лікаря про це, якщо ви не зробили так.

+496
Weebest Christ 2 січ. 2016 р., 11:21:10

Я десь читала, що горіхи не є хорошим джерелом білка, тому що тільки 50% свого білка можуть використовуватися організмом, це правда? І якщо це так, чому?

+494
Shadrech 26 вер. 2016 р., 06:32:11

Загалом, організм адаптується до нових стресових навантажень (тобто тренування) зі швидкістю приблизно 50% в тиждень. Так, після 4 тижнів, ваше тіло буде приблизно 95% адаптувалися до нової навантаженні. За "адаптації" я маю на увазі побудова м'язової тканини, підвищують щільність капілярів, більш ефективно генерувати АТФ та ін Якщо ви починаєте нову навантаження, їх розвиток адаптації за 4 тижні буде:

Тиждень 1: 50% Тиждень 2: 75% 3 тиждень: 87% Тиждень 4: 95%

В види спорту на витривалість, однак, тренує спортсменів, як правило, не зберігає той же обсяг роботи за весь 4-тижневий період. Замість цього, вона змінюється циклічно з загальної підвищувальної тенденції, покликані стимулювати подальшу адаптацію, навіть після 4-х тижнів.

Тому я віддаю перевагу відстеження фітнес-прогрес через більш ніж чотири тижні.

+452
Chetan Kolhe 22 черв. 2017 р., 05:38:11

Я хотів би, щоб зламати кілька речей, перша, яка я думаю, може допомогти пояснити те, що я думаю про вашу ситуацію.

По-перше, велику роботу по починаючи з chinups / підтягування. Вони являють собою приголомшливе вправа з'єднання, яке працює в основному все від середини спини до пальців.

Біцепса кучері з іншого боку, може бути, не саме абсурдне заняття, але якщо ви об'єднаєте їх популярність, у різних видах їх, і незліченні тренажерний зал-любителі, які витрачають купу часу, керлінг, біцепса кучері дійсно приз за дурість.

Тренування та адаптації конкретно: ви витратили кілька тижнів (час з моменту вашого останнього chinup) не здійснює спину в будь-якій великій мірі (виходячи з того, що ти написав), так що логічно, що ваш організм зрозумів, що це не потрібно, що сила більше.

"Нормальне" кількість chinups/підтягування, які рекомендуються для молодих-бач здорового чоловіка становить близько 3 підходи по 12 повторень. Зробити 12, почекайте хвилину або дві, що на 12 більше, змити/повторювати, поки ви не отримаєте до 3 комплектів.

Я б настійно рекомендуємо угробивши свої кучері і витрачати більше часу на простої підтяжки бар. Мене немає (на щастя) зробити завиток протягом п'яти років, і у мене руки досить великий. Секрет зважені підтягування. Як тільки ви можете зробити 3 підходи по 12, спробуйте зробити 3 підходи по 5 зваженої. Таку ж вагу, як ви можете впоратися протягом п'яти повторень. Щотижня збільшую вага трохи. Користь chinups (з руки вверх), оскільки вони є, як правило, біцепси трохи більше.

Підтягуючим/chinup, чесно кажучи, чудовою, все навколо вправа, яка робить більше для вашого тіла, має менше шансів викликати ліктя тендиніт, і ніхто не буде плутати вас з одним з Незнайки просто керлінг погляд ESPN в тренажерному залі.

Якщо ви працювати ваш шлях вгору, щоб робити chinups з 90lb з тарілки, підвішеним на ланцюгу, ваші руки будуть виглядати базуки і вам ніколи не довелося витратити хвилин роблю кучері.

+411
VKN 7 трав. 2017 р., 02:03:13

Ми всі різні, але хороші новини в тому, що ми не настільки різні, що вам потрібна спеціальна процедура, тому що ти індіанець. Є конкретні продукти, які важче переносять на кілька груп, ніж інші (наприклад, північні європейці можуть перетравлювати коров'яче молоко більш легко, ніж більшість інших людей), але є також істотні відмінності в популяціях. Це може бути, що ви і я (індійської і Західної Європи) більше схожі, ніж я і мій сусід!

Так що ви могли б просто без надмірностей рада: їжте хорошу їжу, і не занадто багато. Ви можете, однак, ніколи не їжте занадто багато фруктів (поки вони не задушені в соус жирні). Запишіться в тренажерний зал і вам хтось щоб показати вам, як піднімати тяжкості. Підняття тягарів є одним з найбільш ефективних втрата ваги вправи, тому що це збільшує кількість калорій ви спалюєте поки ви не працюєте.

Зберігати продукти харчування і щоденник тренувань. Відслідковувати свою вагу, але що більш важливо, відстежувати, як ви відчуваєте і як ви спите. Якщо ви відчуваєте більшу певної тижня, перевірити, що ви їли і як ви здійснили на цьому тижні - це, напевно, те, що добре для вас.

+351
Allen McIntosh II 3 лип. 2014 р., 09:16:46

Через травму правого коліна, він виключає мене з занять, таких як біг і біг, як він поміщає значну напругу і інтенсивність, що призводить до болю.

Так як я набрав вагу з моменту аварії, я, намагаючись скинути жир шляхом збільшення частоти серцевих скорочень, використовуючи присідання і випади ходьбою з гантелями з подальшим віджимання і альпіністів.

Це мій нинішній режим

Паралельні присідання

4 підходу і 10 повторень - 132 фунтів/60 кг паралельні присідання підтримується лавці. Я використовував лаву для сигналу глибина самозахоплення, а також попередити подальше пошкодження коліна.

enter image description here

Прогулянки випади

4 комплекту - 38 кг/17 кг аналогічна формі тут. Відстань варіюється. Як я вимірюю це приблизно 10 кроків в цілому.

Віджимання

4 підходу і 10 повторень алмазних віджимань, потім 30 другої альпіністів

4 підходу і 10 повторень зниження віджимань, потім 30 секунд альпіністів.

Однак я не впевнений, якщо це ефективний спосіб втратити жир і наростити м'язову масу.

Я розумію, що дієта грає критично важливу роль і намагається урізати солодощі, в тому числі натуральних, таких як фрукти. Однак я виявив, що це призводить до втрати енергії. Мій раціон складається переважно з овочів і бобових і, як маленький білий рис, я можу піти. Я не беру інші вуглеводи, такі як хліб, макаронні вироби і т. д. Я також обмежити споживання сиру і креми, наприклад, кокосова.

Редагувати

Було відзначено, що мій пост може бути дублювати пост про відмінності між аеробні анаеробні вправи. Я хотів би вказати на конкретне питання, чи Може я виконую вправи допоможе позбутися від жиру на відміну від відмінностей.

+347
dedmorozaNET 1 груд. 2013 р., 02:48:54

Як знати

Ну, оскільки наші друзі дивляться на проблему в дуже "спортивна наука як" я буду перефразувати і додати більше деталей (що може бути не так практично, як ви думаєте. Будь ласка, зверніться до тренер досвідчений, щоб судити симптомів нижче (самостійного судження можуть бути занадто м'які і більш чутливі іноді))

"Перетренованості" може бути винен, якщо ваш спортсмен має які-небудь з наступних симптомів:

 • підвищений пульс у стані спокою
 • втрата апетиту і втрата ваги
 • хронічна втома, тренування, описані як слива
 • збільшення застуди або інфекцій
 • неадекватний сон
 • зниження продуктивності, або неможливість досягнення цілей навчання
 • відсутність ентузіазму, психологічної черствості

Недостатнього відпочинку і відновлення може призвести до компенсації і пошкодження. Якщо ознаки перетренування починають відбуватися коригування можуть бути внесені в програм гострим змінних, включаючи обсяг тренувань, інтенсивність, тривалість, частота, та/або здійснювати вибір.

Наприклад, коли спортсмен відчуває інтенсивні разі крепатура (презервативи), зниження інтенсивності і тривалість навчання або професійної підготовки різних груп м'язів до наступні дні будуть дати потерпілим м'язам час на відновлення (1).

Домс Якщо ви повернетеся в ту ж м'язову групу - скажімо, біцепс - ** це може бути знак, що ви можете все ще не оговтався від останнього біцепс сесії**; іншими словами, якщо ваш біцепс як і раніше болить і чутлива для натискати і витягати, це може означати, що вам потрібно більше період відпочинку і ви, можливо, повинні шукати симптоми, щоб підтвердити, що ви за навчання.

Є багато дебатів про слово за навчання. Я просто використовував його в сенсі "недостатньо відпочив від навантаження тренувань ви зробили".

Що станеться, якщо...

Підготовка перед відновленням це не конструктивний. Якщо ви не знайомі з процесом нарощування м'язової маси, в дуже простих словах, ви травмуєте м'язи, і ви годуєте його правильно в процесі відновлення, то воно відновиться в кращій формі. Отже, якщо ви продовжуєте травмувати м'язи, не даючи йому відновиться, ви не робите великий плюс зростає ризик довгостроковій травми.

Що робити

Якщо це так, ви повинні дати вашої м'язової групи більше часу на відпочинок або стимулювання економіки шляхом прийняття добавок і продуктів, які допомогти вам в цьому випадку. Ключове слово, щоб зробити деякі дослідження, для цього було б відновлення та ВСАА (амінокислоти розгалуженої ланцюжка) .

Посилання

1)пенні, Стейсі, і NASM Кес. "Перетренованість–коли не вистачає часу, щоб відновитися."

Оновлення

Я натрапив на цю статтю під назвою Міф про Overtraning на Вінс-Дель-Монте на інший день у моєму IroMan журнал новин і подумав, що це, напевно, повинен бути тут, так як це дуже пізнавально.

+319
masha2000 29 бер. 2011 р., 14:58:08

Я дуже худий хлопець, 180 см зростанням, важу 63кг. Навіть будучи худий, як я, я почав розробляти пузо. Тому я вирішив зробити невеликий турів працює близько 10 днів тому, коли я можу, в який увійшли тільки дві речі - віджимання і присідання.

Це тривало досить добре на тиждень - я робила їх обох поперемінно, принаймні, один раз в день, іноді і більше, з перервами.

Але, приблизно з трьох до чотирьох днів, я відчуваю невеликий біль в своїй лівій долоні. Я докладаю картинку нижче, щоб вказати конкретно, яку частину долоні. Так завжди буває, коли я йду вниз, щоб зробити пуш-ап, а не коли я натискаю. І це свого роду відчуває, як нерв, додані в тій точці З всередині долоні тягнуть.

Хто-небудь знає, чому це може відбуватися? Це надзвичайно неприємно, що я на рівному місці, не можу зробити віджимання тепер з-за цього і я міг би просто 10 днів тому.Я дійсно хочу залишатися у формі, наскільки я можу.

Це зображення: http://i.stack.imgur.com/LEDIZ.jpg

+306
Ideations Tech 24 квіт. 2011 р., 23:04:37

Бути сильним-це необхідна, але не достатня умова для вибухонебезпечних сильний.

Ви обмежені не тільки ваші м'язи склад волокна, але і ваш генетично обумовлена здатність швидко приведіть м'язових волокон. Нормальна людина може подвоїти свою силу і тільки 10 % збільшити вибухову силу.

Як вже згадувалося, ви повинні також навчати швидкими рухами, щоб отримати швидкий.

+263
Anton Sorokin 19 жовт. 2013 р., 15:25:33

Я знаходжу випади вперед трохи незручно на колінах. Сьогодні я спробував зворотне, намагаються наслідувати точності виконання я бачив на кількох ыть відео. Але на кожен реп я знайшов його більш незручно на колінах, ніж випади вперед, не менше. Чи можливо це, чи правда, що зворотні випади легше на коліна тільки для деяких людей?

+254
Jon Hall 10 січ. 2018 р., 18:55:37

Я також рекомендую робити максимум повторень наборів , доброго ранку без ваги для додаткової нижньої частини спини роботу по дому. Доброго ранку вдарив по нижній частині спини і сідниці/підколінні сухожилля. Все в цій області тіла дуже тісно пов'язана так добре сідниці/підколінні сухожилля в попереку міцність і стабільність нижній частині спини м'язи.

+227
Kiry Meas 12 лист. 2016 р., 09:19:00

Є дві відповіді на це питання, можливо, три. Відповідь залежить від того 1) Скільки ви бігаєте в тиждень/місяць і 2) як важко вам працювати. Здоровий глузд каже, Ви повинні замінити своє взуття через кожні 400-500 кілометрів. Однак, якщо ви виконуєте тільки 10 миль на тиждень, це буде означати, що ваше взуття буде тривати рік. Сама піна починає руйнуватися і втрачати свою міцність з плином часу. В рік повинно бути нормально, але якщо запустити, скажімо, 100 миль на рік, я б не чекати 5 років, поки ви не заміните башмак. Я б, як мінімум, замінити пару взуття кожні два роки, якщо пробіг дуже низький.

Або ліберальної боку, якщо ви біжите дуже швидко, ви можете мати незвичайні моделі одягу. Я бачив багато людей, щоб замінити взуття після 300 км, якщо щотижневий пробіг становить близько 100 км у тиждень. Це, напевно, навряд чи для більшості людей, але все одно щось розглянути.

Таким чином, гарне правило великого пальця полягає в 400-500 км або 2 роки, що настане раніше.

+216
OrestH 5 жовт. 2018 р., 14:41:59

Якщо ви маєте на увазі чисто м'язової фітнес, я сумніваюся, що це багато. Але пересмикування не здається, щоб допомогти мозку.

Жонглювання посилює зв'язки в мозку

Ми показали, що є зміни в білій речовині мозку – пучки нервових волокон, що з'єднують різні частини мозок – в результаті навчання абсолютно новий навик, - пояснює Доктор Йохансен-Берг.

Як вони сказали, це може бути будь-який новий навик, а не просто жонглювання - жонглювання, а також поліпшити координацію рук і очей.

Користь для здоров'я жонглювання

Друга перевага пересмикування-фізична. Практика жонглювання покращує синхронізацію тіла і ритму, а також периферійний зір, зорово-моторної координації і зорової реакції.

+201
Hannah Heinen 14 квіт. 2015 р., 12:58:07

Сила і кондиціонування тренер Келлі Баггетт дотримується бодібілдинг-стиль підхід до короткострокової вигоди:

Якщо ти дійсно хочеш отримати 10 фунтів швидко, великий обсяг і висока частота тренування неодмінно зроблять це. Ви, ймовірно, не зробити будь-якої міцності, але на короткий термін оптимізації в гіпертрофії ви могли б спробувати щось на зразок старого 3 в 1 від буднів, що кожен бодібілдер і їх брат у 80-х: груди, плечі і Трис одного разу, назад, пасток і біс наступного, і ноги в наступний. Взяти вихідний і повторювати. Зробити 12 комплектів 8-12 повторень на кожну м'язову групу і з'їдати не менше 20 калорій на фунт ваги. Що поставимо кілька швидких м'язових об'ємів, але довгостроковій перспективі це вправа у марності для середньої людини, і ось чому:

Пристосування для збільшення обсягу, які сприяють зростанню відбуватися відносно швидко. Ваше тіло буде підлаштовуватися під цей обсяг с швидке збільшення розміру м'язів протягом приблизно 6 тижнів. Однак, як тільки ти потрапив в точку, де ваші м'язи адаптуються, ви будете врізався в стіну. Для того, щоб продовжувати вдосконалювати, потрібно або тренуватися ще більше обсягу або збільшення напруги (навантаження) від існуючого обсягу. Ви вже проводять 20-24 наборів на групу м'язів тиждень – що потрібно робити, збільшити це значення до 40 комплектів? Потім 60? Тоді 100? Крім того, навіть з 24 комплектів на тиждень ваша система буде занадто зношені, щоб коли-небудь дійсно поставити будь-вага на штанзі. Ці фактори роблять хронічно високий обсяг поганим вибором для поточних прибутків.

Він виступає за змішані сили/гіпертрофія підхід у довгостроковій перспективі, однак. Він називає це важкі/легкі тренування:

Ви потрапили в групу м'язів хоча б двічі на тиждень. Одне тренування розроблена, щоб стимулювати приріст сили з кульками до стіни всі тренінги, де основний упор робиться на встановлення міцності ПРС. Потім кілька днів ви потрапили в м'язи, але з легкої розминки, покликаної стимулювати деякі гіпертрофії, не виснажуючи всі свої сили. Потім почекати кілька днів і вдарив знову важкі тренування для більшої міцності Ор.... Вам оптимізувати відновлення для важкої інтенсивної тренування, так що ви можете зробити поступово значного збільшення сили, а також використовувати досить частоти та об'єму тіла-частина для оптимізації росту.

+194
Ammar Omar 14 квіт. 2015 р., 09:24:29

Хоча це дійсно може бути з-за стресового перелому, існує велика кількість речей, які можуть бути причиною болю. По-перше, стресовий перелом-невелика тріщина в кістці, як правило, через перевантаження. Він не може бути 100% діагноз без знімків (сканування кісток, рентген тощо), Але якщо у вас є камертон, ви можете спробувати помістити його поруч з місцем болю. У той час як не найкращий тест, якщо вібрації відтворювати біль може бути стресовий перелом і ви буде мати хороший чохол для вашого лікаря направити вас на рентген. Якщо ви насправді є тріщини, вам доведеться зупинитися і чекати його, щоб зцілити. Пара інших питань, які могли б заподіяти біль, але не стресовий перелом може бути запалення окістя (дуже часто) або синдром здавлення (не так часто). Запалення окістя буває коли м'яз прикріплення до тебе передньої великогомілкової (кістка гомілки) трохи загралися і стали міцнішими. М'язи натягувати на гомілку і заподіяти біль. Послідовно розтяжка і зміцнення литкових м'язів-це кращий спосіб впоратися з цією проблемою. Компартмент-синдром-це коли кровотік стає настільки велика в литкових м'язах, що призводить болю. Як компартмент-синдром і запалення окістя може бути лікується консервативно з протягувати, посилювати, відпочити і, можливо, протизапальні засоби (Ібупрофен). Ви також можете спробувати масажем або мануальної терапії. В обох випадках ви можете продовжувати працювати, якщо ви можете впоратися з болем, але розумію, що це може затримати зцілення. Повільно будувати свій пробіг-це ключ, щоб уникнути цих проблем. Крім того, переконайтеся, що ви даєте собі час між запусками, щоб повністю відновитися від попереднього запуску. Загальне правило великого пальця полягає в тому, щоб не збільшити щотижневий пробіг від тижня до тижня більш ніж на 10%. Я сподіваюся, що це допомагає. Удачі.

+169
andrew274 16 черв. 2017 р., 13:02:34

Це цілком нормально. Все, як правило, на користь однієї чи іншої сторони-як правило, ваша домінуюча сторона буде сильніше. Одна сторона може завжди бути трохи більш пружною, ніж інші, але ви можете зробити різницю набагато менш помітними, виконавши чергування одностороннього руху, такі як зважені випади, крок злети, пістолети, спліт присіданняі т. д.

+131
Bloodfire 24 вер. 2014 р., 10:00:03

Ось кілька стратегій, які я знайшов, щоб бути корисним.

 1. Не програмуйте окремий день плече. Воліють штовхати/тягнути замість поділу процедур. В іншому випадку ваше надостной і передніх дельтоподібних м'язів буде в два рази більше роботи (в день грудей і день плече) і тому ваші подостной і задніх дельтоподібних, а також (під час день і день плече). Це знижує їх здатності до відновлення і збільшує шанси на травми.

 2. Віддаю перевагу плеча вправи, які не змушують ваш плечової йти накладних, тобто воліють бічній піднімає з ідеальною формою (див. тут або тут і обов'язково виконайте "повну версію", тобто великі пальці були спрямовані вгору), а не плече тисне. Причина скорочення субакроміальной простору під час повітряних рухів. Це звичайно не проблема, якщо ви молоді та мають досконалу форму. Але рано чи пізно це проблема для багатьох бодібілдерів.

 3. Уникнути за-шия друку і за шию пулдаун вправи. Є невелика перевага великий ризик травми плеча. Уникнути обліку повторень Якщо ви не професіонал у відмінній фізичній формі. Віддаю перевагу пулдаун до грудей варіант, і підтягування з повільним, контрольованим темпом. Як на плече тисне див. пункт 2, але, якщо ви вирішите робити плечі тисне, тим не менш, нейтральним хватом, при цьому лікті спрямовані вперед анатомічно менш імовірно, щоб викликати субакроміальной наброс.

 4. Якщо ви новачок, не в жимі лежачи, поки ви не зможете зробити набір з 20 ідеально-форма віджимань поспіль. Віджимання працюють ті ж м'язи і багато іншого, в інше плече-дружньому. Тільки коли віджимання занадто легкі для вас час, щоб почати жиму лежачи. Якщо це не так, то забудьте на мить про лава для пресу і почніть робити віджимання з руками на піднесених поверхнях (на лавці, на панелі Сміт-машина...), поки ви не зможете робити їх на підлозі.

 5. Додайте трохи плавати в свій регулярний графік тренувань. Так, плавання відмінно підходить для вашого плечового суглоба здоров'я. Сталий рух під низький стрес сприяє притоку крові в м'язи і живить хрящі. До нещастя, багато хто з нас тільки слідувати цій раді, коли проблеми плеча з'являються після життя ігноруючи його. Я не кажу "припиніть підйом", але тільки "додати плавання в дні відпочинку".

 6. Додати внутрішньої ротації і зовнішньої ротації з гумкою в якості останнього вправи у ваші тренування (внутрішнє обертання під час штовхання день, зовнішня ротація під час тягнути в день). Ці вправи слід виконувати з дуже легкими вагами. Вони допомагають тримати ваш обертає манжети плеча сухожилля здоровими. Ніколи не робіть їх, перш ніж будь-який інший вид роботи: ви хочете, щоб ці крихітні м'язи свіжі і готові допомогти вам з великими вправами.

 7. Завершити ваші тренування з стрейч подостной і надостной стрейч. Вони не тільки допоможуть тримати ваші плечі здорові, але і вони корисні показників: якщо який-небудь з цих двох відрізках боляче, потім якусь гидоту, ймовірно, відбувається всередині вашого плеча, і це час, щоб ретельно вивчити те, що ви робите і як поліпшити свою техніку/ змінювати вправи/ ввести додаткові дні відпочинку, перш ніж це занадто пізно і ви опинитеся під ніж хірурга.

+60
Son Dang 17 жовт. 2018 р., 23:56:53

Це не якщо ви здорові, але було б до лікаря, щоб визначити, якщо ви знаходитесь.

+30
user5776393 3 жовт. 2016 р., 05:49:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil