Біль у коліні після літніх тренувань

Я писала довгі записи звивиста, але вирішив замінити його з цим. Будь ласка, допоможіть.

23-річний чоловік, 1.80 м, 79 кг Працює 3+ роки (~75 км/міс) Плавання 2+ років Велоспорт 1 рік

Цього літа, нарешті, увійшли деякі події (Тріатлон, Веселі старти, відкрита вода плаває і т. д.). Я не збільшити відстані або в цілому навчання сподобалося, якщо що я взяв кілька днів відпочинку до і після події.

Створене болі в обох колінах протягом літа. Спочатку тупий біль, потім синці під колінами, то й пекучий біль на внутрішній стороні ноги надколінка і вздовж всієї зовнішньої сторони коліна. Іноді відчуває, як тепла цівка(?) коли відпочиває/гуляє.

Читати онлайн, подумав, що це універсальний "бігуни коліно", посіла 3 тижні з усієї фізичної активності. Знову почав обережно біг (2 км пробіжки і т. д.) і біль повернулася негайно. Мої нинішні кросівки є тільки пару сотень км на них якщо і вони того ж типу, які я використовував протягом багатьох років.

В основному біль відчувається як тупа Горі в колінах. Я можу бігати і ходити на них, але навіть коли розтягнувся на дивані є постійна присутність в них. Я не знаю, чи буде це колінної чашечки і тендиніт або ІТБС або безлічі інших варіантів про які я читав. Я хотів би бачити фізіотерапевта, а в ідеалі все, що я можу зробити, щоб заощадити на дорогому візит буде дуже корисний (недавній випускник тут).

Будь-які поради люди можуть дати буде високо цінується.

+265
mahmoh 19 груд. 2014 р., 17:13:39
25 відповідей

Просто цікаво я регулярно роблю 225 стійка присідання і було цікаво, які довгострокові ефекти на хребет при цьому вправи або присідання з цього питання?

Оскільки бар знаходиться в передній і ламав на плечі я завжди думав, що є більше тиску на ядра для стабілізації тіла під навантаженням.

Вони істотно стиснути хребет довгостроковій перспективі або така ж ступінь стиснення відчуває протягом дня стояти/ходити? Якщо її колишній, Що типу тягнеться рекомендують хребта?

+969
Parmeshwar Pradhan 03 февр. '09 в 4:24
 • Пропустити соди. Це зробить вас роздутою.
 • Сухарики та інші вправи, безумовно, допоможе.
 • Але, в кінцевому рахунку, зводиться до дієти, фізичні вправи і втрата ваги.
 • Завдання 11% жиру якщо вас цікавить рельєфний прес або кубики.
+949
William Bowyer 18 груд. 2018 р., 09:31:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене був коментар в моєму спортзалі вчора, і тренер виміряв моє тіло відсоток жиру, вага, ріст і т. д. і вигукнула, що мій відсоток жиру в організмі потребує поліпшення (це щас на 8%), він ніколи не бачив і не чув про такий низький вісцерального жиру у відсотках, яка в даний час складає 1%. Але він не згадав, що ідеальне кількість, або якщо це навіть добре або погано.

Якщо це важливо, то зараз мені 27, на 180 см і 54 кг. Я дуже, дуже тонкі були завжди, і намагаюся набрати вагу.

зи: я спочатку подумав він сказав "судинні відсоток жиру", але, погугливши на це дає мені ніяких результатів, але передбачає замість вісцерального жиру у відсотках, так що я думаю, я міг би почули.

+948
yeeen 9 трав. 2015 р., 04:20:36

Ні, як показують фотографії, вони абсолютно не навіть віддалено те ж саме

Черепаха заморожування може бути прогресування павлина поза - що набагато ближче до повної планш, але набагато легше, ніж павич або планш. Основні відмінності зводяться до зміненим центром тяжіння і як це впливає на зусилля, необхідне для балансу тіла на руки:

 • Кредитне плече - в планш і Павлина поза, тіло залишається прямим. Це підвищує внутрішньочеревного напруги на опорі крутний момент забезпечується розширене тіло. В стоп-черепашка, до кінцівок тягнуться набагато ближче до центру тяжіння. Це зменшує зусилля, необхідні для утримання тіла в положенні.

 • Великі бази тяжкості - як в планш і Павлина поза руки тримаються симетрично щодо середньої лінії тіла, що забезпечує дуже невелику базу для центр тяжкості, щоб відпочити, щоб підтримувати рівновагу. Тим не менш, заморозити черепаха руки в асиметричній позиції, дає набагато більшу основу, і, отже, більше права на помилку. На відміну від в місце або павич, де позиція повинна бути статичною, це дає більше можливостей для зміни ваги в стоп-черепаха.

 • У вільній формі проти суворої форми - в горизонтальний упор (і я припускаю, що павич позу з-за схожості) строгі рухів, які повинні відповідати ряду критеріїв, щоб вважатися "правильним", серед них-симетрія крок, який вимагає тіло, щоб діяти в унісон і рівномірної міцності на двосторонній основі. Це на відміну від черепахи завмирають, який є виставкова діяльність та використовує довільні правила - це дозволяє брейкдансера, щоб скористатися перевагами односторонніх переваг (які зазвичай присутні через явищ 'ліворукість'). Крім того, заморозити черепаха має більше можливостей для інтерпретації тих пір, як він влаштовує виставу.

+948
BaDaJIa3HuK 10 трав. 2016 р., 07:22:38

Мене цікавить готують гонка на 10 км, а також збільшити розмір м'язів плечей і рук.

Для цього, я працюю на дому з вагами на роботу один день плечі і трицепси, відпочиньте наступний день, біцепси і грудні третій день, і один день.

Перед вагами, я біжу близько 6 км (33 хвилини).

Моє питання: чи Є це найкращим способом, щоб збільшити розмір м'язів? я повинен швидше бігти дні, в яких я відпочиваю зараз, а не в той же день, в якому я роблю Ваг?

Спасибі!

+905
Otovwe Ruemu Jonathan 19 лют. 2016 р., 03:25:06

Я завжди хотів спробувати постити протягом 1 - 2 днів (але не з водою!) для релігійних цілей, але я завжди боялася, що може призвести до уповільнений обмін речовин або якісь проблеми зі здоров'ям.

Буде 2 дні швидко впливають на метаболізм здорова людина? Коли я починаю їсти я почну стрімко набирати вагу? Що ще я повинен бути стурбований? Я ніяк не можу знайти однозначної відповіді в мережі.

+889
user198165 16 вер. 2012 р., 16:03:27

Все що я хочу-це вправи, які допоможуть мені в 1 - розслабивши живіт і жиру на стегнах 2 - Активний відпочинок 3 - позбутися від нудьги і ліниво 4- Найголовніше, сидячи весь день мої почуття отримали сумовитий, так що я б напевно хотілося дізнатися про вправи, які допоможуть мені принести всі ці. – mirxasahib

1 - втратити мій живіт і стегна жир

 • Малоймовірно, що ви не робите будь-якою діяльністю або з рівнем активності ви говорите.
 • Спробуйте змінити ваші звички харчування.

2 - Активний відпочинок

 • Робити що-то активність. (Як іронічно)

3 - позбутися від нудьги і ліниво

 • Читати книги.
 • Знайди собі інтерес до чого-то і дізнатися про це.
 • Для лінивих-Несс, ви знайдете натхнення. Ніякі зовнішні рішення хардкор.

4 - найголовніше, сидячи весь день мої почуття отримали сумовитий, так що я безумовно хотів би знати про вправи, які допоможуть мені у реалізації всіх цих.

 • Є вправи, називаються deskercise.

  1. Вогник Носком
  2. Сходовий Майстер
  3. Цей Склад, Потім Пробіжку
  4. Святкове Спліт Присідання
  5. Закуток Мандрівник

Найважливіше зробити свій розум, щоб бути потрібним. Не може зробити вам підходять. Ти повинен стати потрібним на свій розсуд. Без праці не те, що ви попросили, можуть бути досягнуті.

+862
slinkhi 8 лют. 2010 р., 20:53:33

Я недавно серйозно пошкодив зв'язки на великому пальці ноги, і ледве міг ходити, і були попереджені, що це може зайняти не менше 6 тижнів, перш ніж я зможу знову бігати по ньому.

На жаль, цей нещасний випадок стався, коли я готуюся до марафону в кінці вересня. Я був отстукивают 15 км траси цілком щасливо до аварії, але я в точці, де я ледь можу стояти більше кількох хвилин: Звичайно, ні ваги може йти через пальці на моїй пошкодженої ноги. Палець досі неймовірно боляче, тому взуття з питання і до тих пір, поки ніготь відірветься, я думаю, що плавання-це теж зі списку.

Так ось, у світлі цього, у вас є які-небудь пропозиції щодо того, якого роду діяльність може бути корисним для мене, щоб все-таки взяти участь у гонці в кінці року (якщо все заживе добре)?

Дякую

+816
Ilyas Kurgan 9 груд. 2013 р., 04:39:15

Я 6,5 футів і вага близько 160-170фунтов. Моє харчування дуже здорове і я їм багато - дуже багато. Я знайшов деякі хороші сайти з гарними рецептами для здорового способу життя. Риба, м'ясо, молоко, яйця всі важливі речі включені.

Однак, я не можу набрати вагу. Це може бути із-за моєї тренування на витривалість, і багато. Я зазвичай ходжу один раз/два рази на тиждень (10км-15км) - не тому, що мені потрібно, але я хочу. Я теж купатися (раз в тиждень, іноді раз в два тижні) і грати в футбол/бадмінтон та інші види спорту. Я також циклу на роботу і з роботи і так далі...

Я дійсно не хочу, щоб зупинити це тренування на витривалість, але я не хочу більше охляв. Я ходжу в тренажерний зал на регулярній основі (2-спліта, два рази в тиждень = 4 рази в тиждень) і волію робити excercices з великою кількістю ваги і менше репутації. Це збільшує мою силу, але при цьому я не набирала вагу і не наростити м'язи.

Мені дійсно потрібно припинити вживання здорової і роблю тренування на витривалість для отримання якусь вагу? Я повинен почати жерти, як свиня? Коробка яєць кожен день, 20 фрукти, кг макаронів або що я можу зробити?

+808
Abhilash Panigrahi 11 бер. 2019 р., 05:29:05

Я пробував на пару місяців, і я просто не можу здатися, щоб будувати на мене косі м'язи живота.. у мене є мінімальні проблеми з отриманням і тримати мої 6 кубиків, але я просто не можу отримати ці кляті косі м'язи живота. Це виглядає дуже ніяково, маючи пристойний набір з ABS, а потім нічого, щоб обернути їх.

На даний момент я працюю на цих сесіях, як мій АБС.. я зрозуміла, що це нормально, вони все частина моєї основної. Може бути, це проблема?

На даний момент я взагалі запускаю мій основний тренування, так як:

 1. Стандартні скручування - 3х20.
 2. Підлогу косою хрумтить - 5х20 кожної сторони.
 3. Зворотні хрусти - 2x60.
 4. Похила гантелі бічні ліфти - 3х20 (20кг).
 5. Велосипед скручування - 3х10.

Що я можу зробити конкретно, щоб приділяти більше уваги на мої косі і будувати їх? Я повинен порвати моя тренування преса і косі м'язи тренування?

+788
lafr 7 квіт. 2014 р., 13:31:50

Безумовно, згоден з user9941 Про дієту-як кліше, як це, "ви не зможете навчити погана дієта", відноситься до більшості людей.

Сказавши, що це дійсно індивідуальний відповідь і немає однієї правильної відповіді для всіх про те, скільки днів вони можуть зайнятися кроссфитом. Потрібно прислухатися до свого організму. Ви отримуєте 8+ годин сну щоночі? Ваше харчування набрав? Ти в свої 20, 30-х, 40-х, або старше? Який рівень інтенсивності ви докладаєте на кожному тренуванні?

Якщо вам 50+, отримую 4 години сну за ніч, їжа стандартна американська дієта (і/або намагаються морити себе голодом, щоб схуднути), і закінчуючи кожен кроссфіт тренування запхнувши себе до межі (тобто лежав на підлозі в калюжі поту, намагаючись не кинути і зробити вправу індукована головний біль), потім 6 днів в тиждень-це дуже багато.

Якщо ви знаходитесь у ваших 20-их, отримуючи 9+ годин сну за ніч, є чисті (з великою кількістю хороших до і після тренування вуглеводи), а ти тільки все відбувається за 2-3 вправи, і дійсно упором на майстерність прогресії/міцності/форми з іншого 3-4, то ви, мабуть, збираєтеся робити з великою 6 днів в тиждень (і потенційно може впоратися навіть більше).

Припускаю, що ти десь між, Ви повинні прислухатися до свого тіла, про те, як ви выздоравливаете. Якщо ви відчуваєте, що побили, то ви, ймовірно, і ви повинні урізати.

Поговорити з вами тренер(И) і подивитися, що вони думають.

+776
Ann Rich 18 лют. 2016 р., 10:12:15

Пам'ятаю, в плані фізичної підготовки, 'більше' і 'сильніше' не є синонімами. Ви можете стати сильніше не стає набагато більше, і навпаки.

Відповідаючи на ваш заголовний питання, хоча, вправи високої інтенсивності і зовсім зупинити вас від цього стають більше і/або сильніше (для інших цей відповідь, я зосереджуся на "більше", а не сильніше). Тим не менш, вони викликають збільшення метаболізму, і якщо ти не встигає за зростанням попиту, беручи більше калорій, ніж ви спалюєте кожен день, тоді ваш організм буде становити різницю, взявши зі своїх запасів. Що потрібно остерігатися у разі регулярної ВИИТ ВИИТ це, як правило, шипи ваш метаболізм протягом тривалого часу після навчання, так що просто додавши жменю бобових або горіхів на ваш звичайний раціон не може розрізати його, щоб набрати вагу, в залежності від ваших життєвих обставин.

Хороші новини, однак, ви можете з'їсти стільки, скільки вам подобається, якщо ви хочете набрати вагу, просто тримайся подалі від цукерок! Від худих людей я вже натикався, вони завжди здивовані тим, скільки їх треба з'їсти, щоб набрати вагу! Я ніколи не мав цю проблему, так що я не можу зрозуміти...

Перш ніж ви почнете своє навчання, я б порадив вам вести щоденник харчування все, що ви їсте протягом періоду часу (1-2 тижні повинні зробити), і отримати хорошу оцінку калорій в день ви приймаєте всередині. Є базовий метаболізм калькулятори ставки там, що дасть вам пристойну оцінку того, що ви спалюєте в день, не роблячи ніякої роботи. В # вони виплюнути не встановлено в камені, але фактичний курс повинен бути досить близько.

Звідти, додати мінімум 500-1к калорій в свій раціон за день, кожен день, якщо ви хочете отримати більше. Якщо це простіше, ви можете почати з додатковою 250-500, і працювати ваш шлях вгору кожен день.

Тепер у вас є основи для вашого HIIT також. Як тільки ви починаєте стрибати зі скакалкою, ви могли б знайти себе більш голодним навіть після їжі зайвими калоріями. Це ваш обмін речовин прискорюється. На цьому етапі ви можете вибрати, щоб зберегти споживання калорій той же, або більше, щоб тримати маси тієї ж (або навіть збільшити масу і далі), це до вас.

Нарешті, ніхто цього не відбудеться відразу. Не плануєте зносити велика піца і буде розмір вашої мрії на наступний день, воно не працює так лол.

+723
Barneygooogle 3 жовт. 2014 р., 07:17:15

Так, вправа зазвичай називають "підняти спину", і здійснюється на досить просте обладнання.

Ось деякі ви можете купити на eBay: http://www.ebay.com/bhp/back-extension-bench

У якийсь момент Ви можете відчути необхідність, щоб додати опір, так що ви могли б включити утримуючи вагу тарілки, або щось еквівалентне.

+675
Gianni Ramello 18 черв. 2019 р., 10:28:54

Що краще: 3 десять миль пробігу з їжею перерви або одна 24-26 кілометрів пробігу при підготовці до марафону?

Як би це перекласти на час гонки?

+628
Philip Imperato 2 трав. 2017 р., 23:58:05

Основна різниця, наскільки глибоко ви йдете. Жорстка тяга ніг ви дозволяєте спину округлити трохи внизу, може навіть стояти на платформі, щоб дійсно підкреслити. Румунська станова тяга є більш підколінного сухожилля вправу, де ви акцент тримаючи спину прямо і змушуючи свій зад тому.

В ідеалі SLDL абсолютно прямі, хоча не заблокована - не замок, що б просто привести до травми. УДР схиляє коліно, щоб дозволити свій зад йти у зворотному напрямку.

enter image description here

Зображення: Румунська станова тяга і станова тяга затерплі ноги

Ще один нюанс, який часто виникає, це те, що SLDL в барі, як правило, трохи більше вперед, де ОДР буде праворуч від ноги, іноді навіть використовувати гантелі в сторони ноги. Бачу в наведеному вище зображенні, де бар знаходиться вище ніг на SLDL але ближче до щиколотки в rdl.

Особисто я ніколи не роблю негнущейся ноги deadlifts. Проте румуни моє стегно і сідниці вправи.

+540
Abubakar umar 30 жовт. 2019 р., 05:42:20

Не зовсім, немає.

Коли ви тренуєтеся, ви не насправді вбиває клітини, ви просто викликають пошкодження м'язів, що, коли відремонтувати стають більше, що призводить або набратися сил або гіпертрофії.

Загибель клітин, такі як ви говорите про те, коли клітини настільки пошкоджені, що вони не можуть виконувати свої нормальні функції більше, або вони мають інші явища (такі як фрагментація ДНК), що заважає їм функціонувати належним чином.

Зазвичай, коли люди відпрацьовують досить, щоб убити клітини, це називається рабдоміоліз, і це може бути небезпечно для життя.

+540
Austin Wilson 15 лип. 2019 р., 18:42:57

Немає причин ненавидіти на кроссфіт, хлопці. Ви просто ображаєте співрозмовника і зробити собі виглядати дріб'язковим.

Що сказав, Кроссфіт-це програма ЗФП. Хоча є багато способів зайнятися кроссфитом і зміщення його в бік сила (або інший фітнес-цілі), він завжди буде програма, яка обмежує дохід в якій-небудь одній сфері фітнес для того, щоб зробити індивіда більш чітко окресленими.

Тому, якщо ви хочете, щоб зосередитися на міцність, зосередитися на міцність. Я б сказав, що ви повинні робити силові програми допоміжні вправи, спрямовані на зміцнення спини і преса. І можливо, якщо у вас є час, виконайте одну metcon в тиждень. Благо, що сконцентрувавшись на міцність (і мобільність) зробить вас кращим атлетом кроссфита, коли ви повернетеся, щоб робити metcons повний робочий день. Крім того, додавання м'язової маси-перший крок в зниженні ваги та зміна композиції тіла.

Крім того, не просто зробити максимум на ліфти кожен раз. Я обіцяю, що це буде на користь вам почати на близько 65% від максимуму і технікою роботи і знайти будь-якій позиції ви може не мобільності. Потім терпляче збільшувати вагу щотижня на великі ліфти на 5 або десять фунтів в 5х5 встановленою схемою.

+536
Kamets 25 серп. 2011 р., 14:11:13

Такі програми будуть вам робити вправи на розтяжку і їжте їжу, щоб підвищити рівень гормону росту. Вони мають довгостроковий вплив на їх зростання. Вони можуть мати дуже малий ефект від вашого росту, якщо ви вжити заходів, щоб зменшити стиснення диска в спині, наприклад, втрата ваги, якщо у вас надмірна вага або змін постави і способу життя.

+507
Speranskiy 13 жовт. 2017 р., 21:34:25

Схиляюся бари дозволять вам змінити ваш центр ваги, змінюючи положення вашого тіла на підлогу. Більш крутий кут переміщує свій центр тяжіння в бік ноги, по суті, перекладаючи зусилля, необхідні, щоб зробити віджимання в цьому напрямку, тому що там менше навантаження на верхню частину тіла. Рухатися вниз на решітку і збільшити верхній зусилля необхідні, щоб віджатися.

+414
Soura Datta 7 трав. 2013 р., 03:53:34

Заміна штанги задній або передній присадкуватий, я стою сильний (80lb+) гантелі кінець-на підлогу, візьміться за верхній вагу, і встати. Це хороша альтернатива чаша присед? (Набагато нижче!)

Я намагаюся слідувати починаючи режим сили - але вправ зі штангою (за винятком, як не дивно, станова тяга) все це призвело до травми.

Я перейшов на гантелі для накладних та жим лежачи, і допомагали діпи/підборіддя/тягне в місця чисті-і-ривком.

Моя турбота зараз з адекватною заміною присідання. Присідання тому дав мені не жартую пошкодження нерва, що тільки зараз зажила після чотирьох місяців. (Я не відчуваю своєї лівої руки на деякий час... я мабуть хребців, які несумісні з важкої сталевої болванки трапляються навіть у meatiest частини спини.)

Травми від жим-жим, значить Передні присідання, то у мене поки немає рухливості плеча, щоб кидати такий тягар з моїх рук.

Чаша присідати важко, але здійснимо, але я боюся, що це податки з моєї попереком занадто багато, щоб підняти важкі гантелі (80lbs) груди-високою, і це утримуючи гантель це значить, що я не можу присідати так глибоко, як я, як мої лікті і гантелі собі заважає.

Вчора я спробувала варіацію на це, де я стою на гантелю на підлогу, сідаю навпочіпки, щоб зрозуміти верхній вагами, і робити присідання вправи починаючи з вгору , а не вниз. Він відчуває себе природно, я зможу впоратися з більш важкими вагами, глибокий присед, а мої стегна досі горить на день пізніше (добре, що я не міг отримати презервативи будуть з традиційною чашею присідати).

Це гарна заміна для присіданнях зі штангою? Я ризикую ще одну травму робити це таким чином, а не піднімати вагу до моїх грудей?

+333
Saroj Kandel 11 вер. 2014 р., 19:03:25

Для більшості продуктів, які містять жир, ви побачите, що загальний вміст жиру і насичених, транс-жири, поліненасичені, і мононенасичені жири, перерахованих нижче. Іноді кількість не завжди складаються. Загальна кількість жиру може бути 12 м, Насичені жири в 7г, і транс-жири 0 м у так там 5г жиру не знайдено. Можна припустити, що залишився жир якийсь з ненасичених жирів? Є "нейтральні" жири, які не насичені або ненасичені?

+328
Vanyok1 22 квіт. 2018 р., 00:34:33

В рамках Палео починається з точки зору, що більшість людей вважають, що зернові, бобові, молочні продукти, Анти-соціальний, не отримавши сонячних променів і фізичні вправи, і їдять занадто багато вуглеводів, їх рівень тренування буде проблематично, для генетичних і епігенетичних причин.

Це, як мовиться, Ось тобі випробування Палео на самому голі:

 Це викличе у вас шлунково-кишкові розлади? Ви впевнені?

Це дійсно так.

Спробуй утриматись від зерна (такі як пиво), бобові та молочні продукти протягом тридцяти днів. Потім знову ввести ці елементи по одному, і оцінити вашу відповідь. Люди різні. Деякі люди можуть обробляти ці речі краще, ніж інші.

+314
hamed hosiny 5 вер. 2019 р., 04:40:30

Якщо ти маєш на увазі V-образна форма створюється тонка талія і широкі м'язи спини, тоді я щиро рекомендую витрачаючи багато часу робити підтягування і його численні варіації.

Наскільки тонка талія йде, я не в тому стані, щоб давати поради, як у мене була тонка талія від генетичної схильності. Моєю проблемою завжди був набирає масу, і для calisthenic маси навколо верхньої частини спини і найширші, я знайшов підтягування, щоб бути все, кінець все вправа.

Я закликаю вас, щоб прийняти ваш час з кожного повторення, як ексцентрик перевантаження була серенади для його вплив на формування м'язової маси. Докладніше.

Але більше того, мені здається сумнівним, що ви шукаєте один exeercise, а не повну схему. Одного вправи не для вас, якщо це частина добре продумана програма тренування.

+287
xnth 13 трав. 2019 р., 04:53:43

Це повністю залежить від частоти та інтенсивності тренування, якщо це теж залежить від ваших цілей, м'яз займає 48 годин, щоб відновитися після тренувань, так що ви просто повинні побачити, щоб з'являється вікно 48 годин між тренування для м'язів Ви можете слідкувати за 1 день 1 м'язи або А н б у перший день З н д на другий день На третій день або відпочити, якщо вам потрібно, Знову Н Б на четвертий день і так далі.

+165
Solange Gamboa 20 вер. 2016 р., 10:33:41

Враховуючи, що збільшення ваги на основі дієти і фізичних вправ, але немає ніяких змін в тренування -- чи є спосіб, щоб проект швидкість втрати ваги на основі дієти поодинці? Значення рівня фізичної активності, буде залишатися однаковим протягом всього терміну реорганізації вагу.

+67
user3838861 23 вер. 2011 р., 00:27:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil